Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Itou Junji hátborzongató japán meséi Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A kék szemű szamuráj Itou Junji hátborzongató japán meséi Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Mary és a varázsvirág Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 15
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen


Regisztrált tagok: 6933
Legújabb tag: Atara

Látogatók ma: 17365
Online látogató: 15
Látogatók a hónapban: 417465
Összes látogatók: 53065336

Reklám

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 12 szavazatok)  
Ikon 
Dragon Ball
Fentre Üzenet nyomtatása #681
Postázva 2012. 05. 14 15:44:20
Avatar

Csapatvezető


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5511
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

No, hogy hozzászóljak egy kicsit én is... Nekem is az a véleményem, ami Brollynak, és beszélgettünk is mi erről már, szóval ahogy látom keveredtek is a véleményeink DDD Mindenesetre ami a folytatás és lezárás kérdéskört illeti, a GT-ben valóban vannak nem teljesen logikus dolgok, de szerintem még mindig nem mennek túl azon a határon, amilyen ellentmondások az első két sorozatban voltak. Mert hogy igenis voltak ott is, még ha sokan nem is vették észre. Ez elkerülhetetlen egy ilyen monumentális mű esetében, főleg, ha a vége nem is a vége, és meg kell magyarázni a dolgokat. De talán pont ez a szép az egészben, hogy mindenkinek megvan a maga saját véleménye róla, hiszen, ha mindenki ugyanúgy értékelné, akkor az elég unalmas lenne. Az viszont, hogy sok-sok különböző értékelés született az évek-évtizedek folyamán, azt mutatja, hogy minden apró hibája ellenére egy zseniális műről van szó teljes egészében, tekintsünk el attól, hogy a történet hol is ér véget, mi belőle a fikció stb.

Egyébként egy befejezés az eddigi leírásokból kimaradt. Mégpedig az manga befejezése. A manga Bubu legyőzésével ér véget, ahol végül Son Goku se hal meg és senki se, és miután a jó Bubu is beilleszkedik az emberek közé, boldogan élnek, míg meg nem halnak. Ez ugyebár a második manga befejezés, mert az első amit említettetek, Cell legyőzésével ért volna véget, de mivel Toriyama végül folytatta, a hivatalos befejezés animében számítva a 287. rész tehát, vagyis Uub karaktere már nem létezik a mangában. Ha a GT-t nem vennénk figyelembe tehát, akkor az igazi befejezés itt lehetne csak, ugyanis a 287. rész feletti maradék részek már eleve úgy készültek, hogy a GT-t készítették elő, egyfajta hidat alkotva vele, tehát azok a részek már a GT-hez tartoznak, akár hiszitek, akár nem. Úgyhogy ez a helyzet. Ettől függetlenül én személy szerint a GT-t is a történet részének tekintem, csak a DB és DBZ mozifilmeket nem, amik abszolúte nem illeszthetőek bele a sztoriba, mert olyan időintervallumok alatt játszódnak, amik szögesen ellentmondanak a sorozat történéseinek (megjegyzem, direkt csinálták így, csak ezt a fanok nagy része figyelmen kívül hagyta).

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #682
Postázva 2012. 05. 17 01:28:14
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 831
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.05.10
Ennyi napja tagunk: 5110
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Na én is megnéztem mindent, ami GT. Összességében nem volt olyan rossz, bár a Babys részek itt-ott kicsit elnyújtottak voltak, az eleje meg a sárkányos részek a komolyságuk ellenére meg túl humorosra sikerültek. A szinkron szerintem jóra sikerült, bár volt benne egy-két hiba, de amúgy dicséret illeti az Animaxot, hogy több, mint tíz év után így összehozták a régi stábot. Nekem egyedül Zseniális Teknős hangja nem tetszett (öreg Krilinnek még elment Garamszegi Gábor), remélem, ha lesz Kai, akkor valaki olyan lesz a hangja, aki valamelyest vissza tudja adni Kenderesi Tibort, most így hirtelen Szokolay Ottó jutott az eszembe. Így a befejezés paradoxonhoz (vagy minek hívjam DDD) nem igen tudok hozzászólni, mert már régen láttam a Z-t, de befejezésnek nekem elment Smile.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #683
Postázva 2012. 06. 03 16:29:42
Avatar



Üzenetek: 31
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 05.03.12
Ennyi napja tagunk: 4455

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Szervusztok!

Sajnos, csak nem túl rég találtam rá erre az oldalra. És az első mondat a köszöneté, mert ilyen igényes, minőségi magyar Dragonball videó kiadáshoz még nem volt szerencsém. Nagyon jó ötlet volt a DVD-t felhasználni, szebb lett mint azok a bizonyos wmv RAW-ok. És még külön stáblista is van, hasonló mint az Animax-on volt!

Alig várom, hogy a DB és a DBZ is újra letölthető legyen, mert ahogy olvastam olyan verzióra lettek készítve, mint ahogy az RTL Klub-on ment annak idején. Erre már külön kíváncsi vagyok, mert sokkal hangulatosabb így számomra ahogy először láthattam, biztos rengeteg munka volt vele. DB 1- DBZ 139 ilyen, és DBZ 140-től meg a sima RAW plusz magyar hanggal és srt felirat a vágásoknál, címnél stb? Köszi a választ!
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #684
Postázva 2012. 06. 03 18:10:45
Avatar

Csapatvezető


Üzenetek: 2138
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5507
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

x24x írta:
Szervusztok!

Alig várom, hogy a DB és a DBZ is újra letölthető legyen, mert ahogy olvastam olyan verzióra lettek készítve, mint ahogy az RTL Klub-on ment annak idején. Erre már külön kíváncsi vagyok, mert sokkal hangulatosabb így számomra ahogy először láthattam, biztos rengeteg munka volt vele. DB 1- DBZ 139 ilyen, és DBZ 140-től meg a sima RAW plusz magyar hanggal és srt felirat a vágásoknál, címnél stb? Köszi a választ!


Hamarosan rátérünk a DB & DBZ dolgokra is Smile Sőt többverzió is lesz mint volt! Ugyanis lesz egyszer a sima DB francia OP-ED ahogy a tv-be ment, meg lesz japán OP-ED és vágatlan verzióban is Smile A Dragonboxokat rippeltetjük le és töltjük fel hozzá, a tv-s verzió hamarosan feltöltésre kerül mert az kész, de vágatlan még készül.
DBZ esetében, pedig 1-138ig lesz a tv-s verzió és 139től pedig a vágatlan verzió japán OP-ED és benne vannak a vágások japán nyelven, kiegészítő felirat egyenlőre kérdés, de a címek biztos feliratozva lesznek Smile
rtl klubos OP-ED vagyis francia a DBZ esetében 139től nincs.

Kihívás, kihívás hátán, mérgelődés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #685
Postázva 2012. 06. 03 18:36:49
Avatar



Üzenetek: 31
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 05.03.12
Ennyi napja tagunk: 4455

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Köszi a választ!

Ejha, 2 verzió! Nem is tudom, melyik lenne a jobb, lehet, hogy mindkettőt letöltöm. Smile
Tehát lesz vágatlan DB. És ez az új verzió 640x480 vagy 720x540 lesz?

A DBZ esetében nem tervezel vágatlant, vagy erről még korai is lenne beszélni? Azért kérdezem mert ha jól emlékszem, kb. Ti vagytok az egyetlenek akik ha animénél hangot vágnak, akkor az picit sem csúszik, hanem mintha alapból ilyen lenne.

Bocsi a sok kérdésért Smile
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #686
Postázva 2012. 06. 03 18:43:48
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 168
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5358
Lakhely: Tát
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Hosszú idő után én is megejtek egy kis hozzászólást. Szóval:

A DBZ történetét tekintsétek úgy, ahogy még Toriyama első elképzeléseiben volt. Tehát a Mangát Õ úgy képzelte hogy Cell legyőzésével ér véget a történet.
Spoiler tartalom:


Röviden ennyi a mondandóm. Egy kicsit hosszúra sikeredett, de a lényeg benne van.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #687
Postázva 2012. 06. 03 19:11:33
Avatar

Csapatvezető


Üzenetek: 2138
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5507
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

x24x írta:
Köszi a választ!

Ejha, 2 verzió! Nem is tudom, melyik lenne a jobb, lehet, hogy mindkettőt letöltöm. Smile
Tehát lesz vágatlan DB. És ez az új verzió 640x480 vagy 720x540 lesz?

A DBZ esetében nem tervezel vágatlant, vagy erről még korai is lenne beszélni? Azért kérdezem mert ha jól emlékszem, kb. Ti vagytok az egyetlenek akik ha animénél hangot vágnak, akkor az picit sem csúszik, hanem mintha alapból ilyen lenne.

Bocsi a sok kérdésért Smile


Ja igen nem mondta, a DBZ esetében lesz 1-291 vágatlan! csont nélkül, meg a vágott is fent lesz 1-138ig. Kép méret elvileg 640x480 de ez még kérdéses Smile
A sima esetében is várható vágatlan! Szóval lesz vágott sima db 1-153 és vágatlan 1-153. dbznél van csak olyan, hogy 1-291 vágatlan, de a vágott csak 1-138.

Kihívás, kihívás hátán, mérgelődés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.

Szerkesztette: BrollySSJ4 - 2012. 06. 03 19:12:32
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #688
Postázva 2012. 06. 13 12:49:28
Avatar



Üzenetek: 14
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 02.10.11
Ennyi napja tagunk: 4610

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Mikor lesznek fent a dragon ball részek?
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #689
Postázva 2012. 06. 13 13:09:14
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19859

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Dragon Ball

Hááát, én örömmel lemondanék a Z Retekklubos intrójáról... Az lenne a legf@szább, ha a japán intró lenne a Z-nél, magyar dalszöveggel (amit mutattam egyszer yutyúbon) Tongue
De... tudom mennyi plusz meló lenne Tongue Alig várom, sajna, eddig nem sokat szedtem le, míg fenn voltak, na meg nem is jöttek le valami gyorsan Megáról (R.I.P.).
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #690
Postázva 2012. 06. 13 14:24:02
Avatar

Csapatvezető


Üzenetek: 2138
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5507
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

torok6 írta:
Mikor lesznek fent a dragon ball részek?


Ez a sorozat elég szemét fajta, szokásos hülye magyar elb**sokkal, szóval több féle verzió lesz mindkét sorozatból egyszer a simából (1-153) egy vágott és vágatlan verzió, a vágott kész ugye amik eddig fent voltak, hamarosan visszakerülnek francia OP-ED és a nem magyar részek vágásra kerültek benne, a nem vágott és japán op-ed-s verzió meg készülget.

A Z sorozat meg 1-137ig vágottan felfog kerülni a napokba tervezem feltölteni, vágatlanul meg kész van 1-291ig, de még nincs minden hang a videóra illesztve, szóval ha az is kész akkor kerülget fel az oldalra.

Na hát ez a helyzet a sorozattal Smile Igyekszem a sima és a Z sorozat meglévő vágott nem vágott részeit feltölteni, de...nem pár GB-ról van szó, továbbá van más, rakás egyéb dolgom is...

DE IGÉREM, HOGY A SIMA SOROZAT VÁGOTT VERZIÓJA A NAPOKBA AZ ASZTALOMRA KERÜL ÉS VISSZA TÖLTÖM!

Kihívás, kihívás hátán, mérgelődés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.

Szerkesztette: BrollySSJ4 - 2012. 06. 13 14:26:32
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #691
Postázva 2012. 06. 23 20:21:06
Avatar

Csapatvezető


Üzenetek: 2138
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5507
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Nos ahogy ígértem a sorozat vissza pakolás folyamatban, ennek bizonyítéka a jövő7 közepén végén lesz tapasztalható, ugyanis kedd-szerda-csütörtök vissza lesz töltve majd linkelve mielőbb a sima dragon ball 1-153ig francia op-ed ahogy a tv-be ment Smile
Majd a Z sorozat jön jövő7 után vágottan francia op-ed 1-138ig v meddig

Kihívás, kihívás hátán, mérgelődés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #692
Postázva 2012. 06. 24 19:49:53
Avatar



Üzenetek: 14
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 02.10.11
Ennyi napja tagunk: 4610

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

És a sima Dragon Ball az 1-résztől lesz magyar szinkronos?
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #693
Postázva 2012. 06. 24 20:29:07
Avatar

Csapatvezető


Üzenetek: 2138
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5507
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

ha eddig is szinkronos volt akkor igen, ha eddig nem volt az, akkor nem. Miért lenne szinkronos?

Kihívás, kihívás hátán, mérgelődés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #694
Postázva 2012. 06. 24 20:39:27
Avatar



Üzenetek: 14
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 02.10.11
Ennyi napja tagunk: 4610

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Azért mert régebben más oldalakon 1től 12ig magyar feliratos volt utána pedig szinkronos
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #695
Postázva 2012. 06. 24 20:52:55
Avatar

Csapatvezető


Üzenetek: 2138
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5507
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Biztos nem magyar szinkronos. Ha igen akkor mint minden ilyen felvetésnek szoktam mondani: "kérek linket, samplét" Addig míg nincs ilyen, addig nincs magyarul.

Kihívás, kihívás hátán, mérgelődés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #696
Postázva 2012. 06. 24 23:56:36
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19859

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Dragon Ball

Torok azt írta, hogy 1-12-ig feliratos volt, és azt hitte, nektek megvan magyarul. Amúgy ez sem teljesen igaz, mert a 4.,6.,10. részekhez eddig is volt szinkron. A 12-nek meg a második felén volt szink. Ezt láttam rm-ben is. A teljes rész megvan RTL-s felvétellel, csak az első felén hanghiba miatt nem hallani semmit. :/
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #697
Postázva 2012. 06. 25 00:22:29
Avatar

Csapatvezető


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5511
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Nem teljesen igaz ez, bár jelenleg már igen. De a 4. és a 6. rész is csak utólag lett meg egyébként, még az (h)ősidőkben ugyanis ezek se voltak meg, csak az említett 12. rész második fele és a 10-es. Egyébként nagyon sokáig az a hír járta, hogy a 9. rész is megvan, de valójában az a 10-es volt, csak valamelyik hülye összekeverte őket és így terjedt el. Egy időben így sokan nem is tudtak az ún. nyúlbandás részről, mert ez volt az a rész, amit összekevertek a 10-essel és így sok helyen teljesen ki is maradt ez a rész. Na mindegy, bonyolult.

Szóval ha csak nincs meg neked Torok a hiányzó szinkronos részek valamelyike vagy netán egésze mondjuk egy jóképű VHS kazettára archiválva, akkor elég evidens, hogy mi fog felkerülni hozzánk. Az ami eddig is volt.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #698
Postázva 2012. 06. 30 09:58:53
Avatar



Üzenetek: 31
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 05.03.12
Ennyi napja tagunk: 4455

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Sőt, a legelején csupán a 20. résztől volt meg magyarul, és akkor úgy tűnt, hogy nem is lesz több magyar szinkronos rész soha, ahhoz képest ami ma van, az maga a csoda.

Kacérkodom a gondolattal, hogy majd a vágatlan DB/Z-hez készítenék kiegészítő feliratot - hogyha, ti nem terveztek persze - (cím, cenzúrák, stáblista) és az lenne a kérdésem, hogy a DBZ-nél nincs pontos adatok, hogy az egyes részeknek ki volt a vágója, fordítója stb?

Illetve néhány háttérzenét töröltek a franciák ami sokat elvesz a hangulatból, azokra lehet számítani, hogy be lesznek illesztve vagy ez nagyon sok meló lenne?

Szerkesztette: x24x - 2012. 06. 30 11:26:15
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #699
Postázva 2012. 06. 30 12:46:30
Avatar

Csapatvezető


Üzenetek: 2138
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5507
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Ahol japánul szólalnak meg a hangot ott elvileg lesz magyar felirat, az első 137hez már van is, stáb lista nincs asszem.
Egyébként igen bemondják a készítőket az OP-ED-n a francia verzión, sőt van is listánk az adatlapján a sorozatnak olvasható is Smile!
Háttér zenék nem lesznek módosítva, mert az a szinkron csonkítása, ami vágva lett jelenet ott visszakerül az eredeti japán hang, zenéstül, mindenestül. Ahol viszont van francia vagyis eredeti magyar szinkron és zene ott nem lesz cserélve semmi, nem nehéz cserélni, meg nehéz is, viszont az szinkron csonkítás....így is az meg fúj de nem szeretem a vágatlan hun-és jap is karattyol...de hát ez van, minden szinkron kész már illesztve japánnal csak videóra kell rakni a szinkront Smile
Mivel annak idején csak szinkront vettünk és nem kész nézhető részeket.

Szerk.: A kért lista: (amely megtekinthető a sorozat adatlapján, alul a szinkronhangok ikonon is!)

Magyar szöveg: Kiss Barnabás és Závori Márta
Németh Márta
Kiss Barnabás
Popper Éva
Nikodém Zsigmond
Hangmérnök: Varró Simon
Pap Zoltán
Digitális vágó: Sallai Gyula
Varró Viktor
Gyártásvezető: Jaksa Ágnes
Jaksa Ágnes és Völgyi Kriszta
Szinkronrendező: Gyenizse András
Nikodém Zsigmond

Kihívás, kihívás hátán, mérgelődés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.

Szerkesztette: BrollySSJ4 - 2012. 06. 30 12:51:38
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #700
Postázva 2012. 06. 30 21:48:36
Avatar



Üzenetek: 31
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 05.03.12
Ennyi napja tagunk: 4455

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Köszi a választ!

Megértem, hogy miért nem illeszted rá a háttérzenéket. A neten mintha lenne a 239. résznek egy olyan verziója, amikor némelyik hang más (Zseniális Teknősé biztosan) és a háttérzenék sem azok, mint a japánnál. Azzal a résszel amúgy mi a helyzet? Ha minden szinkron kész, az nagyon jó hír, gondolom ez a neheze. Smile Várom is, ezt a minőséget méltó lesz archiválni még az utókornak is. Smile

Thx ezt a listát megtaláltam, igazából a magyar ending-re már nem emlékszem, hogy mit narráltak, azt hittem, hogy minden aktuális résznél csak 1 nevet mondtak be, például: Magyar szöveg: Németh Márta Hangmérnök: Pap Zoltán.
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:
Kiemelt híreink


© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!