Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× (1080p) Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ××

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 13
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen


Regisztrált tagok: 6889
Legújabb tag: mazsiszku

Látogatók ma: 7408
Online látogató: 13
Látogatók a hónapban: 448978
Összes látogatók: 52473752

Reklám

Kiemelt híreink

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 1 szavazat)  
Ikon 
InuYasha
Fentre Üzenet nyomtatása #61
Postázva 2012. 01. 06 22:24:14
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5486
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: InuYasha

Andro írta:

Mindkettõ. RTL Klubon a vágott, Animaxon a vágatlan ment.


Majd mutasd meg a vágatlant DDD

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #62
Postázva 2012. 01. 06 22:40:34
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19838

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: InuYasha

Szerintetek ez a vágottabb, vagy az amcsi? Am. kösz érte mindenképp, mert a szinkronért bevállalom a vágottat, max ahol vágást sejtek, pl.: fürdõjeleteknél, ott belenézek a kevésbé vágottba DDD
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #63
Postázva 2012. 01. 06 23:21:15
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19838

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: InuYasha

BrollySSJ4 írta:
Andro írta:

Mindkettõ. RTL Klubon a vágott, Animaxon a vágatlan ment.


Majd mutasd meg a vágatlant DDD


Ööö... kiadott DVD? Mondjuk nekem is csak az elsõ négy DVD van meg. Nem néztem nagyon magyarul. Japánul már láttam elõtte.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #64
Postázva 2012. 01. 06 23:26:46
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5486
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: InuYasha

DVD-n nekem is megvan mind, de azok vágottak, csak mint Dumet írta elején még nem volt mit vágni. De az animax is ugyan azt adta mint az retek.

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #65
Postázva 2012. 01. 07 08:31:11
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19838

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: InuYasha

Mondjuk kb. az elsõ tíz részt láttam magyarul, szóval nem tudom. DVD-ket meg húgomnak vettem. Nekem bõven jó a japán, a magyar szinkron mondjuk úgy... elment. Szóval nem igazán tudom, hogy mennyire vannak vágva.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #66
Postázva 2012. 01. 07 13:15:19
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5490
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: InuYasha

Az elsõ 20-30 rész kb. semennyire. Utána már akad pár nagyon apró vágás, de olyannyira kevés, hogy én se tudom, hogy pontosan mennyi és, hogy mik ezek. Vélhetõen a véresebb jelenetekben egy-egy pár másodperces szösszenet. Ahol igazán elkezdõdnek a vágások, az a 100-as részek eleje, ahol az új évad is kezdõdik a mangás részekkel, utána pedig minden ami belefér a 105-113-nál, nagyon durva, hogy ott mennyi vágás van, arról van pontos statisztikám is ennek a témának a 41. hozzászólásában, akit érdekel, az megnézheti.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #67
Postázva 2012. 01. 07 17:16:45
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19838

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: InuYasha

Egy részt kaptam el anno még, aminek kb. a fele ki volt vágva. Magyarán a harci rész asszem Inuyasha és Sesshoumaru között kb. 90%--ban meg volt vágva. Azon lestem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #68
Postázva 2012. 03. 27 23:28:25
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 831
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.05.10
Ennyi napja tagunk: 5089
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: InuYasha

Lenne egy szakmai kérdésem Smile:
Ugyebár az elsõ mozifilmnek az egyik címe, hogy InuYasha, a film - Az idõt felülmúló szerelem, így szerepel az oldalon is, de van egy másik címe is, hogy InuYasha, a mozifilm - Idõtlen szerelem. A kettõ közül melyik a hivatalosabb vagy elfogadottabb? DVD-borítón is láttam már mindkét címet.

Szerkesztette: gyshinobi - 2012. 03. 27 23:31:33
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #69
Postázva 2012. 03. 28 01:53:17
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5490
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: InuYasha

Mindig az a hivatalos cím, amit bemondanak címként a szinkronban. Ezt most így hirtelen meg nem mondom neked, hogy mi, de szerintem az elõbbi a hivatalos cím, a második csak amolyan rövidített címféleség lehet. Itt van a hivatalos DVD borító: http://dragonhall...to_id=1197
Ez a változat van meg nekem is. Elvileg ez a hivatalos. Régebben amúgy én is nézegettem, mert találkoztam mindkét-féle címmel én is, de aztán vélhetõen utánanéztem és így lett az oldalon is ez a cím. Majd ha a kezem ügyébe kerül a DVD megint, akkor belelesek, csak most nagyon el van pakolva.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #70
Postázva 2012. 03. 30 16:23:29
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 831
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.05.10
Ennyi napja tagunk: 5089
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: InuYasha

Köszi az infót, majd utánanézek, de valószínû, hogy az InuYasha, a film - Az idõt felülmúló szerelem lesz a hivatalos, jobban illik a többi film címéhez.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #71
Postázva 2012. 03. 31 08:47:16
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19838

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: InuYasha

Szerintem az Idõtlen Szerelem jobb cím. Nem tudom, miért kell hülye címeket adni hivatalosként. Bár a szó szerinti fordítás Az Idõt Átívelõ Szerelem amúgy.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #72
Postázva 2012. 12. 14 14:38:45
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19838

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: InuYasha

http://www.borson...l_a_magyar

Azt hiszem ezt ide is ki kell tennem. Már egy olyan országos napilap mint a Bors is megemlítette a témát. Bár tipikus Bors-firkász színvonalon, tele tévedéssel, negatív elõjellel, de a lényeg, hogy egy ilyen nagy példányszámban eladott újságban is szó volt róla. Addig üsd a vasat, míg meleg elv alapján kitettem az AXN-nek és az RTL2-nek is, meg persze az Animax facebook oldalára.
Egyébként magáról a petícióról már én is lemondtam, tudom, hogy az nem érte el a célját, és a háttérben már egész mást kezdtünk el szervezni, amiben az RTL már nem is játszana szerepet. Ehhez képest viszont ez a cikk elég nagy meglepetést hozott. Egyrészt kéjes öröm töltött el, hogy na végre, talán õk akarva-akaratlanul, de besegítenek, másrészt felkaptam a vizet, hogy ilyen kis terjedelemben hogyan tudtak ennyi baromságot írni. De ez mindegy. Ahogy a Pokémon hetedik filmjét, úgy ezt is tök véletlenül fedeztem fel, mert nagy kapkodásban gyorsan betettem a táskámba a tegnapi és tegnapelõtti újságot, hogy legyen mit olvasni a vonaton. Képzelheted mennyire meglepõdtem, amikor megláttam DDD

Szerkesztette: - 2012. 12. 14 14:57:54
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #73
Postázva 2012. 12. 14 17:12:56
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19838

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: InuYasha

Mangasorozat... szörnyû, hogy miket írnak. Amúgy meg aláírhatja akárhány ember, az Inuyashából már nem lesz semmi Rant
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #74
Postázva 2012. 12. 14 17:46:06
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5490
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: InuYasha

Kár felvenni az ilyeneket. Már az is nagy szó, hogy mangasorozatot írtak és nem rajzfilmsorozatot, habár azzal se mondanának hülyeséget, mert végül is az. Amit pedig a Facebookon is írtam ezzel kapcsolatban, hogy egyrészt ezeknek a szavazásoknak nem sok értelmük van, de mégis népszerû, mert a magyar ember szeret szavazni, csak nem tud (lásd választások). A másik pedig, hogy az InuYasha helyzete kísértetiesen hasonlít a DBZ esetére és az RTL-t ismerve, õk képesek ugyanazt a hülyeséget akárhányszor eljátszani, ez nem kétséges, akárki akármit is mondjon, ugyanis ezt már bebizonyították nem egyszer. Ebbõl kiindulva, az InuYashára még várhatunk jó pár évet, ha nem örök idõket, amíg egy másik csatorna nem lát benne fantáziát (lásd Viasat6) és meg nem szerzi. Az RTL-tõl viszont ne várjon senki semmit, mert aki így tesz, az hatalmasat fog csalódni és ez nem feltevés... ez tényállás.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #75
Postázva 2012. 12. 14 18:01:43
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19838

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: InuYasha

Pont a választásokat példának? Hát nem azért, de a magyarok többsége megmutatta, hogy nagyon is tudja, hová/mire kell szavazni, de hadd ne politizáljak. Egyebekben nem reagálok, mert egy szóval sem mondtam, hogy ez automatikusan azt jelenti, hogy folytatnák. Én egy tényállást közöltem: az újság megírta. Ennyi. Innentõl szerintem hagyjuk a témát. Sorry, hogy megemlítettem. Meg azt is sajnálom, hogy én nem adom fel, ha már valamit elhatároztam és esetleg mást is megpróbálok informálni vagy reményt adni. Mert ebben van reális lehetõség, nem úgy, mint hogy pl. az Animax feltámad hamvaiból és eljön a Kánaán. Azt mégis többen beveszik.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #76
Postázva 2012. 12. 14 18:14:23
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5490
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: InuYasha

Egy szóval se mondtam, hogy nem tartom tiszteletben a véleményedet. De esélytelennek tartom és ezt nem 2 perccel ezelõtt találtam ki. Nagyon régóta figyelem az RTL hozzáállását ehhez a témához, és tapasztalatból írtam azt amit. Éveken át reménykedtem, hogy az RTL ezt azt amazt folytatni fog, vagy újra mûsorra fog tûzni. Közbe láttam az Animax dolgait is és a többi csatornáét. Meg tudnám magyarázni az Animax-el kapcsolatos álláspontomat is de nem teszem, mert már senki sem fûz hozzá reményt. Akkor az RTL-hez miért is fûztök több reményt, amikor kb. ugyanannyi az esély? Én is kérdezhetném ezt. Egészen egyszerûen csak annyiról van szó, hogy az RTL lassan egy évtizede játssza ugyanazt a játékot, és mindenki bekajálja, akármit is tesznek. Az Animax még csak egy éve haldoklik, de máris mindenki temeti. Hogy is van ez akkor? Na mindegy. Nem értem egyébként, hogy most miért kell egy bizonyos vélemény miatt megsértõdni, amikor én is csak véleményt nyilvánítottam. Ha nem értesz vele egyet, akkor ez van. Nem kell mindenben egyetértenünk.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #77
Postázva 2012. 12. 14 18:28:45
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19838

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: InuYasha

Én meg más szempontból figyelem az RTL-csoport tevékenységét, és jó pár dolgot újra mûsorra tûztek (más kérdés, hogy mûsoridõ-kitöltés miatt, illetve a válság okozta költséghatékonyságért), vagy épp folytatnak olyan dolgokat is, ami évek óta váratott magára. Az olyan premierekrõl nem is szólva, ami évek óta náluk volt, de nem tûzték mûsorra. Ha a Pasikat, a Gálvölgyi show-t vagy a Szeszélyest (hogy csak aktuális példákat mondjuk) elõszedték a süllyesztõbõl, erre ugyanannyi esély lenne, csak hajlandóság kell rá. Meg egy kis nézõi "rásegítés", igény. Persze, hogy temetik az Animaxot, és igazuk is van. Csak azt ne felejtsük el, hogy a két csatornát nem szabad egymáshoz hasonlítani, mert az RTL még a legrosszabb reklámbevételi évben is színes, változatos mûsort adott, míg az Animax egy kis negatív fuvallattól is összezuhan - hát még így? Nem mondtam, hogy nem értek egyet veled (bár nem mindenben, de ez tényleg lényegtelen), azt sem vártam el, hogy örömódát zengj. Majd a történelem valamelyikünket igazolja. De éppen azért, mert te is szeretnéd a folytatást látni (bár már ebben kezdek elbizonytalanodni), meg én is, inkább össze kellene fogni, nem a negtív hullámokat és a pesszimizmust sugározni. Egy halálos beteg embernek sem mondják a képébe, hogy neked kampó, pár nap, aztán csá, hanem biztatják, nyugtatják, próbálják jó kedvre deríteni. De mondom, ha neked ez a hozzáállás jobb, hát csináld. Ezen nem sértõdöm be, de nem is fogok hozzá tapsikolni.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #78
Postázva 2012. 12. 14 18:51:31
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5490
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: InuYasha

Ez esetben sajnálom, ha félreérthetõen fogalmaztam, ez sajnos elõfordulhatott. Mindennél jobban szeretném látni az InuYashát, efelõl nem hagyok semmi kétséget, csak sajnos én már belefáradtam a reménykedésbe az RTL-t illetõen. Én egy másik csatornában reménykedek már, hogy a DBZ-hez hasonlóan eljut hozzájuk és levetítik végre. Én erre több esélyt látok jelenleg, mint az RTL meggyõzésére. Az lehetséges, hogy elõvettek mûsorokat az utóbbi idõben, de nem azokat, amelyekkel gondjaik voltak. Persze manapság ez már megoldható lenne, de mind a DBZ, mind az InuYasha olyan "problémás" mûsor volt az RTL számára, amelyet nem biztos, hogy kockáztatnának. Persze errõl is õk tehetnek, mert ragaszkodtak a 12-es karikához szimplán a nagyobb nézettség reményében és ezt azóta se tudtam igazán megbocsátani nekik, mert gyakorlatilag saját magukat lõtték ki ezzel. Sokan az ORTT-t hibáztatják itt is, de a csatorna is legalább annyira benne volt a dologban. Na ez az amivel nem szoktak velem egyetérteni az emberek, pedig ez így volt.

Na mindegy, ha sikerrel járnál, amit jelenleg kétlek, de azért szurkolok, valószínûleg csodának élném meg, az RTL-hez való hozzáállásomon ez nem változtatna vélhetõen. Szóval ha csoda történne és mégis mûsorra tûznék úgy elfogadnám az igazadat, mert ez nyilvánvaló, viszont az RTL-t továbbra se tekinteném olyan csatornának, amelytõl akármit is várhatnánk. Több kell már ettõl az én meggyõzésemhez, pedig alapvetõen bizakodó ember vagyok. Ha más nem, az mutatja ezt, hogy talán én vagyok az utolsó, aki bízik az Animax feltámadásában.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)

Szerkesztette: Dumet - 2012. 12. 14 18:51:59
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #79
Postázva 2012. 12. 14 22:21:36
Avatar



Üzenetek: 21
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 21.12.11
Ennyi napja tagunk: 4509

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: InuYasha

Lengabor írta:
Ha a Pasikat, a Gálvölgyi show-t vagy a Szeszélyest (hogy csak aktuális példákat mondjuk) elõszedték a süllyesztõbõl, erre ugyanannyi esély lenne, csak hajlandóság kell rá.

Egy sorozatos példát is megemlítek ami nemrégiben történt: A Sorozat+ elkezdte leadni a Kaméleon 4.évadát amit az RTL már 2009 óta ígér. Úgyhogy tényleg ilyen erõvel ezt is adhatnák DDD Még nem adom föl a reményt hogy még lássuk valaha az új részeket. Smile
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #80
Postázva 2012. 12. 16 14:08:49
Avatar



Üzenetek: 37
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 27.09.09
Ennyi napja tagunk: 5324
Lakhely: Somogy megye
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: InuYasha

Sziasztok

Nekem még csak a 7. lemezig van meg az Inuyasha. de nem tudtam hogy kisebb vágások a DVD verzióban is vannak,mondjuk eredeti japán verziót nem néztem belõle. Bár nem meglepõ mert minden anime amcsi közremûködéssel kerül hozzánk és valamiért kicsit mindegyikbe belevagdosnak.

Annak meg szerintem is semmi az esélye hogy az RTL mûsorra tûzné megint.
Amúgy én is reménykedtem benne de aztán én is beláttam hogy felesleges. Nagyon szeretném én is látni de ez van. Magyarhonban élünk.
Lesz@rják ahogy a Dragon Ball z-t is. Tényleg csak abban lehet reménykedni hogy egy másik csatorna mûsorra tûzné. Bár elég kevés ennek is az esélye vagy mire már öregek leszünk.
Az is csoda számba megy hogy a Viasat-on Dragon Ball Z van.
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:

© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!