Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Szamurájok kora - Harc Japánért Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Szamurájok kora - Harc Japánért Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× A szentjánosbogarak fényének erdeje

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 9
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen


Regisztrált tagok: 6871
Legújabb tag: negan204

Látogatók ma: 6686
Online látogató: 9
Látogatók a hónapban: 326946
Összes látogatók: 52351720

Reklám

Kiemelt híreink

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Rajzfilmek
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 1 szavazat)  
Ikon 
Family Guy
Fentre Üzenet nyomtatása #1
Postázva 2009. 10. 15 19:35:38
Avatar



Üzenetek: 29
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.09.09
Ennyi napja tagunk: 5325

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 

Itt a Családos Csávó címû rajzfilmrõl lehet diskurálni

i.imagehost.org/0125/Logo.jpg


A történet egy kitalált városban, Quahog-ban játszódik, és egy diszfunkcionális családról szól. Az apa, Peter Griffin ír amerikai katolikus fizikai munkás, aki viccesen erõs akcentussal beszél. Felesége - Lois - családanya, egy elõkelõ család sarja. Három gyermekük van: tinédzser lányuk, Meg, szintén tinédzser fiúk Chris - aki túlsúlyos és unintelligens, és sok tekintetben az apja fiatalkori kiadása - és mutáns kisfiuk Stewie, aki kifejezetten ördögi teremtmény, hihetetlen szexuális érdeklõdéssel, és meglepõen kifinomult beszédstílussal. A családdal él Brian, a különleges kutya, aki szintén furcsa, egészen emberi teremtmény: két lábon jár, Martinit iszik, cigarettázik és részt vesz az emberi társalgásban, bár vannak állati megnyilvánulásai.

Ízelítõk:
Peter a szerencsekerékben
Kínai Mikulás
Family Guy Szösszenetek
Japán Lányok

Személyes véleményem:
Nagyon vicces sorozat már persze annak aki vevõ a fekete humorra és a szarkazmusokra
Stewie a best karakter a sorozatban õ az aki igazán felpezsdíti az egészet a beszólásaival fõleg úgy hogy Dolmány Attila a magyar hangja (South Park - Kyle)
Nagyjából abban különbözik az ilyen család centrikus társadalom kritikával is foglalkozó rajzfilmektõl hogy vannak benne oda/nem oda illõ "mint amikor" jelenetek amik önmagukban is rendkívül humorosak
Akik viszont nagyon vallásosak illetve nem kedvelik az etnikai hovatartozások kifigurázását messze kerüljék a sorozatot

Szerkesztette: lioner - 2010. 04. 13 20:17:35
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #2
Postázva 2009. 12. 31 14:54:03
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 168
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5331
Lakhely: Tát
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Family Guy

Már majdnem megnéztem 5 évadot. DDD Nagyon kemény rajzfilm. Mindenkinek ajánlom. Személy szerint én egy Family Guy után már nem nagyon tudok nevetni egy South Park-on.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #3
Postázva 2010. 03. 27 12:57:28
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 280
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 28.11.09
Ennyi napja tagunk: 5256
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Family Guy

Szerintem nagyon nagy sorozat xD
Halálra tudom rajta röhögni magam DDD (Kb. ez az egyetlen dolog, amit nézek a Comedy Centralon)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #4
Postázva 2010. 04. 13 20:13:37
Avatar



Üzenetek: 29
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.09.09
Ennyi napja tagunk: 5325

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Family Guy

Számomra a South Park a 7. évaddal meghalt és átvette a helyét az Family Guy és az American Dad amik teljesen új színt vittek a család centrikus komédiákba a
hihetetlenül beteg és morbid humorukkal Fun (persze ha már ezeket felsoroltam akkor nem maradhat ki a Simpson Család sem ami örök és 20 évad után is szórakoztató)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #5
Postázva 2010. 04. 14 12:56:57
Avatar



Üzenetek: 40
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 26.09.09
Ennyi napja tagunk: 5319
Lakhely: Jamaica
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Family Guy

A Sp még mindig hatalmas sorozat de a Family Guy mégjobb DDD
Hatalmas sorozat 5. évadnál járon DDD
Stewie 4Ever DDD

kepfeltoltes.hu/090531/deanssj2youtbe_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Új amv project-ek Smile nézzétek meg Smile

http://www.youtube.com/watch?v=WjhzK07k640


http://www.youtube.com/watch?v=o10XcvlUAfA


http://www.youtube.com/watch?v=fdfKcvgZNAY


http://www.youtube.com/watch?v=ePqAoaDWowA



http://www.youtube.com/watch?v=ZoiTaBhT9hU




DDS-mep part"


http://www.youtube.com/watch?v=BXNSu4jgShM
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #6
Postázva 2010. 07. 01 18:51:19
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19832

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Family Guy

2 éve nézem és a DBZ mellett a másik kedvenc sorozatom Smile
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #7
Postázva 2010. 08. 26 20:29:38
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19832

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Family Guy

Spoiler tartalom:
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #8
Postázva 2010. 10. 21 11:33:42
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 168
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5331
Lakhely: Tát
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Family Guy

Már régebben néztem ezt a rajzfilmet és ha jól csalódom akkor a 4. évadtól nekem már úgy van meg, hogy néha angolul beszélnek benne. Nincs meg valakinek teljesen magyarul? Vagy csak egyszerûen nem fordítottak le minden párbeszédet? Elképzelhetõ hogy a "vágatlan" verzió van meg nekem?
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #9
Postázva 2010. 10. 21 12:55:36
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5484
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Family Guy

Én csak egy részt láttam még ebbõl a sorozatból, miután az Amerikai fater megtetszett és ebbe is belekezdtem, mert azt írták róla, hogy nagyon jó, de nekem valahogy nem jött be, az elsõ részben egy grammnyi poén se volt. Ezen kívül a rajzolása se nagyon tetszik, nem igazán hasonlítanak emberekre a szereplõk (fõleg a túlsúlyos apuka, de a gonoszkodó kisgyerek meg végképp egy földönkívülire hasonlít). Lehet, hogy én vagyok az, aki nem képes felfogni valamit, vagy nem tudom eléggé értékelni a sorozatot, de ha ilyen az egész, akkor ez nem az én mesém. Egyébként az Amerikai faterben is van néhány olyan rész, amibõl vágatlan verzió van a neten, szóval elképzelhetõ, hogy vágják a részeket itt is. Az elmondás alapján csak ez lehet a magyarázat.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #10
Postázva 2010. 10. 21 16:47:35
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19832

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Family Guy

Most teljesen felbosszant, hogy volt 1 rész, amin halálra röhögtem magam, és egyszerûen nem tudom elõkeríteni!
Valami olyasmi, hogy Peter unatkozik, aztán hirtelen szerepelni akar egy tévémûsorban, úgy, hogy õ maga valójában a TV elõtt állva akar becsatlakozni a társalgásba. Körülbelül 10 másodperc után azonban felnyomja az agyát azon, hogy az egyik emberke kérdez valamit, amire egy másik válaszol, és szentül azt hiszi, hogy õt kérdezték, így aztán beveri a tévéképernyõt.
Ha akárki tudja, melyik rész ez, szóljon! Jól jönne...

Szerkesztette: - 2010. 10. 21 16:50:52
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #11
Postázva 2010. 10. 21 16:53:09
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 280
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 28.11.09
Ennyi napja tagunk: 5256
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Family Guy

Ó, Dumet, ne nézd meg az elsõ részt! Az nem olyan jó!
Sõt, az egész elsõ évadot kihagyhatod DDD
Igazából úgy össze-vissza lehet nézni, amelyik ránézésre jónak tûnik.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #12
Postázva 2010. 10. 24 22:48:17
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5331
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Family Guy

szerintem az egész történet be a kis baba a leg nagyobb

dragonhall.hu/images/avatars/hackL.jpg

Már nem félek, nem fázom, és nem fáj semmim sem.
Meghaltam.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #13
Postázva 2010. 10. 24 23:39:11
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 168
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5331
Lakhely: Tát
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Family Guy

Dumet írta:
Én csak egy részt láttam még ebbõl a sorozatból, miután az Amerikai fater megtetszett és ebbe is belekezdtem, mert azt írták róla, hogy nagyon jó, de nekem valahogy nem jött be, az elsõ részben egy grammnyi poén se volt. Ezen kívül a rajzolása se nagyon tetszik, nem igazán hasonlítanak emberekre a szereplõk (fõleg a túlsúlyos apuka, de a gonoszkodó kisgyerek meg végképp egy földönkívülire hasonlít). Lehet, hogy én vagyok az, aki nem képes felfogni valamit, vagy nem tudom eléggé értékelni a sorozatot, de ha ilyen az egész, akkor ez nem az én mesém. Egyébként az Amerikai faterben is van néhány olyan rész, amibõl vágatlan verzió van a neten, szóval elképzelhetõ, hogy vágják a részeket itt is. Az elmondás alapján csak ez lehet a magyarázat.


A gonoszkodó kisgyerek név szerint Stewie, szerintem az egyik legjobb karakter, de ezt a következtetést én is csak egy jópár rész láttán tudtam levonni. Amúgy vicces az is, hogy miért ilyen a gyerek feje. Ennek is van egy rövid története Smile
A Narutoval például úgy voltam hogy megnéztem 6 részt és nem értettem hogy miért nézem, mert nem tetszett. Aztán adtam neki még egy esélyt és utána egy-két rész elteltével már kezdett tetszeni, aztán megfogott. Az Inuyasha-ból 3 részt néztem végig, de le is álltam vele, mert nem nyerte el a tetszésemet. Azért kap még egy esélyt, hátha megfog ez az anime is.
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:

© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!