Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Kakegurui ×× (1080p) Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Szamurájok kora - Harc Japánért Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Szamurájok kora - Harc Japánért Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ××

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 5
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen


Regisztrált tagok: 6873
Legújabb tag: ben00

Látogatók ma: 16053
Online látogató: 5
Látogatók a hónapban: 336313
Összes látogatók: 52361087

Reklám

Kiemelt híreink

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 0 szavazatok)  
Ikon 
Elfen Lied
Fentre Üzenet nyomtatása #1
Postázva 2009. 09. 25 13:49:01
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5331
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 

Az Elfen Lied animéröl kapcsolatban lehet itt csevegni egymással.

i255.photobucket.com/albums/hh156/ArcueidBrunestud79/Elfen%20lieD/Elfen-Lied-Escenas.jpg

Egy kis ismertetõ


Az egész történet egy Lucy nevû mutáns körül bonyolódik, aki még pár sorstársával együtt birtokában van egy olyan különleges képességnek, hogy több láthatatlan, szupererõs és szupergyors kart tud kibocsátani magából, amikkel akár épületeket zúzhat porrá, embereket szelhet ketté és golyókat állíthat meg a levegõben. Dicloniusnak nevezik azokat a mutánsokat, akik erre képesek, s nevüket a fejükbõl kitüremkedõ két kis szarvról kapták. A teljesen izolált intézetben úgy tartják õket, mint az állatokat, egyedül a különleges képességük érdekli az õket vizsgáló kutatókat, s a lányok mentális szükségleteivel senki sem törõdik. Erre õk is úgy viselkednek, mint Harlow izolált majmai. Van, aki születésétõl fogva el van szigetelve, van, aki a kora-gyermekkorát még emberek közt tölthette, bár szarvai miatt õt is kiközösítették, mint például Lucyt. Emiatt mindegyiküknek a végletekig eltorzult a személyisége. Fogvatartóikat mélységesen gyûlölik és a fajtájukat is ki akarják írtani, vagy istenítik, mint az egyetlen embereket, akik törõdnek is velük.
Egy nap Lucy kinti segítséggel megszökik a kutatóközpontból, elpusztítva mindenkit, aki eléáll. Egyetlen mesterlövés képes megsebesíteni, s a fejsérülés miatt tudathasadásos állapotban sodródik a japán partokra. Ott Kota és Yuka, két egyetemista (leendõ páros) talál rá, s Nyu-nak nevezik el a lányt, mert az nem képes más szó kimondására és teljesen értelmi fogyatékosként viselkedik. Befogadják magukhoz, ezzel õk is veszélybe kerülnek, amint az intézet elkezdi elõbb a rendõrséggel, majd a saját speciálisan kiképzett embereivel, végül az egyre nehezebben irányítható dicloniusokkal kerestetni és visszaszerezni vagy megölni az elkóborolt lányt, akinek néha elõbukkan az értelmes, ám vérengzõ énje.

dragonhall.hu/images/avatars/hackL.jpg

Már nem félek, nem fázom, és nem fáj semmim sem.
Meghaltam.

Szerkesztette: izzy - 2009. 09. 25 14:02:36
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #2
Postázva 2009. 09. 25 13:52:49
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5331
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Elfen Lied

most látom hogy van már ilyen sory de most láttam a bemutató introját a youtubon és úgy éreztem meg kel írnom ezt a topikot ja és még a nevét se tudtam

Wow és vanis lelhet tölteni
A fától nem látom az erdõt na most el pirultam egy kicsit
users1.ml.mindenkilapja.hu/users/uzumakifun/icons/l3111420.jpg

dragonhall.hu/images/avatars/hackL.jpg

Már nem félek, nem fázom, és nem fáj semmim sem.
Meghaltam.

Szerkesztette: izzy - 2009. 09. 25 14:10:56
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #3
Postázva 2009. 09. 25 15:15:46
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5484
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Elfen Lied

Egyszerûbbnek tartottam az elõzõ témát törölni, úgyhogy ez maradt meg.

Nem kicsit lehet brutális anime ez, halottam róla, hogy nagyon komoly és igencsak megrázó is egyben, talán egyszer eljutok oda, hogy megnézzem, de eddig nem sok hasonló animét láttam még, szóval jó lesz felkészülni rá.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #4
Postázva 2009. 09. 25 18:02:08
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 105
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 28.05.09
Ennyi napja tagunk: 5440

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Elfen Lied

Már csak azért is meg fogom nézni, mert tetszenek ezek a testrész leszakadások Rungun

noob.hu/2010/12/13/sigme.png
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #5
Postázva 2009. 09. 25 19:04:31
Avatar



Üzenetek: 161
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 19.09.09
Ennyi napja tagunk: 5326
Lakhely: Tiszagyulaháza
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Elfen Lied

Nagyon komoly anime, ez tény és való, de ez teljesen más horror, mint a többi, mert itt még csak nem is a horrorisztikus jeleneteken, hanem a drámán van a hangsúly, és ez is az egyik oka annak, hogy ilyen letargikus befejezést adtak neki.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #6
Postázva 2009. 09. 25 22:19:48
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2136
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5480
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Elfen Lied

Hát nem tom én meglestem pár napja e héten és...hogy is mondjam, a hideg futkosott a hátamon, még most is..azaz igazság hogy nem az a kemény és megrázó, hogy testrészek stb hullanak bla bla az csak egy kis hab a torta tetején Wink
az igazi megrázkodtatás számomra mindenképp, hogy ez a való életrõl van mintázva!
Spoiler tartalom:
....szóval az ahogy bemutatja az emberi kegyetlenséget, az a brutális! Totál ilyen az emberi faj...ha kihozzák belölünk, pl. okáért ott a másik ehez hasonló story a Kísérlet cimü film, na dettó egy téma ezzel...csak más szemszögbõl...kicsit, ott ugye(már aki látta...)az van hogy szerepekbe bújva börtönbe sittest és ört jáccunk, igen ám de az emberi hatalom éhség és a mások feltti uralom vágy kitör az örökön és kicsit nem kicsit elvadulnak...stb

Spoiler tartalom:


Na bocs h hosszú lett, lényeg, hogy mindenki lesse meg és várom ki mit szól a történethez!? de ajánlanám egybe 1-2nap alatt, megnézni ezt a nem hosszú (13rész) de annál inkább remekebb és alap kötelezõ müvet, mindenkinek!!

Szerkesztette: Dumet - 2009. 09. 25 22:47:00
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #7
Postázva 2009. 09. 25 23:32:22
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5331
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Elfen Lied

Most sasolom még csak az 5 nél tartok az a szir mega leblokkolta 7 percig a IP-met de már 1 órája semmit nem enged ez mér a második ilyen hutása a megának aaa na de az animröl kicsit tényleg csak hab a tortán azt hitem hogy a hentes jelenet kilesz kicsit élezve de mintha minden napos lenne olyan egyszerûen csonkítja meg a szerelmem az embereket mind ha csak a tíz órait enné meg a drága Múúuu de mégis annyira romantikus amikor mûvészkedik a végtaggal és amikor lefejezi a csorikákat az egyszerûen fenomélális de a legorgazmusab az amikor a tollal mûvészkedik az emberek koponyájába az a komoly ha azok más animébe lenne akkor még a szõr is fel állna a hátamon de ennél a gyilkosságokat úgy csinálták meg mint ha a beszélgetés része lenne de mégis mûvész ahogy képernyõre hozták
Nekem etöl ál a cerka süt ha még szinkes lenne de amugy jól eltalálták a japán hangokat nem mint egyes animéknél rendesen lehet élvezni a pár beszédet vannak olyan anim filmek hogy meg halom és egybõl kikapcsolom mert nem bírom fülel persze bánkodom hogy nem látom de ennél azért egyet sajnálok hogy a testi mimikát hanyagolták
Bocsi hogy megint a Narutoval jövök de aki nem látta az lese meg japánul és mindent és ez is ilyesmi aza a szerencse hogy nem beszélnek túl sokat nincs az a beszéd arc másik arc az is beszél és így tovább így magyarázza el történetet na szóval ennél az animnál cselekvés közben beszélnek és igy könyeben lehet alkalmaszkodni a cselekmény szálal hogy ha kukot sem beszélünk japánul. Elég hoszu mondat let bocsi
Szoval
konicsuáááá
vagy mi is az azaz ez
ha találtok bene hejes irási hibát az irományomba bocsesz akkor ugyesek vagytok
de tudjátok beteg az alsó jobb agy fél teke van bent egy golyóstol



Még valami az animéröl az a kicsi kis szarv amit szinte minden oldal ahol ki van irva az anim röl a történet
Az igazából nem szarv, mert baromira úgy néz ki, mint egy cicusnak a fülecskéje
Valaki?

dragonhall.hu/images/avatars/hackL.jpg

Már nem félek, nem fázom, és nem fáj semmim sem.
Meghaltam.

Szerkesztette: izzy - 2009. 09. 26 00:22:37
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #8
Postázva 2011. 03. 14 16:08:13
Avatar



Üzenetek: 563
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.05.10
Ennyi napja tagunk: 5089

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Elfen Lied

Lesz ebbõl magyar szinkron?
Mert felirattal már láttam végig, már csak a szinkron hiányzik nekem?
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #9
Postázva 2011. 03. 14 17:49:09
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5484
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Elfen Lied

Hát nem tudom, egyelõre biztosan nem tervezik szerintem, de a késõbbiekben elõfordulhat, mert eléggé sok rajongója van és sokan ajánlgatják a Facebookon is az Animaxnek. Mivel nem tudom, hogy az ilyen tippeket mennyire kezelik komolyan, így nem tudom. Gondolom, ha nincs jogi akadálya, akkor lehet, hogy egyszer majd valamikor lesz...

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:

© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!