Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Szamurájok kora - Harc Japánért Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Szamurájok kora - Harc Japánért Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× A szentjánosbogarak fényének erdeje

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 7
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen


Regisztrált tagok: 6871
Legújabb tag: negan204

Látogatók ma: 4596
Online látogató: 7
Látogatók a hónapban: 324856
Összes látogatók: 52349630

Reklám

Kiemelt híreink

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Mangák
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 1 szavazat)  
Ikon 
Nana
Fentre Üzenet nyomtatása #1
Postázva 2010. 01. 10 17:15:50
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5484
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 

Itt lehet a Nana mangáról beszélgetni, de elõtte egy két infót azért írok róla.

A mangát Yazawa Ai írta és írja, mivel még nem fejezõdött be a történet. Az anime változata valószínûleg sokak elõtt ismert már, hiszen az Animax is mûsorra tûzte magyar szinkronnal. Egyébként eddig 6 kötet jelent meg nálunk, ami a teljes történethez képest nem olyan sok még, de azért haladnak vele a Mangafanosok, úgyhogy nem lehet ok panaszra.


Nekem nagyon tetszett az anime, ezért is döntöttem el, hogy megpróbálkozok a mangával is. Tehát ez az elsõ mangám, így lehetséges, hogy kissé tapasztalatlan vagyok ezen a téren. Eddig az elsõ két kötettel végeztem, és nagyon tetszett, mert hiába követi az anime a mangát elég jól, ennek ellenére mégis újat tud nyújtani ez a fajta kiadása a történetnek (ugyebár ez az eredeti kiadása a történetnek).
Akinek esetleg van már tapasztalata ezzel a mangával kapcsolatosan, az nyugodtan leírhatja ide, illetve lehet más mangáknak is topikot létrehozni, mert ahogy látom eddig ez nem történt meg.

Tessék mangát olvasni, én se szoktam olvasni, mert az utóbbi idõben nem szeretek már, de ez egészen más, szóval annak is ajánlatos a kezébe venni, aki esetleg nem szeret olvasni.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)

Szerkesztette: Dumet - 2010. 01. 10 17:20:52
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #2
Postázva 2010. 03. 27 12:49:58
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 280
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 28.11.09
Ennyi napja tagunk: 5256
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Nana

Szerintem nagyon nagy manga, meg is van az összes kötet, ami megjelent magyarul (és nagyon várom már a hatodikat, mert már ki van fizetve december óta, és nem tudom, hogy mikor jelenik meg...).
Történetét tekintve teljesen ugyanolyan, mint az anime, aki azt látta, csak a kissé eltérõ fordítás és az újra átélés élménye (na meg a Junko bárja részek) miatt olvashatja el az elsõ tizenegy kötetet, de a manga tovább viszi a sztorit, érdekes eseményekkel. Körülbelül egy éve nem jelent meg új fejezet Yazawa Ai betegsége miatt. Remélem, hamarosan folytatja, mert ha befejezi, akkor jön a NANA 2. anime.
Nekem a kedvenc szereplõm egyébként Nobu. Nektek?
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #3
Postázva 2011. 11. 14 13:35:48
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19832

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Nana

Kiváló manga, az animét annyira nem csípem. Viszont a belõle készül live-filmeket igen. A mangában elõször a grafika nyûgözött le, aztán a történet. Összetett, kiválóak a karakterek, a történet nem sablonos, és bár nem a tizenéveseknek készült, de talán pont ettõl olyan kiváló.
 Offline
 

« Előző téma | Következő téma »
 RSS Fórumra ugrás:

© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!