Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Szamuráj Jack Szamuráj Jack Szamuráj Jack Mézga Aladár különös kalandjai Szamuráj Jack Szamuráj Jack Szamuráj Jack Mézga Aladár különös kalandjai Szamuráj Jack Szamuráj Jack

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 12
Online tagok:
edina3580

Regisztrált tagok: 5791
Legújabb tag: Atasensei

Látogatók ma: 9820
Online látogató: 13
Látogatók a hónapban: 333939
Összes látogatók: 43691416

Reklám

1% felajánlás

  Rómeó és Júlia premier!
Anime és manga letöltésekMegérkezett még az éjszaka folyamán a Rómeó és Júlia anime elsõ két "felvonása", amit már el is érhettek az adatlapjáról.

Megint vannak érdekességek a szinkronhangok között, de ahogy várható volt, Rómeó hangja Markovics Tamás lett. Júlia hangját ellenben Nemes Takách Kata adja (pedig azt hittem, hogy Bogdányi Titanilla fogja, de mindegy... fõ a változatosság!).

Hamarosan felkerül az elsõ két rész alapján összeállított teljes szinkronhanglista is, és lehet csevegni a fórumban is róla, addig is jó szórakozást az epizódokhoz!


  Kiegészitõ kavalkád, avagy a hétvégi arzenál
Kiegészítõ és rajzfilm letöltésekMegjött a hétvégére ígért kiegészítõ arzenál! Remélhetõleg semmit se kapkodtam el, és minden mûködik, ha mégse, akkor a jól megszokott helyen (Fórum/Hibabejelentés) jelezzétek ezt, kérlek!
Elég sok minden elérhetõvé vált a kis kincsek terén, persze ez még közel se végleges, és még nagyon sok animének hiányoznak az extrái! Ezeket mielõbb frissíteni fogjuk, ahogy idõnk engedi.

Nos lássuk részletezve mi is a hétvégi arzenálunk kiegészítõk gyanánt:

- Bleach: Openning-Ending, képek, borítok
- Blood+: Képek, borítók
- Chrono Crusade: Képek, borítók
- Death Note: Képek, borítók
- Elfen Lied: Képek, borítók
- Full Metal Panic: Opening-Ending, képek, borítók
- Fullmetal Alchemist: Opening-Ending
- Hellsing: Képek, borítók
- Inuyasha: Opening-Ending, Képek
- Kaleido Star: Képek, borítók
- Méz és Lóhere II: Opening-Ending
- Monte Cristo górfja: Képek, borítók
- Sailor Moon: Zenék

Továbbá felkerült egy külön kérésnek eleget téve egy teljes anime sorozat a: Csajkommandó (Kiddy Grade) (teljes 1-24)

Jó szórakozást, és kellemes idõtöltést kívánunk midezekhez.

  Kiegészítõ kedvelõk, figyelem!
Kiegészítõ és rajzfilm letöltésekSziasztok.

Nem is tudom, hol kezdjem, talán az elején egy kis bevezetõvel, ha meg engeditek: A mai nappal felkerült pár "kincs", ahogy én hívom õket. Mit is takar ez számomra? Egy adott sorozathoz tartozó képeket, DVD borítókat, zenéket, Openingeket, Endingeket, és sok sok hasznos információt. Bár most fõleg ez utóbbiak részesültek elõnyben, meg képek, DVD borítók.
Nos lássuk is mik ezek részletesen:

- Naruto: képek, DVD borítók.
- Blood +: Opening, Ending.
- Death Note: Opening, Ending.
- Chrono Crusade: Opening, Ending.
- Elfen Lied: Opening, Ending.
- Hellsing: ugyan csak Opening, Ending.
- Monte Cristo grófja: Opening, Ending.
és végûl a mai adagba fel került a
- Kaleido Star: Opening, Ending.

Hétvégén pedig újabb kiegészítõs "kincsek" várhatóak egy egész arzenállal, annyit elárulhatok, hogy fõleg Bleach kedvelõknek érdemes lesz várni a hétvégi frissítést! Persze lesz még sok más is!

Ezen kiegészítõkhöz és az oldalhoz további jó szórakozást kívánunk!

  Együnk lelkeket! Itt a Soul Eater premier!
Anime és manga letöltésekMegérkezett az Animaxre a várva várt Soul Eater premier, a tegnapi kezdõ epizódok már tölthetõek is a Soul Eater adatlapon keresztül a szokásos módon. A szinkron így elsõ ránézésre szerintem nagyon jól sikerült, de errõl majd a fórumban lehet eszmét cserélni.

Jó szórakozást a részekhez, csak nehogy megszakadjatok a röhögéstõl!


XXI. Század || Manga - A japán õrület Magyarországon
Aki esetleg lemaradt volna róla, itt megnézheti: RTL Most - XXI. Század 10-20


  Újabb friss hírek az Animax háza tájáról! Változások és újdonságok...
Információs hírekMint azt biztosan sokan tudjátok, a hétvégén került megrendezésre az elsõ MondoCon, ahol természetesen újabb Animaxes hírekre derült fény, hogy mi várható a közeljövõben és azután. Változásokban és újdonságokban ismét nincs hiány, ahogy jó és rossz hírekben sem.

Hibajavítások az Animax mûsoraiban

A NANA 45. részének hibás hangsávja javításra került, így várható belõle majd javított változat, ami majd lemegy az Animaxen. Az elsõ ending forgalmazási tilalom miatt nem lesz javítva.
A Conan a detektív második opening és endingje sem lesz javítva, mivel az Animax egy amerikai változatot vett meg, és abban az elsõ opening és endinggel mentek le ezek a részek is.

Változások a mûsorban!

A legnagyobb talány a Dragon Ball GT, mivel még a forgalmazó továbbra is késik, így egyre kevesebb a valószínûsége, hogy még az idén láthatjuk magyarul a sorozatot. Nagyobb a valószínûsége most már, hogy csak jövõre lesz.

Az InuYashát továbbra sem adja oda az RTL Klub senkinek (szó szerint kotlanak rajta), így a 104. rész feletti epizódok továbbra sem várhatóak egyelõre. Azonban az Animax tervezi a kb. 3 hete indult InuYasha folytatást, az InuYasha: The Final Act címû sorozat leadását jövõre, ami az elsõ sorozat közvetlen folytatása (állítólag 26 részes lesz).

A D.Gray-man mégiscsak lesz az idén, mégpedig egészen pontosan november 21-tõl kezdik vetíteni hétvégenként. Az elsõ 51 részre már megvan a jog, és dolgoznak rajta, hogy a második 52 résszel egyben leadhassák, de ez még továbbra sem biztos.

A Naruto második adagja, mint ismeretes, december 9-én érkezik az Animaxre, amit júniusban szeretnének rögtön a harmadik adaggal (vagyis a 105-156 epizódokkal) folytatni. A tárgyalások fogják eldönteni ezt is.

A Nodame Cantabile 2. évadjának állásáról továbbra sincs hír, még folynak a tárgyalások.

Újdonságok jövõre!

A Slayers Revolution január 16-án kezd majd, bár elvileg ki lehetett számolni ezt is már. A Slayers Evolution-R közvetlenül a Revolution után fog menni.

A Fullmetal Alchemist: Testvériség a jövõ év második felében fog indulni magyar szinkronnal.

A Kukucska kalandjai utolsó 13 része, ami még nem került eddig vetítésre, szerzõdési problémák miatt csak DVD-n fog megjelenni, tévében nem lesz látható.

A Conan, a detektív folytatása 2010-ben biztosan nem várható már, ellenben mûsorra kerül az elsõ mozifilmje, és a sorozat elsõ adagját is ismételni fogják, hátha nõ a népszerûsége.

A jövõ évben összesen 14 új sorozat, és 5-6 mozifilm lesz látható az Animaxen. Mozifilmek közül ami biztos, az a Bleach 2. filmje, az említett Conan, a detektív elsõ mozifilmje és a már korábban is említett Death Note 2. TV speciál. Ezen kívül várhatóak élõszereplõs filmek is, mégpedig a Death Note: Live Movie 3 valamint a NANA két filmje, természetesen minden magyar szinkronnal.

A Code Geass tervbe van véve állítólag, de konkrétumokat még nem ismerünk.

A One Piece sorozattal ugyanez a helyzet, de fõként a hossza miatt eléggé necces, szóval még nem tudni semmit a dologról.

A Sailor Moon biztosan nem lesz látható az Animaxen. Az oka, hogy vágott, rossz minõségû francia változat és az ahhoz készült szinkron van csak belõle, amit nem tartanak megfelelõnek a sugárzásra. Az eredeti japán változat túl drága, így nem éri meg. Ugyanez a helyzet a Dragon Ball és a Dragon Ball Z sorozatokkal is.
A másik ok, hogy a Sailor Moon nem illik bele az Animax jelenleg követendõ shoujo irányába. Egyedül a Sailor Moon utolsó sorozatára, a Sailor Moon Sailor Stars-ra lenne esély, de az sem valószínû, hogy lesz. Ez azt is jelentheti, hogy mahou shoujo sorozatok (vagyis a Sailor Moonhoz hasonló animék), nem várhatóak az Animaxen, tehát valószínûleg a Vadmacska kommandó japán változata sem kerül mûsorra.


Források: Animax mûsorblog | Anime & Manga FAN | Animany.hu


© DragonHall+ v3.0b | 2009-2021
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!