Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Szamurájok kora - Harc Japánért Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Szamurájok kora - Harc Japánért Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× A szentjánosbogarak fényének erdeje

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 9
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen


Regisztrált tagok: 6871
Legújabb tag: negan204

Látogatók ma: 2253
Online látogató: 9
Látogatók a hónapban: 322513
Összes látogatók: 52347287

Reklám

Kiemelt híreink

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 6 szavazatok)  
Ikon 
Sailor Moon - Varázslatos álmok
Fentre Üzenet nyomtatása #21
Postázva 2010. 02. 08 18:18:29
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5484
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Ahogy gondolod. Mindenesetre mielõtt az említett hiperszuper változatra rácsapsz, tájékoztatlak, hogy már kapcsolatban állok valakivel, akinek ténylegesen jobb minõségû szinkronja van annál ami a neten kering. De mondjuk ahogy elnézem, ez nemigen fog ezután meghatni téged, mert neked láthatóan mindegy, hogy ki és milyen verziót készít.
Én nem fogok versenyezni másokkal, szóval ha erre számítottál, akkor rossz helyre jöttél. Ugyanis a gyorsaság lehet, hogy elõny, de a minõség romlására megy, és nekem a minõség a fontos.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #22
Postázva 2010. 02. 08 18:26:47
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2136
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5480
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Remélem nem sértõdsz meg a következõ pár soromért?!

Hát már ne is haragudj, de az olyan is, ha a Bitgatesre gondolsz, volt szerencsém beszerezni belõle egy részt...Ennél Dumet jobbat tud készíteni, fõleg ha össze jön amirõl beszélt az elõzõ hsz-ben, ugyanis lehet tudunk jobb szinkront, és nem hiszem, hogy az jobb lesz, de azt se hogy rosszabb! De ha te tudod akkor, látnoki képességeid lehetnek.
A másik ha azzal megvagy elégedve, akkor nem értem a gondod? Az idõ pedig mint az óceán, van bõven...Vagy esetleg "eltávozó" korban vagy, hogy ennyire sietsz?
Nem értem én ezt...Biztos én velem van a gond.

Ráadásul Dumet se olyan, hogy nem tartja meg a szavát! Ha azt mondja, hogy lesz, akkor AZ LESZ IS! Csak ha van rá egy % esély is hogy jobb szinkronból tud dolgozni akkor igen is próbálja meg!
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #23
Postázva 2010. 02. 09 00:54:05
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 213
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 13.09.09
Ennyi napja tagunk: 5332
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Dorka... Tudod, a türelem nagy erény... Wink Egyébként nem szeretnélek megbántani, de...
Nem tudom mi olyan sürgõs Neked, hiszen szépen töltögeted Ripli részeit, így az álmod teljesül: nem rossz minõségû kis képecskén kell végig nézned a Sailor Moon-t.
Az állításoddal, miszerint "aki igazán nagy Sailor Moon fan,annak az a lényeg,hogy ne rossz minõségû kis képecskéken nézze" abszolúte nem értek egyet! Miért ne lehetne az a lényeg egy SM fannak, hogy 10 év után szép hanggal és képpel nézze végig magyarul szerencsétlen animét?!
Szeretem ezt az animét, de magyarul nekem még mindig csak a Setikés verzió van meg, mert ugyan a többi változatban szebb a kép, de a hang ugyanannyira irritálóan borzalmas...
Eddig olyan lelkes voltál, annyira vártad Dumet részeit, holott eddig is tudtad, hogy nem Dumeté lesz az egyetlen, létezõ, magyar SM verzió... Szóval ennek tükrében azt sem értem, hogy miért ûz el Téged az oldalról az, hogy Dumet megpróbál jobb szinkront keresni? Unsure Lehet nem talál, de lehet, hogy igen. Veszíteni valója nincs! És ahelyett, hogy itt kivered a hisztit (már elnézést), igazán megköszönhetnéd neki, hogy azon fáradozik, hogy normálisabb szinkront szerezzen, ha létezik jobb, ha nem!
(Én azért köszönöm Dumet, és szurkolok, hátha... Smile )
Remélem elhiszed, hogy nem bántásból írtam, amiket írtam... Csak sajnos nem értem miért akadtál ki ennyire!? Blink
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #24
Postázva 2010. 02. 09 05:09:22
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 105
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 28.05.09
Ennyi napja tagunk: 5440

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Nem erõszak a disznótor... Nem kell itt gyõzködni senkit, ha nem akar itt lenni, akkor nem akar Smile Ennyi.

noob.hu/2010/12/13/sigme.png
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #25
Postázva 2010. 02. 17 19:26:38
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2136
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5480
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Na hát nem tudom hány rész lesz meg ebbõl a forrásból, de 100000000000x jobb lesz mint a mostani fosás.......ocsmány szar stb...
még hogy nincs ennél jobb? hát akkor lásson csodát mindenki, te is Dórkacica.....
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #26
Postázva 2010. 03. 26 21:20:41
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2136
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5480
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Tiszteletem mindenkinek.

No adnék pár samplét hogy tudja mindenki mirõl beszéltem elõzõ igen régi hszembe.

http://dragonhall...EW_FOS.rar

Ez várható azok számára akik türelmesek!

ja igen eddig meglévõ részek sorszáma ilyen minõségbe-->a lukas helyeken lévõ részek hiányoznak továbbá még van 4kazetta ami nincs felvéve! Szóval még bõvül a kínálat 166ig!!

Spoiler tartalom:
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #27
Postázva 2010. 03. 27 09:45:23
Avatar



Üzenetek: 161
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 19.09.09
Ennyi napja tagunk: 5326
Lakhely: Tiszagyulaháza
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Hát igen... Fos és igényes között tisztán érezhetõ a különbség. De azért köszönjük!
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #28
Postázva 2010. 03. 30 19:18:17
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2136
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5480
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

no felvettem minden hanganyagot ami volt, a végeredménye a felvételeknek sample megvolt az infó h hány rész lett meg és hány nem itt látható-->

gyengébbek kedvéért 166részrõl van szó amibõl 15 nincs meg sehogy se, és van pár hiányos cim esetleg pár perc...LISTA-->

Spoiler tartalom:
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #29
Postázva 2010. 05. 09 00:14:41
Avatar



Üzenetek: 11
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 07.11.09
Ennyi napja tagunk: 5277

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Sziasztok!

Én Hálás vagyok Dumetnek,amiért csinálja.. félreérthetõ volt,amit írtam, nem kívánom kommentálni. Az se ide tartozik,hogy gyászolom a családom és az se,hogy látom,hogy akkor még friss volt ez a dolog és hirtelen felindulásból 24éves fejjel marhaságokat írtam. Egyszerüen elkapott a hév, nyilas a horoszkópom tudom,hogy a türelem nagy erény,de akkor se volt jogod engem látatlanul ,ismeretlenül kicikizni meg le Dórkacicázni,mivel én sem ártottam neked. Egyszerûen emberi rossz tulajdonság, a hirtelen felindulás, a türelmetlenség és az akaratosság. AZ VESSE rám az utolsó követ,aki még eme 3 tulajdonság közül még soha életébe egyetlen egybe se esett bele. És igenis tisztában vagyok azzal,hogy olcsó húsnak híg a leve és a gyorsan készített anyagok nem olyanok,mint a gondosan legjobb minõségüek. Így higgadtan visszaolvasva eléggé hisztis levél volt,amiért elnézést kérek Dumettõl,s szépen kérem a többi emberkét,akik nem ismernek engem és nem is fognak,hogy kíméljenek meg attól a szövegtõl,amit higgadt fejjel már én is tudok és a le dórkacicázástól, azthiszem tisztelhetnénk ennyivel egymást. Köszönöm
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #30
Postázva 2010. 05. 09 14:48:44
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2136
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5480
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Évadonként várható feltöltés, ahogy elkészül az elsõ évad akkor minden kedden jön pár rész. Lehet tekintgetni a Projektek menüpontot. Smile

A többi infó Dumettõl elérhetõ nem tõlem, nem én készítem a sorit, ez azoknak szól akik nekem írtak.

Szerkesztette: BrollySSJ4 - 2010. 05. 09 14:49:46
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #31
Postázva 2010. 05. 09 19:25:39
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5484
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Semmi baj nincs Dorkacica, bár a szituáció elég érdekesen jött ki. De ezt most feleslegesnek érzem kielemezni, mert mindenki kielemezheti magának. Õszintén szólva én abban hibáztam, hogy nem írtam ki, hogy mit jelent az nálunk, hogy egyelõre elvetem a projektet: Nem azt jelenti, amit az AnimeAddictson pl. mert mi minden elkezdett projektet befejezünk. Csak ennyit tennék tehát hozzá a dologhoz.

Na most térjünk rá a lényegre:
Jelenleg (2010.05.09.) 30 résszel végeztem (egyelõre OP-ED nincs ráhelyezve még a részekre, és vannak még hibás részek, amiket javítani kell). Ha kész lesz az elsõ évad (vagyis 1-46), akkor elkezdem a szokásos heti 4 részes adagokban feltölteni. Az évadok között is lehetnek kisebb szünetek (ez attól függ majd, hogy hogyan tudok haladni vele). Azt viszont még megjegyezném, hogy ha esetleg a Projektek menü alatt az kerül kiírásra, hogy 46 rész már kész van, az nem azt jelenti, hogy azonnal tudom kezdeni tölteni (utómunkálatok, OP-ED ráhelyezése miatt). Hírben idõben fogom közölni, hogy mikor kezdem el megosztani a cuccot.

Valamint a cucc elkezdésének idõpontja összefüggésben lesz nagy valószínûséggel a másik jelenleg készített projekttel, amit Brolly készít.

Ha van kérdés a munkával, vagy bármivel kapcsolatban, itt bátran lehet kérdezgetni továbbra is.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #32
Postázva 2010. 05. 09 21:06:14
Avatar



Üzenetek: 11
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 07.11.09
Ennyi napja tagunk: 5277

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Fátylat rá Smile Köszönöm a bõséges tájékoztatást, rendben,majd,ha úgy érzed,akkor szólsz és fel rakod a részeket.. amúgy nekem is volt videókazettán rengeteg,majd megnézem és ,ha jó a hangja,akkor eljuttatom hozzád.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #33
Postázva 2010. 09. 08 10:09:41
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5484
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Hosszas várakozás után végre elindult ennek a projektnek is a feltöltése, köszönöm mindenkinek, aki eddig türelmesen várt, most élvezheti a kemény munka gyümölcsét, ugyanis nem volt könnyû azért, hogy hozzátegyem.

Nagyon sok vágás van a sorozatban, amelyeket a magyar változat alapján nekem is ki kellett vagdosnom, néhol egyéb huncutságok is voltak/lesznek. A sorozat 1-12. részig 640x480-as képméretben lesz elérhetõ, a 13. résztõl felfelé minden rész 608x448-as képmérettel rendelkezik. Mindez a videó forrásom miatt van, és feleslegesnek éreztem azt, hogy ekkora különbség miatt változtassak a képarányon (ami akár minõségromlást is vonhatott volna maga után). A minõség amúgy semmit nem változik a 13. résztõl sem, sõt talán egyre szebb lesz ahogy haladunk elõre (a színek élénkebbek kicsit 13-tól kezdve).

A 44. és a 144. rész továbbra sincs meg magyarul, ezekhez a francia szinkronról közvetlenül fordított magyar felirat készült, a részek francia nyelven lesznek letölthetõek, senki ne lepõdjön meg. Az olyan részek hangsávjai, amelyeket nem sikerült eredeti VHS-RIP-ben, vagyis olyan szép minõségben megszerezni mint az elsõ 2 rész, sajnos csak a neten is fellelhetõ szinkronokban részesültek. Szerencsére ez a teljes egészhez képest elenyészõ mennyiség, a rossz minõségû hangok pedig zajszûrésen mentek keresztül, így egész élvezhetõek lettek.

A folytatást illetõen: jelenleg a második szériába kezdtem bele, nem ígérhetem még, hogy elkészül addigra, amikor az elsõ széria feltöltése befejezõdik, de igyekezni fogok. Ha be is fejezem idõben viszont, akkor is várható majd 1-2 hét szünet a folytatásig, ha nem, akkor sajnos több idõ is. A megértést elõre is köszönöm.

Továbbra is várom a véleményeket a projekttel kapcsolatban, addig is jó szórakozást hozzá!

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #34
Postázva 2010. 09. 08 15:05:30
Avatar



Üzenetek: 161
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 19.09.09
Ennyi napja tagunk: 5326
Lakhely: Tiszagyulaháza
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Dumet írta:
A 44. és a 144. rész továbbra sincs meg magyarul

Hát sajnos a 44-es bûvös számmá vált, ami a Varázslatos Álmokat illeti, de sebaj, azért még így is örülök annak, hogy lehet tölteni legalább az elsõ évadot. Köszönjük!
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #35
Postázva 2010. 09. 18 23:53:35
Avatar



Üzenetek: 11
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 07.11.09
Ennyi napja tagunk: 5277

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Ezer köszönet!
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #36
Postázva 2010. 09. 21 12:08:00
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 168
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5331
Lakhely: Tát
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Köszönjük a részeket. Imádom ezt az animét!
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #37
Postázva 2010. 10. 10 09:56:43
Avatar



Üzenetek: 11
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 07.11.09
Ennyi napja tagunk: 5277

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Ti le tudjátok tölteni a részeket?object not found ,nekem az elsõ 14 résznél ezt írja kiCry a többi megauploados.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #38
Postázva 2010. 10. 10 11:17:48
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2136
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5480
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Nem lehet még letölteni, egyenlõre újrakell telepíteni a szervert ahol állomásozik a Sailor Moont 1-14 és a Helló Sandybell 1-14. A jövõhét folyamán várható javulás! Egy elég nagy gubanc vágta haza a szerverünket, épp dolgozik rajta a tulaj, akitõl kaptuk.
Elnézéseteket kérjük, igyekszünk helyre állítani!

Amíg nem üzem képest addig megauploadra mennek a részek!! Majd ha újra üzembe állt akkor folytatjuk az ftp-re és az eddig oda töltöttek is akkor lesznek elérhetõek.

Spoiler tartalom:

Szerkesztette: BrollySSJ4 - 2010. 10. 10 11:18:44
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #39
Postázva 2010. 10. 11 09:38:00
Avatar



Üzenetek: 11
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 07.11.09
Ennyi napja tagunk: 5277

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Köszönöm a Te gyors válaszodat is!
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #40
Postázva 2010. 10. 21 11:37:27
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 168
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5331
Lakhely: Tát
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Észrevettem egy-két szinkronbakit. Például Luna beszél és Bunny hangját hallani. Néhány ilyen elõfordult már. Az lenne a kérdésem hogy szeintetek érdemes próbálkozni egy olyannal hogy megpróbálni "javítani" ezt a pár bakit? Úgy értem hogy keresni egy olyan mondatot egy másik részben amiben ugyanazt a mondatot mondja Luna és megpróbálni beolvasztani a bakis szinkronba.
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:

© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!