Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Szamurájok kora - Harc Japánért Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Szamurájok kora - Harc Japánért Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× A szentjánosbogarak fényének erdeje

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 12
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen


Regisztrált tagok: 6868
Legújabb tag: botikaa

Látogatók ma: 16771
Online látogató: 12
Látogatók a hónapban: 287311
Összes látogatók: 52312085

Reklám

Kiemelt híreink

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 0 szavazatok)  
Ikon 
Ghost Hound
Fentre Üzenet nyomtatása #1
Postázva 2010. 11. 02 23:01:58
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5481
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 

Itt a Ghost Hound (Szellemvadászok) c. animérõl lehet beszélgetni.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #2
Postázva 2010. 11. 02 23:42:20
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5481
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Ghost Hound

Na kezdjünk is egy duplaposttal! DDD
Mithrilnek hála sikerült bezsebelnem a Mirax legújabb kiadványát, vagyis a Ghost Hound 1-3. DVD-jét, és sikerült beletekintenem az elsõ epizódba. A továbbiakban errõl az epizódról illetve magukról a DVD-krõl mesélnék egy picit (vagy inkább attól nagyobbat).

Szóval az eset úgy esett, hogy kezdetnek rögtön a csomagolásban a 3 DVD mellett volt még 3 DVD, ilyen papírtokos Tescós változatok... Természetesen nem komoly dolgokra kell gondolni, vagyis Eperke és barátai vagy épp Tesz vesz város DDD DDD valamint mellé még 3 gyerekmagazin... Hát a Miraxnak érdekes elképzelései vannak a reklámozásról, mindenesetre meglepett...

Na de nézzük a DVD-t. A DVD külseje szerintem rohadtul jól néz ki, a belsõ borító a szokásos Miraxos reklám cucc (nem csalódtam bennük Unsure ), a lemezen természetesen ugyanaz a kép van, mint a borítón.

Tartalom:
Indításnak rögtön 2 reklám mielõtt a menü bejött volna: egy sport boltos meg egy Port.hu-s. Az elõbbi kicsit hosszabb, a másik rövid. Hát... az ilyenrõl megvan a véleményem, de üsse kõ...
A menü elég egyszerû, az elsõ részbõl van kivágva egy jelenet ami teljes képernyõn fut, háttérnek, alul pedig néhány lehetõség. Extra egy gramm se, dehát el se vártuk... valami Ajánló van, de azt meg nem volt kedvem megnézni.
6 epizód van az elsõ lemezen, a többi lemezt még nem néztem meg.

Na és lássuk az elsõ rész elemzését, szigorúan spoilerben:
Spoiler tartalom:


Na ennyi, nagyjából, akinek esetleg nem esett le, hogy ki Tarou és Masayuki hangja, azok a következõ spoilerben megtalálják:
Spoiler tartalom:

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)

Szerkesztette: Dumet - 2010. 11. 02 23:47:21
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #3
Postázva 2010. 11. 03 01:02:31
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5328
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Ghost Hound

Egy apró kérdés, amire jó lenne, ha kitérnél a kép arány az hányas?

dragonhall.hu/images/avatars/hackL.jpg

Már nem félek, nem fázom, és nem fáj semmim sem.
Meghaltam.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #4
Postázva 2010. 11. 03 12:16:01
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 280
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 28.11.09
Ennyi napja tagunk: 5253
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Ghost Hound

Neee! Amikor mondtad, hogy "igen, pont az, akire gondoltatok" elgondolkoztam azon, hogy inkább megnézem japán szinkronnal. NEE! Már komolyan elegem van szegénykének a hangjából... >.< Tudom, nem tehet róla, meg igazából jó szinkronszínész is, de már mindenhonnan õ folyik DDD
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #5
Postázva 2010. 11. 03 18:34:52
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5481
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Ghost Hound

Izzy:
16:9-es, vagyis DVD esetében ez 720x400 lesz ha minden igaz.

Mithril:
Hát igen... elsõre fura volt, de aztán ma megnéztem még 3 részt, és meg lehet szokni. Masayuki viszont írtó jó Szabi hangjával (bár mikor nem volt az XD), a harmadik sráchoz is illik a hang. Most már megszólalt a szentélyes kislány is, elsõre olyan volt, mintha Szabó Gertrúd lenne a hangja, de aztán úgy hallottam, hogy mégse. Na mindegy jó ez, nem kell rögtön a falnak menni csak azért mert megint ugyanaz szinkronizál... Én akárhányszor meg tudom hallgatni akármilyen szerepben, még ha unalmas is már, nem arra figyelek. Úgyhogy szerintem csak ezért felesleges rögtön a japán szinkront választani, hiszen éppen ez az újdonság benne, japóul meg már rég megnézhetted volna.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #6
Postázva 2010. 11. 03 18:58:27
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 280
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 28.11.09
Ennyi napja tagunk: 5253
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Ghost Hound

A többiek hangjával nincs bajom, csak unalmas, hogy mindig õ van ott mindenhol... Természetesen azért várom a ripet Smile (Csak tudnám, hogy miért csücsül a gépemen akkor a teljes sorozat már mióta... Még nem volt idõm megnézni. De akkor szerintem nem is lesz.)
Mondjuk azt még hozzátenném, hogy elég kisfiús feje van a szereplõnek, és így valószínû, hogy illik is hozzá Csongor DDD

Szerkesztette: Mithril - 2010. 11. 03 18:59:56
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #7
Postázva 2010. 11. 03 19:35:33
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5481
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Ghost Hound

Így van, illik hozzá végül is, úgyhogy azzal nincs baj. Ripet nem tudom mikorra tudom elkészíteni, de majd igyekszem. Annál is inkább, mivel gyorsan ki kéne rakni, amíg más oldal ki nem rakja, így mi lennénk az elsõk. Úgyhogy a napokban lehet, hogy le is rippelem, aztán jöhet a szokásos esténként való konvertálgatás...

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #8
Postázva 2010. 11. 09 20:51:42
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5328
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Ghost Hound

Fúúu hát, köszi elsõ fülre tök illik is hozzá de ha másocora ki elemezve a srácot szerintem kicsit mély neki ja és így idõközben mér többet tudsz mondani a hangokról azaz mikor lesz kész a szinkron menüpont neki egyébként sehol nem írnak róla?

dragonhall.hu/images/avatars/hackL.jpg

Már nem félek, nem fázom, és nem fáj semmim sem.
Meghaltam.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #9
Postázva 2010. 11. 10 16:51:06
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19829

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Ghost Hound

én arra lennék kíváncsi, hoyg ezeket a dvdket csak a miraxtól lehet megrendelni, vagy esetleg nagykerben, pl mediamarktban meg lehet e ugyanilyen áron vásárolni?
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #10
Postázva 2010. 11. 10 17:26:43
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5481
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Ghost Hound

Én úgy tudom, hogy egyelõre csak a Miraxtól lehet megrendelni (csak az õ oldalukon van fent tudtommal), de vélhetõen a késõbbiekben bizonyára kereskedelmi forgalomba fog kerülni mindenhol, ahogy a többi Mirax kiadvány is.

Na közben pontosítanék a hangokat illetõen. Kei-nek (a pálinkafõzõ-mester csaj) benéztem a hangját, ha jól hallom, akkor Tamási Nikolett szinkronizálja, de szerintem még így is eléggé fiatal a szereplõhöz képest. A másik pedig, hogy Oogami hangja szerintem Magyar Bálint lett, így már megvan a három fõszereplõ. A szentély papjának meg nagyon Endrédi Mátés a hangja (aki általában fõcímeket szokott bemondani az SDI Sun Studiónál, de mostanában már szinkronizál kisebb szerepeket is, volt már rá példa nem olyan régen néhány animében). Egyébként annyira utálom amikor a hangokat nem mondják be, vagy írják ki, így tényleg csak a felismerésre hagyatkozhatok és ez nem jó.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)

Szerkesztette: Dumet - 2010. 11. 10 17:27:17
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #11
Postázva 2010. 11. 10 17:32:14
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19829

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Ghost Hound

de ahogy elnéztem, ennek a végén az endingekben bemondják a magyar hangokat
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #12
Postázva 2010. 11. 10 17:37:39
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5481
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Ghost Hound

Sajnos csak a készítõket mondják be, ahogyan pl. a Full Metal Panic! esetében is. Tehát azt, hogy ki írta a magyar szöveget, ki volt a hangmérnök, szinkronrendezõ stb. A hangokat sajna nem mondják be... :S

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #13
Postázva 2010. 11. 10 20:18:03
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5328
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Ghost Hound

egyébként direkt nem mondják be mert ilyen kor valamilyen ponton jobban járnak a szinkron színészek

dragonhall.hu/images/avatars/hackL.jpg

Már nem félek, nem fázom, és nem fáj semmim sem.
Meghaltam.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #14
Postázva 2010. 11. 10 21:04:38
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5481
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Ghost Hound

Ugyan miért járnának jobban? Hogy a nézõ nem tudja beazonosítani õket, vagyis gyakorlatilag csak az tudja meg ki szinkronizált ebben az animében, aki felismerte. Hát tényleg rohadtul megéri a szinkronszínésznek, hogyha eltitkolják, hogy õ ebben szinkronizált, így kevéssé ismerik meg a hangját pl. Lehet, hogy a szinkronizálás egy munka csupán, de az, hogy ki mennyit szerepelt, és hogy hogyan, az további munkákat ad a szinkronszínészeknek, mert pl. egy másik stúdió egyik szinkronrendezõje is felfigyel rá, és máris lehet egy újabb munkája. Szóval azért marhaságot nem kell mondani. Nézd meg a szinkronhangos beszélgetést Izzy, abból elég sok minden kiderül errõl a témáról.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #15
Postázva 2010. 11. 11 21:52:09
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5328
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Ghost Hound

http://www.youtub...re=related
itt egy kis Ghost Hound
zene

dragonhall.hu/images/avatars/hackL.jpg

Már nem félek, nem fázom, és nem fáj semmim sem.
Meghaltam.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #16
Postázva 2010. 11. 13 00:40:08
Avatar



Üzenetek: 191
Megköszönve: 2 ideje 2 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5328
Lakhely: Budapest

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Ghost Hound

Nekem nagyon tetszik ez az anime, már legalábbis az elsõ két rész alapján...
Szóval nagyon köszi, és epekedve várom a folytatást!!

Spoiler tartalom:
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #17
Postázva 2010. 11. 16 15:41:41
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19829

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Ghost Hound

nem tudom letölteni a 3. és 4. részt. mindig azt írja a megaupload, hogy The file you are trying to access is temporarily unavailable. ez pontosan mit jelent, és mikor lehetlesz leszedni ezeket a részeket?
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #18
Postázva 2010. 11. 16 15:59:07
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5481
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Ghost Hound

Ajánlom figyelmedbe a GYIK - Letöltések menete címû cikkének 4. pontját... Sleeping

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #19
Postázva 2010. 11. 16 23:08:17
Avatar



Üzenetek: 191
Megköszönve: 2 ideje 2 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5328
Lakhely: Budapest

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Ghost Hound

bartleby007 írta:
nem tudom letölteni a 3. és 4. részt. mindig azt írja a megaupload, hogy The file you are trying to access is temporarily unavailable. ez pontosan mit jelent, és mikor lehetlesz leszedni ezeket a részeket?

Spoiler tartalom:
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #20
Postázva 2010. 11. 17 12:45:24
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19829

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Ghost Hound

értem. köszi. azóta már helyreállt, és le tudtam szedni. királyság! Smile
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:

© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!