Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× A szentjánosbogarak fényének erdeje Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× A sárkányherceg

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 16
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen


Regisztrált tagok: 6824
Legújabb tag: BigDamnHeroN12

Látogatók ma: 15833
Online látogató: 16
Látogatók a hónapban: 664037
Összes látogatók: 51897988

Reklám

Kiemelt híreink

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 1 szavazat)  
Ikon 
Vadmacska kommandó
Fentre Üzenet nyomtatása #1
Postázva 2009. 09. 11 20:52:44
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5463
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 

A Vadmacska kommandó (Tokyo Mew Mew) projekttel kapcsolatos kérdéseket, egyebeket itt lehet megbeszélni.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #2
Postázva 2009. 11. 02 13:22:35
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2135
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5459
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Vadmacska kommandó

No én megnéztem mind a 2részt nem rég, szerintem tök jóó Wink Ahogy vártam DDD SAC 1-2része dettó tetszett.
OFF: remélem az enyém is lesz ilyen jó...Pár nap múlva
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #3
Postázva 2009. 11. 04 00:59:14
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 213
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 13.09.09
Ennyi napja tagunk: 5311
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Vadmacska kommandó

Én is megnéztem õket, és nem csalódtam! Smile Olyan, mint amilyennek vártam... Nagyon jók! Wink Köszi értük... És persze várom majd a folytatást! Smile
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #4
Postázva 2010. 01. 05 08:50:43
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 168
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5310
Lakhely: Tát
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Vadmacska kommandó

A mai napon néztem az adatlapját és megakadt a szemem azon az információn, mely szerint epizódszám 52(amerikai:26) Ez mit jelent pontosan? Elvileg két évad lenne és most fennt van az elsõ? Csak azért kérdezem, mert gondoltam megnézem a sorozatot, de ha nincsen végig akkor inkább várnék vele, nehogy utólag fájjon a szívem hogy mikor fog jönni a folytatás.

Szerkesztette: BrollySSJ4 - 2011. 06. 10 17:50:32
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #5
Postázva 2010. 01. 05 15:30:14
Avatar



Üzenetek: 161
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 19.09.09
Ennyi napja tagunk: 5305
Lakhely: Tiszagyulaháza
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Vadmacska kommandó

Azért van bezárójelezve, hogy amerikai: 26, mert még jóval azelõtt adták le itthon ezt az animét, mielõtt az Animax útjára indult volna, és akkor még nem létezett olyan program, miszerint eredeti japán szinkronról kell fordítani, sõt! Amikor még csak elindult az RTL Klub, azzal egy idõben vettek a franciáktól egy olyan csomagot, amely tartalmazta a Dragon Ballt, a Varázslatos Álmokat, A Pálya Ördögeit, a Candy, Candy-t stb. Utána az amerikaiaktól vettünk animéket, és onnan származik a Vadmacska Kommandó is. Ha már akkor eredeti japán részeket vettünk volna, akkor rég nem olyan neveket hallasz a magyar szinkronban, mint Zoey, Dren, Mark stb., mert az amerikaiak átírták a saját nyelvükre a szereplõk neveit.

Ami pedig a folytatást illeti, magyar szinkronnal nem lesz több, ugyanis az Animax úgy határozott, hogy nem fog lányoknak készült akció témájú animéket leadni, így a Vadmacska Kommandót is dobta, ami viszont a Varázslatos Álmok esetében nagy kár, mert így nem láthatjuk magyar szinkronnal az utolsó 34 részt.

Szerkesztette: mtarr - 2010. 01. 05 15:33:17
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #6
Postázva 2010. 01. 05 16:08:02
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2135
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5459
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Vadmacska kommandó

mtarr írta:
ami viszont a Varázslatos Álmok esetében nagy kár, mert így nem láthatjuk magyar szinkronnal az utolsó 34 részt.


És a Vadmacsok esetében is nagy kár, így helyes a mondandód Wink
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #7
Postázva 2010. 01. 11 12:39:12
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 168
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5310
Lakhely: Tát
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Vadmacska kommandó

BrollySSJ4 írta:
mtarr írta:
ami viszont a Varázslatos Álmok esetében nagy kár, mert így nem láthatjuk magyar szinkronnal az utolsó 34 részt.


És a Vadmacsok esetében is nagy kár, így helyes a mondandód Wink


Azért ne csüggedjetek. Egyszer talán látni fogjuk szinkronosan mindet. Ezt nem lehet tudni. A Dragon Ball Z projekt is 9-10 év szünet után megvalósult. Ki tudja mi fog még történni.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #8
Postázva 2010. 01. 11 15:28:29
Avatar



Üzenetek: 161
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 19.09.09
Ennyi napja tagunk: 5305
Lakhely: Tiszagyulaháza
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Vadmacska kommandó

De a Dragon Ball megint más, mert az a mûfaj benne is van az Animax programjában, ahová a DB tartozik, a macho shoujo animéket pedig még fél éve sincs, hogy dobták, de hogy ennek mi értelme volt nem értem, pedig a japánoktól igazán megvehették volna a TMM részeket, és akkor újra leszinkronizálni az elsõ évadot, és újonnan a másodikat (közben figyelembe véve a jelenlegi magyar szinkront is).
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #9
Postázva 2010. 01. 11 16:20:26
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5463
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Vadmacska kommandó

Hát ezt én se nagyon értem, de szerintem sok köze van ahhoz, hogy az Animax ifjúsági csatornává akart válni mostanság. Ez azt takarja, hogy elsõsorban a fiatal korosztálynak, de nem a legfiatalabb korosztálynak, hanem a 15-25 év körülieknek akarnak elsõsorban kedvezni. Ezért adtak például mostanában yosei mûfajú animéket is mint a Nana vagy a Nodame Cantabile, ami a fiatal de felnõtt nõknek készült animét jelent. Tehát shoujo (vagyis lány) mûfaj alatt az Animax az érettebb rétegeket akarja megszólítani, így már viszont teljesen érthetõ, hogy a machou shoujo miért került le a mûsorról. Ez persze továbbra se magyarázza meg azt, hogy ennek mi értelme, de azt hiszem erre nem is fogunk választ kapni.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #10
Postázva 2010. 09. 26 10:52:58
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 280
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 28.11.09
Ennyi napja tagunk: 5235
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Vadmacska kommandó


Mithril [2010/09/12 13:55:43]
Nos, felkerült az elsõ két része a második évadnak, tessék töltgetni, és véleményt mondani róla Smile
Ha negatív van, azt is lehet mondani, de csak javaslattal, hogy mivel lehetne jobbá tenni Smile (Tehát ne úgy, hogy "Fú, de rossz, ez a felirat, gusztustalan!" hanem úgy, hogy "Szerintem a rózsaszín olvashatatlan, hupizöldet kéne használni."Wink


izzy [2010/09/12 16:11:45]
Helloka nagyon király lettek a felíratok fõleg az OP és az ending jött be. Azt szeretném kérdezni hogy az összes résznél ugyan azok a font készletek, vagy valahol eltérõek?

és az elsõ ész re vételem hogy túl gyorsan el tõnek nem mit ha zavarna mert így olyan mozis filinges de ott ahol kevesebbet beszélnek van egy mondat és utána semmi az ilyen részeknél lehet ne hosszamban is hagyni mert valahol igen csak pausésni kelet
ja egyébként nekem fõleg bejött a hupi lila és tök jó hogy más színe van a gondolatnak


Neptunusz [2010/09/12 17:59:44]
Tök jó lenne, ha a Yugioh GX 2. évadához is lenne felirat, mert nagyon rossz így hogy még senki sem csinált. Cry Bocsi, ha ez OFF-nak számít.


izzy [2010/09/12 18:36:57]
mért nem nézed szinkronosan úgy az igazi


Mithril [2010/09/12 19:06:08]
Köszi szépen izzy, bár a formázás Niki feladata, de az õ nevében is köszönöm Wink
Gondolom nem lesz, csak 1-2 résznél, amikor esetlegesen valami különleges kiírás kell (pl. valami egy monitorra van kiírva, stb.) Nem tudom, hogy lesz, de lehet, hogy majd külön felhívják rá a figyelmet a hírben, hogy tessék azt is telepíteni. Majd meglátjuk.


Dumet [2010/09/12 19:44:45]
Nekem is nagyon tetszett a formázott felirat, minden elismerésem a tietek. Nikinek már írtam, úgyhogy neked is írom: "Amikor megnézek egy ilyen részt, amit készítettetek, ilyenkor érzem azt, hogy talán mégiscsak van értelme annak amit mi itt csinálunk..." Wink

Szerk:
Yugioh GX 2. évadja nem szinkronos Izzy!

Ami pedig a Fontok telepítését illeti, beleírtam a GYIK-ba direkt a Letöltések menete címû cikkbe, hogy hogyan is kell telepíteni a betûtípusokat. Remélem Linuxosok tudják hogyan kell mert arra nincs leírásom, sosem volt Linuxom DDD


izzy [2010/09/12 19:54:28]
Dumet aszidtem érted ezt a szó viccet. ajjaj jaj. én egy szóval se mondtam hogy magyar szinkron de viszont csodás eredeti és angol és még, német szinkron is fel lelhetõ hozá.


Niki [2010/09/12 20:00:28]
Köszönjük Izzy! Örülök, hogy tetszik a felirat. Smile
Ahogy Mithril is írta egy-két résznél lesz még plusz, de az extra kiírásokat próbálom egy betûstílusból megoldani, hogy ne kelljen minden résznél még külön telepítgetni. A 29-ben már benne lesz az új betûtípus. Azután nem tudom... Valószínû nem lesz azon kívül plusz. Smile

Köszönöm szépen az észrevételt. Smile
Az idõzítés: általában kb. akkor jelennek meg a feliratok, amikor elkezdõdik a beszéd, és akkor tûnnek el (egy kevéske ráhagyással), amikor véget ér a mondanivalójával az aktuális beszélõ emberke.
Tudom, van egy-két mondat, amit nem mindenki fog tudni elolvasni az alatt az idõ alatt, amíg kint van, de, ami nagyon gázos volt, ott egy kicsit próbáltam ráhagyni pár pillanatot.
Egyébként én így szeretek idõzíteni, mert azt nem szeretem, hogy csak úgy ott van üresjáratban egy-egy sor. Ne haragudj, ha ez rontja egy kicsit az élményt! Smirksweat

Örülök, hogy tetszenek a különbözõ színek, és örülök, hogy tényleg van, aki észrevette, hogy pl.: a gondolatok is más színûek. DDD


izzy [2010/09/12 20:20:08]
el méletilek igy kel még sosem probáltam de majd kiprobálom hogy muködike csak lekel vadásznom a szek rény teteéröl a linuxos gépemet
Spoiler tartalom:
1. Másoljuk a fontokat egy tetszõleges mappába; ha más felhasználók számára is szeretnénk elérhetõvé tenni õket, válasszuk például a /usr/share/fonts/truetype/ mappát, egyébiránt pakoljuk õket a /.fonts/ alá.
2. Futassuk le a könyvtárban az mkfontdir parancsot, amely indexbe veszi a talált fontokat.
3. Adjuk ki az fc-cache utasítást is, amely gyorstár információkkal szolgál a fontconfigra épülõ alkalmazások felé.


ricsissj [2010/09/17 20:01:02]
Nagyon jó a felirat,GRATULÁLOK !!!Clap


Mithril [2010/09/17 21:29:19]
Köszönjük


izzy [2010/09/22 08:47:12]
Helloka, egy szakmai jelegû kérdésem lenne, vagy inkább egy kérés, honnan szerezitek be a feliratokat, azaz a fontokat? Mert én, ha találok valami jót, akkor az csak angol ABC-s és nincsen bene ékezetes betûk, ha tudtok, egy pakkot ajánlani az jó lenne amibõl válogat hatok mert ami a neten van az csak egyenkéntvan fent és mire leszedni aztán meg nézem és nagyban nem is igazán jól néz ki


Neptunusz [2010/09/22 09:29:59]
Angollal próbáltam, de az nagyon rossz szerintem a többit meg nem értem :S Bár az angolt se nagyon.


Niki [2010/09/22 22:57:11]
Pü ment. Wink


izzy [2010/09/23 01:33:40]
Wááááa nagyon, köszi!!!


Niki [2010/09/23 22:42:48]
Nagyon szívesen! Smile


BrollySSJ4 [2010/09/25 20:14:18]
Végre volt idõm a tanulgatás és a barátnõzés, Sandybellezés és a többi dolog mellett bele néznem ebbe a pár rész Macsba.

Elõre is szeretnék gratulálni mind a két hölgynek! Nagyon jó lett az munka, eddig tetszik minden. Még a formázott felirat is, pedig nem szeretem...
Mind a fordítás mind a formázás, szóval minden jó lett Smile gratulálok!
Várom a folytatást Smile


Niki [2010/09/25 23:33:01]
Köszönjük szépen és örülünk, hogy tetszik. Smile
Majd megszereted a formázott feliratokat is! Wink


Haha, úgy tûnik, erre én szoktattam rá a társaságot DDD
Úgy emlékszem, régen mindenki ellene volt...^^

Szerkesztette: Dumet - 2010. 10. 13 22:31:51
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #11
Postázva 2010. 10. 08 13:14:55
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19811

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Vadmacska kommandó

Hello ! Azt szeretném megtudni hogy a többi rész is le lesz-e szinkronizálva, mert csak a 26.részig szinkronos ?! Cry

Szerkesztette: - 2010. 10. 08 13:21:30
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #12
Postázva 2010. 10. 08 13:28:59
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 280
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 28.11.09
Ennyi napja tagunk: 5235
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Vadmacska kommandó

Dumet: machou shoujo xD Ez tetszik DDD Egyébként mahou shoujo... A macho kicsit mást jelent DDD

iron666: Mivel az angolok csak 26 epizódra kaptak jogot, és a magyarok az angoloktól vették meg, ezért nem lesz leszinkronizálva. Épp ezért fordítottuk le a maradék huszonhat részt olyan stílusban és nevekkel, ami a szinkronosban volt Wink Ajánlom, hogy nézd meg!
Maximum újraszinkronizálás lehet majd, de erre kevesebb mint 1 százalék az esély, mivel nem igazán szeretne az Animax mahou shoujokat...
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #13
Postázva 2010. 10. 08 14:33:17
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19811

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Vadmacska kommandó

Ohh reméltem hogy nem ezt fogom látni na de nincs mit tenni sajnos CryCryCry azért köszi az infot .
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #14
Postázva 2010. 10. 13 22:40:37
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5463
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Vadmacska kommandó

Én már meg is szerettem. MML Bár eddig is csak azért nem szerettem, mert sosem tudtam lejátszani semmivel, de most már sikerült és csont nélkül megy, szóval rohadtul keményen feszít. Smile

12:44

Elnézést, egy kis malõr történt, miközben megpróbáltam áthelyezni a hozzászólásokat a megfelelõ topikokba, véletlenül nem választottam ki ahová át akarom helyezni õket, így a Mithril elõzõ hozzászólásában utólagosan idézetként berakott hozzászólások törlõdtek az adatbázisból. Szerencsére sikerült õket még megmentenem, és kimásolnom, így nem vesztek el, hanem az elõbb említett hozzászóláson belül olvashatóak vissza (lásd fent). Még egyszer elnézést a kellemetlenségért. Unsure

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)

Szerkesztette: Dumet - 2010. 10. 13 22:43:02
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #15
Postázva 2010. 10. 26 20:09:25
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2135
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5459
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Vadmacska kommandó

ÉÉéés letöltöttem mindet Smile Megnézni..hát arra nem tudom mikor lesz idõm :S de igyekszem, és köszönöm szépen mindkettõtöknek! Smile

Mármint magát a mesét láttam, de a feliratokat még nem.

Szerkesztette: BrollySSJ4 - 2010. 10. 26 20:12:19
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #16
Postázva 2010. 12. 05 13:41:16
Avatar



Üzenetek: 33
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 13.11.10
Ennyi napja tagunk: 4885
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Vadmacska kommandó

Helló egy kérdésem lenne, remélem jó helyen teszem... Letöltöttem a feliratos Vadmacskakommandó részeket, de amikor lejátszom nem jelenik meg a felirat... Mit tudok tenni, hogy menjen, vagy mit csinálok(hatok) rosszul?

Köszönettel!
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #17
Postázva 2010. 12. 05 15:49:33
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 280
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 28.11.09
Ennyi napja tagunk: 5235
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Vadmacska kommandó

Szia!
A letöltés gomb felett van egy "magyar felirat" link. Ezt is töltsd le, majd bontsd ki a tömörített mappát, és a feliratot helyezd egy mappába a videóval, ekkor mûködni fog Smile
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #18
Postázva 2010. 12. 06 15:20:36
Avatar



Üzenetek: 33
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 13.11.10
Ennyi napja tagunk: 4885
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Vadmacska kommandó

Köszönöm szépen! =^.^=
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #19
Postázva 2010. 12. 22 16:02:52
Avatar



Üzenetek: 1
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.12.10
Ennyi napja tagunk: 4848
Lakhely: Budapest
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Vadmacska kommandó

barathimre86 írta:
BrollySSJ4 írta:
mtarr írta:
ami viszont a Varázslatos Álmok esetében nagy kár, mert így nem láthatjuk magyar szinkronnal az utolsó 34 részt.


És a Vadmacsok esetében is nagy kár, így helyes a mondandód ;)


Azért ne csüggedjetek. Egyszer talán látni fogjuk szinkronosan mindet. Ezt nem lehet tudni. A Dragon Ball Z projekt is 9-10 év szünet után megvalósult. Ki tudja mi fog még történni.


Szerintem semmi, ha eddig nem valósult meg és nem költöttek rá pénzt hogy meglegyen a másik fele is szinkronosan akkor most se lesz meg szinkronosan. Esetleg nem tudja valaki megmondani hogy hol tudom megjeleníteni a feliratot? Bocsi ha a FAQ-t nem olvasom, mert mire megtalálom a nekem megfelelõ választ a lapon lemegy a nap.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #20
Postázva 2010. 12. 22 16:34:57
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 280
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 28.11.09
Ennyi napja tagunk: 5235
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Vadmacska kommandó

Egyszerû, töltsd le a feliratot is, és rakd be egy mappába a videóval... Ha így sem mûködik, akkor nem tudok segíteni Smile
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:

© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!