Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× (1080p) Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ××

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 14
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen


Regisztrált tagok: 6892
Legújabb tag: Pali

Látogatók ma: 9453
Online látogató: 13
Látogatók a hónapban: 486635
Összes látogatók: 52511409

Reklám

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 1 szavazat)  
Ikon 
Conan, a detektív
Fentre Üzenet nyomtatása #21
Postázva 2009. 10. 21 19:59:50
Avatar



Üzenetek: 42
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5338
Lakhely: Budapest
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

Hello!

Mondjuk én az egyik Conan fan oldalon azt olvastam hogy a új mûsorsávbana nézettsége jobb,lett . Lesz folytatása,és leadásra kerülne az elsõ movie is.(Remélem ezek igazak).

A másik:
Dumet, hogy segítsem a munkátokat itt egy link: http://forums.dct...opic=710.0
Innen minden letölthetõ moviek,részek,ovák,TV speciálok, live action- ok.
Meg aztán én is hosszas keresés után találtam erre a dctp fórumra.

Az elsõ két moviehoz pedig találtam magyar feliratot.Smile
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #22
Postázva 2009. 10. 21 21:34:05
Avatar



Üzenetek: 29
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.09.09
Ennyi napja tagunk: 5332

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

Zgyerka írta:
Hello!

Mondjuk én az egyik Conan fan oldalon azt olvastam hogy a új mûsorsávbana nézettsége jobb,lett . Lesz folytatása,és leadásra kerülne az elsõ movie is.(Remélem ezek igazak).

A másik:
Dumet, hogy segítsem a munkátokat itt egy link: http://forums.dct...opic=710.0
Innen minden letölthetõ moviek,részek,ovák,TV speciálok, live action- ok.
Meg aztán én is hosszas keresés után találtam erre a dctp fórumra.

Az elsõ két moviehoz pedig találtam magyar feliratot.Smile


Ezen az oldalon és is jártam már miközben a DC epizódokat kutattam csak tudod ezekkel az a gond hogy mind HardSub-os (égetett feliratos)AVI meg MP4
Olyanra lenne nekem is szükségem speciel ami SoftSub-os (ki és bekapcsolható felirat MKV és OGM kiterjesztésû videókban használják) vagy RAW (TV-bõl felvett égetett felirattól mentes változatok PDTV-s, HDTVrip-es) vagy DVDrip
ami csak EMULE-n található de ott is csak a 200. rész-ig
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #23
Postázva 2009. 11. 12 22:58:04
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5338
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

Az utcso rész nagyon király volt kér, hogy a sztori félbe van vágva mármint a golfos muri
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #24
Postázva 2010. 02. 10 23:31:23
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19839

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Conan, a detektív

Most hogy az új mûsor sávban jobblett a nézetség ez tényleg jó hír az enimnek, de mivel átkerült a D.Gray-man sorozat annak meg rosszabb lett? Ha tényleg így van, akkor az idõponttal lehet a gond én szerintem és nem az enimel. De ha lesz több hír a Conan-rol hogy lesz e fojtatás vagy nem, és ha lesz, akkor
Nagyot éghetnek az animaxosok a szemembe, hogy ere nem gondoltak, amikor ara a döntésre jutottak, hogy szüneteltetni fogják a Conant


Üdv
ArthuR
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #25
Postázva 2010. 11. 06 16:03:52
Avatar



Üzenetek: 8
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 06.11.10
Ennyi napja tagunk: 4920
Lakhely: Szombathely
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

Na, miután végigolvastam a topikot, csak bátorítani tudnék mindenkit, hogy nézze tovább! Aki tud angolul, annak bátran ajánlom a Zgyerka által linkelt oldalt, a DCTP-t.

Bár én még csak az 555. fejezetnél tartok a mangában (a jelenlegi hétszázakármennyibõl), bátran állíthatom, hogy lesz ez még sokkal jobb is! DDD Alapból ugye adott, hogy Shinichi nem tudja bevallani az érzéseit Rannak, majd ugye jön az, hogy Conan lesz belõle. Késõbb felbukkan Kaito Kid, a tolvaj (úgyhogy aki tolvajos részekre vágyott, ezeket keresse benne ^^), akkor a már magyarul is láthatott Hattori Heiji, az osakai detektív is visszatérõ szereplõ lesz (gyerekkori "barátnõjével", Kazuhával együtt), aztán jön Conanéknek egy úgy osztálytársuk, Haibara Ai, aki koránt sem egy átlagos kislány (ó, de még mennyire, hogy nem az Tongue), felbukkan a Fekete Szervezet (akik beadták Shinichinek a mérget, ami egyébként az APTX-4869 nevet viseli), állandó szereplõket kapunk a japán rendõrségbõl is (sõt, még szerelmi szála(ka)t is ^^), akkor az FBI szereplését már csak ne is említsem... DDD Vannak itt izgalmak, és szájtátva nézhetõ részek bõven, nekem elhihetitek! Wink Kedvcsinálónak ajánlom, hogy YouTubeon keressetek rá a 22-29. openingekre, mert fergetegesek! Smile

Amúgy az animét kedvünk van fordítani, idõnk és emberünk nincs rá annyira, de lassan, de biztosan folyik a munka. xD Bár engem fordításügyileg egyenlõre a manga érint, jelenleg lektorként, késõbb akár fordítóként is. Smile - Szóval akinek nincs kedve/ideje/bármi mása animézni, olvassa a mangát; az talán még jobb, mivel nincsenek benne fillerek. DDD

Amúgy jelenleg 14 movie készült el a sorozathoz, a 12-14.-ekhez kiegészítõ specialok is vannak, valamint 10 db OVA is napvilágot látott már, amibõl a 9.-et ajánlom szeretettel. DDD

Ha valakit érdekel még, itt olvashat egy nagyon jó ismertetõt a történetrõl. Smile Huh, na ennyit szerettem volna így elsõre. xD

i767.photobucket.com/albums/xx317/Fujimoto-chan/MCRK%20banners/dckattanjrank4.jpg
"Egy bajos, nehéz ügy vagy, tudod? Ezekkel a zavaros érzelmekkel, még ha Holmes is lennék, sem esne le!! Annak a lánynak a szívében, akit szeretek... mégis hogyan következtethetném ki, mi van?!"
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #26
Postázva 2011. 02. 28 19:55:52
Avatar



Üzenetek: 563
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.05.10
Ennyi napja tagunk: 5096

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

Ma elketdik ismét sogározni az 1. résztõl, de nem tudom, hogy foglyák-e folytatni, de szeretném én is, ha folytatnák.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #27
Postázva 2011. 03. 24 21:42:20
Avatar



Üzenetek: 8
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 06.11.10
Ennyi napja tagunk: 4920
Lakhely: Szombathely
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

Á, még nincs bejelentve a folytatása. Amíg itt vagy ott (Mondo, Animax Blog, Mondocon) be nem jelentik, nem érdemes a tv-ben várni.
Inkább nézzétek (esetleg olvassátok Smile ) neten tovább. DDD

i767.photobucket.com/albums/xx317/Fujimoto-chan/MCRK%20banners/dckattanjrank4.jpg
"Egy bajos, nehéz ügy vagy, tudod? Ezekkel a zavaros érzelmekkel, még ha Holmes is lennék, sem esne le!! Annak a lánynak a szívében, akit szeretek... mégis hogyan következtethetném ki, mi van?!"
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #28
Postázva 2011. 05. 07 13:27:39
Avatar



Üzenetek: 563
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.05.10
Ennyi napja tagunk: 5096

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

Megint abbahagyják a sorozatot és pont ugyanott.
Vajon mikor fogják továbbadni?
Egyébbként a nézetség nem úgy mûködik, hogy a nézõket évente veszik és nem egyben, hogy egész megjelenésétõl hányan nézik?
Így nem igazán fog nõni a nézettség, mert aki már látta egyszer az nem fogja megnézni a következõ évben is a tv-ben.
Vagyis én nem nézem már a tv-ben csak a gépemen.
És szerintem vagy kevesebben nézik a következõ évben, vagy max ugyanannyian.
De más lenne, ha azt csinálnák, hogy ismélik, de adnak is új részeket.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #29
Postázva 2011. 05. 07 19:25:42
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5491
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

A nézettség úgy mûködik, hogy a bizonyos idõsávokban hányan nézik az adott tévécsatornát. Egyébként állítólag a végsõ döntést a tavaszi Mondoconon fogják kimondani, úgyhogy addig nem is írnék elhamarkodottan, bár véleményem szerint nem fogják folytatni. Nagyon sajnálom ezt a sorozatot, de sajnos az emberek képtelenek felfogni, hogy ez jó sorozat.
Egyébként az egyes ismétléseknek igenis jó a nézettségük annak ellenére, hogy már sokadszor adják. Például az InuYasha vagy a Yu Yu Hakusho nézettsége továbbra is a premier animék nézettségét döntögeti, amikor megy, vagyis ezek szerint van igény rájuk. Így tehát az Animax azon próbálkozása, hogy a Conant népszerûsítse a többszörös levetítéssel, teljesen logikus, az már más kérdés, hogy sajnos a nézõk többsége teljesen jogtalanul elkönyvelte, hogy ez a sorozat hülyeség, és sokan írják is, hogy kerüljön le a mûsorról, mert õket nem érdekli. Szóval elég kilátástalan a helyzet, ezért nem látok rá sok esélyt.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #30
Postázva 2011. 05. 08 20:45:40
Avatar



Üzenetek: 563
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.05.10
Ennyi napja tagunk: 5096

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

Csak az a kérdés, hogy azért mondják, hogy hülyeség ez a sorozat, mert álandóan ismételik és nem azért amirõl szól.
Vajon az ANIMAX megvette-e már az újabb évadokat, mert, ha nem hát nem tudom, hogy akkor majd mennyit kell várni.
Talán, ha folytatnák, akkor nem írnának azt, hogy hülyeség.
Úgy lehetne, ahogy a Blech ment, hogy aki nem látta az elõzõ évadokat az megnézhette az ismétléseket, mások meg nézhették tovább a megszokott idõben.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #31
Postázva 2011. 05. 08 20:56:15
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5491
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

Nem, már sajnos akkor is ezt mondták, amikor premierként ment a sorozat, sokan nagyon ellene voltak, hogy miért adnak ilyen "hülyeséget" ami õket nem érdekli. Az már csak hab a tortán, hogy az Animax ismételgeti, ami ezeket az embereket még jobban idegesíti. Sajnos sokan úgy gondolják, hogy mivel gyerek a fõszereplõ, ezért az egész egy gyerekes mese. Aki esetleg meg belenézett az valószínûleg nem is érti, hogy az egyes bûntényeket hogyan vezeti le Conan, mert egyszerûen túl bonyolult nekik felfogni.
Akármi is legyen az oka, az Animax nem folytatja, ha nincs elég nézettsége, és addig új évadot se fog venni. Ha pedig mostanra se lett elég a nézettsége, ami sajnos igencsak lehetséges, akkor le fogják venni a mûsorról és nem folytatják. Így mûködik a világ sajnos, nem az ésszerûség diktál, hanem a pénz...

Szerk: Megjegyzem az Animax így is megtett mindent, hogy megmentse ezt a sorozatot, példának okáért az RTL Klub tuti, hogy nem foglalkozott volna azzal, hogy valamelyik rossz nézettségû mûsorát népszerûsítse, vagy próbálja megmenti, inkább dobták volna a kukába egybõl...

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)

Szerkesztette: Dumet - 2011. 05. 08 20:58:24
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #32
Postázva 2011. 05. 08 22:03:02
Avatar



Üzenetek: 563
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.05.10
Ennyi napja tagunk: 5096

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

Azért mondjuk nem azok miatt van fent a sorozat, aki nem szereti, hanem azokért akik szeretik és nézik.
Mondjuk nekem sem tetszik túlzottan az ANIMAX-es NARUTO mégis nézem, mert hát a JETIX még nem tért vissza és nem tudom ezért a JETIX-es verziót nézni.
De egyébb ként azért érdekel, hogy milyen lehet a többi rész pont ezért nézem.
De ha mondjuk egész napos csatorna lenne az ANIMAX akkor talán ezt is berakhatnák egy jóval korábbi idõpontra és akkor talán kevesebb hülyeség jönne róla írva.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #33
Postázva 2011. 05. 09 12:15:13
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5338
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

darkarnold írta:
Azért mondjuk nem azok miatt van fent a sorozat, aki nem szereti, hanem azokért akik szeretik és nézik.
Mondjuk nekem sem tetszik túlzottan az ANIMAX-es NARUTO mégis nézem, mert hát a JETIX még nem tért vissza és nem tudom ezért a JETIX-es verziót nézni.
De egyébb ként azért érdekel, hogy milyen lehet a többi rész pont ezért nézem.
De ha mondjuk egész napos csatorna lenne az ANIMAX akkor talán ezt is berakhatnák egy jóval korábbi idõpontra és akkor talán kevesebb hülyeség jönne róla írva.


OFF:
jetix es Naruto már nem hiszem hogy nagyon lesz egyébként a jetixest énis nagyon komáltam egyes jeleneteket szerintem jobban le fordították mint az animaxos de viszont ha valami hihetetlen csoda által lenne megint akkor az animaxosra szavaznánk egyrészt idõ közbe meg tecet és a másikmeg meg a vágatlansága miat szerintem élvezhetöb.


egyébként nem hiszem hogy jó ötlet lenne ha egész napos lenne az animex mert Dumet mondta még hogy nincs annyi cuccuk hogy kitöltse az idõt és hogy minden korosztályt ki elégiecsen
de mondjuk amibe látok valami esélyt hogy mondjuk hamarabb kezdõdhetne 2-3 órával és késöv fejezõdhetne be szintén 2-3 órával így egy részt több anime is lehet ne sokkal nagyobb lehetne a játék a sorozatok vetítési palettája és több reklámot tubának nyomatni hogy több delájuk legyen és hogy legyen még több új enim de mivel a minimaxos frekvencián van ez nem nagyon lehetséges max ha uj freki re költözne aminem egy nép szerö is így esetleg joban megérné az animaxosokank bár nem tudom hogy menek ezek

De ha jo látom kicsit be offoltuk a témát

dragonhall.hu/images/avatars/hackL.jpg

Már nem félek, nem fázom, és nem fáj semmim sem.
Meghaltam.

Szerkesztette: Dumet - 2011. 05. 09 12:36:01
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #34
Postázva 2011. 06. 18 10:53:23
Avatar



Üzenetek: 8
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 06.11.10
Ennyi napja tagunk: 4920
Lakhely: Szombathely
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

Hát... ha a tavaszi conon jól vettem ki (márpedig jól vettem ki), ennek az animének SOHA nem lesz folytatása. Finnyás a nép, ez van. Pedig ha tudnák, mit veszítenek vele... Tongue
De hát bele kell törõdnünk, hogy a többségnek soha nem fog megfelelni, ha nincsenek az adott animében ninják/halálistenek/démonok/vámpírok (<- pedig imádom a Vampire Knightot).

Azért örülök, hogy legalább ennyit leadtak belõle, mert ha nem adták volna, lehet, hogy még ma sem ismerném, pedig elsõszámú kedvenccé küzdötte (mit küzdötte, csak lazán odarepült xD) fel magát az InuYasha mellé. DDD
Jelenleg pedig ott tartok, hogy a most 780 fejezetnél tartó mangában a 712. következik. DDD Napokon belül beérhetem a kiadást. ^^
És megint arra buzdítanék mindenkit, hogy nézze tovább az animét és/vagy olvassa tovább a mangát, mert megéri. NAGYON. DDD Olyan csavarok, és idegtépõ kérdõjelek (és szerelmes csöpicsöpi is xD) tudnak benne lenni, hogy csak na. DDD
Én amikor az elején belekezdtem, tudtam, hogy izgalmas lesz, de azt nem, hogy ennyire. DDD

Na, befejeztem a népszerûsítést (egyenlõre >DDD), de majd még visszatérek, és újra elmondom, mennyire jó. xD Aki esetleg elõrébb tart, mint az anime magyar kiadása, írja le a véleményét! DDD

i767.photobucket.com/albums/xx317/Fujimoto-chan/MCRK%20banners/dckattanjrank4.jpg
"Egy bajos, nehéz ügy vagy, tudod? Ezekkel a zavaros érzelmekkel, még ha Holmes is lennék, sem esne le!! Annak a lánynak a szívében, akit szeretek... mégis hogyan következtethetném ki, mi van?!"
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #35
Postázva 2011. 06. 18 13:22:30
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5491
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

Az elõbbi írásod elsõ részét mintha az enyémbõl vetted volna ki, amiket régebben írtam... teljesen egyetértek vele, ez az oka sajnos, hogy nem érdekli a népeket és ez nagyon szomorú. Én annak ellenére állítom ezt, hogy nem tudom, hogy mi lesz késõbb a történetben, de már látatlanban feltételezem róla, hogy nem lesz unalmas.

Folytatnám is én, de angolul-japánul nem nézek animét mert olvasva nem értem meg könnyen, és úgy már nem élvezetes, hogy csak kitalálom, mi történhet. Szóval max. magyarra lefordítva tudnám megnézni, de ahhoz rengeteg erõforrás kéne. Még talán bele is kezdenék, ha tökre semmi más dolgom nem lenne, de ez így lehetetlen. Ja és persze más csapat fordítását meg nem szívesen nézném abból az egyszerû okból kifolyólag, hogy már azóta szeretném felvenni a projektek közé ezt az animét, hogy felmerült a gyanú, hogy nem folytatják a szinkront. Más csapattal való összefogást szintén feleslegesnek érzem, nem hinném, hogy bárkinek pont a mi segítségünkre lenne szüksége, de ez fordítva is igaz (nincs kedvem beképzelt emberekkel együtt dolgozni).

Azt is tudom, hogy ez egy hatalmas fa, amibe fejszét vágna az ember, és kellõ erõforrás, tervezés és elõismeret nélkül nem is érdemes még csak gondolni se rá. De sajnos egyelõre nem állunk még készen erre, és hajlandóság se mutatkozik elég. Ha lenne pár lelkes fordítónk aki a kezébe venné a dolgot, akkor talán meg lehetne valósítani és akkor biztosan nem lenne az, hogy sok csapat elkezdte de nem fejezte be, mert mi mindig befejezzük azt, amit elkezdtünk.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #36
Postázva 2011. 07. 07 16:16:44
Avatar



Üzenetek: 563
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.05.10
Ennyi napja tagunk: 5096

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

Vajon mi bajuk van a krimi sorozatokkal a népnek?
Ezeknek legalább van némi valóság alapja is.
Nekem is mondjuk ez az egyik kedvenc sorozatom. Ezért is szeretném a folytatását.
Arra kiváncsi lennék, hogy ha szavazással döntöttek, hogy ismétlik vagy nem, hogy hányas arányban lehet?
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #37
Postázva 2011. 07. 10 19:05:31
Avatar



Üzenetek: 42
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5338
Lakhely: Budapest
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

Mondjuk nekem ezért is tetszik a Conan mert a való világ és némileg azok "keretei", között van, mert láttam már nem tom hány kitalált világban játszódó animét . Nem tudom én azért remélem hogy egyszer talán végig látható lesz magyarul, az 1. movie magyarul pedig nagyon szuper kimagasló voltYes. Bár tudom nincs sok esélye hogy folytatják, azért remélem mégis, meg ahogy néztem a neten, egyre többen megkedvelték.
Ki tudja hogy lesz(ha megnem akkor nézni fogom japánul készSmile). GL Wave
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #38
Postázva 2011. 07. 11 21:44:18
Avatar



Üzenetek: 563
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.05.10
Ennyi napja tagunk: 5096

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

Érdekes, hogy néhány hozzászólással ezelõtt azt írtátok, hogy nagyobb lett a nézettsége. Mégsem folytatják.
Nem az volt a gond, hogy túl alacsony volt a nézettség?
Vajon most is alacsony volt?
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #39
Postázva 2011. 07. 12 00:49:33
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5491
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

Úgy tûnik, hogy még mindig alacsony volt. Valószínûleg nõtt a nézettsége, de nem olyan mértékben, hogy az Animaxnek megérje. Konkrétumokat én se tudok, csak azt, hogy dobták, úgy tûnik véglegesen.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #40
Postázva 2011. 07. 12 11:54:40
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 168
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5338
Lakhely: Tát
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

Tegnap belenéztem a Conan-be. Tényleg fantasztikus anime, de nem csodálom hogy nem vetítik itt nálunk tovább. Egyrészt azért mert nálunk az anime nem egy nyereséges mûfaj, mert sok idióta úgy van vele hogy mese, és lenézik a meséket. A másik meg az hogy mi a francért kell ennek ilyen hosszúnak lennie. Oké, elhiszem hogy sikeres, de akkor is. Ami sok az sok. 100-150 rész után kellett volna egy fasza befejezés, teljesen mindegy, hogy Happy End vagy nem. Mindig ott basszák el a lépést a készítõk - és ez most nemcsak az animékre igaz - hogy nyújtják, mint a rétest. Persze ezen sincs semmi csodálnivaló, mert egytõl-egyig egy kapitalista pénzéhes köcsög mindegyik. A 68. réteg bõrt is le kell húzni mindenrõl. Na mindegy, ez van. A lényeg hogy tetszik a Conan, de itt nálunk ez halott ügy (hülye magyarok, nézzék csak a faszom való világotShit, meg a ShitmegaszartShit, Gyõzikét, azokat a buzi szappanoperákat és egyéb igényes társaikat). Utálom hogy magyar vagyok. Szar igénytelen ország, lófasz gazdasággal, undorító törvényekkel, semmit nem érõ politikával. Inkább lettem volna egy német, angol, vagy egy kisfaszú japán. Igaz hogy a japók egy állatok, ami a sulit meg melót illeti, de legalább tartanak valahol. Bocs a sok OFF-ért, most már tényleg befejezem, mert nagyon belendültem ROFL
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:
Kiemelt híreink


© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!