Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× (1080p) Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 20
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen


Regisztrált tagok: 6899
Legújabb tag: Zuki

Látogatók ma: 18300
Online látogató: 19
Látogatók a hónapban: 559963
Összes látogatók: 52584737

Reklám

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 6 szavazatok)  
Ikon 
Candy Candy
Fentre Üzenet nyomtatása #141
Postázva 2011. 12. 17 09:03:37
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5489
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Candy Candy

Türelmet és elnézést szeretnék kérni a Candy fanoktól! Nem titok...Az utolsó feliratos rész, picit megszívatott, fõleg Niki-t így....Míg nem készül el addig türelem, jó hír viszont, ami ismét nem titok, ha az a rész elkészül akkor....106. résztõl érkezik a végszó az utolsó 115. epizódig! Hogy teljes legyen a sorozat Smile

A megértést köszönöm, és elnézést.

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.

Szerkesztette: BrollySSJ4 - 2011. 12. 17 09:04:09
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #142
Postázva 2011. 12. 17 14:41:48
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 213
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 13.09.09
Ennyi napja tagunk: 5341
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Candy Candy

Inkább nekem kell elnézést kérnem, hisz ez csak rajtam múlott...
Szóval szeretnék elnézést kérni azoktól, akik nagyon várták most pénteken a részeket!
Egyébként nem is a szívatással van a baj, mert azon most is, mint mindig, túl kell lépni, meg kell oldani, stb... Mindegy mennyi idõbe telik. Viszont pár személyes jellegû dolog közbejött, így nem készült el idõre ez a rész (108. rész). De a jövõ hét elején nem lesz más az életemben, csak Candy. DDD Míg kész nem lesz a felirat... Smile
De a jövõ heti részmennyiség remélem mindenkit kárpótol majd azért, hogy ezen a héten nem volt Candy. Smile
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #143
Postázva 2011. 12. 17 17:56:59
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5489
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Candy Candy

Nem baj, dolgozz csak Smile

Kárpótlás ahogy mondod, hogy jövõhéten duplázunk DDD

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #144
Postázva 2011. 12. 24 09:35:29
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5489
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Candy Candy

Íme teljessé vált a sorozat! Smile Szeretnék köszönetet mondani, Nikinek, aki végig ellenõrizte a részeket és fordította a feliratokat! Nélküle nem ment volna a megosztás, köszönöm Niki Smile

Továbbá várható majd még pár jelenleg nem magyar rész cseréje magyar szinkronosra, van ugyanis egy vágatlan, más stúdió és néhol más szinkronhangokkal készült szinkron is, a sorozat elsõ részeire gondolok.Ezek cserélve lesznek úgy, hogy lesz japán hang a részeken és ez a másik fajta csak pár részhez készült szinkron na meg feliratok Smile
És mindenki választhat, hogy a másik magyar szinkront hallgatja, vagy japánul a hiányzó részeket felirattal. Pl. 6-7-9-14 stb, lényeg 5. réztõl a 16ig részekre gondolok
Sõt ahol mindkettõ szinkron megtalálható ott mindkettõ felkerül a videóra, utána pedig lehet választani melyik szinkront hallgatjátok!
De idõpontot nem mondanék, hogy mikor lesz ez a csere, de a közel jövõben!

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.

Szerkesztette: BrollySSJ4 - 2011. 12. 24 09:37:07
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #145
Postázva 2011. 12. 25 21:06:33
Avatar



Üzenetek: 4
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 19.12.10
Ennyi napja tagunk: 4879
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Candy Candy

Megérte várni Smile....Nagyon szépen köszönöm!!!
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #146
Postázva 2011. 12. 27 21:28:01
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19841

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Candy Candy

Én is köszönöm a részeket! Heart
Viszont a 108. rész feliratának kicsomagolásánál nekem hibát jelez. Noexpression
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #147
Postázva 2011. 12. 27 22:27:32
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5489
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Candy Candy

Milyen hibát? mivel próbáltad kicsomagolni?

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #148
Postázva 2011. 12. 28 09:09:51
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19841

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Candy Candy

Idõközben megoldódott a probléma. Thumbsup
Egyébként Winrar-ral próbáltam. Az eddigieket mindig sikerült kicsomagolnom vele, most viszont azt írta ki, hogy nem nyitható meg a fájl. Noexpression
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #149
Postázva 2011. 12. 28 10:13:37
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5489
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Candy Candy

Na akkor megoldódott, és sikerült, remek Smile Jó szórakozást Wink

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #150
Postázva 2012. 01. 03 08:39:02
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19841

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Candy Candy

Sziasztok Elöször is köszönöm a candy részeket imádom!!!!!!!!Clap ami japán és ott van hogy felirat magyar nekem nem irja ki magyarul miért?
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #151
Postázva 2012. 01. 03 11:51:51
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5489
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Candy Candy

Hûha nem teljesen értem mi a probléma forrása, szóval ahol japán részek vannak, és a letöltés fölött ott van, hogy felirat: magyar, ott nem írja ki, hogy van felirat? Vagy mi nem magyar? Bocsi lehet én vagyok fáradt csak nem értem mi a pontos gond

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #152
Postázva 2012. 01. 03 18:31:20
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 213
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 13.09.09
Ennyi napja tagunk: 5341
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Candy Candy

Ne haragudj, de igazából én se értem mire gondoltál. Szóval lehet tévedek, de a leírásod alapján az jutott eszembe, hogy a letöltésnél látod, hogy elméletileg az a bizonyos rész feliratos, de miután letöltöd a videót, nem látsz magyar feliratot sehol, amikor néznéd a részt.
Lehet nem ez a probléma, de ha ez lenne, akkor valószínû nem töltötted le a feliratot hozzá. Mert a Candynél külön kell a feliratokat letölteni (nincs benne a videóban).
A letöltésnél, ahol a pillanatkép felett látod, hogy "Felirat: magyar", ott a "magyar" szövegre kattintva tudod letölteni a feliratot.
Ez be lesz csomagolva, így ki kell csomagolni. És az aktuális rész videóját egy mappába kell rakd a felirattal, és akkor automatikusan betöltõdik hozzá.

Ha nem ez volt a probléma forrása, akkor vedd úgy, hogy nem írtam semmit. DDD

Szerkesztette: Niki - 2012. 01. 03 18:34:29
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #153
Postázva 2012. 01. 03 18:54:24
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5489
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Candy Candy

Ilyesmire én is gondoltam, de nem mertem találgatni Smile

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #154
Postázva 2012. 01. 06 13:12:13
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19841

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Candy Candy

No, én is leszedtem a végét, bár én még csak a 89. résznél tartok nézésben. ^^
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #155
Postázva 2012. 01. 06 16:51:07
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 7
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 11.12.11
Ennyi napja tagunk: 4522
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Candy Candy

Hali!
Úgy látszik, egyelõre én csak ilyen ügyekben fogok a fórumra írni DDD , de a Szabó Ervinben van 5 Candy Candy kazetta (mind videofelvételes). Hátha érdekel valakit Smile Mondjuk fogalmam sincs, melyik részek lehetnek rajta.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #156
Postázva 2012. 01. 06 18:00:54
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5489
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Candy Candy

Szerintem azok azok amiket hamarosan cserélni fogok 1-16ig részek a vágatlan verziók Smile De képek nélkül csak tippelek, de más asszem nem jött ki vhsen.

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #157
Postázva 2012. 01. 24 13:22:07
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19841

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Candy Candy

Szervusztok!
Újabb Candy Candy rajongótok van személyemben Smile
Mivel olvastam a régi tárhely megszûnésérõl, most azt szeretném megtudni, várhatóan mikor juthatok hozzá a sorozathoz?
Esetleg a DVD-re írás vonatkozik erre a sorozatra is, vagy mindenképpen meg kell várnom, míg lesz új tárhely?

Volt szerencsém 3 epizód szinkronos újra nézésre és korábban 14 rész japán hanggal, magyar felirattal is szerepelt nálam. Azt a következtetést vontam le, hogy eredeti értelméhez - ha úgy tetszik szövegéhez - leginkább a feliratnak volt köze, a szinkronozás szerintem több helyen fals.
Így aztán örülök, hogy felirattal nézhetõ általatok. Smile

Mikor kerestem ezt a sorozatot, rábukkantam egy ugyan ilyen nevûre, ám abban a szereplõket mintha átrajzolták volna, és a történet is némiképp más. Mi az, amit találtam? készítettek még egy Candy-t?

Köszi!
Szervusztok, szép napot!
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #158
Postázva 2012. 01. 24 14:55:05
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5489
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Candy Candy

JanuarHusz írta:
Szervusztok!
Újabb Candy Candy rajongótok van személyemben Smile
Mivel olvastam a régi tárhely megszûnésérõl, most azt szeretném megtudni, várhatóan mikor juthatok hozzá a sorozathoz?
Esetleg a DVD-re írás vonatkozik erre a sorozatra is, vagy mindenképpen meg kell várnom, míg lesz új tárhely?

Volt szerencsém 3 epizód szinkronos újra nézésre és korábban 14 rész japán hanggal, magyar felirattal is szerepelt nálam. Azt a következtetést vontam le, hogy eredeti értelméhez - ha úgy tetszik szövegéhez - leginkább a feliratnak volt köze, a szinkronozás szerintem több helyen fals.
Így aztán örülök, hogy felirattal nézhetõ általatok. Smile

Mikor kerestem ezt a sorozatot, rábukkantam egy ugyan ilyen nevûre, ám abban a szereplõket mintha átrajzolták volna, és a történet is némiképp más. Mi az, amit találtam? készítettek még egy Candy-t?

Köszi!
Szervusztok, szép napot!


Egyenlõre úgy néz ki, hogy sokára. DVD-n rendelés lehetséges! Részletek a támogatás témában.

Nálunk csak és kizárólag magyar szinkronnal nézhetõ! Kivéve amihez nincs, vagy csak második szinkron lesz, van kb 15-25 rész amihez vagy teljes vagy pár perc felirat készült. A többi mind magyar fals szinkronos.
Lehet valamelyik kis filmjével találkoztál ami rajzolásra más.

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #159
Postázva 2012. 01. 25 10:27:08
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19841

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Candy Candy

JanuarHusz írta:
Szervusztok!
Újabb Candy Candy rajongótok van személyemben Smile
Mivel olvastam a régi tárhely megszûnésérõl, most azt szeretném megtudni, várhatóan mikor juthatok hozzá a sorozathoz?
Esetleg a DVD-re írás vonatkozik erre a sorozatra is, vagy mindenképpen meg kell várnom, míg lesz új tárhely?

Volt szerencsém 3 epizód szinkronos újra nézésre és korábban 14 rész japán hanggal, magyar felirattal is szerepelt nálam. Azt a következtetést vontam le, hogy eredeti értelméhez - ha úgy tetszik szövegéhez - leginkább a feliratnak volt köze, a szinkronozás szerintem több helyen fals.
Így aztán örülök, hogy felirattal nézhetõ általatok. Smile

Mikor kerestem ezt a sorozatot, rábukkantam egy ugyan ilyen nevûre, ám abban a szereplõket mintha átrajzolták volna, és a történet is némiképp más. Mi az, amit találtam? készítettek még egy Candy-t?

Köszi!
Szervusztok, szép napot!


Igazából a Candy Candy-hez készült még három, egyenként fél órás movie is, de azokat magyarul sosem adták le.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #160
Postázva 2012. 04. 07 00:14:44
Avatar



Üzenetek: 6
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.12.10
Ennyi napja tagunk: 4880
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Candy Candy

Sziasztok!

Már majdnem teljesen letöltöttem a Candy Candy sorozatot, mikor a megupload megszûnt. Valaki, akinek megvan minden rész, esetleg át tudná nekem valahogy azt a 6 epizódot, ami hiányzik? Ezek azok: a 103, 111, 112, 113, 114 és 115.
Ha esetleg nem sikerülne visszaállítani az oldalt hamarosan Smile
Ha valaki tud segíteni, légyszi privátban írjon.

Köszi!
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:
Kiemelt híreink


© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!