Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× (1080p) Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ××

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 17
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen


Regisztrált tagok: 6889
Legújabb tag: mazsiszku

Látogatók ma: 10070
Online látogató: 16
Látogatók a hónapban: 429218
Összes látogatók: 52453992

Reklám

Kiemelt híreink

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 0 szavazatok)  
Ikon 
Hősakadémia
Fentre Üzenet nyomtatása #61
Postázva 2020. 01. 05 11:32:59
Avatar



Üzenetek: 38
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 03.10.15
Ennyi napja tagunk: 3126

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Hihetetlen, azért, hogy eljutottunk ide: jövő hét az utolsó, amikor még mindennap izgulhatunk hőseinkért!
Mindenki sikeresen beért az UA csapatából a vizsga finishbe, ahol nem kisebb lesz a feladatuk, mint az emberek mentése. Azonban korántsem biztos, hogy ez mindenkinek olyan könnyű, magától értetődő feladat lesz, hisz eddig jobbára csak harcokban kellett helytállniuk.
A vizsgaszervezők még erre a helyzetre is majd tudnak nehezítést rápakolni: így már félre kell tenni mindenkinek az iskolák és egymás közötti rivalizálást, régi sérelmeket ha sikeresen át akarnak menni…

Nincs megállás! PLUSZ ULTRA sebességgel robogunk át a második fordulón, és kiderül ki jut egy lépéssel közelebb álmai megvalósításához, hogy egy napon profi hős legyen, és kik azok akik bár minden adottságuk megvan, mégis elbuknak… Majd Dekuék „könnyes búcsút” vesznek a többi diáktól mielőtt hazaindulnak és még a Sutetsuval is rendeződni látszik a viszony…

Vissza a koliba, vissza a hétköznapokba: lesz, aki viszont már nem tudja magába fojtani az őt ért vélt és valós megaláztatásokat, elgurul a gyógyszere. A felgyülemlett feszültséget meg mi máson/ki máson a legjobb levezetni, mint egy osztálytárson, aki mindezek okozója… Kapunk még búcsúzóul egy szép, dinamikus, érzelmi töltetes fight-ot.

A maradék kép epizód inkább a következő évadnak ágyaz meg, amire sajnos még várnunk kell. Megismerünk új arcokat az iskolában, meglátjuk, hova, milyen szintre kéne Dekuéknak eljutniuk mire végzősök lesznek és az eddig kicsit hanyagolt Gonoszok Ligájához is ellátogatunk…
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #62
Postázva 2020. 01. 05 12:14:13
Avatar



Üzenetek: 563
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.05.10
Ennyi napja tagunk: 5094

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Kár, hogy nincs magyar zenéje.
És kár, hogy a Viasat6 nem olyan sorozatokat vesz meg, amikre nem kell várni, azaz készen van.
Pl.: a 80-as 90-es években leadott sorozatok.
Azok közt is vannak nagyon jók.
Én nem nagyon szeretek várni, lehet, hogy csak évek múlva végeznek pl ezzel a sorozattal.
Tegnap kezdtem el nézni (1-5 rész), nekem eddig nem igazán jött be.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #63
Postázva 2020. 01. 05 15:12:19
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5485
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

darkarnold írta:
Kár, hogy nincs magyar zenéje.
És kár, hogy a Viasat6 nem olyan sorozatokat vesz meg, amikre nem kell várni, azaz készen van.
Pl.: a 80-as 90-es években leadott sorozatok.
Azok közt is vannak nagyon jók.
Én nem nagyon szeretek várni, lehet, hogy csak évek múlva végeznek pl ezzel a sorozattal.
Tegnap kezdtem el nézni (1-5 rész), nekem eddig nem igazán jött be.


Ha lenne magyarra fordított OP-ED akkor meg az lenne a baj, fan kreálmányok vannak a neten, ha keresed, nem rossz, nem rossz, de a többség mégis az eredetit helyezi előtérbe, így a többséget kell kiszolgálni, sajnos.

Várni nem kell, mivel a szinkron kész, mármint előre legyártják általában a full évadokat és utána kapod a TV-be a 80-90-es évekből ha vennének régit, aminek több oka is van, hogy miért nem vesznek, várni kéne mivel nem fogják letolni mind a 13-26-52-159648 részt egyben, hanem mint itt jobb esetben napi egy, de örülni kell, Japánban heti egy van Smile
Bár az is igaz, hogy ott annyi cucc van, hogy nem is lehetne sűrűbben letolni az adott sorozat részeit, mert nem férne egy napba DDD

Nézd tovább, lassan indul be Smile

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #64
Postázva 2020. 01. 05 15:15:49
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5485
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

SilverSz írta:
Hihetetlen, azért, hogy eljutottunk ide: jövő hét az utolsó, amikor még mindennap izgulhatunk hőseinkért!
Mindenki sikeresen beért az UA csapatából a vizsga finishbe, ahol nem kisebb lesz a feladatuk, mint az emberek mentése. Azonban korántsem biztos, hogy ez mindenkinek olyan könnyű, magától értetődő feladat lesz, hisz eddig jobbára csak harcokban kellett helytállniuk.
A vizsgaszervezők még erre a helyzetre is majd tudnak nehezítést rápakolni: így már félre kell tenni mindenkinek az iskolák és egymás közötti rivalizálást, régi sérelmeket ha sikeresen át akarnak menni…

Nincs megállás! PLUSZ ULTRA sebességgel robogunk át a második fordulón, és kiderül ki jut egy lépéssel közelebb álmai megvalósításához, hogy egy napon profi hős legyen, és kik azok akik bár minden adottságuk megvan, mégis elbuknak… Majd Dekuék „könnyes búcsút” vesznek a többi diáktól mielőtt hazaindulnak és még a Sutetsuval is rendeződni látszik a viszony…

Vissza a koliba, vissza a hétköznapokba: lesz, aki viszont már nem tudja magába fojtani az őt ért vélt és valós megaláztatásokat, elgurul a gyógyszere. A felgyülemlett feszültséget meg mi máson/ki máson a legjobb levezetni, mint egy osztálytárson, aki mindezek okozója… Kapunk még búcsúzóul egy szép, dinamikus, érzelmi töltetes fight-ot.

A maradék kép epizód inkább a következő évadnak ágyaz meg, amire sajnos még várnunk kell. Megismerünk új arcokat az iskolában, meglátjuk, hova, milyen szintre kéne Dekuéknak eljutniuk mire végzősök lesznek és az eddig kicsit hanyagolt Gonoszok Ligájához is ellátogatunk…


Ez a mentésigyakszi kifejezetten tetszik, mert ja eddig harc, harc volt mindenhol, meg vizsgán meg mindenhol na DDD

Az utolsó 2-3 rész meg ja hajazzon a pihire meg a kövi évadra, jövőre mivel eléggé beindul a buli a 4 évadtól, még ha csak szokásos fél évadig is XD bár kitudja Smile

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #65
Postázva 2020. 01. 05 20:43:47
Avatar



Üzenetek: 38
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 03.10.15
Ennyi napja tagunk: 3126

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Így az évad vége felé remélem maradhat egy kis reklám, hátha valaki nem tud róla és érdekelné (ha a fórum szabályzattal ütközik nyugodtan töröljétek):

Dekuék kalandjait PC-n, Xbox-on, Nintendo Switch-en, Playstation platformokon mindenki újra élheti a My hero one's justice című játékban. Egészen All Might All for One elleni küzdelméig lehet végig vinni a történetet. Sok játszható karakter, a storyn túl egyéni tornák és online fight lehetőséggel! Pazar grafika, dinamikus, látványos összecsapások, az animeből ismert videó és kép betétekkel.

Márciusban pedig ugyanezekre a konzolokra érkezik a My hero one's justice 2, amiben még több játszható karakter illetve az Ideiglenes Hősengedély Vizsga és a japánban most futó 4. Évad storija is helyet kapott!

Szerkesztette: SilverSz - 2020. 01. 05 20:44:45
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #66
Postázva 2020. 01. 06 07:52:09
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5485
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Dehogy, maradhat Smile

Wow ez jól hangzik DDD mit ki nem találnak XD lehetne több ilyen téma is game-nél.

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #67
Postázva 2020. 01. 06 18:54:57
Avatar



Üzenetek: 563
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.05.10
Ennyi napja tagunk: 5094

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Egyébként végig néztem az első évadát.
Eléggé érdekes kezd lenni.
A zenével kapcsolatban pedig csak annyit mondanék.
Olvastam, valamelyik oldalon, hogy a Pokémon zenéjét is kb 15 év távlatában is mennyire sokan emlékeznek rá.
Azt nem tudom, hogy egy eredeti japán zenére mennyi időn át emlékeznének, főleg a magyarok.

U.I.
NEM TELHETETLENSÉGBŐL ÍRTAM!

Kíváncsi vagyok, hogy végig fogják-e adni. De legalább jó, hogy nem csak a 2. évadtól kezdték el adni, mint a Yugioh Öt Sárkányt, azt be sem fejezték.
A szinkronok eléggé elfogadhatóak. Nem tudom, hogy eredeti japán nyelven is ennyi angol van-e benne.
Pl.: shit, magyarul franc.

E sorozat után talán, ha teljesen fent lesz az Enyo, akkor azt is megnézem. Remélem legalább ennyire jó lesz az is.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #68
Postázva 2020. 01. 07 10:58:47
Avatar



Üzenetek: 38
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 03.10.15
Ennyi napja tagunk: 3126

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

darkarnold írta:
Egyébként végig néztem az első évadát.
Eléggé érdekes kezd lenni.
A zenével kapcsolatban pedig csak annyit mondanék.
Olvastam, valamelyik oldalon, hogy a Pokémon zenéjét is kb 15 év távlatában is mennyire sokan emlékeznek rá.
Azt nem tudom, hogy egy eredeti japán zenére mennyi időn át emlékeznének, főleg a magyarok.

U.I.
NEM TELHETETLENSÉGBŐL ÍRTAM!

Kíváncsi vagyok, hogy végig fogják-e adni. De legalább jó, hogy nem csak a 2. évadtól kezdték el adni, mint a Yugioh Öt Sárkányt, azt be sem fejezték.
A szinkronok eléggé elfogadhatóak. Nem tudom, hogy eredeti japán nyelven is ennyi angol van-e benne.
Pl.: shit, magyarul franc.

E sorozat után talán, ha teljesen fent lesz az Enyo, akkor azt is megnézem. Remélem legalább ennyire jó lesz az is.



Szia!

Itt találsz egy cikket ahol a Hősakadémia szinkronja és az OP/ED magyarra fordítássáról van szó, ez eddig elkészült számok is meghallgathatók! ( https://lengabor....B9sDY7UdLw )

Nekem személy szerint a japán eredeti jobban tetszik a dalokból, de van ami ígéretes...

Örülök, hogy az első évad végére már nem látod olyan rossznak a sorozatot, szerintem nézd tovább csak még jobb lesz!Yes
Az eredetiben még több angol kifejezés van (pl.: All Might támadásai Smash nálunk Zúzda lett)
Én nagyon szeretném ha nálunk végig adnák a sorozatot, de ez nem egy év lesz, hiszen az alapjául szolgáló manga most is fut, még egyáltalán nem látszik a vége, a japánok pedig úgy tűnik beálltak erre a 25 epizódos évadra, ami ősszel kezdődik. Sajnos az a tapasztalatom az idő múlásával, ha meg is vesznek sorozat folytatásokat általában nem szoktak odafigyelni csak a főbb szerepeknél kinek ki volt a hangja... Weep Meg persze a szinkron színésznek is lehet épp akkor más elfoglaltsága, nem vállalja stb. Pont a Pokémon esetében pl. engem nagyon zavart mikor Ash a főszereplő hangját lecserélték!

Szerkesztette: SilverSz - 2020. 01. 07 10:59:54
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #69
Postázva 2020. 01. 11 09:19:46
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5485
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Látod Arnold, Silvers-nek pl nem jön be a magyar, csak elmegy és nem rossz. Szóval nem kell dalolászós OP-ED fos mindenhez DDD Smile

-----

Na, most hogy vége ennek az évadnak, szerintem egész jó volt még úgy is, hogy a bossfight az elejin volt, nem untam ezt a sulis vizsga, érzelmek és egyéb cuccot, kellemesnek tűnt 10-es DDD
Szinkron pazar, kiváló, mindenki jól teljesített, tetszik Smile

Aztán az utolsó két rész ráhangol a 4. évadra, ami elég melegnek néz ki, új fő gonosz jelölt csőrös haverunk személyében, meg kezesbarátunk s csapata, minden gonosz megmozdul, laza évad lesz Smile
Na, de a 4. évadról majd jövőre Smile

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #70
Postázva 2020. 01. 11 10:21:03
Avatar



Üzenetek: 563
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.05.10
Ennyi napja tagunk: 5094

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Vajon a kiegészítő filmek le lesznek adva?
És, ha igen mennyire lesz feldúlva a történet?
Mert a Dragonball-nál a kiegészítők kicsit belereondítottak a történetbe.
Pl.: Brolly filmek, amikor csak négyen élték túl a Vegeta bolygó robbanását.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #71
Postázva 2020. 01. 11 19:37:04
Avatar



Üzenetek: 38
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 03.10.15
Ennyi napja tagunk: 3126

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Tudtommal eddig 3 OVA és 2 mozifilm készült a sorozathoz. A 2. Mozifilmet decembertől játszák a japán mozik (Star wars, Jégvarázs 2. Után a legtöbb bevételt hozta!) ezt leszámítva a többit láttam feliratosan és nem igazán szólnak bele a történetbe.

1.ova az USJ incidens után visszatérnek a diákok a helyszínre mentési gyakorlatot csinálni, csakhogy miderül egy támadó még ott ólákodik és egyiküket túszúlejti. Aztán kiderül All Might az álruhában és minden jól alakul.
2.ova egy közös gyakorlat az A és B osztály meg egy másik iskola tanulóival, akik közül ez egyiknek zombivá változtató képessége van. Nagy futkosás, rohangálás, végül persze senkinek se lesz baja. Illetve megismerhetjük Asumi egy
korábbi barátnőjét.
3. Ova kb. 3perc hosszú(!) egy rövid szösszenet All Might fiatal koráról mikor mestere feláldozta magát, hogy megmentse All for One -tól és Grand Torinó rábeazéli utazzon Amerikába, tanulni, erősödni.
1. Film egy hipermodern úszó sziget, ahol All Might régi segítője él képesség nélküli lányával és meghívja hőseinket egy ünnepségre ahol a sziget feltalálói bemutatják új találmányaikat. Persze jön egy csapat gonosz kiknek egy képesség növelő szerkezetre fáj a foguk és túszúlejtik All Mightot és a celebeket egy teremben, Dekuékon a sor, hogy legyőzzék őket. Persze van nagy vérremenő fight, de az eredmény, gyöznek a jók, senki se szenved halálos sérülést, az anime szempontjából közönyössé teszi a történteket.

Én nem hallottam róla, hogy bármilyeket is leadnák szinkronosan.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #72
Postázva 2020. 01. 13 20:53:28
Avatar



Üzenetek: 38
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 03.10.15
Ennyi napja tagunk: 3126

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Szia BrollySSJ4!

Hogy tervezet feltenni az utolsó két részt? Szerdán esetleg lehet rá számítani, vagy marad a szombat?
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #73
Postázva 2020. 01. 15 08:23:15
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5485
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Szerdán, az az ma lesz Smile Mivel nincs több rész így ma osztottam, meg eddig is mindennap megcsináltam az aktuális részt Smile

Na, elrepült a harmadik évad is. Ha érkezik a negyedik, akkor nálunk is érkezik, amint kijött a BD-RIP, HD, WEB és egyéb nem érdekel.
----

Teljesen jó évad volt szerintem, vállalható még úgy is, hogy hamar beindult a sok csata, fejkapkodás aztán egy kis pihi, d e jó volt. Várjuk a kövit és a többi 10évadot mellé.

Jó szórakozást, mindenkinek a 63 részhez!

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #74
Postázva 2020. 01. 16 10:43:06
Avatar



Üzenetek: 38
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 03.10.15
Ennyi napja tagunk: 3126

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Igen, sajnos véget ért a harmadik évad. Ez úton is köszönöm a munkádat BrollySSJ4!

Annyit még hadd mondjak el az utolsó két részről, hogy nagyon jó hangokat választottak a Nagy Hármas tagjainak (Mirio the best) és a 4. évad főgonoszának Overhaulnak is , neki szinte ugyanolyan, mint a japán eredeti! (tudom nem beszélt itt még sokat).

Kíváncsi lennék azért a csatorna, hogyan értékeli a sorozatot a vetítés után, (elvégre rajtuk múlik megveszik-e a 4. évadot) milyen volt a nézettség? Volt-e elég reklámhírdető előtte, utána? Sajnos ezekre nem hiszem, hogy választ kapunk, pedig jó lenne...

Nekem még mindig titkos álmom, egy olyan 1-1,5 órás anime blokk egy csatornán, ahol napi szinten 4-5 animéből adnak 1-1 részt. Ha már nincs Animax/ A+.

Egy szónak is száz a vége várjuk, lehetőleg még idén a 4. évadot!
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #75
Postázva 2020. 01. 17 21:33:04
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5485
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

SilverSz írta:
Igen, sajnos véget ért a harmadik évad. Ez úton is köszönöm a munkádat BrollySSJ4!

Annyit még hadd mondjak el az utolsó két részről, hogy nagyon jó hangokat választottak a Nagy Hármas tagjainak (Mirio the best) és a 4. évad főgonoszának Overhaulnak is , neki szinte ugyanolyan, mint a japán eredeti! (tudom nem beszélt itt még sokat).

Kíváncsi lennék azért a csatorna, hogyan értékeli a sorozatot a vetítés után, (elvégre rajtuk múlik megveszik-e a 4. évadot) milyen volt a nézettség? Volt-e elég reklámhírdető előtte, utána? Sajnos ezekre nem hiszem, hogy választ kapunk, pedig jó lenne...

Nekem még mindig titkos álmom, egy olyan 1-1,5 órás anime blokk egy csatornán, ahol napi szinten 4-5 animéből adnak 1-1 részt. Ha már nincs Animax/ A+.

Egy szónak is száz a vége várjuk, lehetőleg még idén a 4. évadot!


Hát igen, véget ért, ugyan nincs mit, jó szórakozást hozzá Wink enyém a megtiszteltetés.

Ja igen, róluk nem mondtam semmit, pedig jaja Overhalu-ka hangja elég telitalálatos Ohmy meg igen Mirio trió is egész jó lett.

Valamikor biztos hallunk, látunk majd infókat mennyire volt bejövős a népeknek, néha-néha szoktunk ilyet, más nem ha jön a 4. évad, akkor talán jelentheti azt, hogy nyerő volt meg utána is várható még sok-sok évad szóval, ez is lehet visszajelzés a csatorna részéről Smile
Az... még álom csak, sajnos...

Várjuk, várjuk bár, hogy idén...hát talán év legvégén, talán Smile Ha úgy jön a BD, mint a többi évadnál, majd kiderül, írunk róla ide úgy is Smile

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #76
Postázva 2020. 03. 10 10:16:12
Avatar



Üzenetek: 38
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 03.10.15
Ennyi napja tagunk: 3126

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Úgy néz ki március 26-tól szegény Tsubasa kapitányt megint szünetre küldi a csatorna ( vagy ebből az anime változatából nincs több rész, sajnos ezzel nem vagyok képben) és elkezdi ismételni a Hősakadémiát az első részektől!

Talán, talán, ha újra végigadja utána behozzák a 4. évadot, hiszen addigra már Japánban vége lesz!Clap
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #77
Postázva 2020. 03. 10 12:20:49
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5485
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

52 részes, és március 26 megy le az utolsó Smile

Igen utána újra Hősködünk a negyedik évadról meg fogunk írni, ha lesz, de szerintem megvárják a BD kiadást, legalábbis merem remélni, mert nem akarom 2x megcsinálni DDD

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:

© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!