Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× (1080p) Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 9
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen


Regisztrált tagok: 6895
Legújabb tag: biriboraaaa

Látogatók ma: 4458
Online látogató: 9
Látogatók a hónapban: 546121
Összes látogatók: 52570895

Reklám

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 0 szavazatok)  
Ikon 
Bakuman
Fentre Üzenet nyomtatása #61
Postázva 2011. 12. 21 14:17:40
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 213
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 13.09.09
Ennyi napja tagunk: 5341
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bakuman

Úgy van, ahogy Brolly segítõkészen leírta. Smile
Ugyan már leírtam pár hsz-el ezelõtt, de sebaj, leírom most is. DDD

Természetesen le lehet külön is tölteni a feliratokat. De mivel az MKV (720p) softsubos videó, így azokhoz már nincs külön kitéve a második évadnál.
Ott az AVI (400p) videóknál érhetõ el minden részhez a felirat.

Az elsõ évadhoz még nem készültek el az AVI videók, így ott egyelõre egy féle videó van. Ott azoknál lehet leszedni.

Amelyik letöltésnél van felirat, ott a pillanatkép felett található "magyar" szövegre kattintva lehet letölteni a feliratokat.

Az elsõ évadnál vegyes videókat használtunk, a vége fele DmzJ féléket.
A második évadnál az elsõ két rész Zero-Raws féle videó, a többi pedig SFW-s. Tehát, ha ilyen videókat keresel hozzá, akkor nem fog csúszni a felirat.
Jó szórakozást a részekhez! Smile

Szerkesztette: Niki - 2011. 12. 21 14:20:49
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #62
Postázva 2011. 12. 28 11:52:42
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19841

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Bakuman

Sziasztok Smile A Bakuman-nal kapcsolatban meg szeretném kérdezni, hogy ti csak elkészítitek a részekhez a feliratot, vagy fel is töltitek valamilyen videómegosztóra, mint mondjuk az indavideo? Csak mert a 11-ik és 16-ik részt nem találtam meg sehol felirattal. Persze, marad az az opció, hogy megnézem õket angolul, de tekintettel az angoltudásomra, az üzenet 50%-a elúszna. Sajnos én nem értek a feliratozás mûvészetéhez, szóval másokra vagyok utalva, éppen ezért írok most ide.
A válaszotokat elõre is köszönöm Smile

Nagyfiju.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #63
Postázva 2011. 12. 28 12:01:14
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5489
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bakuman

A készítõk csak lefordítják az angol feliratot és a videót meg a kész magyar feliratot feltöltik ide a oldalra, videó megosztókra mi nem töltünk! Az más, hogy adunk rá engedélyt némelyik sorozatnál, nem mindegyiknél!
Nálunk a letöltések/animék/B betû/Bakuman banner alól eljutsz az adatlapjára és ott az epizód letöltések gombra kattintva videót és feliratot tudsz letölteni Smile

Az elsõ évad 1-25ig megtalálható nálunk és a második évadból pár rész amit már kiadtak angol felirattal.

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #64
Postázva 2011. 12. 28 20:35:34
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19841

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Bakuman

Hát, kedves BrollySSJ4, életet mentettél most ezzel a leírással. Azt hittem, hogy a videó és a felirat külön van és nekem kell össze-mixereznem xD De tévedtem, és milyen jó, hogy tévedtem DDD arigatou DDD Ha lány lennél, most elhívnálak egy randira DDD
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #65
Postázva 2011. 12. 28 20:43:51
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5489
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bakuman

DDD hát na, nem lehet minden jó egybe videó a felirattal és még lány is legyek Crazy minden nem lehet jó Smile

Na de szívesen, jó szórakozást a részekhez Smile

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #66
Postázva 2012. 01. 04 17:37:10
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19841

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Bakuman

Üdv megint Smile Az van, hogy utolértem a sorozatot a második évadnál és érdeklõdnék, hogy a többi részt is feliratozzátok és felrakjátok ide? Ha igen, akkor kb milyen idõkülönbségre számítsak részenként? 1 rész / 1 hét?
Tisztelettel, Nagyfiju Smile
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #67
Postázva 2012. 01. 04 21:03:48
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5489
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bakuman

Igen feliratozva lesz a többi is, amit elkezdünk munkát azt nem hagyjuk abba a megosztás közepén, sose!
E héten nincs friss rész mert japánban is új évet ünnepeltek hétvégén Smile Így jövõhét elején, e hét hétvégén ahogy jön az angol felirat a készítõk neki ugranak és érkezik a friss rész ide az oldalra, ez általában hetente történik!
Addig türelem Smile

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #68
Postázva 2012. 01. 05 10:44:16
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19841

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Bakuman

Rendben, köszönöm Smile
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #69
Postázva 2012. 01. 31 19:45:22
Avatar



Üzenetek: 13
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5340

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bakuman

Skacok nem tudtok valami letöltõ oldalt, ahonnan letudnám szedni a Bakuman elsõ évadának 17. részétõl a 25. részéig? Mert az indán 16. részig van fent, sajnos utána nincs fent. Jöhet a második évad is, ha tudtok ilyet. Ha jól tudom, akkor ti a [DmzJ]-s realese alapján dolgoztatok, szóval az kellene nekem 720p-s verzióban. Felirat meg van Animeaddict-on. Torrent is jó lesz!
Nemrég kezdtem el nézni a sorozatot, és nagyon tetszik, jó lenne folytatni, elõre is köszi! Smile
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #70
Postázva 2012. 01. 31 20:45:02
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 213
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 13.09.09
Ennyi napja tagunk: 5341
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bakuman

Igen, sajnos az indára voltak olyan kedvesek és feltöltötték ilyen-olyan felhasználásban a feliratunkat. Szóval, elnézést érte, de annyira egyikünk szíve sem vérzik azért, hogy az elsõ évadot nem töltötték végig fel oda. Smile

A videók kapcsán idézném magamat egy korábbi hozzászólásomból:
Niki írta:
Az elsõ évadnál vegyes videókat használtunk, a vége fele DmzJ féléket.
A második évadnál az elsõ két rész Zero-Raws féle videó, a többi pedig SFW-s. Tehát, ha ilyen videókat keresel hozzá, akkor nem fog csúszni a felirat.


Torrent linkeket nem fogunk itt adogatni. De azt hiszem, ez alapján, tekintve, hogy a Google mindenki barátja, nem olyan nehéz megtalálni a torrenteket ezekhez a részekhez. (Igen, a DmzJ-s videókat kell keresni az elsõ évad 17-25. részeihez.) Sok sikert hozzá!
És jó szórakozást az elsõ évad végéhez, majd a második évadhoz! Wink

OFF:
Azt azért megjegyzem, így mellékesen, hogy ha lenne szerver, akkor nem kéne torrenten keresgélni, és más oldalakról leszedni azt, amit mi készítettünk Nektek. Wink
Kérdés, hogy a jelenlegi állapotok közt (szerver nélkül, ideiglenes megoldásokkal) mi lesz az oldallal... Még nyolc rész hátra van a második évadból. Az még két hónap ugyebár. Viszont az oldal szempontjából, a jelenlegi helyzetet nézve, ez elég sok idõ... Majd meglátjuk mit tartogat nekünk, Nektek ez a két hónap. Mennyire fontos az oldal létezése, hogy a már elkészített, a jelenleg futó és a tervezett projekteket elérhessétek, letölthessétek, élvezhessétek... Nektek, DH+ tagoknak.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #71
Postázva 2012. 01. 31 21:15:37
Avatar



Üzenetek: 13
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5340

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bakuman

Igen értelek Niki, de mivel sajnos a Megát lekapcsolták, a sorozat meg nagyon érdekelt, kénytelen voltam indázni... :\
Am. meg már kerestem én a Google-ban, de sajnos a torrenthez sem elég annyi, hogy lelehet tölteni a torrent fájlt, mert ha nincs seed hozzá, akkor nem sokra megy vele az ember DDD

Am. visszatérve egykét mondatra az indára, amiket én néztem az elég korrekt volt, animegirl93 töltötte fel õket, és a videó aláírásban kiírt szépen mindent, hogy honnan származik, ki fordította, idõzítette.
Annó én fordítottam a Dragonball Z 2008-as specialt (Szon Gokú és barátai visszatértek) egy idõzítõ és egy lektor társammal egyetembe, ez van fent, vagy volt fent az oldalon is, és engem nem zavart volna, ha ilyen részletességgel rakta volna fel õket egy videómegosztóra.
De persze, ha nem kért elõtte engedélyt, akkor teljesen jogos az álláspontod!! Smile

Spoiler tartalom:

Szerkesztette: Tibiking - 2012. 01. 31 22:15:25
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #72
Postázva 2012. 02. 01 00:47:18
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 213
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 13.09.09
Ennyi napja tagunk: 5341
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bakuman

Aktívabbá mi sem tudunk tenni egy torrent fájlt sem. Csak megtalálni azt, ami fent van a neten. Smile A 200 nem is olyan rossz egyébként. Ha mindig csak egy részt szedsz le, akkor hamarabb tudsz egy-egy részt megnézni, mintha megvárnád, míg letölt mind a 9 rész. És amíg megnézel egy részt, lehet már le is ért a következõ. Smile

Az inda... Természetesen nem az a bajom, hogy ott nézted. Mindenki úgy nézi, ahogy akarja, tudja az animéket, vagy bármi mást. Szíve joga eldönteni mindenkinek mi neki a jó, megfelelõ, elérhetõ. Ezzel nincs is semmi baj.
De... visszatérve az elõzõ irományomhoz, az "ilyen-olyan felhasználásban kerültek ki" dolgot arra értettem, hogy pl.: hardsubos videóra, szép nagy, sárga verzióban van odabiggyesztve a feliratunk. Esetleg még csúszik is a felirat, stb. Szóval, nem túl igényes kivitelezésekrõl van itt szó. Amivel nem akarok bántani senkit sem, de ez így van, tehát ezek tények.
És azért, fájó pont így viszontlátni a munkánkat, hisz mi próbálunk nem összecsapott, igénytelen dolgokat kiadni a kezeink közül.

Név szerint nem emlékszem már pontosan azokra, akikrõl tudunk is, hogy feltöltenek/feltöltöttek olyan videókat, amikhez a feliratunkat használták, de nem egy olyan alkalom volt, hogy Mithril külön kérésére lettek kiírva olyan dolgok, amiket megemlítettél. Tehát, sajnos nem magától jött senki sem hozzá, vagy esetleg más csapattaghoz, hogy szeretne itt-ott, vagy a saját oldalán megosztani olyan videókat, amikhez szeretné felhasználni a DH-s feliratokat. Mert ebben az esetben nem lenne olyan" drámai" a helyzet. De, amikor csak azt látjuk, hogy itt is, ott is kint van a felirat, de forrásként vagy az AA, vagy egy torrent oldal van megjelölve, és közben még csak említést sem tesz a feltöltõ a DH-ról, vagy a készítõkrõl... Vagy netalántán még ki is van törölve a feliratból, hogy mi fán terem az a felirat (fordító, stb)... Hát, azért az nem túl jó érzés. És, amikor egy ilyen alkalommal bátorkodott Mithril megemlíteni, hogy ezt nem kéne így, ilyen formában, akkor még õ kapott hideget-meleget emiatt...
Ami, tekintve, hogy õ a fordító, tehát az õ szellemi terméke a felirat szövege, elég abszurd helyzet. Legalábbis én így gondolom.

Szóval összességében az a baj, hogy túl sok kellemetlen tapasztalatot gyûjtöttünk az ilyen kikerülésekkel kapcsolatban, míg pozitív "élményként" egyet tudnék csak megemlíteni.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #73
Postázva 2012. 02. 01 16:24:46
Avatar



Üzenetek: 13
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5340

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bakuman

Hát igen, sajnos ez a helyzet az ilyen videómegosztókkal, nem szép ha csak úgy felraknak valamit, amire nem adtak engedélyt, és az is igaz, amit említettél, hogy az is szörnyû, ha teljesen máshogy adják le õket, mint ahogy ti alkottátok meg (ugyebár ez a sárga betûs)... elég szomorú, hogy ha a fordító bátorkodik megjegyezni, hogy ezt azért nem kéne, akkor lehordják, de ha megfigyeled a kommenteket akármilyen videó alatt, nagyon sok iq fightert lehet ott találni, szóval nem lehet ezen meglepõdni... :S sajnos...
Közben amúgy behalt a torrent... jön 2-vel kb DDD DDD de most találtam hotfile-os linkeket amin fent vannak a részek, leszedtem a 17.et megnéztem, hogy tényleg az-e a version, és passzol hozzá a felirat, szóval megyek is megnézem a 17. részt Tongue

És ha még nem tettem volna meg, köszi szépen a feliratot az egész csapatnak! Wink

Szerkesztette: Tibiking - 2012. 02. 01 16:27:08
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #74
Postázva 2012. 02. 01 17:55:27
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 213
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 13.09.09
Ennyi napja tagunk: 5341
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bakuman

Mindegy, nem szeretném ragozni a más oldalakra való kikerüléssel kapcsolatos dolgokat.
A lényeg, hogy lehet ezt a dolgot normálisan, korrekten is megoldani. Van, akinek ez sikerül. Sajnos van, akinek nem.

Amíg sikerül valahonnan leszedned a részeket, addig nincs baj, tudod nézni. Ha már úgy alakult, hogy most innen nem lehet a régebbi részeket letölteni...
Még egyszer jó szórakozást a részekhez! Wink
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #75
Postázva 2012. 02. 01 19:49:44
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5489
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bakuman

Niki írta:
Amíg sikerül valahonnan leszedned a részeket, addig nincs baj, tudod nézni.


Egyenlõre, ha nem jön össze a dolog ugye akkor megszûnünk oszt akkor se Baku se új japán premier fordítás se semmi, se innen se más oldalról Tongue de nem gond úgy se kell senkinek ilyesmi, ugye DDD ?

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #76
Postázva 2012. 02. 02 15:16:25
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 280
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 28.11.09
Ennyi napja tagunk: 5265
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bakuman

Ó, igen, az indás IQ-fighterekkel nagyon jóban vagyok. DDD Igazából most már nem is próbálok arra járni, mert nem akarom látni, hogy mik vannak fent meg hogyan. Smile
Amúgy a 200 az én netemmel nézve egész gyors (most pl. 90-nel szedek egy hét évados sorozatot, és még nem õszültem bele DDD)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #77
Postázva 2012. 02. 03 21:52:44
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 213
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 13.09.09
Ennyi napja tagunk: 5341
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bakuman

BrollySSJ4 írta:
Niki írta:
Amíg sikerül valahonnan leszedned a részeket, addig nincs baj, tudod nézni.


Egyenlõre, ha nem jön össze a dolog ugye akkor megszûnünk oszt akkor se Baku se új japán premier fordítás se semmi, se innen se más oldalról Tongue de nem gond úgy se kell senkinek ilyesmi, ugye DDD ?


Spoiler tartalom:
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #78
Postázva 2012. 02. 04 17:19:29
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5489
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bakuman

Niki írta:
BrollySSJ4 írta:
Niki írta:
Amíg sikerül valahonnan leszedned a részeket, addig nincs baj, tudod nézni.


Egyenlõre, ha nem jön össze a dolog ugye akkor megszûnünk oszt akkor se Baku se új japán premier fordítás se semmi, se innen se más oldalról Tongue de nem gond úgy se kell senkinek ilyesmi, ugye DDD ?


Spoiler tartalom:


Spoiler tartalom:

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #79
Postázva 2012. 02. 28 19:30:59
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19841

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Bakuman

Üdv! Van egy kis gondom... Egyszerûen nem tudom leszedni az új részt (21 vagy 46) errõl a fájlmegosztós oldalról. Lejár a 300 másodperc és hiába kattintok a Start Download-ra, nem tölt be az oldal. Ötlet mi lehet a baj?
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #80
Postázva 2012. 02. 28 20:42:41
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5489
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bakuman

Szerintem csak a szokásos filemegosztókat jellemzõ gondja van, értsd: SZAR...,de ez csak az én véleményem.
Próbálkozni kell...

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:
Kiemelt híreink


© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!