Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× (1080p) Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ××

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 14
Online tagok:
Sanyika

Regisztrált tagok: 6892
Legújabb tag: Pali

Látogatók ma: 25797
Online látogató: 15
Látogatók a hónapban: 467367
Összes látogatók: 52492141

Reklám

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 12 szavazatok)  
Ikon 
Dragon Ball
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #861
Postázva 2012. 11. 22 09:36:17
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19838

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Dragon Ball

Szerintetek milyen fogadtatása lenne a magyar mozikban a jövõre bemutatásra kerülõ DBZ-filmnek? Ha valamelyik forgalmazó bevállalná, mekkora az esély arra, hogy megtérüljön a belefektetett pénz?
Az élõszereplõs film 2009-ben 79 ezer dollár bevételre tett szert, ami a 87. helyhez volt elég, míg a Top10-be kerüléshez 1 millió dollárnyi bevétel szükséges. http://www.boxoff...amp;p=.htm
Ezen az oldalon megtekinthetõ mennyire voltak sikeresek a magyar mozikban játszott filmek. A Piranha például tavaly még a 70 ezer dollár bevételt sem érte el, idén mégis bemutatták a második részt, ami 5 ezer dollárt hozott.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #862
Postázva 2012. 11. 22 17:03:26
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19838

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Dragon Ball

Tekintve, hogy a magyar animeközösség nagy része a mûfaj hazánkban történõ mostoha bánásmódja miatt inkább neten keresztül letöltve vagy online nézi felirattal, nem gondolnám, hogy eget rengetõen sokan mennének el. Az olyan nem mellékes dologról, mint a jegyárakról, "tömegrõl" nem is beszélve.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #863
Postázva 2012. 12. 03 10:26:02
Avatar



Üzenetek: 31
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 05.03.12
Ennyi napja tagunk: 4434

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Köszi az új részeket!!

A 92-es véletlenül maradt ki?

Szerkesztette: x24x - 2012. 12. 03 10:26:28
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #864
Postázva 2012. 12. 03 11:21:21
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5486
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Igen véletlenül...mindjárt kirakom, nem mentettem szerintem DDD

Kinn van.

Egyébként 271ig kész és feltöltve Smile Talán ez évben kész lesz mind a 291.
Feliratok egyenlõre várnak, mert csak 101ig vannak készen.

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.

Szerkesztette: BrollySSJ4 - 2012. 12. 03 11:25:26
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #865
Postázva 2012. 12. 05 00:21:15
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5486
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball


Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #866
Postázva 2012. 12. 05 10:35:16
Avatar



Üzenetek: 31
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 05.03.12
Ennyi napja tagunk: 4434

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

BrollySSJ4 írta:
Egyébként 271ig kész és feltöltve Smile Talán ez évben kész lesz mind a 291.
Feliratok egyenlõre várnak, mert csak 101ig vannak készen.


Az szép! Ohmy

Akkor nem igazán lassultál le a készítéssel. Bár, ha tippelnem kellene, a sima DB készítése lassabb lesz, mert ott jóval több is a cenzúra, mint a Buu sagában és gondolom, a hangon is javítani fogsz, mert VHS a forrás.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #867
Postázva 2012. 12. 05 12:17:09
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5486
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Lustulni-Lassulni? DDD Nézd meg ez évben mennyi projektet zavartam le és még hol van a karácsony? Smile Bár arra már nem sok dolgokkal készülök, mert már e hónapban és novemberben is pihengettem DDD

Sima db....hát az még odébb van, talán 10 rész kész belõle...A hangon nem sokat tudok, de amit tudok, tudtam javítottam persze, de így se lett olyan jó azért, mint a 81-91 vagy melyik téma.
De jövõre már esélyes, hogy jön a sima db is Smile de még nagyon messze van az.... Jövõre is hasonló mennyiségû cuccot készülök megosztani, sõt... tõlem váratlan fajta munkákat is DDD Amik eddig nem voltak jellemzõek, na de elég a fecsegésbõl, ja majd lesz sima DB is Wink

Szerk.:
Spoiler tartalom:

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.

Szerkesztette: BrollySSJ4 - 2012. 12. 05 13:29:06
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #868
Postázva 2012. 12. 05 15:03:34
Avatar



Üzenetek: 31
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 05.03.12
Ennyi napja tagunk: 4434

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

BrollySSJ4 írta:
Lustulni-Lassulni? DDD Nézd meg ez évben mennyi projektet zavartam le és még hol van a karácsony? Smile Bár arra már nem sok dolgokkal készülök, mert már e hónapban és novemberben is pihengettem DDD

Sima db....hát az még odébb van, talán 10 rész kész belõle...A hangon nem sokat tudok, de amit tudok, tudtam javítottam persze, de így se lett olyan jó azért, mint a 81-91 vagy melyik téma.
De jövõre már esélyes, hogy jön a sima db is Smile de még nagyon messze van az.... Jövõre is hasonló mennyiségû cuccot készülök megosztani, sõt... tõlem váratlan fajta munkákat is DDD Amik eddig nem voltak jellemzõek, na de elég a fecsegésbõl, ja majd lesz sima DB is Wink

Szerk.:
Spoiler tartalom:


Jaja, én is csak azért írtam, hogy nem lassultál semmit, vagyis mi nem érzékelünk belõle semmit.
Amúgy ha érzékelném, az sem lenne egy tragédia, mert ezt a sorozatot már nem is tudom hányszor láttam. Itt már nem az a kuriózum számomra, hogy mi lesz a következõ részben, hanem, hogy ilyen szép kép és pláne hangminõséggel még soha nem láthattam magyarul, nulla hangcsúszással.

Sejtettem, hogy a sima DB annyira nem lehet jó hangminõségû, mint a DBZ VHS, mégiscsak régebbi felvétel.

Szerkesztette: x24x - 2012. 12. 05 15:07:46
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #869
Postázva 2012. 12. 10 11:04:10
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5486
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Na pár részt kivéve kész a sorozat Smile 283ig még a 284 és 286 és 288-291 nincs kész napok kérdése és meg lesznek Smile
Részemrõl ennyi.


x24x: igen itt nem az a cél, hogy jaj mi jön a kövi részben? Ohmy Hanem a minõség, mind videó, mind szinkron téren, ezt ellehet menteni dvd-re, vinyóra akármire Smile Ezért se sietõs a megosztás, meg ezért se értem mi ez a sürgetõ, na hol van a kövi pakk? majd jön...vársz.
Na mindegy.

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #870
Postázva 2012. 12. 15 10:00:52
Avatar



Üzenetek: 14
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 02.10.11
Ennyi napja tagunk: 4589

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Na ehhez mit szóltok http://www.youtub...vbv-vjjDEI
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #871
Postázva 2013. 01. 04 19:03:52
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19838

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Dragon Ball

Ma 14:46-kor a következõt írta a Viasat6:
Sziasztok! A Dragon Ball Z új részeit hamarosan láthatjátok, itt, a VIASAT6-on!
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #872
Postázva 2013. 01. 05 10:19:50
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19838

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Dragon Ball

Spoiler tartalom:
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #873
Postázva 2013. 01. 12 18:10:35
Avatar



Üzenetek: 5
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 16.10.11
Ennyi napja tagunk: 4575

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Már régóta érdekel, hogy mi a helyzet a Dragon Ball elsõ évadának (vagy sagájának) a magyar szinkronjával. Anno volt ez a gyûjtés, amivel meg tudtuk vásárolni a Z részeit, de sajnos a Dragon Ballra nem került sor. Biztos vagyok benne, hogy valahol megvannak a hiányzó részek, csak nem tudom hogy hol vagy kinek a birtokában. Valaki, aki járatos ebben az ügyben, tudna valami közelebbit mondani?
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #874
Postázva 2013. 01. 25 00:32:17
Avatar



Üzenetek: 5
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 13.09.09
Ennyi napja tagunk: 5338

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

szalacsi10 írta:
Már régóta érdekel, hogy mi a helyzet a Dragon Ball elsõ évadának (vagy sagájának) a magyar szinkronjával. Anno volt ez a gyûjtés, amivel meg tudtuk vásárolni a Z részeit, de sajnos a Dragon Ballra nem került sor. Biztos vagyok benne, hogy valahol megvannak a hiányzó részek, csak nem tudom hogy hol vagy kinek a birtokában. Valaki, aki járatos ebben az ügyben, tudna valami közelebbit mondani?



Hát jó lenne ha valaki elõszedné vhsen vagy valami szivesen bedigiznénk... vagy ha a Z-után a Visat 6 leadná azt is végig az lenne a legjobb , de ennek nemtom mennyi az esélye az is jó hogy a z-t elkezdték csak folytathatnák má 53-tól most tavasszal lessz a folytatása ennyit tudok egyenlõre, az õ helyükben a sima dbvel kezdtem volna aztán igy Z-végig , de legalább örüljünk ennek is hogy a Z-megy a tvben és van feeling mint anno Smile
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #875
Postázva 2013. 01. 25 02:57:52
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5490
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Egyértelmû, hogy a Viasat a Z-t adja le, hiszen annak van biztos nézettsége, annak van közel 150 része, ami sosem ment le a tévében, nem is kérdés, hogy abban van nagyobb lehetõség. Ha tévé csatorna lennék, én is így csináltam volna. Egyébként meg csak a DBZ-re vonatkozik a pár oldallal elõbb emlegetett közép-kelet-európai újra vetítési jog, tehát egyirányú utca.

A másik téma meg lerágott csont, te is tudod szalacsi... Ha tudnánk valamit a sima DB beszerezhetõségérõl, szerinted nem tettünk volna meg mindent? Pont mi? Ugyan már... szinkronos voltál te is, tudod, hogy mindent megtettünk. Az egyetlen esély az elõbb Jani192 által felvázolt VHS digizõs dolog. De az meg olyan téma, mint az összes régi retrós anime sorozat... Talán megvan valakinek a szekrénye mélyén és nem is tud róla, talán nem... semmi biztosíték rá, hogy valaha is meglesz, de az ellenkezõjének ugyanennyi esélye van. Mi eddig is megtettünk mindent a régi retrós mesék elõhalászásáért, mint láthatjátok rengeteg ilyen sorozatot osztottunk már meg. Ha a szerencse egyszer úgy hozza, hogy rátalálnánk valakinek a jóvoltából a DB-re, biztosíthatok mindenkit, hogy azonnal meg fogjuk osztani.

Hogy mit lehet még tenni? Azt amit eddig is. Keresni, kajtatni olyan embereket, akik netán felvehették. Hozzá is kezdhetsz akár, ha van hozzá erõd, idõd, türelmed, hajrá. Smile

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #876
Postázva 2013. 02. 06 20:52:59
Avatar



Üzenetek: 22
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.10.09
Ennyi napja tagunk: 5301
Lakhely: Kame House
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Van vki,aki tudja,hogy a DBGT 2.és a mostani leadásakor az 5.rész elsõ felében hallható "bödönhang"-ot kijavították-e?Vmint a 23.részben,amikor Rilldnek nem volt hangja azt korrigálták-e?UnsureElõre is bocs,ha errõl volt már szó!Smile
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #877
Postázva 2013. 02. 07 03:23:46
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5490
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Volt róla szó, már nem is egyszer, de leírom ismét, remélem utoljára. A hibák mindegyike stúdió hiba, nem kijátszás során lépett fel, illetve az elsõ adáskor senki se szólt az Animaxnek, õk se vették észre, illetve több mint valószínû, hogy nem is érdekelte õket. De ha így lett volna, akkor se biztos, hogy volt utószinkronra lehetõség.

A lényeg az, hogy ezek olyan hibák, amik már így maradnak, sosem fogják javítani, úgyhogy le lehet akadni a témáról és lehet helyette várni a Viasatos DBZ folytatást, vagy egyéb más témáról beszélgetni szépen. Smile

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #878
Postázva 2013. 04. 07 19:48:48
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19838

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Dragon Ball

A DBZ mozifilm elsõ hétvégéjén közel 1 millió jegy kelt el Japánban, ezzel 7 millió dollárnyi bevételre tett szert. Japánon kívül egyelõre Argentínában várható mozibemutató, amelyre elõreláthatólag májusban kerül sor.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #879
Postázva 2013. 04. 08 11:36:11
Avatar



Üzenetek: 17
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.09.09
Ennyi napja tagunk: 5333

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

2013.04.04.-éig összesen 18,700,000 dollárt ért el japánban, ami sztem elég jó DDD
IMDB-n 454 szavazat alapján 8.1 ponton áll, ebbõl a 454-bõl 409-en 10 pontra értékelték.

Már nagyon kiváncsi vagyok erre a movie-ra,remélem nemsokára lesz vmi nézhetõ verzió
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #880
Postázva 2013. 04. 10 17:51:19
Avatar



Üzenetek: 14
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 02.10.11
Ennyi napja tagunk: 4589

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Nem tudom hogy ki látta ezt de nagyon jó http://www.youtub...ture=share
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:
Kiemelt híreink


© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!