Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× (1080p) Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 10
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen


Regisztrált tagok: 6901
Legújabb tag: macsking

Látogatók ma: 27456
Online látogató: 10
Látogatók a hónapban: 591334
Összes látogatók: 52616108

Reklám

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 6 szavazatok)  
Ikon 
Naruto
Fentre Üzenet nyomtatása #161
Postázva 2011. 10. 13 17:06:54
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 831
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.05.10
Ennyi napja tagunk: 5093
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

Nemtom, hogy lesz-e bakigyûjtés más animékhez is, de a Naruto 168. epizódjában 6:11-kor meg egy kicsit elõtte elég csúnyán elrajzolták Sakurát, hosszabb a haja, mint kellene. DDD

Am. elõzõ komira válaszolva, Kelemen Kata az egyik kedvencem DDDHeart

http://dragonhall...s/saku.jpg
 A csatolmányt csak a regisztrált tagok érhetik el. Kérlek, login or regisztrálj

Szerkesztette: gyshinobi - 2011. 10. 13 17:18:57
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #162
Postázva 2011. 10. 15 15:05:14
Avatar



Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5494
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

Egyelõre nem tervezek bakigyûjtést más animéhez, de ez amúgy se baki, amióta levágta a haját abban a bizonyos részben, mindig ugyanekkora a haja Sakurának, úgyhogy ez egyáltalán nem baki.

Amúgy közbe elnéztem Kelemen Katát, õ valójában Teuchi lányának, Ayamének adja a hangját (nem kizárólagosan de kizárásos alapon is, mivel Sipos Eszternek nem is hasonlít a hangja az övééhez).

És ha már itt tartunk, felkerült a 185-188. részekhez tartozó stáb, mivel a 186-osnál ugyanazt írták ki, mint a 185-nél, ezért sokat kellett agyalni, hogy kitaláljam a szereplõk hangját (nem is biztos, hogy mindegyik jó, szóval ha valaki biztosabb tippet tud nálam az szóljon).

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)

Szerkesztette: Dumet - 2011. 10. 15 15:06:20
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #163
Postázva 2011. 10. 15 22:41:14
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 831
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.05.10
Ennyi napja tagunk: 5093
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

De pont, hogy el van rontva a rajzolás, elõl a haja olyan hosszú itt, mint a levágás elõtt, meg hátul is hosszabb egy kicsit. De mindegy csak mondom szólok, mert ez már az elején kiszúrta a szemem. DDD És igen, Ayame lesz Kelemen Kata (Seiko a Lovely Complexben DDD).
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #164
Postázva 2011. 11. 07 03:16:07
Avatar



Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5494
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

Mindegy, ehhez vaksi vagyok. A megerõsítést meg köszönöm, akkor nem hallottam félre. Smile

22:18

SZERK:

Naruto 186. rész szinkronstábja javítva! A hangfelismerésekért köszönet Nikinek
! Smile

07:41

SZERK2: Naruto 194. részig elérhetõ szinkronstábbal! Visszamenõleg 175-ig is javítottam a feliratok idõzítését részenként, illetve a "Magyar hangok" kiírást is beleraktam, mert az valahogy kimaradt. A 192. rész hangfelismerésében ismételten köszönet Nikinek! Smile

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #165
Postázva 2011. 11. 10 14:30:15
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 831
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.05.10
Ennyi napja tagunk: 5093
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

Spoiler tartalom:
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #166
Postázva 2011. 11. 10 15:56:08
Avatar



Üzenetek: 42
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5341
Lakhely: Budapest
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

gyshinobi írta:
Spoiler tartalom:


Engem most felcsigáztál Tongue, Sakura lesz benne?

Szerkesztette: Zgyerka - 2011. 11. 10 16:10:14
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #167
Postázva 2011. 11. 10 17:04:15
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 831
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.05.10
Ennyi napja tagunk: 5093
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

Az elõzetesben is mutatták, úgyhogy biztos lesz.HeartDDD Remélem most végre már lesz valami összetettebb szerepe is mer a Jutka nem tud kibontakozni, ha minden részben két mondatot kell odaböfögnie a mikrofonba DDD. Pedig már egyre jobban kezdem megkedvelni, ha sokáig õt hallgatom, akkor a Csondor Kata már nem tûnik olyan jónak utána, csak nem mindig találja meg az ideális hangszínt és azért tûnik sokaknak rosszabbnak a Katánál.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #168
Postázva 2011. 11. 11 01:10:09
Avatar



Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5494
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

Hát az a rész amikor Sasuke elmegy... szerintem ott nagyon odatett, nagyon jól beleélte magát a szerepébe, úgyhogy tényleg csak az a gond, hogy keveset szerepel most a fillerek miatt. Én már teljesen megbarátkoztam vele, ha jönnek megint a mangás részek majd a Shippuuval jövõre, akkor majd megláthatjuk igazán, hogy mit is alkot, de szerintem nem kell félni attól, hogy nem lesz jó, mert Judit remek színésznõ, engem legalábbis meggyõzött.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #169
Postázva 2011. 11. 11 01:19:42
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 831
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.05.10
Ennyi napja tagunk: 5093
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

Hát szerintem pont a Sasuke elmenõs rész nem sikerült a legjobban, de akkor Pálmai Szabi sem volt a legjobb formában. Mérges is voltam, hogy pont ez a rész (109.) nem sikerült úgy, ahogy elvártam volna. Persze lehet, hogy nálam van magasan a léc, de én többet vártam volna. És igen a shippuban megmutathatja majd, hogy mit tud Smile.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #170
Postázva 2011. 11. 11 01:24:22
Avatar



Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5494
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

Jó hát én nem tudom milyen az eredeti, szóval én teljesen összehasonlítás mentesen állítom ezt, hogy szerintem nagyon jó volt. Elképzelhetõ, hogy a japánhoz képest (ha azt is nézném, vagy néztem volna) már nem ezt mondanám, de így viszont, hogy nem tudom, azt tudom mondani, hogy abszolúte jó lett. Igazából a legtöbb animével így vagyok, mivel nem igazán nézek eredeti nyelven semmit és nem is szándékozom olyan mûveket elõre megnézni japánul, amire sok esély van, hogy lesz magyarul is.

Szerk: De ha már témánál vagyunk... Tölthetõ a 195-196 stábja Smile

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)

Szerkesztette: Dumet - 2011. 11. 11 02:02:12
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #171
Postázva 2011. 11. 11 02:19:11
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 831
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.05.10
Ennyi napja tagunk: 5093
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

Megnéztem a részt újból és most eléggé tetszett, jobban, mint amikor elõször néztem. Ami kicsit hiba volt benne, hogy a végén szerintem jobban kellett volna üvöltenie Sakurának. Amúgy szövegileg szerintem tökéletes lett.

Egyébként én is eléggé szinkronpárti vagyok, pl. most a Fairy Tailt várom magyarul, japánul nem vagyok hajlandó megnézni DDD
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #172
Postázva 2011. 11. 17 16:30:39
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 831
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.05.10
Ennyi napja tagunk: 5093
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

Neeeeeeee, más lett Chouji hangja, remélem csak átmeneti, mert ez nagyon szörnyû. Sick
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #173
Postázva 2011. 11. 19 00:23:03
Avatar



Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5494
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

Szerintem ez is csak átmeneti, mint Orochimaru esetében. Egyébként Chouji új hangja Minárovits Péter volt. Amúgy pedig lehet tölteni az aktuális 2 rész szinkronstábját is (197. részben egy cseppnyi feliratozás is van). Smile

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)

Szerkesztette: Dumet - 2011. 11. 19 00:24:00
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #174
Postázva 2011. 11. 25 00:29:12
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 831
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.05.10
Ennyi napja tagunk: 5093
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

200. rész! Szinte hihetetlen, hogy idáig elértünk. A Naruto a harmadik anime a Dragon Ball Z és a Pokémon után, amibõl 200 részt vetítettek nálunk, és azt meg kell jegyezni, hogy Japánban se sok anime éri el ezt a szép számot. Ünnepeljünk hát Clap, már csak azért is, mert hálisten már csak 20 rész van hátra az alapsorozatból és utána jön a Shippuuden MML
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #175
Postázva 2011. 12. 08 17:03:44
Avatar



Üzenetek: 42
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5341
Lakhely: Budapest
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

gyshinobi írta:
200. rész! Szinte hihetetlen, hogy idáig elértünk. A Naruto a harmadik anime a Dragon Ball Z és a Pokémon után, amibõl 200 részt vetítettek nálunk, és azt meg kell jegyezni, hogy Japánban se sok anime éri el ezt a szép számot. Ünnepeljünk hát Clap, már csak azért is, mert hálisten már csak 20 rész van hátra az alapsorozatból és utána jön a Shippuuden MML


És a Shippuden elõtt a mozifilmek! DDD
Most a történetek is izgalmasak, mondjuk amikor láttam Avatarrejtek felé tartott a hatalmas kõ lavina kicsit beijedtem. Tongue
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #176
Postázva 2011. 12. 08 17:10:11
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 831
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.05.10
Ennyi napja tagunk: 5093
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

A mozifilmek közül még csak az elsõt láttam, de nagyon jó volt, remélem most már majd bejelentik, hogy mikor lesznek levetítve.

Amúgy jelentem, hogy a 204. résznél a japán hangsáv valami szövegalámondásos izé DDD. Csak teljesen véletlenül nézem meg, mert kíváncsi voltam a Sakura japo rikítására,
Spoiler tartalom:
ROFL
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #177
Postázva 2011. 12. 08 23:46:24
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5341
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

Hupsz úgy lácik az oroszok vagy a csehek kicserélték a hang sáv prioritását cseréltem a részt

dragonhall.hu/images/avatars/hackL.jpg

Már nem félek, nem fázom, és nem fáj semmim sem.
Meghaltam.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #178
Postázva 2011. 12. 11 22:16:50
Avatar



Üzenetek: 13
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5341

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

Kicsit most kezd idegesíteni a magyar szinkron, Choji hangja más lett, Shinobi idézés helyett Idézõ dzsucu (ami mondjuk helyesebb is mint a shinobi idézés, de ha eddig ezt használták akkor maradjon már az) Maito Gai (Majtó Gáj) helyett amit eddig mondtak már az angol szerint mondják ki Might Guy (Májt Gáj)... Akkor az 5 legnagyobb nindzsa harcos részben Zabuza hangja ha jól halottam ugyanúgy Maday Gábor volt, erre bejön Ororchimaru és még mindig Maday az õ hangja is... Jó lenne megtudni valahonnan hogy mi van Láng Balázzsal... Vki tud errõl vmit?
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #179
Postázva 2011. 12. 11 22:42:58
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5341
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

ha már a dzsucuknál tartunk akkor Narutonál is van valami kavar mert a szimpla klón dzsucura is bazi-nagy klón dzucut mond

dragonhall.hu/images/avatars/hackL.jpg

Már nem félek, nem fázom, és nem fáj semmim sem.
Meghaltam.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #180
Postázva 2011. 12. 12 01:21:54
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 831
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.05.10
Ennyi napja tagunk: 5093
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

Ezeket én is észrevettem, azt mondja, hogy bazi nagy klónhadsereg jutsu, közben meg lesz öt klón. Az angolos Might Guy-ra én is felkaptam a fejem, pedig örültem, hogy régebben a japános Maito Gai-t használták. Láng Balázs meg Pipó László engem is érdekelne, hogy hol van.
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:
Kiemelt híreink


© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!