Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Szamurájok kora - Harc Japánért Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Szamurájok kora - Harc Japánért Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× A szentjánosbogarak fényének erdeje

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 12
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen


Regisztrált tagok: 6871
Legújabb tag: negan204

Látogatók ma: 1033
Online látogató: 12
Látogatók a hónapban: 321293
Összes látogatók: 52346067

Reklám

Kiemelt híreink

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Vegyes témák - JÁTÉKsarok
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 0 szavazatok)  
Ikon 
[JÁTÉK] Folytasd!
Fentre Üzenet nyomtatása #1
Postázva 2011. 07. 08 00:30:39
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5331
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 

Gondoltam én is csinálok egy játékot!
Folytasd a fikciót a lényeg, hogy egy két mondat ós történetet kel fojtatni folytatólagosan.
Remélem, nem kerül egybõl a süllyesztõbe XD na, kezdem is.


Naruto hirtelen kirohan a tanterembõl konohamaruval. Sarutobi tanár úr feleszmél, hogy két tanítványa most távozik az óra közepén! Mielõtt a nevüket tudná, kiáltani a két tanulónak hatalmas nagy robajjal felrobbannak a könyvei.

dragonhall.hu/images/avatars/hackL.jpg

Már nem félek, nem fázom, és nem fáj semmim sem.
Meghaltam.

Szerkesztette: Dumet - 2011. 07. 08 11:43:06
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #2
Postázva 2011. 07. 11 01:42:17
Avatar



Üzenetek: 191
Megköszönve: 2 ideje 2 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5331
Lakhely: Budapest

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: [JÁTÉK] Folytasd!

OFF:
Még nem igazán mozgok otthonosan a Naruto-ban, de azért megpróbálkozom a folytatással... xD

Ahogy a füst eloszlik, Sasuke fintorgó arrcal bámul ki az ablakon, azon gondolkodva, hogy vajon már megint mit mûvel az a szerencsétlen Naruto.
Sakura a padon könyököl, Õ már meg sem lepõdik Naruto csínytevésén.

dragonhall.bplaced.net/images/TheGrenma_userbar.png
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #3
Postázva 2011. 08. 20 13:31:27
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19831

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: [JÁTÉK] Folytasd!

Aztán Sakura rápillant Sasukéra és teljesen elolvad mikor felé fordul és megint azon kezdett el töprengeni milyen lenne a közös életük ha összeházasodnának amíg ezen gondolkodott Naruto és Konohamaru már rég messze jár és Sarutobi sensei a nyomukba ered és miután a tanár elhagyta a termet mindenki elkezd beszélgetni.Sakura hosszú percekig nézte Sasukét mikor is Ino odalépett Sasukéhoz na ekkor ment fel a pumpa Sakurában.

Szerkesztette: - 2011. 08. 20 17:46:51
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #4
Postázva 2011. 08. 20 14:16:31
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 168
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5331
Lakhely: Tát
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: [JÁTÉK] Folytasd!

Sakura úgy dönt hogy nem hagyja, hogy bárki is elvegye Tõle Sasukét, ezért végre elhatározza, hogy a tettek mezejére lép. Dühösen felkel, odamegy Ino-hoz és kihívja egy párbajra. Azt mondja Neki, hogy legyen a jobb nindzsalányé Sasuke, elvégre úgy gondolja hogy Sasuke nem tûrne meg maga mellett egy gyenge lányt, mivel õ egy kivételes nindzsa. Ez azonal megtetszik Ino-nak, mert szent meggyõzõdése hogy könnyedén le tudja gyõzni Sakura-t.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #5
Postázva 2011. 08. 20 17:18:44
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19831

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: [JÁTÉK] Folytasd!

A teremben mindenki várja a nagy harcot.Hinata elgondolkozik, mit is szeret Ino és Sakura Sasukében. Sakura Sasuke padja elõtt áll. Ino le akarja fejelni, de Sakura elugrik és igy Ino Sasukét fejeli le. Orvost hívnak és együtt kísérik a kórházba Sasukét.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #6
Postázva 2011. 08. 21 17:34:44
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 280
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 28.11.09
Ennyi napja tagunk: 5255
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: [JÁTÉK] Folytasd!

Sasuke arra ébred a kómából (LOL, gyenge srác ez a Sasuke), hogy Ino és Sakura a kórházi ágya fölött veszekednek. Már-már tettlegessé fajulna a dolog, amikor Ino észreveszi, hogy Sasuke felébredt, és átvált édibédi kislányba - amit persze Sakura furcsáll, és bedühödve leordítja Ino fejét, majd észreveszi, hogy Sasuke felébredt, és hoppá...
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #7
Postázva 2011. 08. 21 21:05:41
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19831

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: [JÁTÉK] Folytasd!

Hirtelen egy Menos feje repült amit Ichigo az elõbb vágott le.Ezek után Ichigo mikor bement bocsánatot kérni az elõbbiért meglátta Sakurát és azt mondta neki hogy...
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #8
Postázva 2011. 08. 22 09:47:50
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19831

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: [JÁTÉK] Folytasd!

Úristen Mi ez a rózsaszín haj, erre Sakura ránéz Ichigora és így reagál: mi ez a narancssárga haj, és ekkor hirtelen Kisame beugrik az ablakon: Ichigo; nem most kell csajozni, csak azért mert vége az elsõ körnek, itt vannak a lidércek, most jöhet a második menet!! Sasuke megkérdezi: Hogy áll a vetélkedés jelenlegi állása?

Remélem így megfelel.

Szerkesztette: - 2011. 08. 22 12:55:18
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #9
Postázva 2011. 08. 22 12:16:59
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19831

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: [JÁTÉK] Folytasd!

(Ez nem folytatás csak a többieknek megjegyezném hogy két mondatos folytatások lehetnek.Elõször én is eltosztam de aztán kijavítottam két mondatosra úgyhogy Nazzor kicsit kösd össze vesszõkkel "és" stb...és utána folytatjuk)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #10
Postázva 2011. 08. 23 00:52:09
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 168
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5331
Lakhely: Tát
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: [JÁTÉK] Folytasd!

Luxornok írta:
(Ez nem folytatás csak a többieknek megjegyezném hogy két mondatos folytatások lehetnek.Elõször én is eltosztam de aztán kijavítottam két mondatosra úgyhogy Nazzor kicsit kösd össze vesszõkkel "és" stb...és utána folytatjuk)


Szerintem meg ne szúrjuk hátba a magyar helyesírást. Amennyiben egy mondat megkívánja azt hogy lezárják, akkor az legyen lezárva, nem pedig vesszõt és társait használni teljesen feleslegesen.

"Idézet Nazorrtól"


Úristen Mi ez a rózsaszín haj, erre Sakura ránéz Ichigora és így reagál: mi ez a narancssárga haj


Ebben az esetben az írás minõségét eléggé negatív irányba sodorja a mondatok értelmetlen alakítgatása. Innen igenis hiányzik az a két kérdõjel.

Szerkesztette: barathimre86 - 2011. 08. 23 10:55:40
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #11
Postázva 2011. 08. 23 07:53:26
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19831

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: [JÁTÉK] Folytasd!

barathimre86 írta:
Szerintem meg ne szúrjuk hátba a magyar helyesírást. Amennyiben egy mondat megkívánja azt hogy lezárják, akkor az legyen lezárva, nem pedig vesszõt és társait használni teljesen feleslegesen.

"Idézet Nazzortól"


Úristen Mi ez a rózsaszín haj, erre Sakura ránéz Ichigora és így reagál: mi ez a narancssárga haj


Ebben az esetben az írás minõségét eléggé negatív irányba sodorja a mondatok értelmetlen alakítgatása. Innen igenis hiányzik az a két kérdõjel.



Akkor legyen rövid mondat.Nem kell túlspilázni.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #12
Postázva 2011. 08. 23 09:54:26
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19831

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: [JÁTÉK] Folytasd!

Na most mi legyen, mert ha kicsit olvasol akkor nem csak az enyémbe tudsz belekötni.Angry Goten56, vagy barathimre86 elõzõ hsz-re akkor eddig miért nem szóltál. Én már itt csak annyit mondok, hogy vagy elfogadod amit írtam, vagy kihagyod és a tiedtõl megy tovább két mondatokkal játék.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #13
Postázva 2011. 08. 23 11:04:38
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 168
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5331
Lakhely: Tát
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: [JÁTÉK] Folytasd!

Nazorr írta:
Na most mi legyen, mert ha kicsit olvasol akkor nem csak az enyémbe tudsz belekötni.Angry Goten56, vagy barathimre86 elõzõ hsz-re akkor eddig miért nem szóltál. Én már itt csak annyit mondok, hogy vagy elfogadod amit írtam, vagy kihagyod és a tiedtõl megy tovább két mondatokkal játék.


Semmi gond NazorrThumbup
Luxor máris moderátornak képzeli magát, csak azért mert elbratyizott egy adminnal.
Amúgy Luxor és mindenki: Izzy azt írta hogy egy-két mondatos folytatás legyen. Ezt nem szó szerint kell érteni, hogy csak egy vagy max két mondatot írhatsz. Izzy mellesleg 3 mondattal kezdett, úgyhogy már azon a ponton nem kellett szó szerint venni a megkötést. Nazorr és mindenki:
Nyugodtan írj/írjatok többet is ha úgy tetszik. Izzy inkább azt akarta sugallni hogy ne legyen túl hosszú az iromány, hogy egyvalaki ne írjon fél oldalt, vagy egy folytatásos teleregényt.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #14
Postázva 2011. 08. 23 14:12:17
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 280
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 28.11.09
Ennyi napja tagunk: 5255
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: [JÁTÉK] Folytasd!

Pontosan! Na, folytatánk a játékot? Nem az a lényeg, hogy baromi véresen komolyan vegyük, na, elõ az ötletekkel DDD

Sakuráék kicsit nem voltak képben, hogy milyen vetélkedésrõl van szó, de aztán kinéztek az ablakon, és meglátták, hogy egy csomó lidérc / démon / egyéb nyalánkság közeledik egy arénában egy-két apró alak közé. Köztük volt például Ichigo, Kisame (mint már említettük vala), Naruto, Maka és Soul, valamint Sagara Souske és Edward Elric (csak hogy néhányukat említsem).
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #15
Postázva 2011. 08. 23 15:49:38
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19831

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: [JÁTÉK] Folytasd!

Off:Én is így gondoltam
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #16
Postázva 2011. 08. 23 16:36:49
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5484
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: [JÁTÉK] Folytasd!

Na jó, nem izgat ki kezdte, ki folytatta, vagy ki nem, de be lehet fejezni, mert kibaszok mindenkit jó? DDD
Tessék folytatni a játékot rendesen. Smile

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #17
Postázva 2011. 09. 07 09:13:19
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19831

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: [JÁTÉK] Folytasd!

Sakura körbenéz az aréna felsõ részén majd megpillantja az öt kagét. Majd hírtelen eszébe jut, hogy talán neki is oda kellene állnia társai mellé és felvenni a kesztyût, hogy ne maradjon le a vetélkedésrõl. Hirtelen sarkon fordul majd kirohan a kórterembõl. Sasuke csak idiótán pislogott utánna majd Inó ra emeli tekintetét ...
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:

© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!