Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× (1080p) Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 15
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen


Regisztrált tagok: 6900
Legújabb tag: PinkGuy

Látogatók ma: 23586
Online látogató: 14
Látogatók a hónapban: 587464
Összes látogatók: 52612238

Reklám

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 12 szavazatok)  
Ikon 
Dragon Ball
Fentre Üzenet nyomtatása #741
Postázva 2012. 08. 16 15:50:01
Avatar



Üzenetek: 31
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 05.03.12
Ennyi napja tagunk: 4438

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Ja, értem. Mégiscsak én voltam a béna. Smile

Köszi szépen a választ!
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #742
Postázva 2012. 08. 16 16:54:54
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19842

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Dragon Ball

animeboy2 írta:
Sziasztok

Ez jó hír hogy leadják ennyi év után megint. Remélem eljutnak a végéig.
Így legalább amelyik részekhez nincs szinkron vagy nincs meg stúdiós minõségben azt pótolni lehet majd jobb szinkronnal. Smile

Na meg az is mennyire jó volna ha a Sima Db-t is leadnák akkor ahhoz is lenne jobb minõségû szinkron.


Nem tudom, szerintem az akkori szinkron minõségi volt. Jól eltalált hangok, jó fordítás. Nekem semmi bajom nem volt vele. Mellesleg, az egész DBZ le volt szinkronizálva, ezt egy volt ismimtõl tudom, akinek valami haverja anno az RTL Klubnál dolgozott. Más kérdés, hogy a sorozat jó része már nem ment le adásban.

Szerkesztette: - 2012. 08. 16 16:56:03
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #743
Postázva 2012. 08. 16 17:41:22
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 311
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 10.12.10
Ennyi napja tagunk: 4889
Lakhely: Miskolc
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Mellesleg, az egész DBZ le volt szinkronizálva, ezt egy volt ismimtõl tudom, akinek valami haverja anno az RTL Klubnál dolgozott. Más kérdés, hogy a sorozat jó része már nem ment le adásban.


Izé, ezt szerintem épp jelen oldal tulajdonosai tudják a legjobban DDD
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #744
Postázva 2012. 08. 16 17:56:34
Avatar



Üzenetek: 37
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 27.09.09
Ennyi napja tagunk: 5328
Lakhely: Somogy megye
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Andro : Igen ezt én is tudom.
Arra gondoltam hogy pl a 227-231. részekhez nem lett meg a magyar szinkron és ha leadják addig akkor ezekhez a részekhez is megkerül a magyar hang. Smile
Meg most hirtelen nem tudom de van pár rész talán a buu sagaban ami anno elöbb kikerült mint a többi és ezek nem valami jó minõségûek.
Amúgy a szinkronnal nincsen bajom nekem sem,jól beleélték magukat a színészek.

Szerkesztette: animeboy2 - 2012. 08. 16 17:57:39
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #745
Postázva 2012. 08. 16 17:57:58
Avatar



Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5494
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Hajajj... ne is mond DBS... DDD
Jó idõk voltak azok... nagyon szép és jó idõk... Smile Kár, hogy manapság szinte senki se tudja már, hogyan is került ki az összes magyar szinkronos rész a netre... pedig jó kis regényt lehetne írni belõle Smile

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #746
Postázva 2012. 08. 16 18:21:39
Avatar



Üzenetek: 37
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 27.09.09
Ennyi napja tagunk: 5328
Lakhely: Somogy megye
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Dumet : Egyszer ha lesz idõtök rá írhatnátok róla. Én kíváncsi lennék rá.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #747
Postázva 2012. 08. 16 18:29:51
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19842

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Dragon Ball

Én konkrétan az RTL Klubos cuccost kaptam meg egyszer kéz alatt ismim által, amin még ott volt az idõvonalas csík. Aztán kb. egy hét után visszaadtam neki, õ meg vissza az õ ismerõsének. XD
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #748
Postázva 2012. 08. 16 19:24:31
Avatar



Üzenetek: 31
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 05.03.12
Ennyi napja tagunk: 4438

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Amúgy hihetetlen, hogy mik történnek ebben az országban Dragonball terén ezekben az idõkben. Leadják magyarul a GT-t majd a Special-t, leadják a DBZ-t... fogadáson egy fillért nem mertem volna rátenni ezekre. DDD

Ha valóban a mára már klasszikus szinkronnal adnák le újra (és egyben elõször is...) a 227-231-en kívül lenne még olyan amire oda figyelnétek, hogy érdemes lenne rögzíteni? Például, mert a jelenlegi minõsége lehetne jobb is, vagy hiányos...? Azt hiszem a 263-267 ami még csonka. Vagy a többi DBZ ezeken kívül makulátlan és a sima DB-nél jellemzõbbek néhány helyen negatívumok?
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #749
Postázva 2012. 08. 16 19:41:53
Avatar



Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5494
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Az hosszú lenne Animeboy... nagyon hosszú DDD

Röviden csak annyi, hogy itt az oldal alapítói, jelenlegi adminjai és több régebbi állandó tagunk részt vett egy olyan kezdeményezésben, amelynek a célja a következõ volt: megszerezni a Dragon Ball Z le nem adott szinkronos részeit. Egy gyûjtés indult erre miután nagy nehezen megtaláltuk azt az illetõt, aki rendelkezett a stúdió minõségû szinkronokkal. Tõle vettük meg egy jelentõsebb összegért a DBZ összes részét (voltak hiányosságok de nem jelentõs). Az illetõrõl és a pontos összegrõl nem mondhatok többet, mert ez egy nem hivatalos vétel volt. A lényeg, hogy milliós összegrõl van szó, amit sikerült végül összegyûjteni éveken át tartó kitartással. Persze ma már az ember természetesnek veszi, hogy letölthetõ a netrõl akárhonnan a DBZ összes szinkronos részét, de 2008 elõtt ez még nem így volt... és esély se volt akkor rá, hogy valaha is láthatjuk ezeket a részeket magyarul. Aki ebben a gyûjtésben részt vett, az tanúbizonyságot tett arról, hogy ha kell, akkor össze tudnak fogni az emberek a jó cél érdekében. Itt gyõzedelmeskedett végül az igazság, még ha útközben voltak is olyan sötétebb fejezetek, amikre nem szívesen emlékszem vissza. De végül is az történt, ami a mesében is. A fõszereplõk legyõzik a gonoszt, miközben igazi barátságokat kötnek, és végül minden jóra fordul, mert az igazságnak kell gyõznie. Ez egy életre szóló esemény volt, hiába adják le most a Viasat6-on azt, amit mi milliókért vettünk meg... aki részt vett ebben annak csak az számít, hogy ott volt és tett valamit a jó ügyért. Talán ha most tényleg lemegy ez a sorozat a tévében, nemcsak igazságot szerzünk a gyûjtéssel hanem igazságot kapunk hivatalosan is.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #750
Postázva 2012. 08. 16 23:19:38
Avatar



Üzenetek: 4
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5341

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: dragonball z

Facebook-on írták hivatalos FB komment egy kérdésre: Viasat6 Szia Andrea! A Dragon Ball Z vetítését szeptember 1-én kezdjük. A szinkron legyen meglepetés, reméljük nézni fogod a sorozatot.

Na, ha ennek a csajnak elárultak mindent akkor állat lesz, mindjárt nézhetjük
DDD
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #751
Postázva 2012. 08. 17 07:06:31
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19842

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Dragon Ball

Én ebbe nem akarok belefolyni. Másrészt, a tévében olyan lehetetlen idõpontban lesz, hogy maximum a hétvégi részeket látnám. Annak meg nem sok értelme van. Marad a letöltés, vagy online-nézés.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #752
Postázva 2012. 08. 17 19:50:50
Avatar



Üzenetek: 37
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 27.09.09
Ennyi napja tagunk: 5328
Lakhely: Somogy megye
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Andro : Ez érdekesen hangzik. Szóval te a stúdióból származó részeket kaptad kölcsön? Ha nem kamu, én a helyedben biztos lemásoltam volna akkor. DDD

x24x: Na igen hogy mik nincsenek.
Ha így folytatódik még azt is megérjük hogy esetleg újra lesz Pálya ördögei vagy Inuyasha a Viasat6-on.

Dumet: Ez szép kis történet. Smile
Hála nektek meg még sok mindenkinek,meglettek a szinkronok. Smile

Amúgy írtam emailt a Viasat6-nak. Azt írták végig le fogják adni a Zed-et. A simát meg egyenlõre nem tervezik.

billbester: Biztos hogy nem lesz új szinkron hanem a meglévõvel fog menni.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #753
Postázva 2012. 08. 17 20:30:17
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19842

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Dragon Ball

animeboy2: Nem kamu. És azért nem másoltam le, mert nem akartam bajt senkinek. Nem mintha bárki megtudta volna, de nem akartam kockáztatni.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #754
Postázva 2012. 08. 17 22:34:39
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19842

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Dragon Ball

animeboy2: Nekem ugyanez jutott eszembe, hogy ha az AXN-t nem sikerül rávenni, hogy szerezzék meg és fejezzék be az InuYashát, akkor már csak a Viasat-ban lehet reménykedni. Bár pár nappal ezelõtt ez a lehetõség fel sem merült bennem, de így egész más megvilágításba került a helyzet. Ha én abból megszerezném a stúdióminõségû szinkront, addig nem adnám vissza, míg le nem másolom, vagy valaki profinak oda nem adnám, hogy csinálja meg a release-t DDD Utána már nem érdekelne, hogy leadja-e bármelyik csatorna. De ez egyelõre álom.
A Dragon Ball Z idõpontja meg azoknak jó, akik mondjuk most gyerekek/kamaszok, és át akarják élni azt az élményt, amit mi annak idején. Akkor már otthon vannak az iskolából, ráérnek fél órát tévézni. Smile
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #755
Postázva 2012. 08. 18 02:21:46
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 831
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.05.10
Ennyi napja tagunk: 5093
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Szinte hihetetlen, hogy mik vannak! Az Animax döglõdik erre más csatornák olyan animéket adnak, amiket álmainkban se gondolnánk, kész röhej DDD. Mindenesetre én várom a sorozatot, remélem normális szinkronnal adják majd. Amúgy majd ebbõl is lesz egy külön release? Sajnos nincs Viasat6-om, így nem tudom tévében nézni Cry.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #756
Postázva 2012. 08. 18 07:24:28
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19842

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Dragon Ball

Nekem van Viasat6-om. És rájöttem, talán a délutáni részeket meg tudom nézni, ha sikerül úgy hazaérnem, ahogy szeretném.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #757
Postázva 2012. 08. 20 21:53:19
Avatar



Üzenetek: 4
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5341

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Én egy szóval nem mondtam, hogy új szinkron lesz csak bemásoltam egy facebook-os csaj beszélgetését a viasat6-al, amit leírt egy csoportba, de ebbõl sem az jön le nekem, hogy új szinkron lesz csak annyit mondták a viasat6-osok a szinkron legyen meglepetés szóval én nem mondtam semmi ilyesmit és én nem is akarok új szinkront DDD
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #758
Postázva 2012. 08. 21 00:15:27
Avatar



Üzenetek: 16
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5341

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Nem tudna felrakni valaki egy elõzetest amit már adnak a viasat6-on?
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #759
Postázva 2012. 08. 21 00:27:44
Avatar



Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5494
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

De... a napokban majd lesek Viasat6-ot, hátha elkapom. Csak most jöttünk vissza taliról tudjátok, szóval csak mától leszünk megint aktívak az oldalon. Smile

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #760
Postázva 2012. 08. 21 10:24:58
Avatar



Üzenetek: 16
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5341

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:
Kiemelt híreink


© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!