Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Kakegurui ×× (1080p) Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Szamurájok kora - Harc Japánért Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Szamurájok kora - Harc Japánért Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ××

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 8
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen


Regisztrált tagok: 6873
Legújabb tag: ben00

Látogatók ma: 15958
Online látogató: 8
Látogatók a hónapban: 336218
Összes látogatók: 52360992

Reklám

Kiemelt híreink

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 6 szavazatok)  
Ikon 
Naruto
Fentre Üzenet nyomtatása #1
Postázva 2009. 09. 11 21:00:25
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5484
Neme: Fiú


A Naruto animével kapcsolatban lehet itt csevegni egymással.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #2
Postázva 2009. 09. 14 19:47:57
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 105
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 28.05.09
Ennyi napja tagunk: 5440

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

Nekem ez az egyik favorit Smile
Annó mikor úgy gondoltam, hogy bele kéne kezdeni valami anime sorozatba, az egyik felvetés a naruto lett. Bár nehezen estem neki, sokáig halogattam...
Az elsõ 2 részt megnéztem, és abba is hagytam. Valahogy nem fogott meg az alapja, de rá egy hétre ráerõltettem magam a folytatásra Smile És szép lassan napi szinten 10-20 részt (^^) néztem meg. Azóta szinte a mániám lett.
Nagyon jó, tanulságos sorozat rengeteg mondanivalóval.

noob.hu/2010/12/13/sigme.png
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #3
Postázva 2009. 09. 14 20:23:36
Avatar



Üzenetek: 6
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5480

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

1 éve kb én is csak pár részt néztem meg, akkor még nem tetszett annyira, aztán idén nyáron megint elkezdtem nézni... és függõ lettem. DDD Nagyon jó kis anime, egyik kedvencem. Smile
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #4
Postázva 2009. 09. 14 20:56:21
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5331
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

Én a legelsõ résztõl kezdtem függeni, amikor még volt anno a be harangozója azon csunktem emlékszek, hogy a kis nap táramba húzogattam a strigurákat hogy mikor jün el azaz a nap amikor lát hatom az egyik kedvenc ANIMémet és vele egyúttal a kedvenc karakteremet egyébként hamár itt vagyunk kinek melyik a kedvenc karaktere? Nekem a fõ szereplõ! És nektek?

dragonhall.hu/images/avatars/hackL.jpg

Már nem félek, nem fázom, és nem fáj semmim sem.
Meghaltam.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #5
Postázva 2009. 09. 14 21:12:19
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 105
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 28.05.09
Ennyi napja tagunk: 5440

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

Orochimaru, Itachi, 4.Hokage kb Smile
De minden karakter el van találva nagyon.

noob.hu/2010/12/13/sigme.png
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #6
Postázva 2009. 09. 14 21:18:20
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5331
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

Nekem még a visza emlékezés jön be amikor a kis narutot fogják majd bemutatni meg a kis sasukét azaza szaszkaeeee
Jetiksz se foritatat le azt a részt pedig csak 3 részt kelet volna

dragonhall.hu/images/avatars/hackL.jpg

Már nem félek, nem fázom, és nem fáj semmim sem.
Meghaltam.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #7
Postázva 2009. 09. 14 21:24:38
Avatar



Üzenetek: 6
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5480

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

KAKASHII abszolút kedvenc B) nameg Suigetsu, Neji és Naruto... Na jó, mindenki... csak Orochimarut és Danzot nem bírom blee
Amúgy mangát követed vagy az animét?
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #8
Postázva 2009. 09. 14 22:12:41
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5331
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

Animét csakis anime nem olvasok mangát azaz nem találtam meg a nekem valót
Igaz nekem sem jönnek be a negatív szereplõk
Ja meg manga mi is az a manga csak animböl lehet és forditva vagy itt is van az a szabáj hogy csak japok csinálhatnak mint az animnél vagy mi??,

dragonhall.hu/images/avatars/hackL.jpg

Már nem félek, nem fázom, és nem fáj semmim sem.
Meghaltam.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #9
Postázva 2009. 09. 14 22:18:34
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5484
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

izzy írta:
Animét csakis anime nem olvasok mangát azaz nem találtam meg a nekem valót
Igaz nekem sem jönnek be a negatív szereplõk
Ja meg manga mi is az a manga csak animböl lehet és forditva vagy itt is van az a szabáj hogy csak japok csinálhatnak mint az animnél vagy mi??,
A letöbb animének manga az alapja, vagyis a mangaka elkezdi a mangát, és ha sikeres lesz, és úgy találják, hogy érdemes lenne belõle animét csinálni, akkor elkészítik animében is. Természetesen nem minden animének manga az alapja, de kb. a 80-90%-nak az. Igen ez is egy teljesen japán mûfaj, manga=japán képregény leginkább, ami nem japán képregény az nem manga. Egyszóval, mindennek a manga az alapja... Smile
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #10
Postázva 2009. 09. 14 23:48:42
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 105
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 28.05.09
Ennyi napja tagunk: 5440

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

Én olvasom a mangát is folyamatosan. Azért az még is más. Nincs mellébeszélés, csak a puszta cselekmény, semmi filler, csak a lényeg Smile
És bár a manga fényévekkel elõrébb jár az animétõl, mégis úgy várom a heti részeket, mintha még nem láttam volna. És ez azért is van, mert nagyon sokszor változtatnak az eredeti történéseken, az animékben, és fillerekkel is kipótolják, ami jó dolog...egészen addig míg nincs túlzásba víve Smile

noob.hu/2010/12/13/sigme.png
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #11
Postázva 2009. 09. 15 00:00:45
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5484
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

killswitch írta:
Én olvasom a mangát is folyamatosan. Azért az még is más. Nincs mellébeszélés, csak a puszta cselekmény, semmi filler, csak a lényeg Smile
És bár a manga fényévekkel elõrébb jár az animétõl, mégis úgy várom a heti részeket, mintha még nem láttam volna. És ez azért is van, mert nagyon sokszor változtatnak az eredeti történéseken, az animékben, és fillerekkel is kipótolják, ami jó dolog...egészen addig míg nincs túlzásba víve Smile
Na ezzel egyetértek. Én kimondottan szeretem mondjuk a fillereket, de persze ha van értelmük. És most nem kifejezetten csak a Narutóra hanem más animékre is gondolok. Narutóból még csak az elsõ 52 részt láttam, az Animaxes vetítéssel haladok. Az elsõ 26 részben például igen lassan haladt a cselekmény, nem tudom, hogy ez a mangában is így van-e, de van egy olyan érzésem, hogy nem. És éppen emiatt különleges mind az anime, mind a manga.

Ha már páran mondtatok kedvencet, mondok én is, bár alapvetõen a legtöbb szereplõ karaktere bejön. Kakashi alap, a lányok közül Sakura és Hinata, a fiúk közül még talán Shikamaru a laza stílusával DDD Mondjuk nálam nagyon sokat számít az is, hogy ki a szereplõnek a magyarhangja. Általában ha nagyon szeretem az illetõ szinkronszínész hangját, a karaktert is megszeretem... Smile
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #12
Postázva 2009. 09. 15 00:08:31
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 105
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 28.05.09
Ennyi napja tagunk: 5440

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

Hát Orochimaru nekem is a szinkron miatt lett az elsõdleges kedvencem Smile
De nem a magyar, hanem a japán szinkron miatt. Annak a fószernak nagyon illik a hangja a karakterhez.

noob.hu/2010/12/13/sigme.png
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #13
Postázva 2009. 09. 15 07:23:25
Avatar



Üzenetek: 24
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5331

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

Én is nagyon bírom a Narutot :P
Habár az Animaxes szinkron nemtetszik xD
Naruto meg Kakashi a legjobb sztem xD
Mangából nekem csak 2 kötet van meg
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #14
Postázva 2009. 09. 15 10:30:03
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5484
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

Near írta:
Én is nagyon bírom a Narutot Tongue
Habár az Animaxes szinkron nemtetszik xD
Naruto meg Kakashi a legjobb sztem xD
Mangából nekem csak 2 kötet van meg
Pedig sztem fényévekkel jobb lett, mint a Jetixes szinkron, megszokás kérdése az egész. Én épp azt nem bírtam a Jetixesben (bár nem néztem soha, csak egy két részbe néztem bele kíváncsiságból, miután elkezdtem nézni az Animaxeset), hogy a szereplõk ugyan tizenéves srácok eddig oké, de akkor se illik hozzájuk szerintem ilyen kis vékony hang. Pl. Naruto karaktere ahogy én látom sokkal inkább ez a vagány csávó és nem a kis pisis gyerek, és az ilyen karakterhez célszerûbb egy idõsebb hang, amit Elõd Botond tökéletesen tud adni. Sõt néha túl jól is adja... DDD
Persze ezzel is lehet vitatkozni, hiszen a japán hangja Narutónak szintén vékonyabb hangú, és ráadásul egy nõ, ami ettõl függetlenül kítûnõ. Csak éppen a magyar szinkronban a magyar beszédmódhoz, hangszínhez ez egyáltalán nem passzol. És szerintem minden nyelvnek megvan a sajátos hangszíne, stílusa, úgy kell szinkronizálni, hogy az adott szereplõhöz jól illjen a hang, hogy beleélje magát, és hogy azt lássa az ember, hogy természetes, hogy ez a hangja. Ebbõl következõen szerintem nem célravezetõ a japán hangokhoz hasonlóakat találni, mert azzal mindent elronthatnak. És ez minden filmre, rajzfilmre, animére igaz.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #15
Postázva 2009. 09. 15 11:41:51
Avatar



Üzenetek: 6
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5480

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

Elõször én jobban bírtam a Jetixes szinket, de aztán Animaxest kezdtem nézni, és szerintem is sokkal jobb lett... Naruto hangja is szörnyû, de szerintem Kibáé mégrosszabb Ohmy
Mondjuk a japánt jobban szeretem, Sasuke és Naruto hangját imádom DDD
Amúgy a fillereket énis szeretem, bizonyos mértékig... Sima Naruto végén is voltak jó részek, de voltak olyanok is, amik elég furára sikerültek.. Mangába pedig nem tudom magamat beleélni.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #16
Postázva 2009. 09. 15 13:30:39
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5331
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

Hali szerintem mint japán szinkron Narutot teljes mértégben eltalálták az összes karaktert.
Jetixes szink in még mindig azt mondom hogy abol az ugy mond arany köpések ha át letek volna csenpészve a animex részekre az kicsit érdekesebé hejezte volna a történetet. Ha jobban meg nézem 50, 50 %-ban tetszik a két történet animex jok a hangok, vágatlan beszolások eszméletlen (de valahol nagyon sok a nem oda ilö szleng szó.

A jetix-nél pedig ott is jók a hangok de nem olyan sok karakternél találták vagy adták a meg felelõ hangot a sipítós naruto kicsit kegyetlen döntésvolt de amikor torka szaktatából üvölt úgy hogy a kis gyereknek még a hang szálase bírja az tényleg jó volt igaz 140 valahány részben ha 20másod percig volt ilyen akkor sokat mondok de szerintem a fordító gárda sokkal jobban forditotak úgy mint ha egy régebbi de modern ninja falu lenne az enimex pedig a mostani belváros hogy ha az egész hát teret kivennénk és mondjuk egy iskolává vagy egy mostani kis városra helyettesítenénk akkor lehet hogy nem venénk észre semit mert valahogyan túl modern a animében látót dolgok hoz
fc01.deviantart.com/fs11/i/2006/234/0/a/SSJ_Naruto____by_thefjk.jpg

dragonhall.hu/images/avatars/hackL.jpg

Már nem félek, nem fázom, és nem fáj semmim sem.
Meghaltam.

Szerkesztette: izzy - 2009. 09. 16 21:09:02
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #17
Postázva 2009. 09. 17 08:21:48
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 5
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 17.04.09
Ennyi napja tagunk: 5481
Lakhely: Kishegyes

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

szerintem felesleges modernségrõl vagy az ellenkezõjérõl beszélni, hisz a naruto elve keveri a régi és az új dolgokat, egyértelmûen egy alternatív világról beszélünk, szóval szerintem épp mindegy, hogy milyen nyelvezettel beszélnek. bár az animaxen sztem is kicsit túlzásba vitték

amúgy a Naruto nekem is az egyik kedvenc animém! csak az animét követem, de azt folyamatosan, minden héten nézem az új részt, most elég izgalmas kezd lenni

én a fillereket szívbõl gyûlölöm, de most nem arról beszélek hogy kibõvítik a mangát, hanem amikor egész filler évadokat tesznek be, mint pl. ez az utolsó teknõsbékás xD, majdnem elment a kedvem az egész narutótól

mangát nem olvasom, csak 1 kötetet vettem meg

kedvenc szereplõim fiúk közül naruto, kakashi és shikamaru, lányok közrül ino és temari, hinatát meg úgy útálom h bár meghalna ha valahogy kiíródna már...

fõõõellenségek közül szerintem oro nagyon el van/volt találva, de madara is király most, szóval nem is tudom, melyik a jobb

Szerkesztette: Buldozerjoe - 2009. 09. 17 10:12:27
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #18
Postázva 2009. 09. 17 12:51:21
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 105
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 28.05.09
Ennyi napja tagunk: 5440

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

A héten elmarad a naruto, de 1 hét múlva jön a duplarészes különkiadás, a Jiraiya Chronicles Dancing
Aztán két hét múlva megint szünet, és utána lassan, de biztosan jönnek a nagy VS-ek Smile Remélem addig már nem préselnek be valami fillert DDD

noob.hu/2010/12/13/sigme.png
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #19
Postázva 2009. 09. 17 14:12:35
Avatar



Üzenetek: 6
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5480

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

Biztos naaagyon jók lesznek a dupla részek, de olyan gonosz dolog, hogy ilyenkor várni kell 2 hetet a következõig Confused Amúgy ezek a Kakashi és Jiraiya különkiadások jó hogy vannak... Úgyértem, hogy tök jó róluk többet megtudni. Jólenne egy Minato/Yondaime-ról is Thumbsup


szóismétlés rlz.

Szerkesztette: alexa - 2009. 09. 17 14:13:17
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #20
Postázva 2009. 09. 19 12:15:18
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 105
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 28.05.09
Ennyi napja tagunk: 5440

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Naruto

Szerintem biztos lesz valami yondaime-rõl is, elvégre még nem láthattuk teljes egészében a kyuubi-s harcot vele. Mindíg csak beszélnek róla, meg mutatnak 1-2 jelenetet és annyi. Biztos terveznek ezügyben valamit.
Meg hát ugye naruto muterja is egy mítosz, mindíg beszélnek róla, de rendesen még senki nem láthatta Smile Biztos nem véletlen.

noob.hu/2010/12/13/sigme.png
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:

© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!