Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× (1080p) Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 19
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen


Regisztrált tagok: 6900
Legújabb tag: PinkGuy

Látogatók ma: 26045
Online látogató: 18
Látogatók a hónapban: 589923
Összes látogatók: 52614697

Reklám

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 6 szavazatok)  
Ikon 
Naruto
Fentre Üzenet nyomtatása #141
Postázva 2011. 09. 01 14:33:08
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 280
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 28.11.09
Ennyi napja tagunk: 5266
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

OFF:
Hát, a helyesírást, látom, nem javítja... *gonosz* Bocsi, nyelvtannáci vagyok, és magyarul a nyelveket kis kezdõbetûvel írjuk. Ez manapság sajnos nagyon elterjedt hiba, mert átvették az angoloktól.


A jetixesben ki vannak vágva a csúnya részek, de manapság az animaxos verziókban eredeti, vágatlan japán videók vannak. (Na jó, a DQ-ban nem.) Én a Narutót azóta nem nézem magyar felirattal, amióta az a csapat, amelyikkel néztem, annyi gusztustalan káromkodást tett bele, amennyit csak bírt. Engem ez nagyon zavar. Szerintem nem vicces, ha valaki káromkodik, szóval ebbõl a szempontból nekem a szinkronok jobban bejönnek. Smile A szinkronhangokról nem tudok mit mondani, kinek a pap, kinek a papné.

Az viszont igaz, hogy ha legalább feliratot olvasnak, az is segít az olvasásban. (Mivel ugye manapság nem túl divatos dolog olvasni...) De ha gyors döntéshozást / cselekvõképességet akarsz fejleszteni, akkor inkább járj valami harcmûvészeti órára, mert az olvasás alapvetõen passzív dolog, ha esetleg egy sor végét nem olvasod el idõben, még nem történik semmi különös.

És nem kötekedésbõl írom a dolgokat, csak gondoltam reagálok, mert elég bõ véleményed van. DDD

Szerk.: Látom, közben Dumet is írt. Dumet, légyszi ne ijeszd el azokat, akik felirattal szeretnek nézni animéket. Elvégre én a feliratos részen dolgozom, vagy mi a manó.

Szerkesztette: Mithril - 2011. 09. 01 14:35:18
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #142
Postázva 2011. 09. 01 14:57:28
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19842

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Naruto

Több idétlen, fölösleges káromkodás, mint amennyi az Animax-féle
Narutoban van, nem értem hogy lehet. HMMM
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #143
Postázva 2011. 09. 01 15:10:42
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 280
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 28.11.09
Ennyi napja tagunk: 5266
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

Hmm, hát annyira nem emlékszem a szinkronra, de ami abban a magyar feliratban volt nekem már túl sok volt xD
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #144
Postázva 2011. 09. 01 17:44:35
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19842

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Naruto

Dumet írta:
Hát nem tudom, hogy most épp melyik Naruto-ról alkottál véleményt, gondolom a Jetix-bõl indulsz ki, az Animaxest meg nem is láttad, így mondjuk persze egyszerû elítélni.


Erre annyit tudok válaszolni, hogy magyar nyelven kezdtem nézni az animéket addig a pontig amíg elért a szinkronizált részek végére a tv-ben. Azután is tv-ben néztem az ismétlést amíg 1 barátom nem mondta, hogy fent van neten a többi rész de felirattal.
Szóval nekem sem volt sok bajom azzal, hogy szinkronos avagy sem igazából maga a történet érdekelt és érdekel de nincs kedvem éveket várni arra, hogy leszinkronizálják a teljes sorozat(okat)ot.

Dumet írta:
Végezetül pedig... örülünk, hogy kifejtetted a véleményedet, de ez nem hiszem, hogy alkalmas hely arra, hogy a feliratot népszerûsítsd. Mint láthatod ez az oldal nagy részben szinkronos animékkel foglalkozik, valószínûleg a hozzád hasonlóan gondolkodó emberek nagy részét nem itt fogod megtalálni.



Nem is állt szándékomban a feliratot népszerûsíteni de a szinkronos verziót sem. Mindenkinek szíve joga eldönteni melyik tetszik neki jobban. Én azért vagyok a felirat mellett mert sokkal elõrébb tart a történet. Mindezek mellet a mangát is olvasom mert az még elõrébb tart.

A hozzám hasonló gondolkodású emberek már nagyobb részt felfedezték a felirat örömeit.

05:41

Mithril írta:
Hát, a helyesírást, látom, nem javítja... *gonosz* Bocsi, nyelvtannáci vagyok, és magyarul a nyelveket kis kezdõbetûvel írjuk. Ez manapság sajnos nagyon elterjedt hiba, mert átvették az angoloktól.


Teljes mértékben egyet értek veled. Nem szeretem én sem a helyesírási hibákat böngészgetni kifelé ezek szerint van még mit tanulnom Smile Köszönöm szépen, hogy rávilágítottál a hibáimra Smile

Mithril írta:
De ha gyors döntéshozást / cselekvõképességet akarsz fejleszteni, akkor inkább járj valami harcmûvészeti órára, mert az olvasás alapvetõen passzív dolog, ha esetleg egy sor végét nem olvasod el idõben, még nem történik semmi különös.


Ebben is igazat kell adnom neked. Lehetséges, hogy igen rosszul fogalmaztam meg a gondolataimat. Én kérek elnézést ezen téves fogalmazásomért.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #145
Postázva 2011. 09. 01 18:46:19
Avatar



Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5494
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

Hát erre csak annyit tudok írni, hogy türelem rózsát terem. Én is elértem a szinkronos részek végéig, de engem zavar, ha nem a saját anyanyelvemen hallhatom a szereplõket megszólalni. Olyannyira zavar, hogy nincs is kedvem tovább nézni. Persze megfordult már a fejemben nekem is, de azt hiszem, hogy én mégiscsak megtisztelem a szinkron készítõit azzal, hogy megnézem azt, amit alkottak. Ha erre várnom kell éveket, hát várok, nem sietek sehová, addig nézek mást, aztán majd visszatérek erre, ha lesz folytatása. Egyébként én valószínûleg kirívó eset vagyok, mert képes vagyok csak a szinkron miatt is megnézni meséket. Na mindegy, nem mondtam, hogy egyik vagy másik dolog rossz vagy helytelen, csak gondoltam én is kifejtem a véleményem, ha már megtetted te is, és ennek az ütköztetésébõl talán kiderülnek olyan dolgok amiket egyikünk másikunk nem fedezett fel még, vagy netán elzárkózott elõle eddig.

Mithril: én nem üldözök el senkit innen, de beláthatod, hogy én, mint szinkronpárti, van egy véleményem. Az, hogy nézek-e ezen kívül felirattal is animéket, az már az én dolgom (igen nézek néha, de csak olyat, ami a közeljövõben nem valószínû, hogy szinkronos lesz).

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)

Szerkesztette: Dumet - 2011. 09. 01 18:47:44
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #146
Postázva 2011. 09. 01 19:44:43
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 280
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 28.11.09
Ennyi napja tagunk: 5266
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

Jó, csak az a megjegyzésed volt ijesztõ, miszerint ezen a fórumon nem fog találni feliratpárti embereket xD
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #147
Postázva 2011. 09. 01 20:12:31
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19842

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Naruto

Véleményem szerint az nem baj ha kifejtjük a magán véleményünket sõt az sem baj ha ezek eltérnek egymástól esetleg ütköznek egymással. Hiszen ezek miatt a tulajdonságaink miatt vallhatjuk magunkat embernek és ezért mondhatjuk azt is, hogy ennek köszönhetõen vagyunk egyediek.

Elûzés azért mert nem találok felirat párti tagokat. Hát aki ilyen oknál fogva elmegy innen az vessen magára. Ma regisztráltam erre az oldalra, fórumokba körülbelül 4 éve nem írtam de mindennek ellenére mivel egész jól (tartalmasan) el lehet kommunikálni veletek(nem úgy mint némely website adminjaival akik csak f@..zni tudnak az értelmes kommunikáció helyett). Megtiszteltetésnek érezném ha nem lennék elzavarvaTongue Igaz nekem is vannak idõszakok az életemben amikor mély pontra jutok és olyankor esetlegesen akaratomon kívül is meg bánthatok bárkit. Reményeim szerint ezeket a mélypontokat tudom kezelni de ha még is megbántanék valakit akkor elõre is elnézést kell kérjek. Kérlek nézzétek ezt el nekem mert én is csak ember vagyok.


Remélem nem fordul elõ ilyesmi.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #148
Postázva 2011. 09. 24 00:58:03
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19842

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Naruto

ilyen nincs...filler mindenhol...sima naruto,shippuuden...vki tudja kb mikora adják le a simát?mondjuk ugy még 2011be meglesz.csak mert már kíváncsi vok a shippuddenes szinkronra^^az már komolyabb lesz..
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #149
Postázva 2011. 09. 24 12:43:32
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5341
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

aszem még van, 38 körüli rész 19-20 hét mire befejezik a simát utána még olyan 3-6 hónap pihi ha minden igaz, akkor fogják le adni a simának a filmjeit, ha jól tudom, 3 van neki, de kétlem, hogy mindet meg csinálják és aztán jön a sippuuden de viszont ott is 33 rész után kezdõdik az igazi kaland mert ahogy bele néztem 30 elõtti ilyen bemutatkozás kivel mi történt 1-2 rész ott is elég komoly de aztán jön a kõkemény durr bele de ha nem akkor bocsi tényleg csak át pörgetem 32X-es sebességgel

dragonhall.hu/images/avatars/hackL.jpg

Már nem félek, nem fázom, és nem fáj semmim sem.
Meghaltam.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #150
Postázva 2011. 09. 24 17:20:49
Avatar



Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5494
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

Szerintem ez a csillagos filler most egész jó, a dalt azóta is hallgatom annyira szép, ja meg hát a legutolsó rész amit eddig leadtak, az nagyon megható volt, szóval ezek most egész jó fillerek, de persze ugye ez változó volt eddig is. Amúgy úgy van kb. ahogy Izzy mondja, mármint, hogy kb. jövõ nyár-õsz körül jön a Shippu kb.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #151
Postázva 2011. 09. 24 20:37:11
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5341
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

Spoiler tartalom:

dragonhall.hu/images/avatars/hackL.jpg

Már nem félek, nem fázom, és nem fáj semmim sem.
Meghaltam.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #152
Postázva 2011. 10. 01 20:39:39
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 831
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.05.10
Ennyi napja tagunk: 5093
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

izzy írta:
aszem még van, 38 körüli rész 19-20 hét mire befejezik a simát utána még olyan 3-6 hónap pihi ha minden igaz, akkor fogják le adni a simának a filmjeit, ha jól tudom, 3 van neki, de kétlem, hogy mindet meg csinálják és aztán jön a sippuuden de viszont ott is 33 rész után kezdõdik az igazi kaland mert ahogy bele néztem 30 elõtti ilyen bemutatkozás kivel mi történt 1-2 rész ott is elég komoly de aztán jön a kõkemény durr bele de ha nem akkor bocsi tényleg csak át pörgetem 32X-es sebességgel


Izzy, rosszul tudod, a Sippuudennél szinte egybõl kezdõdnek a kalandok, méghozzá szerintem a Naruto egyik legvéresebb és legkomorabb fejezetével. Szóval izgi lesz DDD A sima Narutos filmek közül remélem mindegyiket leadják.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #153
Postázva 2011. 10. 02 03:32:15
Avatar



Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5494
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

Tölthetõ a Naruto 181-184. részekhez tartozó dalfeliratozás és szinkronstáb kiegészítõ feliratként az adott letöltések lapjairól a megszokott módon!

Elnézést, hogy ennyit kellett várni rá, de nem volt idõm hamarabb feldolgozni a listákat és a dalokat. Mivel a 183-184-hez nem írta ki az Animax a listát, így azokban csak azok a hangok szerepelnek akiket eddig is tudtunk vagy felismertem.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)

Szerkesztette: Dumet - 2011. 10. 02 03:35:37
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #154
Postázva 2011. 10. 03 21:18:03
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 831
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.05.10
Ennyi napja tagunk: 5093
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

Ahogy elnézem már a Narutóhoz is a Pannonia SS csinálja a szinkront, pedig én abban a hitben voltam, hogy a régebbi, még le nem futott animék megmaradtak az SDI-nál. Valaki amúgy tud valamit a váltás okáról? Mondjuk õszintén szólva nem volt rossz döntés, mert szerintem a Pannoniások jobban dolgoznak, nincs annyi baki mint az SDI-nál volt.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #155
Postázva 2011. 10. 03 21:48:48
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5490
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

gyshinobi írta:
izzy írta:
.... aztán jön a sippuuden de viszont ott is 33 rész után kezdõdik az igazi kaland mert ahogy bele néztem 30 elõtti ilyen bemutatkozás kivel mi történt 1-2 rész ott is elég komoly de aztán jön a kõkemény durr bele de ha nem akkor bocsi tényleg csak át pörgetem 32X-es sebességgel


Izzy, rosszul tudod, a Sippuudennél szinte egybõl kezdõdnek a kalandok, méghozzá szerintem a Naruto egyik legvéresebb és legkomorabb fejezetével. Szóval izgi lesz DDD A sima Narutos filmek közül remélem mindegyiket leadják.


Jaja DDD Ahogy mondod gyshi DDD Rögtön az elsõ résztõl fogva nincs több filler! Azonnal durr durr bele a közepébe elkapják a manga fonalát és nincs megállás olyan 100-115ig ahol pici belefér és tök jó filler jön, aztán..........Jön a fõellenség DDD 125be és onnantól végleg beindulnak a dolgok........Totál izgi elszáll a történet és míg nem jön a túlzott politika addig jó is a téma, aztán ismét felpörögnek és itt tartunk most 230 körül (legalábbis én addig néztem DDD )

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #156
Postázva 2011. 10. 04 12:14:13
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 831
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.05.10
Ennyi napja tagunk: 5093
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

Nem egészen, ugyanis 54-tõl már van filler DDD belegyúrva egy kis manga, de szerintem annyira jól sikerült, hogy, aki nem ismeri a mangát annak fel se tûnik DDD. Gondolom elsõ adagban majd az elsõ 53 rész lesz látható, mivel addig tart az elsõ két nagy lélegzetvételû fejezet. DDD
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #157
Postázva 2011. 10. 04 12:42:01
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5490
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

Az igaz DDD De meg se említettem, mert az kell oda, olyan jó DDD De am ja...ott jön egy filler féle, de az bevág a történetbe és egész jó

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #158
Postázva 2011. 10. 04 13:43:36
Avatar



Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5494
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

Pannonia Sound Systemre való váltásról csak annyit lehet tudni, hogy valamiért átváltottak, vagy lejárt a szerzõdés, vagy felbontották valami miatt. Mindenesetre ami a legutóbbi tavaszi beszélgetésen elhangzott, ahol Hamvas Dani és Imri Laci volt ott, az derült ki, hogy mivel ez egy lényegesen kisebb stúdió, így a hajtás is kisebb, mert kevesebb a megrendelés mint az SDI-nál ami egy elég élen járó stúdió. Ebbõl következõen egy-egy felvétel elkészítésére kétszer annyi idõ van, mint amennyi az SDI-nál volt, talán ezzel magyarázható az, hogy kevesebb a baki, és jobb minõségû lett a szinkron. Egyébként még annyi történt, hogy a három fordító átment a váltáskor a Pannoniához, akiknek már volt tapasztalatuk jó pár Animaxes anime fordításában.

A Shippu meg, nos ha sikerül úgy venniük mint a Bleachet, vagyis évadok szerint akkor lehetséges. Ha jól tudom a Shippuba már egészen máshogy vannak az évad felbontások (ne menjünk bele, hogy ez a japán vagy az amcsi). Mindenesetre valóban 53 részes az elsõ adag, gondolom ez nem fog olyan nagy gondot okozni nekik, hogy ne 52, hanem 53 rész legyen. Viszont ahogy nézem a következõ adag már neccesebb, mert az 112-ig lenne 105 helyett, szóval tényleg azon fog múlni, hogy sikerül-e megegyezni a forgalmazóval és a japóval. De egyelõre ne menjünk ennyire elõre, ez még igencsak messze van...

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #159
Postázva 2011. 10. 08 02:24:35
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 831
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.05.10
Ennyi napja tagunk: 5093
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

Ha jól hallottam Onbaa magyar szinkront kapott DDD, de legalábbis nem ugyanaz, mint a japán Smile.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #160
Postázva 2011. 10. 08 18:33:25
Avatar



Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5494
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

Lehetséges, mert két nõi szinkronhangot írnak ki azok közül, akiket nem azonosítottam be. A probléma amúgy az hogy ugyanazt írták ki a 186. részre is és nem tudom még, hogy csak összerakták a kettõt, vagy egyszerûen leszarták a második részt... Ma nézem meg a 186. részt, és holnap jön a stáblista feliratban a megszokott módon. Amúgy valószínûleg Kelemen Kata volt Onbaa.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:
Kiemelt híreink


© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!