Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× (1080p) Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 9
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen


Regisztrált tagok: 6895
Legújabb tag: biriboraaaa

Látogatók ma: 10560
Online látogató: 9
Látogatók a hónapban: 552223
Összes látogatók: 52576997

Reklám

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 6 szavazatok)  
Ikon 
Candy Candy
Fentre Üzenet nyomtatása #81
Postázva 2011. 07. 14 10:07:06
Avatar



Üzenetek: 2
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 13.07.11
Ennyi napja tagunk: 4673

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Candy Candy

ezt az animét imádtam gyerekként. már vagy 5-6 éve próbálom megszerezni.
hihetetlen boldogság nekem, hogy csinálod ezt a projektet. Smile
remélem meglesz mind a 115 rész.

NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM Smile)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #82
Postázva 2011. 07. 14 10:20:45
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5489
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Candy Candy

Enyém a megtiszteltetés, hogy letöltöd és tetszik Smile

Sajnos mind a 115. nem lesz meg szinkronosan...7 egész rész hiányzik...És még kb 7-10-ben vannak apró hiányosságok, azok felirattal lettek pótolva, sima srt és ass formázott változattal Smile De ha idõközben mástól meglesz akkor lesz pótolva természetesen a szinkron! Smile

Itt a lista:

Spoiler tartalom:

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.

Szerkesztette: BrollySSJ4 - 2011. 07. 14 10:27:16
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #83
Postázva 2011. 07. 18 09:43:22
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19841

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Candy Candy

Nem mondjátok komolyan, hogy fent lesz a Candy Candy????!!!
Istenem, de rég szeretném már újranézni, gyerekkorom kedvenc animéje a Sailor Moon mellett!!
Nagyon köszönöm, remélem, minél elõbb kész lesz! Wink
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #84
Postázva 2011. 07. 18 19:37:52
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5489
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Candy Candy

Teljesen komolyan mondjuk, mondom, fent lesz minden egyes rész Smile Pár van ami feliratozva lett...Sajnos elég régi és kevés a szinkron forrásunk hozzá, de elég szép a termés így is Smile

A sorozat minden része kész, pár feliratost leszámítva, ez évben felkerül mind a 115!! Smile A munka már kész, a Projektek/Szinkronos/Aktív vagy Befejezett-re kattintva megtudod nézni miket csinálunk éppen és mivel hogy állunk készültség terén Smile

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #85
Postázva 2011. 07. 18 22:36:47
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19841

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Candy Candy

Jajj, köszi szépen, megtaláltam a letöltést!
Ráadásul pont megaupload, ami gyors és praktikus!
Hihetetlen vagy!! Smile
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #86
Postázva 2011. 08. 01 22:32:38
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19841

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Candy Candy

Szia!
Köszi nagyon az eddigi részeket Smile Szinte el sem hittem mikor megtaláltam az oldalt, hogy végre megvan, amit annyira kerestem Smile
Amit imádtam még az a grand prix Smile

Szerkesztette: - 2011. 08. 01 22:37:50
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #87
Postázva 2011. 08. 01 22:51:54
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5489
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Candy Candy

Enyém a megtiszteltetés, és az öröm, na meg azé az illetõé akinek mind megvolt ilyen szép mennyiségben, és volt szíves megosztani velünk Smile

A grand prix sajnos elég hiányos....Így egyenlõre nem várható...De van és várható helyette rengeteg más, nem csak anime, hanem rajzfilm is Smile

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #88
Postázva 2011. 08. 06 07:32:31
Avatar



Üzenetek: 17
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 03.08.11
Ennyi napja tagunk: 4652

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Candy Candy

szép munka, gratulálok!
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #89
Postázva 2011. 08. 09 19:29:55
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19841

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Candy Candy

Sziasztok! Nem tudjátok honnan lehet letölteni a Candy összes részének magyar feliratát?? Köszönöm
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #90
Postázva 2011. 08. 09 20:39:15
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5489
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Candy Candy

Viccelsz? DDD Nem április 1-e van XD

Mire kell neked az összes rész felirata? Smile Mert ha arra amire gondolok akkor azt felejtsd el...Nem létezik hozzá magyar felirat...Legalábbis nem tudok róla, hogy bárki is készített volna hozzá, rajunk kívül, de mi is csak a nem szinkronos részekhez Smile

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.

Szerkesztette: BrollySSJ4 - 2011. 08. 09 20:39:38
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #91
Postázva 2011. 08. 10 00:16:08
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 213
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 13.09.09
Ennyi napja tagunk: 5341
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Candy Candy

Az összes részhez nem hinném, hogy találnál magyar feliratot, bármennyire keresed is. Csak elvétve lelhetõ fel pár darab a neten.
Itt az oldalon pedig, ahogy Brolly is írta, a nem szinkronos részekhez készül felirat. Tehát van olyan felirat, ami 4 szóból áll, mert pont annyi hiányzott a szinkronból...

Egyébként azt hadd tegyem hozzá, hogy a többi régi, szinkronos animével ellentétben, pl.: SM, DB, ennek a szinkronja (az angol felirathoz képest) egész szöveghû, persze van egy-két érdekesebb része, de semmi különös.
Összességében jó hangok vannak benne, van pár kreatív, szellemes megoldás, és ráadásul, ahogy nézi az ember, ad egyfajta nosztalgikus, kellemes érzést, ami annak köszönhetõ, hogy több, mint tíz évvel ezelõtt, valószínû gyerekfejjel már látta ezt az animét.
Érdekes ötlet eldobni magunktól ezt a jólesõ érzést. Smile De te tudod... Ha kell hozzá magyar felirat, akár le is fordíthatod az összes részt. Biztos annak is örülnének páran. DDD
Avagy nézd végig a jó öreg magyar szinkronnal. Wink
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #92
Postázva 2011. 08. 10 06:12:43
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5489
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Candy Candy

Ja igen az én is hozzá tenném, hogy nézd magyar szinkronnal szerintem is, mert baromi jó DDD És hát minden jó ami magyar szinkronos Smile

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #93
Postázva 2011. 08. 11 00:01:36
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19841

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Candy Candy

Tegnap este böngésztem egy kicsit a neten unalmamban, és akkor pillantottam meg a nézz sorozatokat oldalon az általatok feltett Candy Candy elsõ részét... Gyerekkorom legkedvesebb animéje, évek óta kerestem eddig, akár külföldi szinkronnal is, de sehol sem bukkantam rá. Szavakkal le sem tudom írni, hogy mit éreztem este, amikor letöltöttem az elsõ részét. 20 éves létemre olyan mosolyt csaltatok az arcomra, mint amiket az izgatott kisgyerekek arcán láthatunk egy-egy különlegesebb ünnepnapon. Nagyon köszönöm nektek, az oldalatok is remek- noha még csak most ismerkedek vele, de már fel is vettem kedvenceim közé. Még egyszer köszönöm és sok sikert a további munkáitokhoz is! Smile
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #94
Postázva 2011. 08. 11 07:09:40
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5489
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Candy Candy

neverland írta:
20 éves létemre olyan mosolyt csaltatok az arcomra, mint amiket az izgatott kisgyerekek arcán láthatunk egy-egy különlegesebb ünnepnapon. Nagyon köszönöm nektek, az oldalatok is remek- noha még csak most ismerkedek vele, de már fel is vettem kedvenceim közé. Még egyszer köszönöm és sok sikert a további munkáitokhoz is! Smile


Mindig öröm ilyet olvasni! Smile

Nézz körül bátran, mert fogsz még régi örökzöldeket találni, fõleg ha nézted õket anno, de ha nem akkor most elhoztuk neked is õket, hogy nézd újra mindet!! Wink

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.

Szerkesztette: BrollySSJ4 - 2011. 08. 11 07:10:01
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #95
Postázva 2011. 08. 14 16:35:30
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19841

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Candy Candy

Én szívesen végig nézném magyar szinkronnal, de az oldalon "még csak" a 46. rész van fent, én pedig már nagyon nézném a többit.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #96
Postázva 2011. 08. 14 17:39:07
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5489
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Candy Candy

Értem...Hát igen nem véletlen van kis adagokban feltéve Smile Hisz ha mind egybe, vagy 10-20asával menne fel akkor nagyon hamar véget érne, és nem lenne a hírben írva róla, és nem találnak ide a tagok, mióta elkezdtük kirakni, azóta kb 10-30tag jött és talált ide a candy szóra rákeresve a neten Smile

Meg hát a türelem Candy szinkront terem Smile és van más anime is, régi új stb, lehet nézni azt is, ha nem vagy animés akkor itt a nagy lehetõség, hogy azzá válj Wink Miden sorozat adagokban jön, nem egyben, és ncsak kevés jön 10-vel. Sorry....De ennek megvan az oka, mint írtam.

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #97
Postázva 2011. 08. 22 08:41:21
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19841

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Candy Candy

Sziasztok! Elõször is meg szeretném köszönni a Candy Candy ezen részeit már rég óta keresem , csak sajnáljuk hogy nem mind magyar de azért a lányomnak is tetszik és a sandybell is amint lehet várjuk a további részeket is. Sok sikert az oldalhoz
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #98
Postázva 2011. 09. 08 14:15:41
Avatar



Üzenetek: 3
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.07.11
Ennyi napja tagunk: 4666
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Candy Candy

Sziasztok.

Nekem nem tudná valaki az angol feliratot megszerezni?
Az összes részhez?

kepfeltoltes.hu/110219/K_sz_n_m_www.kepfeltoltes.hu_.gif
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #99
Postázva 2011. 09. 10 14:05:25
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19841

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Candy Candy

Sziasztok A Candy candy 58. része nem jó nem tudom letölteni, mikor lesznek fent a többi részek már türelmetlenül várom
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #100
Postázva 2011. 09. 10 20:17:03
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19841

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Candy Candy

Jajj, Candy. Nemrég néztem egy darabig japánul. Smile
Sajnos, mikor adták tv-ben, gyakran ütközött a sulival, és nem tudtam nagyon követni.
De jó kis történet, olyan "békebeli". Illetve elsõ világháborús már a közepe tájától. Emlékszem, öcsém nem nagyon szerette, ami mondjuk nem véletlen, ez inkább lányoknak készült sorozat.
Azért vannak benne vicces részek, Steart pl nagyon bírtam. A manga viszont abból a szempontból jobb, hogy abban nincs benne az a kis idétlen mosómedve. Na, dehát a kisebb korosztályt is el kell bûvölni valamivel (Nyilván a Nil Holgersson rajzfilm változatába is azért tették bele a Pocok-ot, vagy Pockot.)
Asszem, ezt az animét nem is adták ki sehol dvd-n.Cry Rejtély, hogy miért...
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:
Kiemelt híreink


© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!