Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× (1080p) Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 14
Online tagok:
Szurkeelf

Regisztrált tagok: 6894
Legújabb tag: Csitulu

Látogatók ma: 23994
Online látogató: 14
Látogatók a hónapban: 536011
Összes látogatók: 52560785

Reklám

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 0 szavazatok)  
Ikon 
Chobits
Fentre Üzenet nyomtatása #1
Postázva 2009. 10. 15 21:12:06
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5339
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 

Itt a [big]CHOBITS [/big]címû animével kapcsolatban lehet itt beszélgetni egymással.


bane-huntress.com/reviews/ChobitsCover.jpg


TARTALMA

Motosuwa Hideki vidéki fiú, aki mindenképpen szeretne bekerülni a tokiói egyetemre. A probléma csak az, hogy elsõre ez nem sikerült neki, ezért egy elõkészítõ iskolába kell járnia, hogy még egyszer megpróbálhassa a felvételit. Így aztán vidékrõl Tokióba költözik, a mozgalmas nagyvárosba, ami tele van mindenféle izgalmas dologgal. Mint például a "Persocon"-okkal, amik emberi külsejû személyi számítógépek, melyek mindenféle munkát elvégeznek, adattárolásra és internetezésre is alkalmasak, egyszóval az emberek hétköznapi életét könnyítik meg. Úgy tûnik, a nagyvárosban a Persoconok nélkülözhetetlenek. Mindegy, hová megy Hideki, úgy látja, minden embernek van egy Persocon-ja. De szegény diákként õ nem engedhet meg magának egyet, mivel ezek a robotok rendkívül drágák.
De aztán egy nap az iskolából hazafelé menet talál egy kidobott Persocont a hulladék között. Elhatározza, hogy nem hagyja a szemétben a gyönyörû lánynak kinézõ gépet, hanem magával viszi. Szerencséjére az aranyos Persocon mûködõképes, azonban semmiféle adattal nem rendelkezik. Az egyetlen szó, amit ismer: "Chii". Hideki ettõl kezdve így nevezi a robotot, aki tudatlansága ellenére nagyon kedves lesz a számára.
Chii több okból is különleges szerzemény, ugyanis egyik ismert standardmodellhez sem tartozik, és ellentétben a szokványos Persocon modellekkel, magától képes a tanulásra. Mint utóbb kiderül, Chii valószínûleg a titokzatos "Chobits"-széria egyik példánya, amelyek valódi rendeltetését senki nem ismeri. Egyre inkább úgy tûnik, hogy Chii-nek különleges képességei vannak, és egy másik én is lakozik benne. De Hideki figyelmét ennél fontosabb dolgok kötik le: Munka mellett iskolába kell járnia, Chii-nek nõi alsónemût kell vennie (ami egy egész részig eltart... ^^), és gondoskodnia kell a kis tudatlan, de rettenetesen aranyos Persoconról. Még jó, hogy újdonsült barátai mindenben támogatják.


Gondoltam meg kérdezem hogy valaki halott már eröl az animéröl és mi a véleménye. Olyasmi, mint az Elfen Lied csak itt, hanyagolták a véres jeleneteket. És mivel az anim leírása meg tecet azért meg kérdezném hogy közel jövõbe fel, kerül e...

Szerkesztette: Dumet - 2009. 10. 15 22:04:08
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #2
Postázva 2009. 10. 15 22:03:03
Avatar



Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5492
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Chobits

Hallani hallottam már róla, igen ismert darab ha jól tudom, de még nem láttam, hogy sok más hasonlóan híres darabot se.

A leírás alapján szerintem egyáltalán nem hasonlít az Elfen Liedre de mindegy... Emlékszem, hogy olvastam már én ezt az ismertetõt, ezért olyan ismerõs az egész. Feltöltés? Ha megvan valakinek felkerül. Elvileg ha jól emlékszem Taragasnak megvan, csak az a baj, hogy az oldal indulása óta fel se nézett, szóval egyelõre még váratnak magukra az ehhez hasonló animék, amikbõl neki kész gyûjteménye van.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #3
Postázva 2009. 10. 15 23:14:16
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5339
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Chobits

Az lehet hogy azért ismerõs, mert a leírás az eredeti borító fordítás Meg azért mondtam, hogy hasonlít, mert itt is, csak egy szót ismer itt is meg találták, és magához vették és itt is iskolás korosztályú a szereplõ
És itt is valamilyen szinten idegen

Szerkesztette: izzy - 2009. 10. 15 23:20:42
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #4
Postázva 2009. 10. 15 23:33:14
Avatar



Üzenetek: 29
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.09.09
Ennyi napja tagunk: 5333

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Chobits

Ez az anime mind grafikában mind tartalomban jobban hasonlít inkább a Midori Days-hez erõteljesen Ecchi kategória
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:
Kiemelt híreink


© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!