Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

A kék szemű szamuráj Itou Junji hátborzongató japán meséi Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A kék szemű szamuráj Itou Junji hátborzongató japán meséi Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Mary és a varázsvirág Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ××

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 23
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen


Regisztrált tagok: 6935
Legújabb tag: Wanda-chan

Látogatók ma: 24382
Online látogató: 23
Látogatók a hónapban: 471171
Összes látogatók: 53119042

Reklám

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 6 szavazatok)  
Ikon 
Bleach
Fentre Üzenet nyomtatása #141
Postázva 2010. 03. 26 13:45:26
Avatar

Csapatvezető


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5513
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bleach

Mint mondtam, 26 részből nem tudod megállapítani. Példának okáért én a Yu Yu Hakushót 82. részig láttam, de csupán a 66-ik voltak benne olyan párhuzamok amik egy az egyben másolatai voltak a DBZ-nek. De nem csak olyan volt mint a DBZ, hanem az egy az egyben az volt. Na de nem térek el a témától. Nagyon könnyen lehet párhuzamokat vonni sorozatok között és kreálni is lehet őket. Nem ismerem el, és mégpedig azért mert nincs mit elismernem. Természetesen én is láttam azokat az animéket, amiket te itt leírtál, véleményem szerint NEM lehet szoros párhuzamokat vonni. Egyedül az említett shounen párhuzamok azok, amik előfordulhatnak, de a Bleachnek szerintem olyan története van egy az egyben, ami abszolúte ugyanannyira egyedi, mint pl. a Narutonak. Nem akarlak itt téged győzködni, mert azt gondolsz amit akarsz, de véleményem szerint elfogult vagy még mindig, és ez a további hozzászólásokkal se fog változni. Felesleges folytatnod, mert ebben a beszélgetésben te nem fogsz tudni olyan érveket felállítani amelyek döntő bizonyítékként szolgálnak. Egész egyszerűen azért, mert nem láttad még a sorozatot és mint említettem, elfogult vagy.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #142
Postázva 2010. 03. 26 13:57:47
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19861

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Bleach

Egy kicsit a Sónenről, mert szerintem nem mindneki tudja mit jelent:

Spoiler tartalom:

Tehát a Sónen azt jelenti, hogy mindig egy fiúról szól a történet, és a lány szereplők, csak mellékesek. Tehát a Yu Yu Hakusho is Sónen Anime.

Dumet írta:

És azt meg ne felejtsd el, hogy a shounen műfajban akaratlanul is, de másolják egymást, ha a Bleachben is ennyi másolatot véltél felfedezni, akkor a Narutóban is van legalább ennyi, elhiheted.


Tehát ha Bleachet nem tekintitek másolatnak, akkor a Yu Yu Hakushot sem lehet másolatnak tekinteni, hiszen akaratlanul másolt a Dragon Ball Z-ből.
Máspedig, a Naruto egy egész Ninja világot teremtett, kölönféle saját kitalált technikával, míg a Bleach vehetett más animéktől ötleteket, és így könyebb volt elkészíteni az animét.

Szerkesztette: - 2010. 03. 26 13:58:41
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #143
Postázva 2010. 03. 26 14:37:12
Avatar

Csapatvezető


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5513
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bleach

Az utolsó reagálásom következik a témában.
1. Mindenki tisztában van a shounen jelentésével és hogy mit takar, az okoskodásod szerintem kezd kicsit mindenkinek az agyára menni.
2. Nem írtam olyat, hogy egyik shounen sem lehet teljes másolat, csak azt, hogy minden shounen vesz egy kicsit a többiből --> ez nem zárja ki tehát a lehetőségét annak, hogy túlzásba esnek, ugyanakkor minden shounen rendelkezik saját történettel, a kérdés csak az, hogy ez a történet mennyit merít másokból
3. Érezhető, hogy a logikád elég ingatag lábakon áll az előbbieket elnézve.

Nos tehát a további viták elkerülése végett, amik feleslegesek, jó lenne ha befejeznéd az okoskodást, mert mint látható nemhogy nem tudsz felmutatni logikus érvet, csak szítod a tüzet azzal, hogy megpróbálod a saját igazadat bebizonyítani minden áron.


Az előbb ismertetett viselkedés a Fórum szabályzat I. 1. szabályát (a jó ízlés határain belül történő véleménynyilvánítást) sérti. Amennyiben csak és kizárólag a saját érdekeidnek megfelelően folytatod a jelenlegi vitát, kénytelen leszek kiszabni a megfelelő szankciót.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #144
Postázva 2010. 03. 26 18:43:15
Avatar



Üzenetek: 63
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 13.09.09
Ennyi napja tagunk: 5361
Lakhely: Temerin
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bleach

Már nem tudok mit irni itt Dumet nagyon megmondta az igazat,de Pinknek mindig van valami kikötni valója.Ez itt a Bleach fórum topik itt nem szarni kell a Bleachet hanem megbeszélni h mi jó benne nem itt az egészet ....
Ha Pink ennyire sok ebben az animében a hiba akkor minnek nézed?Akkor nézd a Yu Yu Hakusot és a Narutot amiből "lopták" szerinted!!!!!!
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #145
Postázva 2010. 03. 26 19:00:38
Avatar

Csapatvezető


Üzenetek: 2138
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5509
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bleach

Spoiler tartalom:
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #146
Postázva 2010. 03. 27 10:03:12
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 280
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 28.11.09
Ennyi napja tagunk: 5285
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bleach

Na ja. Szóval akkor itt egy téma:
Ki meddig látta az animét? Van itt valaki rajtam kívül, aki feliratosan nézi? HMMM
Esetleg valaki, aki a mangát olvassa? A mostani fejezet naggggyon izgalmas volt *.*
Spoiler tartalom:

Egyébként tévedtem, bocsi. Nyáron vége lesz a Fake Karakura Town arcnak.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #147
Postázva 2010. 03. 27 11:28:56
Avatar



Üzenetek: 63
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 13.09.09
Ennyi napja tagunk: 5361
Lakhely: Temerin
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bleach

A Bleachet én az anime verzióját 109.részig láttam,nem szeretem a feliratos animéket ezért ezt sem nézem feliratosan.
Néha elolvasom a mangát de nem mindet csak néhányat pl.elolvastam az arrancarok részek elejét nem sokat 5-6 fejezetet.
Vége van már az Aizen elleni harcnak az animében??Vagy még tart?
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #148
Postázva 2010. 03. 27 11:41:28
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 280
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 28.11.09
Ennyi napja tagunk: 5285
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bleach

Még a mangában is tart, ne aggódj DDD
Azt mondják, hogy nyár közepén lesz vége (mármint a mangában), de lehet hogy csak a harc egy részének, és majd még folytatják egy másik arcban.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #149
Postázva 2010. 03. 27 11:44:14
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 168
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5360
Lakhely: Tát
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bleach

Természetesen a 109. részig láttam én is. Csak magyarul nézek animéket.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #150
Postázva 2010. 03. 27 11:55:53
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 280
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 28.11.09
Ennyi napja tagunk: 5285
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bleach

Aha, úgy látom, itt mindenki a szinkronra szavaz Smile Én az első 51 részt láttam szinkronnal, még akkor, amikor csak addig volt szinkron, aztán tovább néztem felirattal... jó régen volt az DDD Versenyeztünk az osztálytársammal, hogy ki tud többet nézni... én nyertem^^
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #151
Postázva 2010. 03. 27 18:27:35
Avatar



Üzenetek: 161
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 19.09.09
Ennyi napja tagunk: 5355
Lakhely: Tiszagyulaháza
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bleach

Hogy őszinte legyek, tulajdonképpen az egész Bleach-et végignéztem, ameddig leadták, meg olvasom az animén túli részek mangafejezeteit, tehát még hozzá is tudnék szólni a témához:
Spoiler tartalom:

Szerkesztette: mtarr - 2010. 03. 27 18:29:03
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #152
Postázva 2010. 03. 27 19:02:49
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 280
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 28.11.09
Ennyi napja tagunk: 5285
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bleach

Spoiler tartalom:

Tényleg, a Bounto sagának a történetét Kubotite írta? Vagy teljesen az animekészítők agyszüleménye? (Azért kérdem, mert elvileg a zanpaktous sztorit ő írta...)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #153
Postázva 2010. 03. 27 20:03:11
Avatar



Üzenetek: 161
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 19.09.09
Ennyi napja tagunk: 5355
Lakhely: Tiszagyulaháza
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bleach

Spoiler tartalom:
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #154
Postázva 2010. 03. 27 23:27:51
Avatar



Üzenetek: 191
Megköszönve: 2 ideje 2 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5360
Lakhely: Budapest

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bleach

Én is a 109. részig láttam az animét, hasonlóan Imréékhez én is magyar szinkronnal nézem.
Viszont elég nehezen viselem a várakozást...Fun
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #155
Postázva 2010. 03. 28 09:03:47
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 280
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 28.11.09
Ennyi napja tagunk: 5285
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bleach

Oké, értem Smile Gondoltam, hátha a forgatókönyvet ő írta, vagy valami ötletet adott hozzá, de ezek szerint mégsem.
Ha minden igaz akkor a Bleach folytatódik a Soul Eater befejezése után, nem? Mintha én azt olvastam volna valahol...
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #156
Postázva 2010. 03. 28 10:28:52
Avatar



Üzenetek: 178
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 26.10.09
Ennyi napja tagunk: 5318
Lakhely: Győrújbarát
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bleach

Én is csak szinkronnal nézem, de kibírom a várakozást mert van addig más elfoglaltságom is. Smile
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #157
Postázva 2010. 03. 28 18:34:33
Avatar



Üzenetek: 63
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 13.09.09
Ennyi napja tagunk: 5361
Lakhely: Temerin
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bleach

Én is kibirom valahogy hogy ne nézzem tovább...de van nekem is más anime amit nézek!!
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #158
Postázva 2010. 03. 30 13:56:17
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19861

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Bleach

Csákány!
Na most ma nézztem meg 2 Bleach részt, a 27-28-adik részeket.
Tetszettek, és jók voltak. Csak az a lány, nekem még mindig erőltetett karakter.Rules
Szerintem úgy gondolták, hogy kell bele egy erős női karakter is a főszereplők közé, ne csak a fiúk legyenek.

Ti hogy gondoljátok?Happy
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #159
Postázva 2010. 03. 30 14:58:20
Avatar



Üzenetek: 161
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 19.09.09
Ennyi napja tagunk: 5355
Lakhely: Tiszagyulaháza
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bleach

Minden shounenbe kellenek olyan karakterek, akik úgymond "boldogítják" a nézőközönséget, ugyanis kedvcsináló karakterek nélkül nem lenne teljes egyetlen shounen anime szereplőstábja sem. Borzasztó nehezen lehetne elképzelni például egy Dragon Ballt Herkules nélkül, vagy egy Inuyashát Miroku nélkül, de még mindig nem lenne igazi a Soul Eater szereplőstábja sem, ha nem szerepelhetne benne Excalibur. Még a Bleach sem érné egy fillért sem, ha kihagyták volna belőle Kont vagy Don Kanonjit, tehát én úgy gondolom, hogy Orihime mindenképpen kulcsfigurája kell, hogy legyen ennek az animének; ezt majd a 3. adag részei (110-167) fogják igazán részletesen vázolni, hogy Kubónak miért is van szüksége erre a karakterre.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #160
Postázva 2010. 03. 30 16:16:18
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19861

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Bleach

Hát, tényleg jó karakter, meg poénosan szerepeltetik benne, de a harc közben nem ér semmit, esetleg mondjuk pajzsot emel az Isidának, ő meg el lő egy szuper nyilat.
De ez a kimondás nem kellene, hogy elutasítom, még a képessége jó lenne, de a szöveg nem kéne. De hogy lett neki képessége?HMMM Ha kiderül a mesében, akkor ne mondjátok el.
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:
Kiemelt híreink


© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!