Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× (1080p) Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ××

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 12
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen


Regisztrált tagok: 6892
Legújabb tag: Pali

Látogatók ma: 12339
Online látogató: 12
Látogatók a hónapban: 489521
Összes látogatók: 52514295

Reklám

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 3 szavazatok)  
Ikon 
Vampire Knight
Fentre Üzenet nyomtatása #41
Postázva 2011. 10. 19 00:49:24
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5338
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Vampire Knight

OFF:
Egyébként SATA vagy IDE winyi/dvd-rw mert ha ide akkor lehet hogy el fáradt a vezeték vagy kicsúszót a japer most nem régiben nekem is ez volta baj hogy egyszer rendesen meg írta máskor meg nem és csak a kábel miatt mert kicsit melege volt és szenesre olvadt a IDE kábel. de nem árt venni egy lemez tisztit cdt ami a felsõ fele végig párnázott ás a statikus elektromosság elvén mûködik ennyit tudok mondani ami nem csere mert ha mégis akkor vagy egy használtat de manapság ujonanis hozzád vágnak egy DVD irot mert most már a kilemezes cumo a nyerö

dragonhall.hu/images/avatars/hackL.jpg

Már nem félek, nem fázom, és nem fáj semmim sem.
Meghaltam.

Szerkesztette: Dumet - 2013. 05. 12 15:55:40
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #42
Postázva 2011. 10. 19 19:58:46
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19839

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Vampire Knight

OFF:
hm nem hiszem, hogy az írással lenne gond... már 2 gépen is megpróbáltam kiírni a cuccokat. Viszont a lejátszón olyan, mintha el akarná kezdeni lejátszani a fájlt csak vmi miatt nem indul... "nem tetszik neki vmi"
Ma átkonvertáltam mpeg2 formátumba, úgy már lejátszotta, csak egy baj volt vele, hogy a kép minõség már nem ugyan az:S pedig már örültem, hogy ezt lejátssza...:S esetleg vmi más formátumot nem tudtok ami jó is, és elvileg le is tudná játszani?

Szerkesztette: Dumet - 2013. 05. 12 15:55:51
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #43
Postázva 2011. 10. 20 23:06:52
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 213
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 13.09.09
Ennyi napja tagunk: 5339
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Vampire Knight

OFF:
Gondoltam én is kipróbálom... nálam is lejátszotta a DVD lejátszó.
Khm... bocsi a kérdésért, de biztos, hogy a DVD verziót szedted le? Mert még az MKV-nál el tudom képzelni, hogy a lejátszó próbálja lejátszani, de nem jön össze neki.

Sajna, ha konvertálgatod, akkor elkerülhetetlen, hogy romoljon a minõsége. Legfeljebb arra tudsz törekedni, hogy minél kisebb mértékben romoljon.
Írtad milyen formátumokat tud lejátszani a lejátszód. Azokat tudod kipróbálni.
De ha már így nekiálltál konvertálgatni, akkor én a helyedben tuti kipróbálnék mindent, még az AVI-t is, bármennyire abszurdnak tûnik... DDD Hajtana a kíváncsiság. DDD

Szerkesztette: Dumet - 2013. 05. 12 15:57:05
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #44
Postázva 2011. 10. 20 23:39:48
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5487
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Vampire Knight

OFF:
Na igen az mpeg2 az nagyon rossz ötlet...Viszont esetleg egy direkt konvertálás se jöhet rosszul...Azzal nem romlik és..hátha hat rá DDD
De igazából....más formátum..huuh szerintem nincs asztalira. Nálad lesz valami gond, mert másnál lejátssza, nálam is, szóval...

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.

Szerkesztette: Dumet - 2013. 05. 12 15:56:49
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #45
Postázva 2011. 10. 21 01:43:36
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5491
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Vampire Knight

OFF:
Vannak kényesebb asztali lejátszók, amik a tökéletesen asztalira tervezett AVI-t se játsszák le. Nekem is van egy ilyen lejátszóm egyébként, sajnos akármit csinálok vele, ha megmakacsolja magát, akkor nem játssza le. A régebbi lejátszók pedig elõfordulhat, hogy eleve AVI-t se játszanak le de ez mondjuk kevésbé valószínû, mert az már tényleg régi.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)

Szerkesztette: Dumet - 2013. 05. 12 15:56:33
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #46
Postázva 2011. 10. 21 21:36:31
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19839

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Vampire Knight

OFF:
No sikerült megoldani úgy a dolgot, hogy ne romoljon a képminõség. Átkonvertáltam elõször divx-be, de ott a kép olyan volt, mintha szétcsúszott volna... utána megpróbálkoztam az xvid formátummal, na utána már jó lettSmile szóval így sikeresen kitudtam írni és még le is tudja játszani a dvdSmile De még mindig nem értem, hogy mi baja lehetett, mert eddig ilyen gondom nem volt, hogy az avi formátumot ne játszaná le:S No mind1, a lényeg az, hogy már mûködik és köszönöm mindenkinek a segítséget, ötleteket!!Smile

Szerkesztette: Dumet - 2013. 05. 12 15:56:22
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #47
Postázva 2011. 12. 22 22:56:36
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 168
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5338
Lakhely: Tát
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Vampire Knight

Na, végre eljutottam odáig, hogy megnéztem mind a 26 részt, ezért ha megengeditek (de ha nem, akkor is ) leírnám a véleményemet az animérõl. Nos eléggé furcsán indult, legalábbis számomra a dolog, aztán rövid idõn belül rájöttem hogy ez valószínûleg ilyen jellegû anime lesz (erõs szentimentalizmus jellemzi ) , ezért lavórt raktam a monitor alá ahová a sok nyál folyhatott. Számomra nem volt túl mozgalmas, nagyon lassan haladt a története még így is hogy 26 részes csupán. A vámpírok tetszettek, de közölük sem lehetett mindenkit megismerni igazán amit személy szerint sajnálok. A szinkronhangok jók voltak, nem volt kifogásom ellenük. Sokaktól hallottam hogy "hû, ez milyen jó anime, ilyen király, olyan király" stb. Nekem nem tetszett. Összességében egy tízes skálán mondjuk 4-es, 5-ös. Négyest kapott volna, de a szinkronhangok megmentették így kap egy 5-t, de többet nem. Többször tuti hogy nem nézem meg. Bocs azoktól akiket ezzel esetleg bántok, nem annak szántam, csupán csak a saját véleményemet írtam le. Ettõl másnak még lehet egy 9 vagy akár 10 pontos anime is.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #48
Postázva 2013. 05. 12 15:49:31
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5491
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Vampire Knight

Innen is elveszett egy hozzászólás az adatbázis malõr miatt, ezúton pótolnám.

Kedves Vampire Knight rajongók!

A két 13 részes sorozat 720p változatában módosítások történtek, így a részek újratöltésre kerültek! A módosítás az MKV fájlokba helyezett kiegészítõ feliratokra vonatkozik, amely az epizód végi endingen megjelenõ magyar szinkronstábokat tartalmazza!

Ennek oka a premier során az Animax által ki nem írt szinkronhangok, valamint tévesen felismert szinkronhangok kiírása. Ezen felül a kiírások az égetett japán írásjeles stábok megjelenéséhez lett idõzítve az Animaxen való leadás módjához hasonlóan. Aki tehát igényli ezeknek a változtatásoknak a szükségességét saját maga számára is a teljesen hibátlan release érdekében, az töltse le újra a 720p-s részeket! Smile

Remélem, elnyeri a tetszéseteket!

Hasonló változtatást eszközöltem ezzel együtt a Slayers, a kis boszorkány 4-5. évadja esetében, amelyet annak a fórumtémájában olvashatjátok!

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #49
Postázva 2016. 02. 05 21:24:42
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 6
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 22.12.15
Ennyi napja tagunk: 3048

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Vampire Knight

Én mangaként ismerkedtem meg a VK-val. Életem elsõ online olvasott története, vagy 5 éven keresztül követtem havonta az új részeket. Nem egy nagy szám a történet, de "az elsõ" jellege miatt, mindig is közel áll majd a szívemhez. Nagyon kíváncsi voltam az animére. Hatalmas csalódás volt. A rajzolása borzalmas(ahhoz képest, hogy a manga milyen), a történetvezetés pocsék, pont a lényeg nem jön át rajta. Viszont az OST és a japán seiyuu gárda kiváló.
Így, azt tudom mondani, érdemes a mangával próbálkozni, az animébe pedig a fenti két ok miatt belenézni. Smile
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #50
Postázva 2016. 02. 07 17:28:24
Avatar



Üzenetek: 34
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 04.05.12
Ennyi napja tagunk: 4375
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Vampire Knight

Hát igen sajnos az anime elég furcsa lett a mangához képest, fõleg a befejezése. De szerintem a rajzolással nem volt gond inkább csak a történet vezetéssel mert vontatott volt és a vége is nagyon eltért a mangától. Mondjuk én elõbb az animét láttam és aztán lettem kíváncsi a mangára így lehet hogy szerencsésebb. ^^
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #51
Postázva 2016. 02. 14 20:49:56
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 6
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 22.12.15
Ennyi napja tagunk: 3048

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Vampire Knight

Lehetséges. DDD

Nekem valahogy "túl gagyi" lett a rajzolása az eredetihez képest. Vannak annyira szép rajzolású animék, szerintem ez is megérdemelt volna egy ilyen kivitelezést. Persze, nem lehet minden tökéletes. DDD
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #52
Postázva 2016. 05. 16 08:20:32
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5491
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Vampire Knight

Nekem pont a rajzolása mentette meg úgymond, mert maga a történet nem különösebben fogott meg. Legalábbis az animéé. A manga mondjuk nekem is jobban tetszik, de ugyebár csak azért kezdtem el az animét is nézni, mert én voltam a "szerencsés" kiválasztott, akinek ezt anno relézelnie kellett. DDD Nyilván nem a folyton nyáladzó pasik fogtak meg benne, hanem inkább a csaj fõszereplõ karaktere, meg ahogy meg volt rajzolva. Valami kellett, ami miatt nem hánytam el magam 5 percenként. DDD Viszont a manga valahol érdekesebb, itt is fõleg a csaj rajzolása ami hihetetlenül kidolgozottnak tûnik nekem. Persze lehet, hogy a csávóké is az, de nyilván nem õket nézegetem DDD Pedig amúgy nem is jutottam benne sokáig, lehet nem is fogok még egy ideig. Na mindegy. DDD

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:
Kiemelt híreink


© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!