Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× (1080p) Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 16
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen


Regisztrált tagok: 6895
Legújabb tag: biriboraaaa

Látogatók ma: 26582
Online látogató: 16
Látogatók a hónapban: 538599
Összes látogatók: 52563373

Reklám

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 0 szavazatok)  
Ikon 
Bakuman
Fentre Üzenet nyomtatása #41
Postázva 2011. 10. 03 01:30:12
Avatar



Üzenetek: 2
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 05.11.10
Ennyi napja tagunk: 4922

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bakuman

Vééégre, már mióta vártam DDD Köszi szépen! Smile
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #42
Postázva 2011. 10. 04 18:25:27
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 280
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 28.11.09
Ennyi napja tagunk: 5264
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bakuman

Hû, most olvastam, hogy lesz három Bakuman x Sket Dance crossover rész. Már volt 2 Sket Dance x Gintama rész, azok úgy voltak megoldva, hogy egynél a Sket Dance-osok voltak a vendégszereplõk a Gintamában, a másiknál meg fordítva. Gondolom, most is valami hasonló lesz, két rész októberben lesz leadva, egy meg novemberben. Hm, kíváncsi vagyok. (Azt viszont nem ígérem, hogy a Sket Dance azon részeit, amiben Mashiróék vannak, le fogom fordítani, mivel az egy másik sorozat... De majd mindenképp szólok, hogy akit esetleg érdekel, és nem nézi a sorozatot, tudja, hogy melyik epizódot kell letöltenie. Smile )
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #43
Postázva 2011. 10. 12 17:13:56
Avatar



Üzenetek: 178
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 26.10.09
Ennyi napja tagunk: 5297
Lakhely: Gyõrújbarát
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bakuman

Dejó már én is nagyon vártam a 2. évadot köszi a fordítást DDD

A Sket Dance-nek épp most néztem meg az elsõ részét, de annyira nem tûnt jónak, úgyhogy nem tudom folytassam-e. A crossoverre kíváncsi vagyok Smile
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #44
Postázva 2011. 10. 13 09:00:03
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19840

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Bakuman

Köszönöm, hogy ilyen gyorsak vagytok a második évaddal is, minden héten van mit várni :-)
A crossoveres infónért is jár a köszönet!
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #45
Postázva 2011. 10. 30 19:04:03
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 213
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 13.09.09
Ennyi napja tagunk: 5340
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bakuman

Sajnos az eheti Bakuman rész felirata egy kicsike csúszással fog elkészülni, mivel még mindig nem érhetõ el hozzá angol felirat. Remélhetõleg ez hamarosan változni fog.
Szóval egy kis türelem. Smile
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #46
Postázva 2011. 11. 03 18:10:57
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 280
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 28.11.09
Ennyi napja tagunk: 5264
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bakuman

Kijött a crossoveres Sket Dance rész, amolyan Bakuman-paródia (SD-stílusban persze DDD), és az a rész, amit Azuki szinkronizál... Szóval a 31. részt keressétek, ha meg akarjátok nézni (Bár szerintem ha nem nézitek az animét, annyira nem vicces.)

Szerkesztette: Mithril - 2011. 11. 03 18:11:37
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #47
Postázva 2011. 11. 06 19:32:09
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19840

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Bakuman

Valamiért nem engedi letölteni a friss részt (31). Vagy valamit rosszul csinálok?

Köszi elõre is a választ.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #48
Postázva 2011. 11. 06 19:57:16
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5488
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bakuman

Elvileg nincs gond a file-al, szóval lehet pillanatnyilag nem elérhetõ, mi történik amikor kattintasz a letöltés gombra?

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #49
Postázva 2011. 11. 06 20:04:45
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19840

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Bakuman

Most megnyitottam és jó. Köszönöm a gyors választ.

(Egyébként azt írta ki, hogy a file nem elérhetõ)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #50
Postázva 2011. 11. 06 20:13:55
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5488
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bakuman

Na akkor megoldódott a probléma Smile

Igen olyat szokott néha....

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #51
Postázva 2011. 12. 01 19:16:05
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 213
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 13.09.09
Ennyi napja tagunk: 5340
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bakuman

A megszokott 1280x720-as softsubos MKV videók mellett, mostantól letölthetõek a második évad eddigi részei asztali verzióban is, ezek 712x400-as felbontású AVI videók. Így most már DVD lejátszókon is élvezhetitek a részeket. Smile
Természetesen a második évad soron következõ részei már mindig elérhetõek lesznek mindkét változatban.

Ennek következtében a letöltéseknél egy apró változás azonban történt. Ugyanis eddig az MKV videóknál külön is letölthetõek voltak a feliratok. Ez most megszûnt az MKV videóknál, ugyanis ez a lehetõség csak azért volt, hogy valahonnan le lehessen tölteni külön is a feliratokat.
Tehát mostantól az MKV fájloknál ne keressétek a feliratokat, mert nincs külön felirat letöltés ott! Az élvezetekbõl ez persze semmit sem von el, hiszen ezek softsubos videók, így a videók tartalmazzák a feliratokat is, szóval a nézésük zavartalan marad felirat szempontból, mert nincs szükség hozzájuk külön feliratra.

Persze a feliratokat le lehet majd továbbra is tölteni külön. De értelemszerûen átkerültek az AVI videók letöltéseihez.

Ezek a dolgok egyenlõre csak a második évad részeire vonatkoznak.
Persze idõvel majd az elsõ évad részeit is elkészítjük és elérhetõvé tesszük asztali változatban is. Csupán egy kis idõ kérdése... Smile
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #52
Postázva 2011. 12. 01 20:54:34
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19840

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Bakuman

Ez jó hír, így már nem kell annyit vacakolni vele. ROFL Lehet, hogy meg se tudtam volna csinálni. Smile
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #53
Postázva 2011. 12. 01 21:34:55
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19840

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Bakuman

Szevasztok!
Srácok, valaki segítsen légyszíves. Bakuman 24. részét nem tudom valamiért letölteni Cry . Kétszer elindult a letöltés, egyszer elment vagy 20 %-ig, következõre már 0-án maradt végig. Azóta próbálkoztam vagy 10x, de semmi. Kivárom szépen az idõt, katt a "regular download"-ra, de semmi Cry
Valami ötlet? Esetleg valami torrent, amihez passzol a felirat?
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #54
Postázva 2011. 12. 01 22:54:37
Avatar



Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5492
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bakuman

Itt nem torrentezünk most se és a jövõben se. Valószínûleg megint a Mega áll a háttérben. Egyelõre várj egy kicsit, lehet, hogy csak idõre van szüksége, de ha azután se megy, majd újratöltjük. Egyébként jó lenne ha a jövõben a Hibajelentés topikba írnád az ilyen dolgokat. Kösz.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #55
Postázva 2011. 12. 01 23:44:08
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 213
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 13.09.09
Ennyi napja tagunk: 5340
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bakuman

A videó nekem gond nélkül lejött. Illetve, egy apró gond volt... Az, hogy megint megmakacsolta magát a Mega, és borzasztó lassú jelenleg. Ilyenkor egy kis türelemmel kibekkelhetõ ez az idõszak. DDD
Én rákattintottam a letöltésre... vártam, vártam... órák kérdése volt, és elindult a letöltés, majd másfél óra alatt le is jött a rész...
Szóval nem kell újratöltenünk, a link jó, le lehet tölteni. Nagyon sajnáljuk, hogy nálad párszor megszakadt a letöltés, elég nagy szívás, de sajnos az a nagy helyzet, hogy ezzel mi nem igen tudunk mit csinálni... Unsure A Megának ma nincs jó napja. Smile Újabban sok rossz napja van szegénynek... DDD

Egyébként nem titok, hogy melyik résznél, melyik fansub csapat (vagy releaser csapat) videóját használjuk fel a feliratos projekteknél, mert mindig benne van a videóban. Most nem tudod megnézni, mert ugye nem tudod letölteni a részt... de a 24. részhez a DmzJ videóját használtuk, így ahhoz passzolni fog a felirat, ha megkeresed a neten ezt a féle videót. Csak ne lepõdj meg, mert kínai felirat lesz benne eredetileg. Wink

Szerkesztette: Niki - 2011. 12. 02 00:10:05
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #56
Postázva 2011. 12. 02 22:23:18
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19840

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Bakuman

Oké, köszi! Idõközben megoldottam, Rákerestem, megtaláltam, megnéztem! Nem vagyok láma, csak iszonyat rápörögtem a sorozatra, és majd megölt a kíváncsiság, a végét illetõen. Amúgy nem rögtön jöttem ide "sírni" még tegnap reggel próbáltam leszedni az utolsó pár részt - így a 24.et is - és már akkor vacakolt. Aztán megpróbáltam délután és este is, és ugyanaz volt a helyzet. Azért nem egyértelmûen a Megára gyanakodtam, mert minden más szépen tölthetõ volt.
Egyébként hatalmas volt a sorozat, és remek a felirat, köszönöm nektek!
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #57
Postázva 2011. 12. 03 00:19:06
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 213
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 13.09.09
Ennyi napja tagunk: 5340
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bakuman

Senki nem mondta, hogy "láma" vagy és "sírsz" itt nekünk. Csak elég sokat rosszalkodik a Mega, így mi már megszoktuk, hogy egy kis türelem kell hozzá. Várni kell néha, hogy 1-2 fájlt le lehessen tölteni. Rejtély, hogy mi alapján szelektál és melyiket engedi gond nélkül letölteni, és melyiket nem.
Viszont, ha rossz lett volna a link, akkor meg jó ha tudunk róla, mert akkor tényleg újra kell tölteni. De ez a Hibajelentés topikba tartozik.

De a lényeg, hogy megbírtad nézni a részeket. Az évadzáró közeledtével elhiszem, hogy rossz volt, hogy pont azt a részt nem tudtad leszedni. Smile
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #58
Postázva 2011. 12. 18 19:24:25
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 213
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 13.09.09
Ennyi napja tagunk: 5340
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bakuman

Sajnos úgy alakultak a dolgok, hogy az e heti Bakuman rész kicsit késõbb fog kikerülni.
Egyelõre azt nem tudjuk megmondani mikorra fog elkészülni a felirat, de természetesen a lehetõségekhez mérten igyekszünk, és amint lehet nézhetitek az új részt. Smile
Csupán arra kérlek benneteket, hogy várjatok türelmesen! A megértéseteket elõre is köszönjük szépen!


És elõre szeretnék szólni arról is, hogy a jövõ heti rész is késleltetve kerül majd ki.
Ennek az oka, hogy Karácsony révén az angol fansub csapat már jelezte, hogy nem fogja elkészíteni az angol fordítást az ünnepek alatt és érthetõ okokból kifolyólag inkább a családdal, a barátokkal töltik majd az idõt. Mi is így teszünk majd, reméljük ti is. Smile
Persze a felirat, videóval együtt akkor is jönni fog majd, amint lehet.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #59
Postázva 2011. 12. 21 06:55:10
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19840

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Bakuman

hali, megszeretném kérdezni hogy a feliratot külön nem lehet letölteni? nincs semmi bajom a videótokkal, csak hát 9kb/s -al jön megauploadról:S
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #60
Postázva 2011. 12. 21 09:09:54
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5488
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bakuman

Lelehet, ha más nem akkor a 400p-s verziójú videók alól Smile És szerintem biztos jó a többi videóra is pl. a 720p-sre

De jönnek a lányok és segítenek, biztos

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:
Kiemelt híreink


© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!