Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× (1080p) Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 13
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen


Regisztrált tagok: 6894
Legújabb tag: Csitulu

Látogatók ma: 18122
Online látogató: 12
Látogatók a hónapban: 530139
Összes látogatók: 52554913

Reklám

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 0 szavazatok)  
Ikon 
Rómeó és Júlia
Fentre Üzenet nyomtatása #1
Postázva 2009. 10. 24 03:05:48
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5339
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 

A Rómeó és Júlia animérõl kapcsolatban lehet itt csevegni egymással.


Óóo gondoltam már valaki csinált egy topikot neki hogy kicsit tájékozódjak sajna errõl is, lemaradtam. Mármint az animérõl XD
De ezt nem vártam annyira meg feszülésig úgy, hogy nem is bánom mondjuk a címe elég snassz szóval az elsõ rész, fogja el dönteni, hogy bírni fogom vagy nem (((mint a Nanánál az elsõ rész után fúl bele estem ))) A Nodame Cantabileler is ez volt a helyzet)

Szerkesztette: Dumet - 2010. 03. 09 13:19:23
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #2
Postázva 2009. 10. 24 11:10:23
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5339
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Rómeó és Júlia

Vááá ez meg talált nagyon nagy nekem a hangok is bejönnek bár nekem minden anim/filmnek bejön a szinkron stábja. Vannak benne olyan jelenetek, hogy mint ha semmiségeknek tûnik, de az utána alítsák össze az ember 3 is, van
Spoiler tartalom:

Szerkesztette: Dumet - 2010. 08. 19 14:37:50
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #3
Postázva 2010. 02. 08 10:28:27
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 168
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5339
Lakhely: Tát
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Rómeó és Júlia

Nemrég jutottam el addig hogy belekezdtem a nézésébe, és az elején eléggé negatívan álltam az animéhez. A cím hallatán rögtön William Shakespeare klasszikus története jutott eszembe, erre pegazusokat látok, meg vörös forgószelet, stb. Gondoltam adok neki még egy esélyt és megpróbálom úgy nézni, mintha még nem is ismerném a sztorit. Ez a módszer sikerrel járt, ugyanis már a 20. résznél járunk a barátnõmmel. Neki is nagyon tetszik és köszönetünket szeretnénk kifejezni mindenkinek, akik hozzájárultak ahhoz hogy ezt a remek animét megosztották a nagyközönséggel.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #4
Postázva 2010. 02. 24 10:56:14
Avatar



Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5492
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Rómeó és Júlia

Nekem már az elején bejött, mert mondjuk tudtam, hogy egészen más lesz mint az eredeti történet (olvastam róla elõzetesen sok mindent, hogy fantasy világban játszódik meg ilyesmi). Úgyhogy nem volt meglepõ. Az eleje is nagyon érdekes volt már, és ugyan én nem kifejezetten szoktam szeretni az olyan történeteket amik ennyire komolyak, vagy érzelmesek, mégse csalódtam, mert nemcsak hogy nagyon szép volt a romantikus szál benne, de az akció szála is megvolt, egy igazi izgalmas történet. A vége felé mondjuk azt észrevettem, hogy itt már nem igazán tudtak mit kitalálni és ezért elnyújtották a sorozatot. A karakterek is bejöttek, volt kedvencem is, mindenki jól ki volt dolgozva
Spoiler tartalom:

A vége szintén a fantasy vonalból eredõen egészen érdekes lett, talán ez az egyetlen egy, amit én kicsit máshogy csináltam volna, mert így eléggé érdekes és mondhatni abszurd lett picit...
Spoiler tartalom:
. Összességében viszont jó volt, úgyhogy azért érdemes volt végignézni, mégha nem is lesz kedvenc sorozat.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #5
Postázva 2010. 08. 19 13:43:19
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19840

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Sziasztok!!!

Én nagyon megszerettem a Rómeó és Júliát,de az gond hogy nem az elejétõl láttam KB.:19.résztõl.Véletlen valaki nem tudja hogy mikor kezdik az elejétõl az animax-en.Aki tudja ne habozzon elmondani nekem üzenet formájában. Válaszotokat elõre is köszi.DDD
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #6
Postázva 2010. 08. 19 14:36:55
Avatar



Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5492
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Rómeó és Júlia

Szia!
Sajnos pont lekéstél róla, mert augusztus 20-án adják le az utolsó (24. részt). Legközelebbi levetítésre szerintem még sokat kell várni.

Ellenben tõlünk is le tudod tölteni az animét HDTV-RIP (számítógépen nézhetõ) és DVD-RIP (asztali lejátszón is nézhetõ) verzióban is! Szóval nincs más dolgod, csak az Animék menüpont alatt az R betûre kattintva a Rómeó és Júlia adatlapját megnyitni, és az Epizód letöltések linken keresztül már töltheted is a részeket. Wink
Ha a letöltéssel problémáid adódnának, olvasd el a GYIK menüpont erre vonatkozó részét, és ha ezután is baj lenne, akkor nyugodtan keress meg Privát üzenetben és segítek. Smile

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #7
Postázva 2010. 12. 04 12:11:20
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19840

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Rómeó és Júlia

Ha valaki tud véletlen valamit,hogy mikor kezdik elõrõl az bátran szóljonDDD

41:31

MMLMicoda szerencs láttam az újságban ,hogy elõrõl kezdik jövõhéten a RÓMEÓ ÉS JÚLIÁT.Mindenkinek köszi aki írt nekem: a kezdésrõl és hogy hol tudnám megnézni.

Ezer köszi:BARBIClap
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:
Kiemelt híreink


© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!