Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× (1080p) Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 6
Online tagok:
SzDavid

Regisztrált tagok: 6899
Legújabb tag: Zuki

Látogatók ma: 15711
Online látogató: 7
Látogatók a hónapban: 557374
Összes látogatók: 52582148

Reklám

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 6 szavazatok)  
Ikon 
Candy Candy
Fentre Üzenet nyomtatása #21
Postázva 2010. 10. 24 22:43:29
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5340
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Candy Candy

egyébként ez egyáltalán nincs neten fent mert a kor meg lehet ne csinálni az mint a varázslatos álmoknál hogy ami hiányos az régi netes rósz minõséggel pótolod. Egyébként lesz valami sample vagy valami, elõzetes esetleg AMV?

dragonhall.hu/images/avatars/hackL.jpg

Már nem félek, nem fázom, és nem fáj semmim sem.
Meghaltam.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #22
Postázva 2010. 10. 25 10:36:22
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5489
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Candy Candy

Igen sajnos ezzel nem lehet olyat csinálni...Legalábbis nem tudok róla.

Igen lesz egy AMV mint minden projektembõl, mielõtt elkezdem feltölteni, elötte kb 1-2 héttel mindig megosztok egy amv-t Smile
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #23
Postázva 2010. 11. 14 12:27:47
Avatar



Üzenetek: 33
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 13.11.10
Ennyi napja tagunk: 4915
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Candy Candy

Annyira köszönöm, hogy felteszed nekünk, és természetesen az egész csapatnak köszönök mindent. A Candy Candy-t évek óta kerestem, és végre most hatalmas meglepetésemre láttam, hogy itt már tervezettek között van, hát annyira megörültem neki!!! Ráadásul szinkronosan! Elképesztõ! *-* Egyik legnagyobb kedvencem, és sajnos csak angol felirattal láttam, azt nagyjából értettem, csak pont a lényegét sosem! XD
És a többi retrónak is nagyon örülök, nekem ezek a legfontosabbak, életem meghatározó animéi. Most vagyok 17 éves, és amikor láttam még igencsak picinyke voltam, szóval nagyon kevésre emlékeztem ezekbõl. A Candy Candy-bõl viszont valahogyan mégis megmaradt pár jelenet a fejemben, magam sem értem mi határozza meg, hogy az agyamban mi marad meg élesen és mi nem... DDD Na, de már megint mennyit artam... Bocsi a kisregényért, csak úgy feldobódtam! ^^
Nos igen, közben, bele olvastam az elõttem lévõ kommentekbe, és egyet kell, hogy értsek, ezek az animék nem a kisgyerekek számára lettek kitalálva... Sem a Sadybell, sem a Candy Candy... Anyu meg mindig izél, hogy miért nézek ilyeneket,... DDD De nem tudom megértetni vele, hogy egyáltalán nem az a korosztály az irányzat, amire õ gondol... Egyébként a Sandybell és a Candy Candy között van különbség, szerintem a Candy Candy egy sokkal tragikusabb, és szomorúbb történet, hiszen...
Spoiler tartalom:


Azért egy kérdésem lehet? Körülbelül mikorra várhatjuk a Candy Candy-t? Smile

Még egyszer köszönet! Smile

32:50

Sajnálom, nem tudtam... Blush De legközelebb már tudni fogom! ^^

Szerkesztette: BrollySSJ4 - 2011. 07. 19 08:43:02. Indok: Spoiler gombot használd légy szíves :) - Semmi gond, Drága: by Brolly
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #24
Postázva 2010. 11. 15 09:39:17
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5489
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Candy Candy

Hu egy igazi fan Smile ez remek hír.

Hát most jelen pillanatban ha vetünk egy pillantást a "Projektek" felsõ menü sorra akkor látható, hogy épp a Sámán Királlyal dolgozom és a fele sorozat van kész. Így az élvez elsõbbséget, nyilván.
Aztán van még más munkám is, az olvashatókon kívül is. De elárulhatom, hogy a Sámán Király után, mivel hosszú sorozatról van szó, a Candy Candy élvez készítési elsõbbséget, de közben egy másik sorozat is fog párhuzamban készülni.
Szóval idõpontot nem merek mondani, de tavaszra, maximum nyárra várható az elsõ feltöltés, mint korábban írtam egy AMV fogja ezt megelõzni Smile
Addig türelem!
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #25
Postázva 2010. 11. 15 17:17:28
Avatar



Üzenetek: 33
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 13.11.10
Ennyi napja tagunk: 4915
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Candy Candy

Jajj, már annyira várom!!! *-* A Candy Candy-n amúgy annyiszor besírtam... Egyszerûen fantasztikus, hogy mit tudnak a japánok. Nem véletlen, hogy a -'90 es évek legnépszerûbb meséi (mert ugye akkor nem tudtuk, hogy igazából animérõl van szó) ezek az anime sorozatok voltak. ^^ És az aláfestõ zenék is mindegyikben olyan gyönyörûek...
Egyébként nagyon sokan vannak fanok, akik keresik a Candy Candy-t, mert amikor én is kutattam utána (évekig) láttam fórumokon, hogy szinte mindenki azt kereste. Úgyogy biztosan lesz utána bõven érdekõdés! Wink

Köszönöm szépen válaszodat! És ne aggódj, türelmesen várni fogok, ha már úgyis éveket vártam, ennyit még csak kibírok! DDD
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #26
Postázva 2010. 11. 16 09:30:02
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5489
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Candy Candy

candy írta:
És az aláfestõ zenék is mindegyikben olyan gyönyörûek...
Egyébként nagyon sokan vannak fanok, akik keresik a Candy Candy-t, mert amikor én is kutattam utána (évekig) láttam fórumokon, hogy szinte mindenki azt kereste. Úgyogy biztosan lesz utána bõven érdekõdés! Wink

Köszönöm szépen válaszodat! És ne aggódj, türelmesen várni fogok, ha már úgyis éveket vártam, ennyit még csak kibírok! DDD


Hát ha tetszenek a zenék akkor van egy jó hírem DDD Lesznek zenei OST cd-k megosztva! Amik a sorozat alatt szóló zenéket jelentik, külön mp3-ban! Ugyan ez várható a Sandybellbõl is pl.
Hát akkor ide kell õket vezetni, akik kutatnak utána, meg hátha ide találnak, mint te is többek között.

Ez a helyes hozzá állás, ha már ennyit vártál/tunk ez a kis idõ míg a készítés tart már nem is sok idõ Smile
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #27
Postázva 2010. 11. 16 15:13:21
Avatar



Üzenetek: 33
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 13.11.10
Ennyi napja tagunk: 4915
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Candy Candy

Az tök jó lesz, mert a Candy Candy OST elég rossz minõségben van meg nekem, szóval ennek is nagyon örülök! ^^
Ha gondolod szólhatok itt-ott, hiszen én is úgy örültem, amikor megtaláltam a fantasztikus lapotokat! Smile Egyébként a Lili a virágangyalt ütöttem be google-be, és a ti oldalatokat hozta be, így találtam ide, és aztán egybõl regisztráltam is! -DDD
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #28
Postázva 2010. 11. 16 16:05:25
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5489
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Candy Candy

Hát szólhatsz nyugodtan bárkinek, akit érdekelnek ezek a régi animék Smile fõleg amiket már publikáltunk, mert van még pár régi anime amit nem tettünk közzé, hogy mik azok, de nem sokára arra is sor kerül Smile
Hát a minõsége az OST-oknak közepes szintû, 128kbps de ahoz képest nagyon jó jók, egyedül a TV OST az ami kicsit gyenge minõségû de azon majd lehet tudok valamit javítani!
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #29
Postázva 2010. 11. 17 02:07:03
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5340
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Candy Candy

Egyébként lesz rajta második hang vagy nem, és ha lesz, akkor milyen lesz?

dragonhall.hu/images/avatars/hackL.jpg

Már nem félek, nem fázom, és nem fáj semmim sem.
Meghaltam.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #30
Postázva 2010. 11. 17 07:18:16
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5489
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Candy Candy

Lesz rajta, mert elvileg (99%) vágatlan és így nem lehet más mint japán Smile Asszem az van a ripeken is.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #31
Postázva 2011. 02. 26 18:53:08
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5489
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Candy Candy

A mai nappal kezdetét vette a sorozat készítése, mint látjátok a projektek menüben, pár rész már készen is van Smile

Mielõtt jönnek a kérdések: Nyáron lesz közzé rakva a sorozat!
Nem lesz rajta második hangsáv, ez már 95%! Mivel egésszen különleges készítési módot kíván, ezért senki ne várja el tõlem, hogy a második sávot is ami japán lenne, ilyen módon bütyköljem meg.......Még pénzért se DDD Maradjunk ennyiben.
Szóval türelem Smile Forró nyári szerelmes történet a türelem ajándéka!
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #32
Postázva 2011. 02. 27 13:19:21
Avatar



Üzenetek: 563
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.05.10
Ennyi napja tagunk: 5098

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Candy Candy

Hogy lehet letölteni a sorozatot?
Mert amikor rá megyek (Animék\C\Candy Candy) semmit sem lehet csinálni
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #33
Postázva 2011. 02. 27 13:58:33
Avatar



Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5493
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Candy Candy

Nem lehet letölteni a sorozatot, mivel még nincs kész. Ha benézel a Projektek menüpont alá, és megkeresed, ott látható az épp aktuális státusza, illetve az, hogy készítés alatt áll. Egyébként minden egyes adatlap alján lévõ menüben tudod elérni az egyes dolgokat, de ebben az esetben ez nem fog menni.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #34
Postázva 2011. 03. 07 17:25:45
Avatar



Üzenetek: 33
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 13.11.10
Ennyi napja tagunk: 4915
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Candy Candy

Jaj, de jó végre!!! Úgy örülök, hogy elkezdtétek. Már annyira várom! *.*
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #35
Postázva 2011. 03. 08 21:14:51
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5489
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Candy Candy

Igyekszem, hölgyem Smile De még 2-3 hónap biztos lesz....Elég sok részrõl van szó, még úgy is hogy hiányzik 7 rész....ami egyenlõre feliratosan lesz meg!
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #36
Postázva 2011. 03. 12 11:38:04
Avatar



Üzenetek: 33
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 13.11.10
Ennyi napja tagunk: 4915
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Candy Candy

Nem gáz! Hamar eltelik majd. ^^ És most, hogy ilyen jó idõ van végre, könnyebb lesz a várakozás! Smile Ha jól emlékszem 115 részrõl van szó, az tényleg nem kevés...

Egyébként valaki beküldte a saját felvételét? Csak azért kérdezem, mert láttam, hogy anno megjelent videó kazettán, amit próbáltam beszerezni, keresgéltem, de esélytelen. Könyvtárakban is néztem, de semmi... :S
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #37
Postázva 2011. 03. 12 18:54:19
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5489
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Candy Candy

Igen belett küldve a saját felvétel Smile Az egyik tagunk sok sok sok régi animét volt szíves felvenni és eljutattni hozzám, és így lett mindenünk, Sailor Moon, Candy Candy, Helló Sandybell, Hosszúlábú Apú, és még sorolhatnám nap estig, de nem teszem mert van még pár eddig titok övezte anime is Smile

Hát hiába a keresés mert már sehol se elérhetõ...sajnos...De saját felvételeket még mindig szívesen fogadunk bármibõl, Candybõl is akár Smile
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #38
Postázva 2011. 03. 12 20:25:15
Avatar



Üzenetek: 33
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 13.11.10
Ennyi napja tagunk: 4915
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Candy Candy

Hálám örökké üldözi õt, meg titeket is, hogy megosztjátok ezeket mind velünk! Smile A Hosszúlábú apuért is nagyon hálás vagyok, mert egyik kedvenc, és akárhányszor nézem, mindig sírok rajta. A Sandybell-t szerencsére sikerült beszereznem DVD-n, bár kicsit bonyolult volt, de megérte. DDD
Hoppá hoppá, titok?! Ne erre kíváncsi vagyok. Nem tudtam lehet-e ezt még ûberelni. Smile

Sajnos, kár, hogy nem tudok visszamenni az idõben és felvenni az összeset, az jó lenne. DDD
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #39
Postázva 2011. 03. 14 12:17:25
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5489
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Candy Candy

candy írta:
A Sandybell-t szerencsére sikerült beszereznem DVD-n, bár kicsit bonyolult volt, de megérte. DDD
Hoppá hoppá, titok?! Ne erre kíváncsi vagyok. Nem tudtam lehet-e ezt még ûberelni. Smile

Sajnos, kár, hogy nem tudok visszamenni az idõben és felvenni az összeset, az jó lenne. DDD


Hát az a DVD-s verzió megvan nekünk is elég ramaty...De mint kincs megéri persze Smile

Titok bizony, van még mit überelni DDD Bár nem éppen szerelmes és lelkizõs "titkok" vannak még a tarsolyban de vannak még régi nagy kedvencek, amik mind ez évben jönnek jövõre már vége a régi kedvencek készítésének és megosztásának.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #40
Postázva 2011. 03. 14 12:35:04
Avatar



Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5493
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Candy Candy

OFF:
Persze ha tudunk vele végezni, akkor vége, de nekem a Sailor Moon még lehet, hogy jövõ évre is ki fog tartani, amennyi más retróm van itt nekem... Szóval beszélj a magad nevében Brolly, mert amilyen gyorsan te haladsz, te lehet, hogy végzel is ebben az évben, nekem viszont azért még akad retrós munka bõven, ami átnyúlhat jövõre...
De egyébként a többi mind igaz, lesznek itt még nagyszerû dolgok, nem is egy... Smile

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:
Kiemelt híreink


© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!