Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Kakegurui ×× (1080p) Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Szamurájok kora - Harc Japánért Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Szamurájok kora - Harc Japánért Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ××

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 10
Online tagok:
rolo96

Regisztrált tagok: 6873
Legújabb tag: ben00

Látogatók ma: 14251
Online látogató: 10
Látogatók a hónapban: 354589
Összes látogatók: 52379363

Reklám

Kiemelt híreink

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 1 szavazat)  
Ikon 
Conan, a detektív
Fentre Üzenet nyomtatása #41
Postázva 2011. 07. 12 12:34:33
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5332
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

Tejesen egyet értek ne hogy ki had a barátokköztöt szerintem azért ilyen hosszú mert a conan az úgy van meg csinálva hogy lehet végteleníteni azaz minden rész másról szol és csak 1 szál van amit lehet követni hogy meg talája a nagyító szérumot de ezt a szálat el-el lehet hagyni így nincs idõ korlátba zárva fakép hogy olyan csinálja rendezi aminek már nincs bõr a képén mert azért jó lenne egy megálj neki fasza kis end persze csak jelen helyzetbe egyébként áldanám az embert ha lellene szinkelve végig és nem lenne vége soha de kíváncsi vagyok hogy ha meg murdel az ürge akkor is fojtassák vagy akkor lesz csak vége

dragonhall.hu/images/avatars/hackL.jpg

Már nem félek, nem fázom, és nem fáj semmim sem.
Meghaltam.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #42
Postázva 2011. 07. 13 11:15:41
Avatar



Üzenetek: 42
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5332
Lakhely: Budapest
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

Az a legszomorúbb az egészben hogy késõbb teljesedik ki a sorozat(románc, a fekete szervezet elleni küzdelem, szerelem,+külföldi akciók meg új szereplõk)
Spoiler tartalom:
És még nem is beszéltünk az ovákról, és a sok jó moviekról sem amik szintén nagyon izgalmasok, tavasszal jött ki a 15. filmje A Conan-nekThumbup

Szerkesztette: Zgyerka - 2011. 07. 13 11:16:31
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #43
Postázva 2011. 07. 14 17:52:58
Avatar



Üzenetek: 8
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 06.11.10
Ennyi napja tagunk: 4914
Lakhely: Szombathely
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

darkarnold írta:
Arra kiváncsi lennék, hogy ha szavazással döntöttek, hogy ismétlik vagy nem, hogy hányas arányban lehet?

Nem, nem szavazással döntöttek. Ugyan már, egy tévécsatorna ez alapján csinálná a költségvetését? Pff. (Nem piszkálódni akartam, ha esetleg úgy jött volna le.)

barathimre86 írta:
A másik meg az hogy mi a francért kell ennek ilyen hosszúnak lennie. Oké, elhiszem hogy sikeres, de akkor is. Ami sok az sok. 100-150 rész után kellett volna egy fasza befejezés, teljesen mindegy, hogy Happy End vagy nem.

Azt én sem tudom, hogy minek kell húzni, de tény, hogy sikeres. (Na meg a rajongók - köztük én is - bevallottan nem bánják az extra mennyiségû Conan-dózist. xD) És talán annak köszönheti a sikerét, hogy nem laposodik el 784 fejezet után sem. Tegnap értem be pont a manga kiadását, és tényleg nem lapos. Sõõõõõt! Shifty Azért a szerelmi szállal is halad lassan a történet, mert
Spoiler tartalom:

Az ellenszer megtalálása most egy kicsit háttérbe került, de három új karakter (sebhelyes Akai, Okiya, Sera) miatt annyi megválaszolatlan kérdés van, hogy az ember tûkön ülve olvassa az összes fejezetet. DDD
Szóval elég komplex, összetett a történet, röviden nem is lehetne kifejteni. De mint mondtam, én nem bánom. És rajtam kívül még több tíz/száz(?) ezer ember a világon így van ezzel.

Zgyerka írta:
Spoiler tartalom:
És még nem is beszéltünk az ovákról, és a sok jó moviekról sem amik szintén nagyon

Kire gondolsz? Kidre vagy Serára? DDD Mert
Spoiler tartalom:

i767.photobucket.com/albums/xx317/Fujimoto-chan/MCRK%20banners/dckattanjrank4.jpg
"Egy bajos, nehéz ügy vagy, tudod? Ezekkel a zavaros érzelmekkel, még ha Holmes is lennék, sem esne le!! Annak a lánynak a szívében, akit szeretek... mégis hogyan következtethetném ki, mi van?!"
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #44
Postázva 2011. 07. 16 11:51:30
Avatar



Üzenetek: 563
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.05.10
Ennyi napja tagunk: 5090

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

Én se nagyon bánom, hogy ilyen hosszú.
De egyet kell értenem barathimre86 írásával, hogy miért ilyen hosszú, a jelentéktelen részeket kivághatták volna.
Spoiler tartalom:

De egyet kell értenem Naru-chan írásával is, hogy több szeeplõ felbukkan és mégtöbb rész kell hogy többet meg lehessen tudni róluk.
Egyébként én is nagyon várnám az OVA-kat, meg a többi movie-t, meg hát a sorozat többi részét. Nem az a bajom, hogy hosszú, hanem, hogy nem adják végig. Én is szívesen megismertem volna a Conan új barátját.

Szerkesztette: BrollySSJ4 - 2011. 07. 16 14:57:20. Indok: NINCS NARUTO, KÖCSÖG :@
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #45
Postázva 2011. 07. 16 12:07:52
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5332
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

kiekl ábrándicsalak a konenbe nincs véres azaz brutális véres jelenet hogy indokolva legyen a kivágás max úgy lehetne meg csinálni mint a DragonBall kainál 2-3 reszböl van 1.) 20perc es rész ha már más animéknek a vágás teknologiái rész van szó mert konen bármilyen idõ zónába el mehetne legalábbis ami nálunk futott lehet hogy már a kesöbi lenem adot már nem és ha ijen röl lesz szo akkor meg kel várnod hogy más tv adja le mert ijet tuti hogy nem dja le az enimex enyi

dragonhall.hu/images/avatars/hackL.jpg

Már nem félek, nem fázom, és nem fáj semmim sem.
Meghaltam.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #46
Postázva 2011. 07. 16 13:00:26
Avatar



Üzenetek: 8
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 06.11.10
Ennyi napja tagunk: 4914
Lakhely: Szombathely
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

Nem azért, de nem tudom, figyeltél-e... darkarnold azt írta, hogy az unalmas részeket vághatták volna ki, nem a nem létezõ véreseket...........
Egyébként meg nem is az a fajta, amibõl vágni kellene... Na meg hülyeség arra várni, hogy más leadja, elég bonyolult jogi procedúrákon kell keresztülmenni, nem is kevés pénzért - elõvetítési jog, stb.

De nem tudom egyáltalán bárki is miért reménykedik a folytatásában. Világosan megmondták conon, hogy nem lesz. Akit érdekel, nézze és/vagy olvassa tovább neten angolul/magyarul, és ne a csodára várjon, mert nem lesz!


Egyébként nekem sem tetszik, hogy megvesznek valamit, és nem adják végig, de hát ez van. Na meg nem elõször történt meg sajnos...

i767.photobucket.com/albums/xx317/Fujimoto-chan/MCRK%20banners/dckattanjrank4.jpg
"Egy bajos, nehéz ügy vagy, tudod? Ezekkel a zavaros érzelmekkel, még ha Holmes is lennék, sem esne le!! Annak a lánynak a szívében, akit szeretek... mégis hogyan következtethetném ki, mi van?!"

Szerkesztette: Naru-chan - 2011. 07. 16 13:02:09
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #47
Postázva 2011. 07. 16 13:23:23
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5485
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

Izzy: Ne kombinálj inkább, abból semmi jó nem sül ki.

darkarnold: Melyik részét nem értetted annak, hogy nem akarunk többet hallani a Jetixes Narutóról? Akár most bannolhatnálak mert leszarod amit mondtam.

Naru-chan: Azt hiszem, mindenki tisztában van vele, hogy az Animax nem fogja folytatni, én viszont egyáltalán nem látom lehetetlennek, hogy majd valamelyik csatorma fantáziát lásson ebben a sorozatban. Tudom, hogy jelenleg az Animax az egyetlen animés csatorna nálunk, de ez nem hiszem, hogy örökre így fog maradni. Erre igen megalapozott érveim vannak, egyszerûen a szükségszerûség és a logika alapján. Soha ne mondd azt, hogy soha, és soha ne add fel a reményt. Ha az ember nem hisz dolgokban, sivárrá válik az élete. Mindemellett én tudom mit kell tennem, de ezt már leírtam egy másik hozzászólásban. Nem rajtam fog múlni elsõdlegesen.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)

Szerkesztette: Dumet - 2011. 07. 16 13:28:20
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #48
Postázva 2011. 07. 16 14:56:55
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2136
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5481
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

darkarnold írta:

Pl. ahogy a NARUTO- nál csinálta a JETIX. Hogy kivágták az erdõs rész elõtti úgymond dokumentum rész.


Spoiler tartalom:

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.

Szerkesztette: BrollySSJ4 - 2011. 07. 16 18:46:04
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #49
Postázva 2011. 07. 16 22:55:15
Avatar



Üzenetek: 42
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5332
Lakhely: Budapest
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

Naru-chan írta:



[quote]Zgyerka írta:
Spoiler tartalom:
És még nem is beszéltünk az ovákról, és a sok jó moviekról sem amik szintén nagyon

Kire gondolsz? Kidre vagy Serára? DDD Mert
Spoiler tartalom:


Spoiler tartalom:


Váhhhh! na és persze JÖVÕ tavasszal jön a 16.movie, a készítõk aztán nem unatkoznakDDD

Szerkesztette: Zgyerka - 2011. 07. 16 23:13:01
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #50
Postázva 2011. 07. 17 01:52:32
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 168
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5332
Lakhely: Tát
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

BrollySSJ4 írta:
darkarnold írta:

Pl. ahogy a NARUTO- nál csinálta a JETIX. Hogy kivágták az erdõs rész elõtti úgymond dokumentum rész.


Spoiler tartalom:


OFF:
Egyéni véleményem:
Úgy gondolom, hogy ha már választani lehet egy adott animébõl hogy vágott illetve vágatlan formában nézheted meg (mondjuk ez nagyon ritka) akkor egyértelmû hogy a vágatlan szinkronos a nyerõ. Mondjuk evidens az is, hogy sohasem kéne semmit vagdosni, mert undorító. Amennyiben mégis ez a tény áll fent, abban az esetben, én mint szinkronpárti egyértelmû hogy csak a szinkronos videót nézem. De bennem van az is, hogy innen-onnan hiányzik valami, aminek valljuk be ott kéne hogy legyen.

Darkarnold: Én meg tudlak érteni téged hogy neked a Jetix-es verzió jobban tetszik, már csak azért is, mert gondolom az volt elõbb (ha nem így van akkor bocs, ezt nem tudom hogy van, csak gondolom) és neked az volt az "igazi", mert azt láttad elõször. Azok a szinkronhangok tetszettek, stb. Az ilyen dolgokkal én is így vagyok általában. Példának okáért, elég furcsán néznék, ha majd a Dragon Ball GT-ben Songoku helyett mondjuk csak Gokuznának, vagy nem Lippai László hangját hallanám, hanem valaki másét. A változásokat én sem bírom elviselni, csak nehézségek árán. de néha vannak olyan helyzetek, amikor egy újítás vagy egy váltás valaminek az elõnyére válik. A Naruto esetében nem tudom hogy ez hogy van, mivel nem láttam a JETIX-es Naruto-t, de ha láttam volna, akkor is "csak egy vélemény" lenne amit mondanék róla. Az hogy mi a jó illetve mi a sikeres, ez a két dolog nem ugyanaz. Ami jó az lehet hogy csak neked, meg egy pár emberkének jó, de az úgynevezett nagyközönség köreiben nem válik be. A sikerhez pedig az kell hogy az említett nagyközönség örömmel fogadja be az adott dolgot. Persze lehetne azt is boncolgatni, hogy milyen minõségû akár az egyéni, akár a nagyközönség, de az elég hosszú lenne, ezt most nincs kedvem részletezni. Nem akarok regényt írni. A talin megbeszélhettük volna, de nem baj. Talán majd legközelebb.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #51
Postázva 2011. 07. 17 11:38:35
Avatar



Üzenetek: 563
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.05.10
Ennyi napja tagunk: 5090

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

Jól van bocs kiment a fejembõl, de példaképpen pont ezt tudtam felsorolni, bocs. Legközelebb nem fordul elõ.

09:05

Köszönöm, hogy ezt írtad barathimre86.
Csak neked, most írok egy pár példát, hogy miért szeretem jobban.
Pl. szerintem jobbak a szövegek, nincsenek olyan lüke szövegek.
A hangok sem mindig ugyanazok (pl. Kakashi), de az nem probléma.

U.I.
Dumet és mindenki más.
Mindenért bocsánatot kérek. És legközelebb megpróbálok nem ingerlõ dolgokat írni.
Köszönöm.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #52
Postázva 2011. 07. 17 13:51:52
Avatar



Üzenetek: 8
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 06.11.10
Ennyi napja tagunk: 4914
Lakhely: Szombathely
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

Dumet írta:
Soha ne mondd azt, hogy soha, és soha ne add fel a reményt. Ha az ember nem hisz dolgokban, sivárrá válik az élete. Mindemellett én tudom mit kell tennem, de ezt már leírtam egy másik hozzászólásban. Nem rajtam fog múlni elsõdlegesen.

Á, azért nem a reményfeladós típus vagyok. Inkább realista, és jelenleg nem látok rá túl nagy igényt, ezért mondtam, amit. Persze a legjobb lenne újra képernyõn látni. Smile Csak lehet, hogy már a gyerekeink fognak elõtte izgulni (mondjuk én is, de részletkérdés), nem pedig mi.

Amúgy (lehet, hogy már írtam), de van itt valaki, aki rendszeresen követi?

i767.photobucket.com/albums/xx317/Fujimoto-chan/MCRK%20banners/dckattanjrank4.jpg
"Egy bajos, nehéz ügy vagy, tudod? Ezekkel a zavaros érzelmekkel, még ha Holmes is lennék, sem esne le!! Annak a lánynak a szívében, akit szeretek... mégis hogyan következtethetném ki, mi van?!"
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #53
Postázva 2011. 07. 29 18:07:25
Avatar



Üzenetek: 42
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5332
Lakhely: Budapest
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

Hát én nem rég kezdtem elnézni 52-tõl a Dc-t feliratosan. Mondjuk az 52.rész nagyon tetszett mert az a bûntény nagyon durva volt.
Spoiler tartalom:

Egyébként ezt az Animaxnak lekellett volna adni 1 részben(mivel ez egy 50 perces összevont epizód olyasmi mint az a gyilkoság az óceánjárón vagy holdfényszónatás gyilkosság), na mindegy biztos valami jogi macera miatt volt.

Meg elgondolkodtam azon amit Dumet írt hogy egy másik csatorna felkaphatja, hát nekem valahogy az a vad ötletem támadt, mivel krimi enni erõvel mehetne az AXN krimi csatornán is.(Bár leszögezem ez csak az én agyszüleményem, sajnos soha nem lesz ilyen hogy az leadja.)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #54
Postázva 2011. 07. 30 19:50:56
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5485
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

Azért nem ment le az a dupla rész mert 52 részt vettek, vagyis egészen pontosan 52x24 percet, és a Holdfényszonátás rész két rész hosszúságú, amit külön részként kezeltek emiatt, így 51 részt adtak le ténylegesen ugyan, de a dupla rész miatt 52 lett belõle, így már még egy dupla rész nem fért bele a forgalmazói évadba.

Egyébként az AXN nemigen fogja szerintem, mert alapvetõen ugyanaz a tulaja mint az Animaxnek. Én olyan csatornára gondoltam, akiknek semmi közük nincs a Sony tulajdonú csatornákhoz (AXN, Animax).

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #55
Postázva 2011. 07. 30 21:36:52
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5332
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

Spoiler tartalom:

dragonhall.hu/images/avatars/hackL.jpg

Már nem félek, nem fázom, és nem fáj semmim sem.
Meghaltam.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #56
Postázva 2011. 09. 19 12:51:22
Avatar



Üzenetek: 563
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.05.10
Ennyi napja tagunk: 5090

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

Egyébbként újrakezdik majd sugározni az elsõ résztõl 29-én.
Ezeknél az újrakezdéseknél mindig azt hiszem, hogy folytatni fogják.
Egyébként ez is azért nem folytatódik mert az amcsiknak elõvetítési joga van, mint pl. a Bleach-nél, vagy miért?
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #57
Postázva 2011. 09. 19 13:36:54
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5485
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

Kedves arnold, már le lett írva vagy tízszer, de leírom tizenegyedszerre is, mert képtelen vagy felfogni: a Conan, a detektív c. sorozatot azért nem folytatják, mert az Animaxen produkált nézettsége nem volt megfelelõ a csatorna számára. NEM fogják folytatni! Vélhetõen késõbb se!
Az egyetlen megoldás, ha egy másik csatorna meglátná benne a fantáziát, de ennek vajmi kevés az esélye.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #58
Postázva 2011. 09. 25 01:36:06
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 168
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5332
Lakhely: Tát
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

Észrevettem egy üvöltõ hibát az egyik epizódban, mégpedig azt hogy rosszul van számozva egy-két rész. A 26. rész "Kogoro bácsi osztálytalálkozója" 2 részes. Tehát 26. és 27. résznek kell lennie. Ehelyett a 27-es és 28-as részként van feltüntetve. A hiba oka az hogy a részek után lévõ "következõ rész tartalmából" szakasz szinkronjait elbaszták, úgymond felcserélték. Ez megtévesztõ lehetett. A 25. rész végén lévõ ajánlóban az osztálytalálkozós részt mutatják, de a John nevû kutya ugatását lehet hallani és a szinkronban is ezt mondják be. "John és a gyilkos esete." Röviden a lényeg az hogy így van az igazi sorrend:
- Conan a detektív 025.rész - Az ál-emberrablás esete
- Conan a detektív 026.rész - Kogoro bácsi osztálytalálkozója 2-1
- Conan a detektív 027.rész - Kogoro bácsi osztálytalálkozója 2-2
- Conan a detektív 028.rész - John és a gyilkos esete

Az elrontott számozás szerint John története a 26-os rész, így az osztálytalálkozó a 27-es és 28-as sorszámot kapta.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #59
Postázva 2012. 06. 28 18:47:11
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5485
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

Igen errõl a hibáról tudok Tongue (kétszer is végignézte már a Conan elsõ 52 részét DDD). Ez még a Garurumon féle release, de ahogy minden más anime is ami jelenleg külsõs, az cserélve lesz sajátra. A Conan speciel az én reszortom, szóval figyelni fogok erre a hibára amikor majd csinálom és természetesen cserélni fogom amit kell, vagy nem, attól függ, hogy a ripp is milyen, amim lesz hozzá. Szóval ne archiváld még ezt (meg mást se ami nem a sajátunk) ennél fogva. Smile

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)

Szerkesztette: Dumet - 2012. 06. 28 18:47:39
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #60
Postázva 2012. 06. 28 18:47:48
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5485
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Szinkronos CONAN kész!

De nagyon eltûnt ez a topik. Na most elõvesszük! DDD Ugyanis mint azt a hírben is láthatjátok, elkészült végül a saját verziós Conan, ami a megszokott tempóban fog felkerülni hetente. A szinkronos részek végéig, vagyis 51-ig tart a projekt, utána mint tudjátok nincs szinkron és nagyon úgy tûnik, hogy nem is lesz. A további részek sorsáról egyelõre nem nyilatkoznék.

Szóval lehet megint a projekttel kapcsolatban beszélgetni, talán most már van mirõl, szívesen válaszolok minden féle kérdésre. A készítés nem kicsit volt érdekes, úgyhogy ha kicsit felélénkült ez a topik, elmesélem majd egy nagyobb lélegzetnyi hozzászólásban. De erre is rá lehet kérdezni nyugodtan.

Ja igen és amit talán nem írtam a hírbe: Minden részhez van és lesz mellékelt kiegészítõ felirat ami tartalmazza az epizód során látható japán írásjeles kiírásokat, feliratokat, címkéket stb. valamint természetesen a szinkronstábot az ending alatt. Smile

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)

Szerkesztette: Dumet - 2012. 06. 28 18:49:35
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:

© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!