Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Kakegurui ×× (1080p) Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Szamurájok kora - Harc Japánért Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Szamurájok kora - Harc Japánért Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ××

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 16
Online tagok:
Harkon

Regisztrált tagok: 6873
Legújabb tag: ben00

Látogatók ma: 16977
Online látogató: 17
Látogatók a hónapban: 337237
Összes látogatók: 52362011

Reklám

Kiemelt híreink

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 6 szavazatok)  
Ikon 
Sailor Moon - Varázslatos álmok
Fentre Üzenet nyomtatása #1
Postázva 2009. 09. 11 20:55:49
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5484
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 

A Sailor Moon projekttel kapcsolatos kérdéseket, egyebeket itt lehet megbeszélni.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #2
Postázva 2009. 09. 22 21:48:48
Avatar



Üzenetek: 16
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5331

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Hali érdeklõdnék mikor indul be a projekt.
Elõre is köszi!
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #3
Postázva 2009. 09. 22 22:30:35
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5484
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Hamarosan. Amint elkészülök a DBZ-vel, amit magamnak csinálok, ehhez kezdek hozzá. Erre azért van szükség mert egyszerre nem akarok két olyan animét csinálni, amiben szinte minden részben vágni kell a videót a kivágott jelenetek miatt.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #4
Postázva 2009. 09. 23 09:53:22
Avatar



Üzenetek: 16
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5331

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Köszi a választ. A Sailor Moon-t is úgy akarod csinálni hogy francia legyen, vagy ezt meghagyod japán stílusban?
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #5
Postázva 2009. 09. 23 10:18:58
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5484
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Mivel ebbõl sem létezik vágatlan magyar szinkron, ahogy a Dragon Ball Z-bõl se, nyilván vágottan és francia intróval fogom megcsinálni, hogy olyan legyen, amilyen eredetileg kellene lennie. Éppen emiatt lesz vele nagy munka, amit az imént említettem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #6
Postázva 2009. 11. 07 21:06:09
Avatar



Üzenetek: 11
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 07.11.09
Ennyi napja tagunk: 5277

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Sziasztok! Nagyon Jó az oldal! Mivel ez már több,mint 1 hónapos hozzászólás,gondoltam én is megkérdezem,hogy mikor indul be a projekt? Remélem még idén igenSmile
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #7
Postázva 2009. 11. 07 21:46:30
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5484
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Nem tudom még biztosan, hogy mikor, de szeretném még az idén elkezdeni. Annyit már elárulhatok, hogy a magyar intró rekonstrukciója már nagyjából készen áll, bár a cím effekt megvalósítása még igényel egy jó kis munkát. A részek készítése már kevesebb gondot fog okozni, mivel egyszer már kipróbáltam, hogy milyen ezt a sorozatot készíteni, illetve kellõ tapasztalattal is rendelkezek e téren (vágott DBZ készítése pl.). Amint lesz újabb fejlemény, természetesen megírom itt, addig türelem. Smile

Szerkesztette: Dumet - 2009. 11. 07 21:46:47
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #8
Postázva 2009. 11. 08 11:43:13
Avatar



Üzenetek: 11
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 07.11.09
Ennyi napja tagunk: 5277

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Rendben, várni fogom / fogjuk,hogy szóljSmile Jó kis Karácsonyi ajándék lenne , az biztosSmile
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #9
Postázva 2009. 12. 20 16:40:00
Avatar



Üzenetek: 11
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 07.11.09
Ennyi napja tagunk: 5277

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Mivel privát válaszra nem jött semmi.. érdeklõdnék,hogy januárban vagy februárban lesz elkezdve ez a sorozat? Elõre is köszi a választ...
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #10
Postázva 2009. 12. 20 18:03:01
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5484
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Most a Kaleido Start csinálom éppen, mert az rövidebb és már régebben belekezdtem. Sailor Moonból úgy terveztem, hogy max. 1-2 részt csinálok meg próbaképpen még ebben az évben, de az érdemi munka jövõre fog tolódni (leghamarabb februárra). Egyébként bocs, hogy nem válaszoltam a PÜ-dre de nem tudtam, hogy írtál, ugyanis nem kaptam semmit. Sajnos ez már nem egyedüli eset, úgyhogy ide írj, vagy az e-mail címemre.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #11
Postázva 2009. 12. 21 00:01:32
Avatar



Üzenetek: 11
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 07.11.09
Ennyi napja tagunk: 5277

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Okés semmi gond,pedig kedveset írtamSmile csak,mert minden reményem benned van, február elején van az államvizsgám meg névnapom úgy,hogy ha sikerül,akkor ennél szebb ajándékom nem is lesz,ha akkor elkezded fõleg.. más srác is próbálta ugye 1-46 részes az elsõ évad.. de aztmondták nekem többen is,hogy a 44.részhez nincs magyar szinkron és így azt kihagyták.. hát nem tudom én úgyhittem,hogy volt.. majd meglátjuk,hogy te mit hozol ki belõle.. az egyik srácnál szép mkv minõség volt rossz hanggal, a másik srácnál sima 300mb-os dvdrip avi volt jó hanggal csak hiányos.. szerintem te leszel a befutóSmile a próba részeknek is örülnénk nagyon-nagyon sokan! Kellemes Ünnepeket Kívánok és sok erõt és ügyességet, türelmet hozzá,mert tényleg egy nagyon aranyos és jó sorozat, ezen nõttünk fel sokan,egyedi isSmile
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #12
Postázva 2009. 12. 24 15:44:08
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5484
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Nos elkészült az elsõ rész, remélem elnyeri a tetszését mindenkinek. Viszont elõre szólok, hogy a többi rész csak jövõ februártól jönnek leghamarabb! Elég nehéz elkészíteni vágottra, szóval sok munka van vele, így ha rakom is majd, akkor nem leszek túl gyors, erre számítani kell. Ami az alapanyagot illeti, a hangminõséggel vannak azért problémáim, szóval aki esetleg tud segíteni abban, hogy honnan lehet beszerezni a legjobb minõségû hangsávokat, az kérem ossza meg velem, mert az elsõ 1-2 rész után sajnos nekem eléggé gyenge minõségû hangsávjaim vannak (lehetséges, hogy nincs jobb tõle, de azért kitudja).

Szóval aki esetleg tud segíteni ebben, az kérem jelezze itt a topikban vagy PÜ-ben felém a dolgot. Elõre is köszönöm és várom a véleményeket az elsõ részrõl mindenképp! Smile

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #13
Postázva 2009. 12. 24 20:37:53
Avatar



Üzenetek: 51
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 13.09.09
Ennyi napja tagunk: 5332
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Soká lesz még február.... JÓ nekem bejön csak a mérete elég nagy de m1 van hely a gépemenXD
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #14
Postázva 2009. 12. 24 21:08:27
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2136
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5480
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

szerintem is jó lett, grat, a mérete szerintem nagy, de elmegy, helyem meg nekem is van bõségesen DDD fõleg ha megveszem a kövi 1TB-t
bár nekem 400mb-ig elmegy a méret.
Jó lett.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #15
Postázva 2009. 12. 24 21:35:40
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5484
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

A mérete csökkenni fog, ez sem a végleges verzió, csak már nem volt idõm minõségromlás-mentesen megcsinálni kisebbre. Szóval a mérete olyan 200 mega körüli lesz majd a részeknek így elõreláthatóan.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #16
Postázva 2009. 12. 25 10:34:47
Avatar



Üzenetek: 161
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 19.09.09
Ennyi napja tagunk: 5326
Lakhely: Tiszagyulaháza
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Köszönöm az 1. részt, Dumet! Nagyon jól sikerült, látszik is, hogy sokat dolgoztál vele. Ezer grat!
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #17
Postázva 2009. 12. 25 14:02:22
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5331
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Heloka serintem mivel nincs rajta digitális javitás azért ha roszab lene a minösége akkoe lehet hogy job lene a kép minöség.
Ne nézetek hülyének el is mondom hogy mert az anim azaz a Sailor Moon ezen riliz meg film tekercs re csinálták is úgy digitalizálták át ezért vannak benne apró hibák amit lehet hogy csak én vetem észre mert projekttoron néztem is ilyen mozis karcok vannak ami nálam igazán szembe tunö és ha rozszab lenne akkor az egész homájosab lene amit monitoron nem lehetne észre veni de az ijen fekete kis pontok meg ijenek azok homájosab és bele olvadna a háttérbe


Spoiler tartalom:

dragonhall.hu/images/avatars/hackL.jpg

Már nem félek, nem fázom, és nem fáj semmim sem.
Meghaltam.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #18
Postázva 2009. 12. 26 14:19:32
Avatar



Üzenetek: 11
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 07.11.09
Ennyi napja tagunk: 5277

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

ÖRÖK HÁLAAAAAAAAAA, PERSZE A 200MB-OS részek az korrekt,még a 350mb-os is.. Én úgy tudom,hogy csak setikéjéknek volt meg a videorip, ezért van az,hogy a 44.rész abszolút nincs meg magyar hanggal, a 46 eleje is német és a 2.évad Sailor Moon R 47-es része is csak 7 perc után magyar szinkronos,de atöbbivel nincs gond.. nekem anno felvoltak véve videóra.. nem tudom,hogy mennyivel lenne az én videósom jobb hangú,mint SETIKÉéké.
MINDENESETRE KÖSZI! FEBRUÁR nincs olyan messzeSmile hajrá hajrá
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #19
Postázva 2010. 02. 08 08:59:26
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5484
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Na ide is írok egy hírt, mivel februárt ígértem a projekt folytatásához. Nos mivel nem igazán vagyok megelégedve a szinkron minõségével (sajnos sokkal gyengébb, mint amire számítottam), jelenleg egy másik beszerzési forrást keresek. Semmi konkrétat nem mondhatok, csak annyit, hogy amíg nem járok sikerrel, addig egy idõre felfüggesztem a projektet. Természetesen nem áll szándékomban elvetni az egészet, tehát dolgozok azon, hogy minél jobb minõségû szinkronnal dolgozhassak. Ha lesz valami újabb fejlemény, akkor azt feltétlenül közölni fogom.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #20
Postázva 2010. 02. 08 18:00:07
Avatar



Üzenetek: 11
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 07.11.09
Ennyi napja tagunk: 5277

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon - Varázslatos álmok

Hát ez velünk szemben eléggé nagy szívás,mivel köztudott,hogy NINCSEN JOBB SZINKRON.. abból kell dolgozni ami van és aki igazán nagy Sailor Moon fan,annak az a lényeg,hogy ne rossz minõségû kis képecskéken nézze,de mivel mások már a 3.évadot csinálják meg így azthiszem nem is kell ezen az oldalon maradnom... nem fogok megöregedni,míg valaki harmadszorra is elkészíti.
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:

© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!