Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× A szentjánosbogarak fényének erdeje Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× A sárkányherceg

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 15
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen


Regisztrált tagok: 6821
Legújabb tag: Szeast

Látogatók ma: 11123
Online látogató: 14
Látogatók a hónapban: 659327
Összes látogatók: 51893278

Reklám

Kiemelt híreink

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 0 szavazatok)  
Ikon 
Slayers - A kis boszorkány
Fentre Üzenet nyomtatása #1
Postázva 2009. 09. 11 20:54:37
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5463
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 

A Slayers - A kis boszorkány projekttel kapcsolatos kérdéseket, egyebeket itt lehet megbeszélni.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #2
Postázva 2009. 09. 11 21:04:27
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5463
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Slayers - A kis boszorkány

A Slayers animékkel kapcsolatban lehet itt csevegni egymással.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #3
Postázva 2009. 09. 15 21:31:29
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 5
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 17.04.09
Ennyi napja tagunk: 5460
Lakhely: Kishegyes

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Slayers - A kis boszorkány

jujj én nagyon várom h ide feltedd végre, mert szeretném újranézni mielõtt az animax kezdi a revolutiont DDD
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #4
Postázva 2009. 09. 15 22:09:32
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5463
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Slayers - A kis boszorkány

Buldozerjoe írta:
jujj én nagyon várom h ide feltedd végre, mert szeretném újranézni mielõtt az animax kezdi a revolutiont DDD
Igyekszem vele én is emiatt, amint sikerül WMV9 formátumú videót is megnyitnom VirtualDubModdal, tudom folytatni a projektet, jelenleg sajnos emiatt a probléma miatt áll a munka.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #5
Postázva 2009. 09. 16 15:48:39
Avatar



Üzenetek: 51
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 13.09.09
Ennyi napja tagunk: 5311
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Slayers - A kis boszorkány

Nekem van olyan virtualdubom ami megtudja nyitni a wmv-t ha kell szóljWink
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #6
Postázva 2009. 09. 16 16:10:04
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5463
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Slayers - A kis boszorkány

silva írta:
Nekem van olyan virtualdubom ami megtudja nyitni a wmv-t ha kell szóljWink
Olyan nekem is van, de jelen esetben nem az a baj, hogy WMV a kiterjesztés. A WMV3-at be tudod olvasni vele, de ha pl. egy WMV9-et Directbe átraksz AVI-ba, az attól még WMV9 marad, és ezt már nem tudom behozni vele. Magyarán: WMV9 kodekes a videóm, eddig a laptopon be tudtam hozni vele a képet, de az meghalt, így most nem tudom behozni.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #7
Postázva 2009. 09. 20 02:33:33
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5463
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Slayers - A kis boszorkány

Megoldódott a probléma, sikerült végre találnom megfelelõ WMV9 kodeket (ez hiányzott), így végre hozzá fogok tudni kezdeni a sorozat folytatásához. Az elsõ 26 rész feltöltése még nem tudom mikor lesz esedékes, de szólni fogok idõben. Sajnos jelenleg az oldal logóval bajlódok, amit ráillesztek az intró elejére. Amint sikerül megoldani a problémát, meg tudom kezdeni a feltöltését nemcsak ennek hanem a többi eddig kész epizódnak más animéknél is.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #8
Postázva 2009. 11. 02 16:16:36
Avatar



Üzenetek: 51
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 13.09.09
Ennyi napja tagunk: 5311
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Slayers - A kis boszorkány

Jó lett...nekem tetszikClap
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #9
Postázva 2009. 12. 11 18:06:24
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5463
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Slayers - A kis boszorkány

Nah elkészültem a sorozattal végig a 78. részig, vagyis a harmadik sorozat 26. epizódjáig. Ezzel a projektet lezártnak tekintem, bár egy néhány részben még lehetséges, hogy korrigálnom kell esetleges hangcsúszást. Így már csak a feltöltés marad, ami remélhetõen ebben a tempóban még pont a Slayers Revolution kezdetére kész lesz.

Az új sorozatot nem én fogom releaselni, elõre szólok, hanem valószínûleg Garurumon, ahogyan minden más premier animét is. De a lényeg a minõségi munka és nem a készítõ személye véleményem szerint, szóval semmiképpen nem fog senki rosszul járni emiatt.

Remélem, hogy az elsõ 3 sorozat mindenkinek elnyeri a tetszését (már a 2-at rakom ugye), szóval köszönöm visszamenõleg és elõre is annak, aki letölti és megnézi. Smile

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #10
Postázva 2010. 01. 14 17:57:43
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 213
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 13.09.09
Ennyi napja tagunk: 5311
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Slayers - A kis boszorkány

A 63. részen iszonyat jókat nevettem... Laugh Nem bírtam megállni, muszáj volt kétszer megnéznem! DDD
Gourry ostobasága pedig határtalan, de pont emiatt olyan aranyos szegénykém! DDD
Köszi Dumet, hogy megcsináltad a részeket! Smile Így hála Neked, megszerettem a Slayerst, szóval nagyon úgy fest, hogy ez lesz az elsõ anime, amit az Animaxon rendszeresen nézni fogok (ha minden jól megy...). Meg persze a Dragon Ball Gt-t is valószínû nézni fogom... Már ha eljut valaha odáig az Animax, hogy leadják õket! Smile
Na mindegy, szóval köszi a részeket! Smile
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #11
Postázva 2010. 01. 14 18:37:57
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5463
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Slayers - A kis boszorkány

Nagyon szívesen. Smile
Örülök, hogy tetszik, nekem is kedvenc sorozat lett, ezért is kezdtem bele az elkészítésébe (na meg azért is, hogy legyen belõle valami normális release). Egyébként nekem a 2. sorozat a kedvencem a 3 közül, abban szinte mindegyik részen halálra tudja röhögni magát az ember, a harcos részeken meg viszont nagyon jókat lehet izgulni, talán ezért is a 2. a kedvencem, na meg a karakterek miatt is (Xellos, Amelia a kedvenceim).
Már várom én is a Revolutiont magyarul, mert nem néztem meg japánul (és milyen jól tettem, mert leadják magyarul is, bár lehetett sejteni, hogy egy ilyen klasszikust nem fognak hagyni).

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)

Szerkesztette: Dumet - 2010. 01. 14 18:38:41
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #12
Postázva 2010. 01. 15 17:46:32
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 213
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 13.09.09
Ennyi napja tagunk: 5311
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Slayers - A kis boszorkány

Hát a 3. sorozat vége ugye még nem tudom mi lesz, de nem hiszem, hogy jobban tetszene, mint a 2. vége, mert az nagyon-nagyon tetszett. Még magam is meglepõdtem mennyire. Szintén muszáj volt megnéznem kétszer az utolsó két részt. Smile
Igen, pont a 65. részen gondolkoztam el Xelloson, hogy milyen furcsa, hogy tulajdonképpen egy gonosz karaktert ennyire megszerettem. De hát olyan kis sunyi, meg olyan bájosan gonosz. DDD Nem lehet neki ellenállni. DDD
Egyébként, hogy rajta hagytad a japán hangsávot is, néha megnézek pár jelenetet úgy is, mert hogy én szeretem japánul nézni az animéket (kövezzetek meg érte Smile). És ez az elsõ anime, amire azt mondom, hogy fényévekkel jobb magyar szinkronnal nézni, mert nagyon jól megvan csinálva, és az anime hangulatát is tökéletesen visszaadja.
Gondoltam, hogy nem nézted meg japánul a folytatást. Smile Ennek én se fogom megnézni. Szépen megvárom, hogy leadják magyarul. Smile
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #13
Postázva 2010. 02. 02 16:09:45
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2135
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5459
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Slayers - A kis boszorkány

Nem régiben mielõtt elkezdõdött volna ez a tovább képzésem amibe résztveszek épp(mukával kapcs DDD) elõtte elértem az 52ik részig most egy ideig anime elvonon vagyok Cry a tanulás miatt igy épp itt tartok...
Hát nem tudom mit mondjak, engem annyira nem fogott meg a két sorozat(1-52) mint ahogy sokakat, és mint ahogy vártam, hogy na ez megfog majd. Pedig nem rosz mese, de valamiért nem nyerte el az ízlésem, és most megkövezhettek, meg minden, én se értem mért de valahogy nem jött be annyira mint vártam, nálam amúgy is vigyázni kell a japán humorral mert nem mindig vagyok rá kapható..de ezzel itt nem is volt baj...

Szóval várom a kövi(53-78 )sorit hátha az jobb lesz, vagy nem tudom, most úgy érzem egyszer vagy kétszer meglehet nézni, de annyira nem lett a kedvencem...

Ami Dumet munkáját illeti, mint eddig is DDD nagyon szuper lett a végeredmény!

Szerkesztette: BrollySSJ4 - 2010. 02. 02 16:10:05
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #14
Postázva 2010. 02. 24 10:44:29
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5463
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Slayers - A kis boszorkány

Nah akkor igazam lett Niki, mert említettem, hogy a második sorozat mindent visz... Akinek mondjuk bejön ez a mûfaj, azokra értem persze, mert alapvetõen ez a nem mindennapi humor és történetvezetés nem mindenkinek jön be... Mindenesetre a 2. sori a legjobb, még mindig, a 3. sorozat se rossz, de az sokkal komorabb mint az elõzõ kettõ, és emiatt ez valahogy nem annyira jött be. A 3. sorozatnak csak az elsõ néhány része volt az ami nagyon tetszett leginkább, késõbbiekben már annyira nem. Kíváncsi leszek így az új sorozatokra, hogy mit tudnak felmutatni...
Spoiler tartalom:

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #15
Postázva 2010. 03. 04 12:18:29
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19811

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Slayers - A kis boszorkány

Sziasztok!
A Slayers hírt is olvastam, ami kint van az oldalon, abban az van, hogy nem mostanában adják le a Slayers Revolutiont, Slayers Evolutiont, ha nem nyár felé.
Az Animax oldalon, meg tavaszra ígérték.
Meg ezzel kapcsolatvan, nekem egy kicsi furcsaság van az új animákkel, pl a Slayers új részeivel. Kicsit mint ha torzultak volna a szereplõk.
Nektek nem furcsa?HMMM
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #16
Postázva 2010. 03. 04 18:15:21
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5463
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Slayers - A kis boszorkány

Nem torzultak, csak megváltoztatták a karakterdizájnt. Ez mondjuk elkerülhetetlen volt azután, hogy lássuk be, az elsõ 3 sorozat durván 10 éve ment, és a mostani cgi meg mindenféle technológiák segítségével már elvárás az, hogy ne egy 10 évvel ezelõtti karakterdizájnt adjanak vissza... Egyébként ez a Revo és Evo karakterdizájn egy az egyben a Slayers legújabb OVA-jának a dizájnja, tehát nem meglepõ a dolog. Egyébként szerintem most jutottak el igazán oda, hogy a Slayers sorozatból elsõként adnak ki egy olyan minõségû cuccot, ami elfogadható, sõt mi több ezen igencsak túltesz, mert rohadtul jól megcsinálták. Az elsõ 3 sorozat közül talán a 3-ik sorozat volt már olyan szinten, hogy azt mondom rá, hogy oké. Úgyhogy ideje is volt a változtatásnak.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #17
Postázva 2010. 03. 05 13:21:21
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19811

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Slayers - A kis boszorkány

Igen a grafika nagyon szép, ahogy láttam a trailerben, de remélem hogy a Xelos karakter, megmarad olyannak, amilyen volt a régebbiben, mert elég furcsán nézzett ki.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #18
Postázva 2010. 06. 03 22:37:14
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 213
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 13.09.09
Ennyi napja tagunk: 5311
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Slayers - A kis boszorkány

Érdekes volt Zelgadist most más szinkronhanggal látni/hallani. Welker Gábornak jó hangja van, de szerintem Damu Roland hangja sokkal jobban passzolt Zel stílusához, karakteréhez. Az ironikus megjegyzései sem annyira ütnek, mint a korábbi részekben. Sajnálom, hogy leváltották Damu Rolandot. Cry
Amúgy a Revolution elsõ két része nem annyira fogott meg. Sem a történet, sem a poénok terén. Lehet velem van a baj. Smile Remélem a jövõhéten jobban fog tetszeni a következõ két rész.
De az új karakterdizájn, valamint az OP és az ED is nagyon tetszik. Smile

Szerkesztette: Niki - 2010. 06. 03 22:42:11
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #19
Postázva 2010. 06. 04 03:31:47
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5463
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Slayers - A kis boszorkány

Várható volt, hogy Damu nem fogja vállalni Zelgadist, szóval én meg se lepõdtem nagyon, amikor kiderült, hogy nem õ lesz. Így szinte biztos, hogy az InuYashában se fogja Sesshoumarut vállalni, de ez nem ide tartozik. Még nem néztem meg ugyan a részeket, csak beletekintettem kíváncsiságból, de elsõre a következõket vettem észre:
- Slayers-A kis boszorkány a cím újra, és nem Slayers-A kis boszorkány új kalandjai, ami logikusabb lett volna a TRY utáni címbemondást követõen... kis szépséghiba, legyen
- Zelgadis hangja nekem egész bejövõs, sokkal rosszabbra számítottam Alucard után (mármint úgy értem, hogy Alucardként teljesen más hangja volt mint most), ha kicsit még mélyebb hangja lenne Gabinak, lehet hogy pont tökéletes lenne, de nem kizárt hogy egy kis gyakorlás után menni fog... Megjegyzem mellette, hogy a szereplõ japán hangja sem olyan mély mint Roland hangja, jelenleg Gabi hangja közelebb áll a japánhoz, mint Rolandé.
- Gertrúd hangja az elsõ részben nekem valahogy furcsának tûnt elsõre, nem a megszokott volt, de lehet, hogy a hang túlvezéreltsége is szerepet játszik ebben. Aztán utána már korrigálta kicsit a dolgot és már egész jó lett, biztosan bele kell jönni neki is megint egy ilyen szerepbe, hiszen elég régen nem volt már animés/rajzfilmes szerepe. Egyik kedvencemrõl van szó, szóval elvártam tõle, hogy tökéletest alkosson. Smile
Titivel és Szabival nem volt gond szerintem, õk mondjuk folyamatosan formában vannak.
-Pokota vagy hogyan hívják az új szereplõt, nem tudom még mennyire fog illeni hozzá Vadász Bea, de mivel õt is nagyon szeretem, nem hiszem hogy panaszkodni fogok. Smile
- És még talán annyi, hogy kicsit hiányolom a rímeket... Az OP elõtti részt simán rímbe lehetett volna szedni mint az elsõ sorozatnál, illetve a címek remélem rímelni fognak, mert eddig csak az elsõ rész címe rímel, a második meg nem...

Egyébként 2 rész alapján nem igazán lehet megítélni semmit még, ha visszaemlékszem, az elsõ sorozat is igen lassan indult be, és talán ez igaz mindegyik sorozatára eddig, úgyhogy nem kell rögtön "leírni" a sorozatot.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)

Szerkesztette: Dumet - 2010. 06. 04 03:39:50
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #20
Postázva 2010. 06. 04 15:45:04
Avatar



Üzenetek: 40
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 26.09.09
Ennyi napja tagunk: 5298
Lakhely: Jamaica
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Slayers - A kis boszorkány

Húúhh ez a Revolution nem volt rossz :/
Zel hangja nemnagyon tetszett de elmegy még .....
És miez bakker Fénykard hamisíttás van az animében?xD

kepfeltoltes.hu/090531/deanssj2youtbe_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Új amv project-ek Smile nézzétek meg Smile

http://www.youtube.com/watch?v=WjhzK07k640


http://www.youtube.com/watch?v=o10XcvlUAfA


http://www.youtube.com/watch?v=fdfKcvgZNAY


http://www.youtube.com/watch?v=ePqAoaDWowA



http://www.youtube.com/watch?v=ZoiTaBhT9hU




DDS-mep part"


http://www.youtube.com/watch?v=BXNSu4jgShM
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:

© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!