Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× (1080p) Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ××

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 11
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen


Regisztrált tagok: 6889
Legújabb tag: mazsiszku

Látogatók ma: 2604
Online látogató: 11
Látogatók a hónapban: 444174
Összes látogatók: 52468948

Reklám

Kiemelt híreink

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 6 szavazatok)  
Ikon 
Sailor Moon - Varázslatos álmok
Fentre Üzenet nyomtatása #61
Postázva 2011. 03. 25 14:11:08
Avatar



Üzenetek: 161
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 19.09.09
Ennyi napja tagunk: 5332
Lakhely: Tiszagyulaháza
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Köszönjük szépen, Dumet! Már nagyon vártam a 2. évadot, csak így tovább!
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #62
Postázva 2011. 04. 06 13:04:42
Avatar



Üzenetek: 563
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.05.10
Ennyi napja tagunk: 5095

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

A 44. rész miért nem szinkronos?
Éppen egy kihagyhatatlan rész, mert itt lehet megtudni, hogy hogyan végzi a négyek negyedik tagja, Kunzite.
Nem lehet megcsinálni szinkronosan?
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #63
Postázva 2011. 04. 06 15:56:57
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5490
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Szerinted ha meg lehetne csinálni szinkronnal, akkor mi a büdös szarért van kint franciául? Basszus gondolkodjál már mielõtt valami hülyeséget kérdezel!

De egyébként egyrészt rossz témába írtál, másrészt, pedig nem olvastad el a Projektek alatt a Sailor Moon topik tartalmát amibõl egyértelmûen kiderülne ugye...

Kezd elfogyni a türelmem... még egy hülye kérdés és garantálom, hogy nem lesz több... Tanulj meg olvasni elõbb, és rendesen használni a fórumot, mert tényleg ki foglak vágni most már...

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #64
Postázva 2011. 04. 12 14:24:09
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5490
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Köszönöm, igyekszem. Smile

Na újabb fejlemény következik!

Elkészültem az elsõ évad javításaival és persze az elõzõ üzenetben említett 72. résszel, de a lényeg a következõ:
9 rész került javításra az elsõ évadban amit jövõ héttõl 2 részletben fogok feltölteni és cserélni a meglévõ részeket. Ajánlom mindenkinek az újra letöltését ezeknek a részeknek, hogy tényleg teljes legyen az élvezet. Amik javításra kerültek:
- 5. és 7. rész teljes egészében jó minõségû szinkronból javítva
- 14. rész 80%-ának hang cseréje szintén a meglévõtõl sokkal jobb minõségû hanggal
- 36, 37, 38. részek elejének pótlása jó minõségû hangból (38. részben már szépen hangzik a cím is, mert meglett)
- 5, 7, 11, 33, 36, 37, 38. részek endingjének javítása (eredeti hangbemondások pótlása, javítása)

Elõreláthatóan az elsõ két évadban nem lesz több javítás, csak akkor ha lesz egy harmadik szinkronforrásunk, ahonnan sikerül megszerezni az ezután fennmaradó hiányzó ill. hiányos részeket.

A harmadik évaddal kapcsolatban: jön majd egyszer... Smile addig viszont más animéket is fogok megosztani még, pl. Lili a virágangyal, és néhány még nem publikus, meglepetés cím... Tongue

56:43

Íme, az ígért javítás elsõ része fel is került, vagyis az 5, 7, 9, 11, 14. részek! Jövõ héten érkezik a maradék!

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #65
Postázva 2011. 04. 14 18:44:16
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 311
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 10.12.10
Ennyi napja tagunk: 4885
Lakhely: Miskolc
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Maximális tiszteletem azért, amiért ezt a nem egyszerû feladatot felvállaltad! Eddig senki nem jutott tovább a második évadnál, de õk is csak hiányosan, a Setike-féle hanggal csinálták meg. Ez a mostani hangminõség nagyszerû, az meg, hogy a 45-46. rész meg a 81. rész is megvan magyarul, az már tényleg a Kánaán Smile

Két észrevételem lenne csak, de ez már tényleg az extrém kívánságok közé tartozik. Az egyik: a második évadban (R sorozat) a magyar és francia változatból is kivágták a betétdalokat. Ezt onnan lehet észrevenni, hogy több rész is van, ahol zavaróan nagy a kuss, semmilyen háttérzörej nincs. Nem mindig idegesítõ ez, de például a 68. részben (Kamilla veszélyben) van az a csatajelenet, ahol az Ajakasi Nõvérek összecsapnaka holdharcosokkal, és Rubin is felbukkan - ott viszont bántóan hiányzik az "Ai no senshi". Egy késõbbi, javított release-ben lehetne-e ezeket pótolni a sailormusic.net-rõl, vagy ez már nem lenne autentikus, mert ragaszkodunk az eredeti szinkronhoz?

A másik csak annyi lenne, hogy a Sailor Moon Center elkezdte az évadokat feljavítgatni. Az elsõ kettõ és az ötödik már elkészült, a harmadik most készülget, ezeknek a képe sokkal élénkebb színû és modernebbnek hat, mint a régieké. Esetleg ha valamikor a harmadik évad is elkezd felkerülgetni, akkor ezeknek a képe lehetne ebbõl, vagy az eredeti japán kép maradna mindenképp?
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #66
Postázva 2011. 04. 14 20:17:05
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5490
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Köszönöm szépen ismételten a dicsérõ szavakat. Smile
Rögtön a válaszokra térnék.

Az említett 68. rész egy olyan speciális változatban fog felkerülni, amelyben két hangsáv is lesz, az egyik a változatlanul hagyott magyar hangsáv, a másik pedig ami alá bevágtam az említett betétdalt. A 25 képkocka miatt azonban kicsit gyorsabb lesz a szám menete, de sajnos ezt csak így lehetett megoldani. A 89. részben szintén elhangzik ez a betétdal, abban azonban már nem csináltam meg, mert újra kellett volna az egészet csinálni, ráadásul ott egy bõvített változat megy. Késõbbiekben nem kizárt, hogy megcsinálom majd ezt is. A többi betétdalt nem szándékoztam pótolni, mert nem olyan zavaró a hiánya mint ebben a kettõben, de a jövõ kiszámíthatatlan, és sose lehet tudni mit hoz. Smile

Másik kérdésre válaszolva... Tudok a feljavított változatokról illetve, hallottam már errõl az újról is, hogy készítik. Ahogy a Dragon Ball és a Dragon Ball Z esetében, úgy a Sailor Moon esetében sem kívánok ezekkel a verziókkal foglalkozni két nagyon egyszerû okból kifolyólag. Az egyik ok, ami nyomósabb érv, hogy nem akarom újracsinálni megint az összes részt, mert ha váltanék, akkor az egészet cserélni kéne erre. Ugyanakkor az elsõ évad esetében annyi és olyan vágások voltak, amelyeket újracsinálni már tényleg nincs kedvem.
A másik ok, hogy én tökéletesen meg vagyok elégedve a fakó, eredeti japán videóval. Hogy miért? Azért mert ez az eredeti. Smile Az újjászínezett kitisztázott, de ugyanakkor sokszor elrontott, vagy szélesvásznúra vágott változatokat én nem igazán preferálom, mert szerintem elvész a mû eredetisége.

Összefoglalva: Nem zárom ki a lehetõségét annak, hogy a jövõben kiadjak egyszer majd egy ilyen feljavított változatot, azonban jelenleg nem tervezem és a közeljövõben sem. Nagyon sok más releasem is van, szeretnék azokkal is haladni, és egyébként azt hiszem, hogy a Sailor Moonra jelenleg sem lehet panasz, de ezt pont te mondtad, úgyhogy ezért biztosan így van. Smile

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #67
Postázva 2011. 04. 20 16:41:20
Avatar



Üzenetek: 563
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.05.10
Ennyi napja tagunk: 5095

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Bocs a kérdéseim miatt.
Csak nagyon furcsáltam, hogy a tv csatorna, amelyiken ment az nem adta véletlenül le ezt a részt?

U.I.
Ha gondot okoz ez a kérdés, akkor mégegyszer bocs.

00:56

És nem lehet tudni, hogy az utolsó néhány rész mikor lesz leadva szinkronosan?
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #68
Postázva 2011. 04. 20 17:54:57
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5490
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Leadta kihagyás nélkül ezt a két részt is, csak nem sikerült eddig olyan felvételt találni, amin meglett volna. Valahol biztos megvan, csak nem nálunk. Ha utolsó pár rész alatt az utolsó évadra gondolsz ami 34 rész, nos azt sosem adták le, mert meg se vették. Az RTL Klub adta ezt a sorozatot még 15 évvel ezelõtt és csak az elsõ 4 évadot vették meg, az utolsót nem, mivel azt a franciák se vették meg, ahogy sok más ország se. Úgyhogy nem lesz szinkronosan vélhetõen soha.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)

Szerkesztette: Dumet - 2011. 04. 20 17:55:38
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #69
Postázva 2011. 05. 29 19:35:39
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19838

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Sziasztok én azt szeretném kérdezni, hogy van a Sailor Moon HUN (MAGYAR!!!) 81. epizód/2.részlet vége felé egy zene 8 perc 17 másodpercnél.
És azt akarom kérdezni hogy nem tudjátok-e melyik ez a zene,mert nagyon tetszik és kéne? Csak közbe beszélnek is de lehet hallani.... Smile

http://www.youtub...

Itt a link is Kérlek segítsetek Smile
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #70
Postázva 2011. 05. 29 19:49:08
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5337
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

A fõ oldalon meg is kaptad rá a választ

DBS87 írta:
Látom, sokaknak tetszik ez a betétdal Smile A címe Sailor Senshi Shuuketsu (\"Sailor Soldiers Gathering\"), és letölthetõ innen:

http://sailormusi...box02.html

Ugyanitt fenn van a sorozat összes háttérzenéje és betétdala, ami azért is külön jó, mert a francia és a magyar változatban az R-bõl bizony sikerült kiirtani majdnem az összes japán dalt (ahol gyanúsan nagy a \"kuss\", ott az eredetiben biztos volt valami)

Mivel oda-vissza párszor már láttam az egészet, és nekiláttam a manga teljes fordításának befejezéséhez is, ezért privátban további kérdésekre is szívesen válaszolok Smile

dragonhall.hu/images/avatars/hackL.jpg

Már nem félek, nem fázom, és nem fáj semmim sem.
Meghaltam.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #71
Postázva 2011. 05. 30 15:53:30
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19838

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Sziasztok megint segítséget szeretnék kérni tõletek... Cry
Valaki tudna nekem abban segíteni hogy honnan szedhessen le az egészet magyarul, mert már most szedem 3x-ra és még mindig nem magyar. Cry

Valaki aki tudja honnan lehet magyarul leszedni akkor legyen szíves szóljon már....
Nagyon szeretem ezt a mesét és kéne... Smile

Elõre is köszönöm....

Szerkesztette: - 2011. 05. 30 15:59:53
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #72
Postázva 2011. 05. 30 17:09:55
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5490
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Az elsõ 2 évad letölthetõ tõlünk is, én vagyok a release készítõje. Jelenleg a 84. részig elérhetõ, heti 4 résszel kerülne fel az újabb részek 89-ig. A 3-4. évad is jönni fog amint oda jutok, de mivel más anime releaseket is készítek, így egy kicsit még várni kell rá. Ha a legjobb minõségben és eredeti magyar (francia) openinggel-endinggel szeretnéd nézni, akkor érdemes megvárnod, mert jelenleg mind videó mind hangminõségben a mi változatunk a legjobb ami elérhetõ (nem hencegésbõl mondom).

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #73
Postázva 2011. 06. 06 16:10:27
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19838

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Köszi Dumet megfogadom a tanácsod és holnap elkezdem leszedegetni... Smile

10:25

Sziasztok Smile


Azt szeretném kérdezni, hogy valaki nem csinálna nekem is egy szép zenés Sailor Moon-os videót?
Nagyon szeretem ezt a mesét és hálás megköszönném nektek. Smile

Láttam a Fan Szekciókban egy párat és nagyon megtetszettek Smile
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #74
Postázva 2011. 06. 06 16:35:57
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5490
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Tervezek Sailor Moonból AMV-t, de még nem tudom mikor jutok el oda, hogy meg is valósítsam. A zene már megvan hozzá egyébként, igazából több is van, szóval több AMV is elképzelhetõ. De részletek egyelõre nem ismeretesek számomra se.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #75
Postázva 2011. 06. 07 11:28:34
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19838

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Szia Dumet Smile

Elõre is Nagyon szépen köszönöm....
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #76
Postázva 2011. 06. 07 19:32:31
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 311
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 10.12.10
Ennyi napja tagunk: 4885
Lakhely: Miskolc
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Éééés, véget ért a második évad is! Hatalmas köszönet érte, nagy élvezet volt ilyen minõségben újranézni - és persze az orbitális szinkron FAIL-eket hallani Smile Szerencsére a késõbbiekben hülyeséget már nem nagyon mondanak, csak a szinkronhangokkal spórolnak a magyarok.

Alig várom már a harmadik évadot - már csak azért is, mert eddig még senki nem jutott túl a 89. részen - leszámítva talán tomqueer-t a YouTube-on, de õ még nem töltötte azokat fel. Illetve régebben én is megcsináltam õket barátnõmnek, bár nem ütik meg a minõségi szintet, de legalább tudom, hogy melyik részbõl mit kell kivágni Smile Annyi biztos, hogy a Setike-féle verzióban több videó AVI-ban került fel, és a hangja jó minõségû, talán ennyivel is kevesebbet kell dolgozni a következõ adaggal.

Szóval nagy-nagy szeretettel várjuk a folytatást, illetve a további munkákat!
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #77
Postázva 2011. 06. 08 07:14:07
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5486
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Hát akkor láss csodát, és mindenki, mert itt biza kikerül minden Sailor Moon rész! Elméletben 167-200ig felirattal de kikerül Smile

Hisz már nem csak álom az igényesség!

És én is nagy köszönet érte Smile

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #78
Postázva 2011. 06. 08 12:25:15
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5490
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Nem használom fel a Setike verziót csak azoknál a részeknek, amelyek egyáltalán nincsenek meg abból a forrásból amit használok, vagyis legvégsõ esetben. Egyébként Tomqueer-el tartom a kapcsolatot, az utóbbi részekre tõlem kapott engedélyt, de cserébe, hogy a régi kazettáival kisegített mert sok olyan rész lett meg tõle, ami nekem nem volt meg a másik forrástól.

Egyébként a folytatást még ebben a hónapban tervezem, hogy elkezdem, és amennyire lehet, megpróbálok vele sietni, hogy mire a Lili véget ér, meglegyen a 3. évad, de hogy ez sikerül-e az még eléggé kérdéses.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #79
Postázva 2011. 06. 12 19:32:25
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19838

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Szia Dumet és ha elkészül a videó akkor dobnál, majd nekem egy üzit?

Elõre is Nagyon köszönöm szépen Smile
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #80
Postázva 2011. 06. 12 20:19:17
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5490
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Persze, de mivel az oldalra is kikerül, ha gyakran látogatsz fel, akkor látni fogod. De azért persze majd szólok, ha nem felejtem el. Smile

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:

© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!