Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× (1080p) Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ××

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 12
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen


Regisztrált tagok: 6889
Legújabb tag: mazsiszku

Látogatók ma: 4251
Online látogató: 11
Látogatók a hónapban: 423399
Összes látogatók: 52448173

Reklám

Kiemelt híreink

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 0 szavazatok)  
Ikon 
A titokzatos aranyvárosok
Fentre Üzenet nyomtatása #1
Postázva 2011. 08. 11 08:58:49
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5485
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 

Itt lehet beszélgetni a A titokzatos aranyvárosok c. animérõl!

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #2
Postázva 2011. 08. 11 09:00:05
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5485
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: A titokzatos aranyvárosok

A készítés már kb fél éve elkezdõdött, vagy kicsit több, viszont most jött el a szabad idõ amikor is elkészül teljes pompájában!

Megosztás elvileg még e hónapban, legkésõbb szeptember elején!

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #3
Postázva 2011. 08. 12 11:20:28
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19837

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: A titokzatos aranyvárosok

Sziasztok!
Nagyon szeretem ezt a sorozatot! Az utóbbi idõben csak azokat a részeket láttam magyarul, amiket a rajongói oldalakon közzétettek? Nektek az egészet sikerült megszerezni szinkronnal, vagy innen is csak azok a részek lesznek tölthetõk? A japán nyelvû részekhez lesz felirat is?
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #4
Postázva 2011. 08. 12 12:01:01
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5485
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: A titokzatos aranyvárosok

Ez fõleg vhs felvétel, egy tagunk aki a több retrót is megosztotta, Candy, Lili, Sailor Moon stb..Tõle sikerült ezt is beszerezni Smile Úgy néz ki hogy nagyon sok megvan! Pontos számot még nem tudok mondani, de talán az összes...

Viszont ne adj Isten ami nem lesz meg ahhoz készül a felirat, és angol hanggal lesz magyar srt és formázott felirat!
Ami magyar szinkronos az meg magyar-angol hanggal fut majd! Smile

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #5
Postázva 2011. 08. 12 12:10:39
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19837

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: A titokzatos aranyvárosok

Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszodat! Alig várom, hogy újra láthassam az elejétõl, és téma legyen itt is a sorozat. Dancing A mai gyerekek nem is tudják, milyen remekmûvek voltak a mi idõnkben. ^^
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #6
Postázva 2011. 08. 12 17:55:24
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5485
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: A titokzatos aranyvárosok

Hát nem...õk már csak a hülyeségbõl élnek...tisztelet a kivételnek, viszont ez még mindig semmi DDD Annyi minden lesz még ehhez hasonló, amik hamarosan kiderülnek mik a készletein utolsó darabjai, még ez évben kiderül, minden retró anime, amit e forrásunktól szereztünk be Smile

Addig is türelem jön minden sorban, szépen Smile

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #7
Postázva 2011. 09. 04 15:13:03
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19837

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: A titokzatos aranyvárosok

Azt olvastam, hogy ez egy francia-japán rajzfilmsorozat. Azért van animés hangulata, vagy ilyesmi? A folytatás esetleg majd felkerül felirattal? (2012-re ígérik)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #8
Postázva 2011. 09. 04 15:26:13
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5485
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: A titokzatos aranyvárosok

Ez eredetileg japán anime, majd ami itt nálunk van amcsi-japán tovább gyártás, annyi, hogy ahonnét nem vágták ki a magyarok, ott van a rész után és a következõ rész tartalma után egy élõszereplõs amolyan kapcsolódó, amúgy teljes egészében japán remek mû.

Egyenlõre az nagyon nagyon nem biztos és csak ígéret...De ha jön akkor idõvel felkerül!

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #9
Postázva 2011. 09. 04 18:53:14
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19837

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: A titokzatos aranyvárosok

Helló!
Évek óta vadászom ezt a sorozatot, meg azokat, akiknek meg lehetnek a szinkronos részek! DDD

Ez egy eredetileg francia sorozat, amiben japcsik is részt vettek (és bizonyos részeit át is költötték, többek közt a zenét, meg egy-két jelenetet a filmbõl). A rendezõje, az (eredeti) zeneszerzõje francia, viszont a karakterdizájn, az animálás, vizuális része japán munka. A második viszont már "színtiszta" francia produkció lesz, és rettegek tõle, hogy milyen lesz az animáció minõsége.Tongue
Ömm, ha érdekel a magyar felirat, én már megcsináltam elejétõl végéig még 2007-ben. Smile Ha esetleg ezzel elõrébb segíteném a munkátokat.
Ha megengedtek egy kis beleszólást, a szikronhangoknál "Boss" Gyulát javítsátok ki Buss Gyulára!
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #10
Postázva 2011. 09. 05 01:12:36
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5485
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: A titokzatos aranyvárosok

Aedua írta:
Helló!
Évek óta vadászom ezt a sorozatot, meg azokat, akiknek meg lehetnek a szinkronos részek! DDD

Ha megengedtek egy kis beleszólást, a szikronhangoknál "Boss" Gyulát javítsátok ki Buss Gyulára!


Hát akkor most megtaláltad a szinkronos részeket Smile

Köszi, elírtam véletlenül, már javítottam is Wink

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #11
Postázva 2011. 09. 05 08:21:10
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5485
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: A titokzatos aranyvárosok

Minden rész megtalálható a letöltésekben! A munka kész, a 2. rész javítása a napokban megtörténik annyi módosul, hogy nem fog a hangerõ össze vissza ugrálni, mint most.

Jó szórakozást a meséhez Smile

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #12
Postázva 2011. 09. 08 20:54:39
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19837

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: A titokzatos aranyvárosok

Köszönöm nektek a kedvenc mesémet DDD
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #13
Postázva 2012. 05. 17 14:31:52
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19837

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: A titokzatos aranyvárosok

Nem tudom, tudjátok-e, de készül a második sorozat ebbõl a rajzfilmbõl.
Ma jelent meg errõl egy új cikk, amit franciául itt olvashattok:

Itt meg... hát, próbáltam magyarra fordítani:
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #14
Postázva 2012. 05. 17 16:32:07
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5489
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: A titokzatos aranyvárosok

Hmm... Pár éve hallottam elõször róla, terveznek folytatást a franciák, de aztán ettõl több infó akkor nem is került ki és a feledés homályába veszett. Úgy látszik, ezek szerint mégis komolyan gondolták, a képek alapján nem tûnik rossznak, ha így megmarad a karakterdizi is. Ez akkor olyan lesz, mint a Willy Fog sorozat, ahol az elsõ sorozatot ott is a japók készítették, aztán a spanyolok lemásolták a karakterdizit és csináltak még 2 rövidebb folytatást neki.
Nem lenne rossz, ha majd a Megamax lecsapna rá és leszinkeltetné, nyilván nem az elsõ sorozat hangjait fogja elõszedni, de attól még jöhetne...

OFF:
Am a fordítás szerintem király lett Aedua, bár nem tudok franciául, de a szöveg nagyon szép magyaros, úgyhogy grat. Smile

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #15
Postázva 2012. 05. 17 20:53:02
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19837

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: A titokzatos aranyvárosok

OFF:
Köszi, bár nem a magyarság miatt, hanem a tartalom pontossága miatt mondtam...^^;

hát, azért remélem az új Aranyvárosok nem lesz olyan igénytelen, mint a két "újabb" Willy Fog. Ezt nagyjából a régi stáb csinálja (szóval nem "koppintás"-ról van szó), remélem, adnak majd az animáció minõségére. Attól félek legjobban igazából. :/

Szerk: Újabb hírek: Az említett fesztiválon nem csak az új sorozat kerül bemutatásra, hanem egy manga, amelyet Thomas Bouveret készített az eredeti történet alapján!
Az új sorozatban egyébként részt fognak venni japánok (a korábbi híresztelésekkel ellentétben). Név szerint egyet említettek, Mitsuru Kaneko-t, aki az elsõ sorozatban is részt vett, mint animátor. Smile

Szerk2: Éés megjelent az elsõ trailer a második sorozathoz. A félelmem alaptalannak bizonyult, a trailerben látható animáció minõsége vetekszik a Disney kétdimenziós filmjeivel. Vagyis tetszik. Smile A karakterek grafikája viszont kissé... élettelennek tûnik. Na, majd meglátjuk.
Link a bemutatóhoz:
http://www.wat.tv...ey1r_.html
Egyelõre csak franciául....

Szerkesztette: - 2012. 06. 06 21:22:38
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #16
Postázva 2012. 11. 18 22:21:38
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19837

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: A titokzatos aranyvárosok

Kedves Aranyváros- rajongók!
Végre elkészült a második sorozat, aminek az elsõ epizódját meg lehet tekinteni- egyelõre csak franciául!

Ezen kívül írtam egy rövid véleményt, ami úgy az epizódot végignézve megfogalmazódott bennem. Akit érdekel :
Spoiler tartalom:
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #17
Postázva 2012. 11. 19 10:56:47
Avatar



Üzenetek: 7
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 19.12.11
Ennyi napja tagunk: 4510

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: A titokzatos aranyvárosok

milyen nyomi feje lett mendosának xd. ha lesz is magyarul csak évek után :/
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #18
Postázva 2013. 04. 07 18:55:43
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19837

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: A titokzatos aranyvárosok

A titokzatos aranyvárosok oldalra kikerült a 2. évad 1-2. részének magyar fordítása. Továbbá kint van még a 3-4. rész is, amihez terveznek feliratot. A neten alig találok infót a sorozatról. Valamikor az õsszel indult. Hogy lehet, hogy még csak 4 rész jelent meg?
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #19
Postázva 2013. 05. 02 18:27:55
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19837

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: A titokzatos aranyvárosok

Helló!
Dreamer, köszi a kiírást!
Fenn van a TA második évad harmadik epizódjához is magyar nyelvû felirat!
Ezen kívül a részek a nyolcadikig megtekinthetõek az Aranyvárosok oldalon! Smile
Dreamer, azért jelent meg ilyen soká, mert csúsznak a határidõvel a készítõk... pf... franciák Tongue Asszem egy-két részt fognak leadni hetetnte, legalábbis volt egy ilyen igéret. Infót... hát, én nem is kerestem róla, de mire vagy kíváncsi?

Egyébként én kábé az ötödik résztõl kezdve éreztem úgy, hogy "Na, asszem, ezt érdemes lesz tovább nézni" Olyan Verne-fíling fogott el. Aki megnézi, tudni fogja, mire gondolok. Smile

Szerkesztette: - 2013. 05. 02 18:38:31
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #20
Postázva 2013. 05. 04 16:43:31
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19837

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: A titokzatos aranyvárosok

Az alapján, hogy õsszel indult, nem egy-két rész van hetente. Azt gondoltam, már dobozban van legalább a 2. évad. Nehogy már most készítsék. Így évekig is eltarthat mire véget ér. Mellesleg a minõség rovására is fog menni. Remélem a forgatókönyv már kész van, és nem részenként dobják össze. DDD
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:

© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!