Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× A szentjánosbogarak fényének erdeje Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× A sárkányherceg

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 20
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen


Regisztrált tagok: 6821
Legújabb tag: Szeast

Látogatók ma: 25629
Online látogató: 20
Látogatók a hónapban: 647869
Összes látogatók: 51881821

Reklám

Kiemelt híreink

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 1 szavazat)  
Ikon 
A Bosco léghajó kalandjai
Fentre Üzenet nyomtatása #1
Postázva 2011. 09. 25 10:51:43
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2135
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5459
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 

Itt lehet beszélgetni A Bosco léghajó kalandjai c. animérõl

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.

Szerkesztette: BrollySSJ4 - 2011. 09. 25 10:53:23
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #2
Postázva 2011. 09. 30 21:10:08
Avatar



Üzenetek: 562
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.05.10
Ennyi napja tagunk: 5068

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: A Bosco léghajó kalandjai

Lesz folytatása a sorozatnak?
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #3
Postázva 2011. 09. 30 21:18:16
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2135
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5459
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: A Bosco léghajó kalandjai

Nem lesz, sajnos Cry :'( 26 részes a sorozat, de csak 10 van megosztva...így a többi 16 nem lesz megosztva....Logikus nem de?
Szóval nem lesz...

Spoiler tartalom:

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #4
Postázva 2011. 10. 01 06:02:07
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5463
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bosco FULL

Ezennel kikerült a sorozat másik fele is, így a projektet lezártnak tekintem. Mivel errõl a soriról eddig nem osztottam meg készítési infókat, most épp itt az ideje, akit érdekel:

A szinkron nyersanyagról:
A 26 részbõl összesen 24 és fél résznyi szinkront sikerült megszerezni. Ez a jó arány annak köszönhetõ, hogy az elsõ 18 részt kiadták 9 db. VHS-en is nálunk, amelybõl a 8. kazi kivételével mindegyiket sikerült innen-onnan megszerezni. Sajnos pont a 8. kazi hiánya miatt nincs meg a 15. rész, a 16-os szerencsére meglett felvételbõl. Továbbá felvétel hiánya miatt a 21. rész második fele is hiányzik (az elsõ 10 perc van meg).

Egyébként maga a szinkron nem rossz, de különösen nem kiemelkedõ. A fõcímdalok (OP-ED) egész jók így hogy magyarul vannak (fõleg az ending nagyon szép dal, kár hogy azon mondják be a hangokat). Kiemelkedõ a fõszereplõ, Pozsgás (Kiss Erika) illetve egyértelmûen Csuklyás (Kránitz Lajos), a többiek meg hozzák a szokásos színvonalat, bár eléggé gyerekesre sikerült a dolog (nem meglepõ módon, mivel gyerekeknek szánták). Sajnos a 6. rész körül szinte majdnem mindenkinek lecserélték a hangját (kivéve az elõbb említett kettõt és Tutti hangját, Kassai Károlyt). Szerencsére ez csak ideiglenesen van, késõbb újra a régi hangjukon szólalnak meg a szereplõk.
A fõbb szereplõk hangjai:
Pozsgás - Kiss Erika
Breki - Boros Zoltán / Galambos Péter
Tutti - Kassai Károly
Nyesi - Fekete Zoltán / Bartucz Attila
Endre - Pusztaszeri Kornél
Csuklyás - Kránitz Lajos
Dámia - Bajza Viktória
Jackie - Varga T. József / Beregi Péter / Cs. Németh Lajos
Franzie - Várkonyi András / Schallinger Gábor
Továbbiak hamarosan a szinkronlistában...

A videó nyersanyagról:
A videó az eredeti japán DVD kiadás szerb szomszédaink által rippelt változata. A videót a szerb szinkronhoz vágták, így sok helyen hiányzott a részek végén lévõ bónusz jelenetek elõtti japán kiírás, illetve az ending utáni elõzetes. Szerencsére az utóbbira nem volt szükség, mert a magyar szinkronban se volt. A bónusz jelenetek japán kiírásait pótoltam azokból a részekbõl, amiben megvoltak. Egyébként a videó kitûnõ minõségû, öröm volt vele dolgozni.

Feliratozásról:
Mint említettem a 15. és a 21. részben volt magyar szinkron hiány, ezekhez nagy erõfeszítések árán végül elkészült a magyar felirat is. A nehézséget az okozta, hogy ezt a mesét nem adták ki angol vagy német nyelven, de angol-német fansub se készült hozzá. A behatárolt lehetõségek miatt csak a szerb szomszédok által készített feliratok (13-25-ig nekik nem lettek meg a szinkronok, így feliratoztak, a mi nagy szerencsénkre), a franciák által kiadott szinkronos DVD-k, valamint egy kis orosz égetett fansub volt az, ami játszott. A feliratozás a következõk szerint alakultak:

15. rész elõzetes narráció: francia szinkronról fordítva - fordító: Luna
15. rész elsõ 3 perce (nagy részben): francia szinkronról fordítva - fordító: Luna
15. rész maradék: szerb feliratról fordítva - fordító: Dumet

21. rész szinkron hiánytól kezdve: szerb feliratról fordítva - fordító: Dumet
21. rész bónusz jelenete (Boscofalvi történet): orosz feliratról fordítva - fordító: Murkel

22. rész epizódcíme (lemaradt a szinkron elejérõl) - fordító: Dumet

Felirat újraidõzítés, lektorálás-ellenõrzés, formázás: Dumet

Próbáltam a szinkronhoz hûen és viszonylag érthetõen (gyerekesebben, csúnya szavakat kerülve) fordítani és lektorálni, hogy minél egységesebb legyen a dolog. Jó nagy munka volt, ezért is lett csak mostanra kész az egész, mert már egy hete csak a felirattal foglalkoztam.

FIGYELEM! Ugyan átnéztem sokszor, de ha mégis hibát találtok a feliratban azonnal szóljatok vagy itt, vagy PÜ-ben nekem!

Összegzés:
Nos hát nagy vonalakban ennyi, nézzétek meg, nagyon aranyos mese, izgalmas minden része és jókat lehet rajta derülni is (fõleg Csuklyáson és a csapatán DDD ). Viszont ettõl sokkal több, mert vicces vagy drámai, de a mondanivalója mögött még egy globális problémát is feszeget igencsak jelentõsen.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)

Szerkesztette: Dumet - 2011. 10. 01 06:08:20
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #5
Postázva 2011. 10. 03 21:48:03
Avatar



Üzenetek: 562
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.05.10
Ennyi napja tagunk: 5068

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: A Bosco léghajó kalandjai

Azért kár, hogy a híres TOWER video nem adta le teljesen a sorozatot.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #6
Postázva 2011. 10. 03 21:53:16
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2135
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5459
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: A Bosco léghajó kalandjai

Mivan?

Spoiler tartalom:


Mit nem fejeztek be?? 26 részes a sorozat be van fejezve....Inkább az a kérdés te mikor fejezed be a balfa******godat?

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.

Szerkesztette: BrollySSJ4 - 2011. 10. 03 21:53:56
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #7
Postázva 2011. 10. 04 08:20:00
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 168
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5310
Lakhely: Tát
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: A Bosco léghajó kalandjai

Érdekes a cím bemondás. Az elsõ 6 résznél ezt mondják be: "Kalandok a Bosco léghajón."
A 7.-nél már ezt "A Bosco léghajó kalandjai" XD

Én mint rendszerezésmániás az elsõ 1-2 rész megnézése után elneveztem az elõször említett címen az összeset, aztán kíváncsiságból belenéztem a további részekbe és ott meg a másodjára említett címet hallom Smile
Csak azért írom le, mert kíváncsi lennék hogy amikor a szinkront készítették, akkor mit éreztek hogy ezt így sikerült? Félreértés ne essék, nem szidom a szinkront, sõt nagyon bejön az Opening és az Ending, kifejezetten tetszenek. Az elõbbinél Kökényesi Ági csilingelõ, számomra oly kedves hangján lehet hallani ezt a fülbemászó dallamot.

Szerkesztette: barathimre86 - 2011. 10. 04 12:46:21
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #8
Postázva 2011. 10. 04 11:13:37
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5463
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: A Bosco léghajó kalandjai

Nem tudom az okát, de lehet, hogy a hang váltásokhoz is köze van, mert azon a tájékon hirtelen majdnem az egész gárda le lett cserélve. Szerintem ott történhetett valami a szinkronizálással kapcsolatban, de hogy mi... fogalmam sincs. Mindenesetre helytálló az észrevétel, de épp azért is használtam a második címet mert egyrészt az többször hangzik el, másrészt pedig a VHS kazik már a kiadás elejétõl kezdve ezen a néven futottak. Hát amúgy volt már olyan anime, amit többféle néven adtak ki, de ilyet én se láttam még, hogy útközben megváltoztassák a címet. Mindenesetre azért abban talán egyetérthetünk, hogy ez a második név sokkal frappánsabb az elsõnél.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #9
Postázva 2011. 10. 04 12:43:53
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 168
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5310
Lakhely: Tát
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: A Bosco léghajó kalandjai

Dumet írta:
Nem tudom az okát, de lehet, hogy a hang váltásokhoz is köze van, mert azon a tájékon hirtelen majdnem az egész gárda le lett cserélve. Szerintem ott történhetett valami a szinkronizálással kapcsolatban, de hogy mi... fogalmam sincs. Mindenesetre helytálló az észrevétel, de épp azért is használtam a második címet mert egyrészt az többször hangzik el, másrészt pedig a VHS kazik már a kiadás elejétõl kezdve ezen a néven futottak. Hát amúgy volt már olyan anime, amit többféle néven adtak ki, de ilyet én se láttam még, hogy útközben megváltoztassák a címet. Mindenesetre azért abban talán egyetérthetünk, hogy ez a második név sokkal frappánsabb az elsõnél.


Egy kicsit filozofálok. Elõre mondom, hogy nem kötözködöm, csak kifejtem a véleményemet.

"Kalandok a Bosco léghajón" Számomra ez azt jelenti, hogy valaki/valakik kalandokat élnek át ezen a bizonyos léghajón, és (Neked hála) az õ kalandjaikat követhetjük nyomon. Tehát itt az élõ szereplõkrõl van szó. Nyilvánvaló az is hogy a történet 100%-a nem a hajón játszódik. Szóval lehetne boncolgatni, de felesleges. Smile

"A Bosco léghajó kalandjai" Számomra ez azt sugallja, hogy ez a léghajó egy "élõ" tárgy és az õ kalandjait láthatjuk. Szóval ezt én úgy értelmeztem, hogy a Bosco léghajó egy "élõ tárgy". Jelen esetben ez nem helytálló. Példát is tudok mondani: Thomas a gõzmozdony. Ez a gõzmozdony a mesében szabályosan él. Tehát neki lehetnek kalandjai amiket õ él át. Vagy egy teljesen más példa amikor valakit üldöznek és egy autóval menekül, akkor nem az autó kalandját láthatjuk, hanem azét akit üldöznek, az autó csupán csak eszköz a menekülésre, vagyis a kaland átélésére.

Na mindegy, ebbõl már bõven sejtheted hogy nekem az elsõ cím jön be jobban. Most az jutott eszembe hirtelen, hogy aki ezeket a sorokat olvassa az vajon mit gondolhat rólam? Valami ilyesmit kb. hogy "öcsém ez mekkora egy marha lehet, hogy ilyeneken járatja az agyát" stb.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #10
Postázva 2011. 10. 04 15:04:11
Avatar



Üzenetek: 562
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.05.10
Ennyi napja tagunk: 5068

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: A Bosco léghajó kalandjai

Bocs csak azt hittem, hogy azért nem lehet teljesen szinkronnal megcsinálni, mert nem lett teljes egészében leszinkronizálva.
De ha rosszul tudom bocs, bocs, bocs,.....!!!
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #11
Postázva 2011. 10. 04 16:36:17
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 213
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 13.09.09
Ennyi napja tagunk: 5311
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: A Bosco léghajó kalandjai

Tényleg olyan, mintha idegesíteni akarnád a fiúkat (Brolly, Dumet).
Na, akkor válaszolok én, mert Brolly már kezd egyre cifrábbakat írni. DDD

Szóval... mielõtt a gondolat is felmerülne benned, hogy írj egy hozzászólást... szépen kérlek: gondolkodj!
Tudom, nem könnyû, meg kell mozgatni a rozsdás agytekervényeket, de hát kihívások nélkül mi értelme az életnek? DDD Szóval tessék vele megpróbálkozni.
Mindezek elõtt nem árt egy kis értõ olvasás. Elolvasgatod ki, mit írt már elõtted, és megpróbálod értelmezni. Tudom, ez is nagy kihívás, de meg lehet vele birkózni. Wink

Látom kíváncsi a természeted, és sok-sok kérdés merül fel benned mindig. Ezzel nem is lenne baj. Hisz a fórum arra való, hogy beszélgessünk errõl-arról. Megválaszoljuk egymás kérdéseit, stb.
A baj ott kezdõdik, hogy az esetek jelentõs részében a kérdéseidre már ott van a válasz a topikban, csak meg kéne lelned. Vagy olyan lehetetlen kérdéseket teszel fel, hogy az ember haja égnek áll...
És kedves tõled, hogy utána belátod, hogy nem egészen úgy sikerült egy-egy hozzászólásod, mint ahogy gondoltad vagy szeretted volna. És szép dolog, hogy bocsánatot kérsz, stb. Értékeljük.
De, nem lenne egyszerûbb ezeket a bocsánatkéréseket elkerülni? Neked is, és mindenki másnak jobb lenne úgy. Smile Gondolom te is inkább azt szeretnéd, ha kevés olyan helyzet lenne, amiért bocsánatot kéne kérj. Légyszi, tegyél érte, hogy így legyen! Próbáld meg átgondolni a dolgokat mielõtt írsz, és akkor hátha kevesebb kellemetlen pillanat születik.

A Boscós dolog, amit rosszul hittél pedig annyira egyértelmû... Ezek a pillanatok aggasztóak a te esetedben... De segítek. Gondoljuk át a dolgokat. Smile
Szóval, ugyebár 26 részes a Bosco. Arra gondoltál, hogy mivel 3 rész hiányos szinkron ügyileg, így nem lett a studió által teljesen leszinkronizálva. Gondoljuk végig, hogy ez miért hülyeség:
Tudjuk, hogy a hiányos részek a 15, 21, 22 (bár a 22-nél csak a cím hiányzik). Dumet ezt szépen leírta. Elméletben olvastad is. Szóval eddig oké a dolog, gondolom.
Na, most... vajon létezik-e olyan szinkronstudió, ami a sorozat felétõl 3 részt csak így ímmel-ámmal szinkronizál? Ahogy éppen kedvük támad... De amúgy minden rész szinkronos?
A válasz egyértelmûen: nem. Sõt, tök hülyeség az egész gondolatmenet...
Tehát, logikus, hogy nem azért nem készült teljesen 100 %-ig szinkronos változat itt a DH-n, mert nem készítettek anno hozzá szinkron, hanem azért, mert ezekhez a részekhez nem lehetett beszerezni így utólag a szinkront. (Amit egyébként szintén leírt Dumet.)
Na, akkor ha ezt így közösen végig gondoltuk logikusan, gondolom már egyértelmû a számodra is, hogy a stúdió volt olyan kedves és nem hagyott ki menet közben fél részeket, meg pár perceket, és végig elkészítette ehhez az animéhez a magyar szinkront. Smile
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #12
Postázva 2011. 10. 04 17:31:41
Avatar



Üzenetek: 562
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.05.10
Ennyi napja tagunk: 5068

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: A Bosco léghajó kalandjai

Köszönöm megértettem.
Akkor sok sikert kívánok a maradék szinkron felleléséhez.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #13
Postázva 2011. 12. 17 23:07:41
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 7
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 11.12.11
Ennyi napja tagunk: 4491
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: A Bosco léghajó kalandjai

Sziasztok!

Lehet, tudtok már róla, de katalógusban láttam, hogy a Szabó Ervin Könyvtárban benn van a 8. kazetta, rajta a 15. résszel. Ha minden igaz, kölcsönözhetõ.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #14
Postázva 2011. 12. 18 08:37:06
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2135
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5459
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: A Bosco léghajó kalandjai

Köszönjük az infót Smile

De azóta egy tagunknak hála sikerült meg kaparintani a 15. részt és a 21-22. részt amikben pici hiányosságok voltak, így teljes lett a sorozat Smile

Ki is lett cserélve a letöltésekben! Csak címhez lett a 15. résznél felirat.

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #15
Postázva 2012. 03. 04 16:40:32
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 829
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.05.10
Ennyi napja tagunk: 5062
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: A Bosco léghajó kalandjai

Elkezdtem kigyûjteni a szinkronhangokat, mert kellett a készülõ wikis szócikkemhez és gondoltam megosztom itt is. (A fõbb szereplõk a 4. kommentben már láthatók, azokat ide már nem írom le.)

Bagoly - Juhász Tóth Frigyes
Varjú - Albert Gábor
Tomi - Garai Róbert / Beratin Gábor
Pegazus - Kökényessy Ági
Hólyag - Kardos Gábor
Leon - Horkai János
Jenny - Sebestyén Erika
Skorpió nagyúr - Juhász Jácint / Németh Gábor

Folytatás hamarosan...

Szerkesztette: gyshinobi - 2012. 03. 05 23:16:03
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #16
Postázva 2012. 03. 04 17:50:38
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2135
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5459
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: A Bosco léghajó kalandjai

Köszönjük ez remek Smile

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #17
Postázva 2012. 03. 04 18:48:05
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5463
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: A Bosco léghajó kalandjai

Köszi szépen, ennek nagy hasznát fogjuk venni. Smile Sajnos idáig nem volt idõm megnézni a sorozatot újra (pedig én csináltam, látjátok, ilyen ilyen a relézer sors), de majd ha sikerül, akkor én is átnézem még egyszer. Ja igen, gyshinobi, a 18. rész feletti stáboknál majd ne lepõdj meg, mert azok nem feltétlenül tükrözik a valóságot, ugyanis onnantól egy stáb se volt meg a kazettán teljesen, és így a régebbi stábos zenés endingeket vágtam rá 19-26-ig, úgyhogy azoknál a részeknél ne építs a bemondott hangokra, mert mindig ugyanazt mondja be. Sajnos ezt csak így lehetett megcsinálni.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #18
Postázva 2012. 03. 04 19:14:02
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 829
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.05.10
Ennyi napja tagunk: 5062
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: A Bosco léghajó kalandjai

Szívesen! A 18. feletti részeket még nem nézegettem, de akkor nem is fogom DDD. Amúgy az a baj, hogy a legtöbb színészhez nem találtam hangmintát így nehéz a besorolás, de még mindenképpen jönnek nevek, majd mindig a fenti listát fogom frissíteni. Az itt felsoroltak egyébként 90-100 %-osan biztosak, kivéve Tomit, mert az említett két színész hangja nagyon hasonló.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #19
Postázva 2012. 03. 04 19:51:47
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5463
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: A Bosco léghajó kalandjai

Ha Tomi alatt azt a nyulat érted, amelyik állandóan bohóckodik a lány nyuszival meg a bagollyal, nos neki 2 hangja van, mert egy idõ után megváltozik. Az elsõ hangja lesz Garai, az õ hangját elég jól felismerem, a második meg ezek szerint Beratin... az övét nem ismerem.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #20
Postázva 2012. 03. 04 23:29:23
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 829
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.05.10
Ennyi napja tagunk: 5062
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: A Bosco léghajó kalandjai

Igen, õ a Tomi DDD, de nem a Bagollyal hanem a Sünivel szokott együtt mászkálni. Akkor jók voltak a sejtéseim, hogy megváltozott, javítom is. Egyébként kár, hogy sok szereplõnek megváltozott hangja.
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:

© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!