Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× (1080p) Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ××

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 25
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen


Regisztrált tagok: 6892
Legújabb tag: Pali

Látogatók ma: 31731
Online látogató: 23
Látogatók a hónapban: 473301
Összes látogatók: 52498075

Reklám

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 0 szavazatok)  
Ikon 
Hősakadémia
Fentre Üzenet nyomtatása #21
Postázva 2019. 11. 17 16:51:26
Avatar



Üzenetek: 38
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 03.10.15
Ennyi napja tagunk: 3127

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Hát a mangához képest a történet olyan jó 100-120 fejezettel biztosan le van maradva. (Bár én még nem olvastam végig, inkább kivárom, amíg a 4. évad legalább a feléig eljut Japánban. ) És még közel sincs vége a storynak, csak azt remélem, nem csinálják azt , mint a Bleach -csel, hogy az utolsó arc-ot nem csinálják meg animeként!

Egyébként a fő bosst végre láthatjuk rendesen a 3. évadban (bár nekem a kinézete csalódás volt).
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #22
Postázva 2019. 11. 17 17:57:12
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5486
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Ja persze, de az nem baj, h lemarad 100-150 fejezettel vagy ilyesmivel, nem kapnak saját ötletekre az anime készítők az se mindig jó...
Jaja, ezután a rész után gondoltam, amikor a rendőrrel csevegett All Smile

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #23
Postázva 2019. 11. 23 11:52:59
Avatar



Üzenetek: 38
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 03.10.15
Ennyi napja tagunk: 3127

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Hát, igen ez a hét is lement... Mindent összevetve szerintem korrekten megoldották a szinkronban. Nem volt nyávogás, volt viszont színészi beleélés, főleg Iidánál, ő tényleg egyre jobban megtalálja a karakterét. Plusz nekem Todoroki Shoto hangja nagyon bejön, valahogy kellően fenyegető (akárcsak az ereje), de ugyanakkor érezni benne sok elfojtott lelki sérülést.

Egy nagy változást vettem észre az eredeti és a magyar verzió között: a rész közepén mikor bejön kétszer a sorozat logója, a japán változatban, csak az első évadnál volt, a második évadban a főbb szereplők adatait tartalmazó "névjegy" szerűség jelenik meg rajta név, születésnap, képesség, vércsoport (ugye tudjuk ez miért lett fontos?), mit szeret stb. Persze mindez kandzsival, meg hiraganával, szóval gondolom ezért hagyták ki, mert nem lett volna idő bemondani róla az adatokat.

Jövő héten zárjuk az évadot, de szerintem nem fogunk unatkozni a félévzáró vizsgákon sem. Nagyon érdekes párosítások születnek mind a diákok között, mind az ellenfél tanár személyét illetően... Lesz egy két hűha meccs, lesz amit gyorsan lezavarnak, egy rész alatt többet. Érdekes lesz kinek, kivel kell együtt dolgoznia a győzelemért, akarom mondani a vizsga teljesítésért, ki lesz rá hajlandó, ki kevésbé... És kik lesznek azok akik esetleg elbuknak... Aztán, hogy bonyolódjanak a dolgok az érzelmek és a "szívügyek" is előkerülnek..
Szóval gyorsan lezavarjuk a dolgot, közben lesz még idő kicsit kikacsintani a Gonoszok Ligájára, náluk mi minden alakul, sőt még arra is lesz időnk, hogy elruccanjunk bevásárolni a szükséges dolgokat a nyári táborra (ha ez uncsin hangzik, hát nem lesz az...)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #24
Postázva 2019. 11. 23 12:13:12
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5486
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Jaja, elértünk ide is, itt az évad finálé a nyakunkon, viszont igen nem volt nyávogás, végre!! Smile
Iida hangja végre nekem is bejön és korrekt. Todoroki hangja nekem eddig is marhára bejött, Dani elég jól alakít Smile

Ja, aha a kis átvezetőnél, szerintem se lett volna rá idő, és úgy meg elég kivitelezhetetlen és szar lenne ha erőltetik, hogy megpróbálják.
Jaa igen a vizsga, ami hétfőn indul, biztos jó lesz Smile
Szerelmiügyek, na remek, kell az is Tongue
Gonoszok Ligája: igen látható volt Stain után, hogy csatlakoznak hozzájuk meg ilyenek, viszont ha jól tudom a főgonosz neve (de lehet tévesztem meg kell újra néznem..) All for One vagy mi XD
Neki a hangja szerinted milyen ilyen rövid szerep alapján? Mert nem rossznak tűnt nekem, de.. Lehetne mélyíteni meg gonoszosabbítani vagy hogy mondjam am egész jó, bár majd a 3. évadba jobban kiderül.
Ja igen a tábor jó lesz ott sok sok harc jön azt akaratlanul is láttam a videókódolásoknál.

Szóval ezek vannak Smile

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #25
Postázva 2019. 11. 23 12:45:24
Avatar



Üzenetek: 38
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 03.10.15
Ennyi napja tagunk: 3127

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Igen All for One a neve, legalábbis így emlegetik, a polgári nevét egyenlőre nem hozzák fel. A hangja szerintem is lehetne mélyebb, most olyan "műgonoszos" nekem. Hallani, hogy előrködik a színész, hogy mélyítsem, meg vészjósló legyen, de inkább olyan "igazgatós", nem tudom jobban leírni. Remélem ő is belejön majd, ha hosszabb részei lesznek, mert fog meglepetéseket okozni.

A kódolással egyébként hol tartasz? Közben meg is nézed a részeket?
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #26
Postázva 2019. 11. 23 15:39:40
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5486
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

SilverSz írta:
Igen All for One a neve, legalábbis így emlegetik, a polgári nevét egyenlőre nem hozzák fel. A hangja szerintem is lehetne mélyebb, most olyan "műgonoszos" nekem. Hallani, hogy előrködik a színész, hogy mélyítsem, meg vészjósló legyen, de inkább olyan "igazgatós", nem tudom jobban leírni. Remélem ő is belejön majd, ha hosszabb részei lesznek, mert fog meglepetéseket okozni.

A kódolással egyébként hol tartasz? Közben meg is nézed a részeket?


Akkor jól rémlett. Ugye? Mélyebb kellene mert maga a hangszin jó amúgy
Remélem én is, hogy jobban belejön, kellene.
Kódolás kész, felőlem jöhet a kövi évad, nem, nem nézem csak belenézek a végeredménybe, hogy használjató e nem rontottam e el valamit. Aztán kifogtam ilyen erdőben játszódó jelenetet és mikor ma mondták a jó levegő meg erdős cuccot az ugrott be Smile

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #27
Postázva 2019. 11. 23 20:51:32
Avatar



Üzenetek: 38
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 03.10.15
Ennyi napja tagunk: 3127

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Igen, igen lesz erdő, meg tábor, tábortűz, sütögetés, meg majd meglátjuk...
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #28
Postázva 2019. 11. 23 21:51:20
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5486
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

XD DDD
Helyes, lássuk, lássuk, na de előtte még a jövőhete is megnézzük, lássuk Smile

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #29
Postázva 2019. 11. 29 17:02:13
Avatar



Üzenetek: 38
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 03.10.15
Ennyi napja tagunk: 3127

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Jaj! Tudom, még nincs szombat, meg minden, de már nagyon várom az új szinkronos adagot... Azt lehet tudni, kb. mikor lesz élesítve?

Szerkesztette: Dumet - 2019. 11. 29 19:54:51
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #30
Postázva 2019. 11. 30 12:58:15
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5486
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Már élesítve van DDD Smile

Amúgy mindent összevetve, nem volt rossz hiába ez a vizsgacucc. Végül is kellemes heten vagyunk túl Smile
Ja és ha figyeltek, akkor Toga Himiko magyar hangja Tamási Nikolett, aki a Watában a főszereplőnk Tongue

Hangokat tekintve is jó évad volt, figyeltek a hangszínre, meg arra, hogy ne legyen visszatérőhang, ami tud zavaró lenni...
Maga a sztori is jobban beindult, tudtunk meg titkokat, fő muftiról is infókat, szóval egész tűrhető volt, bár ez a Stain csata..... kár érte Cry hogy a Japók olyan rövidkére írták... na mindegy.

A harmadik évad várós Smile

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #31
Postázva 2019. 11. 30 13:42:57
Avatar



Üzenetek: 38
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 03.10.15
Ennyi napja tagunk: 3127

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Igen, nagyon jó hét volt!

Toga Himikoként Tamási Nikolett remek választás! Az első mondatánál már úgy éreztem, mintha az eredeti hangja lenne a karakternek! Egyébként Dabi hangja is kellően hozza a laza, unott csávót! (Neki a képessége számomra és rengeteg rajongó számára is sok vita tárgya, mert mintha már mástól láttunk volna ilyet... plusz ha az ember jobban megnézi a szemét, az is ismerős lehet..., de ezt egyenlőre még a mangaka sem fedte fel, hogy igazak-e a spekulációk, de ha igen az nagyot fog szólni...)

A Stain csata, szerintem is indokolatlanul rövid lett, simán még 5 részt hozzá pakolhattak volna és akkor a város többi részén zajló csaták is kaptak volna rendes figyelmet.

A vizsgák szinkronosan is ütősek lettek, főleg All Might ellen, nekem Katsuki állandó szitkozódása megunhatatlan! Annak a srácnak tényleg nincs egy normális mondata!ROFL

Az évadzáróban jó volt, hogy Deku nem kezdett újra vinnyogni (titkon féltem tőle), nem tudom ki Shigaraki Tomura hangja, de ő is jól hozza, hangszínben majdnem olyan mint az eredeti. Még All for One is jobban szólt a végén, vagy csak nekem tűnt úgy?

Aztán jövőhéten.... Belecsapunk!
Jön a "Nyári tábor"! Én csak ezt tudom mondani mindenkinek élvezzük ki a következő részeket, mert körömrágós izgalmak és szemkápráztató akciók lesznek! Kb ez alső egy-két részben lesz még a "na hülyéskedjünk" szitu, ami arra lesz jó, hogy egy pár új karaktert megismerjünk, valamennyire megszeressünk (?). Utána emeljük a tétet, aztán megint emeljük és csak megint. Olyanokat lépnek meg, hogy húha az ember néz, most tényleg? ezt nem 200 rész után szokták?, majd jön a PLUSZ ULTRA.
Ez az egész építkezés az openingen is látszódni fog, szerintem ez az egyik legmozgalmasabb, legzsúfoltabb (jó értelemben), ott is mikor már azt hiszed, na ez lesz biztos az csúcsa, s még rápakol. Érdemes minden momentumára odafigyelni. Ha belegondolok jövőhét szombaton hova fogunk már eljutni a történetben... (Mondjuk itt is én még pár plusz részt betettem volna...)

Még nem láttam a műsort, remélem az ünnepek nem kavarnak be a sugárzásba és küldik szünetre.
Bocsánat nem akartam regényt írni, csak nem tudom, hogyan alakul még a mai napom, mikor tudok felnézni, így gondoltam egybefoglalom.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #32
Postázva 2019. 11. 30 16:02:52
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5486
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

SilverSz írta:
Igen, nagyon jó hét volt!

Toga Himikoként Tamási Nikolett remek választás! Az első mondatánál már úgy éreztem, mintha az eredeti hangja lenne a karakternek! Egyébként Dabi hangja is kellően hozza a laza, unott csávót! (Neki a képessége számomra és rengeteg rajongó számára is sok vita tárgya, mert mintha már mástól láttunk volna ilyet... plusz ha az ember jobban megnézi a szemét, az is ismerős lehet..., de ezt egyenlőre még a mangaka sem fedte fel, hogy igazak-e a spekulációk, de ha igen az nagyot fog szólni...)

A Stain csata, szerintem is indokolatlanul rövid lett, simán még 5 részt hozzá pakolhattak volna és akkor a város többi részén zajló csaták is kaptak volna rendes figyelmet.

A vizsgák szinkronosan is ütősek lettek, főleg All Might ellen, nekem Katsuki állandó szitkozódása megunhatatlan! Annak a srácnak tényleg nincs egy normális mondata!ROFL

Az évadzáróban jó volt, hogy Deku nem kezdett újra vinnyogni (titkon féltem tőle), nem tudom ki Shigaraki Tomura hangja, de ő is jól hozza, hangszínben majdnem olyan mint az eredeti. Még All for One is jobban szólt a végén, vagy csak nekem tűnt úgy?

Aztán jövőhéten.... Belecsapunk!
Jön a "Nyári tábor"! Én csak ezt tudom mondani mindenkinek élvezzük ki a következő részeket, mert körömrágós izgalmak és szemkápráztató akciók lesznek! Kb ez alső egy-két részben lesz még a "na hülyéskedjünk" szitu, ami arra lesz jó, hogy egy pár új karaktert megismerjünk, valamennyire megszeressünk (?). Utána emeljük a tétet, aztán megint emeljük és csak megint. Olyanokat lépnek meg, hogy húha az ember néz, most tényleg? ezt nem 200 rész után szokták?, majd jön a PLUSZ ULTRA.
Ez az egész építkezés az openingen is látszódni fog, szerintem ez az egyik legmozgalmasabb, legzsúfoltabb (jó értelemben), ott is mikor már azt hiszed, na ez lesz biztos az csúcsa, s még rápakol. Érdemes minden momentumára odafigyelni. Ha belegondolok jövőhét szombaton hova fogunk már eljutni a történetben... (Mondjuk itt is én még pár plusz részt betettem volna...)

Még nem láttam a műsort, remélem az ünnepek nem kavarnak be a sugárzásba és küldik szünetre.
Bocsánat nem akartam regényt írni, csak nem tudom, hogyan alakul még a mai napom, mikor tudok felnézni, így gondoltam egybefoglalom.


Igen, én is mondom wáá ez Niki, meghallgatom Japánba, meg a tegnapi részben is és búúh borzasztóan jó választás, mind a karakternek, mind az eredetihez mérve, kiváncsi leszek harcoknál majd Smile
Ja igen, a brókercsávó XD Dabi, neki is jó lett a hangválasztása.
Igen még 3-5 rész és akkor jobban kibonthatták volna így olyan gyorsított volt kb...

Jaja az jó volt a Deku, Bakugo vs. All Might választékos szitkozódás meg minden. Na, igen ott se volt vinnyogás az utcsó részbe, ez szerintem talán megszűnik végre Smile
Tomura hangja az elejétől baromi jól eltalált, Czető Roland, elsőre azt hittem egy pöpp effekt van rajta, de nem szóval iszonyú jól játszik a hangjával Smile Igen most többet beszélt picivel és mintha más lenne All for One hangja, ez már döfibb.

Nyári-tábor jee, végig fight, fight hátán DDD Meg minden, igen az OP dolgokon látszik, hogy váltás történt nagyban és fokozza a dolgokat az is.
Elvileg még nincs teljes havi műsor, de nem fog asszem a dec 24-25-26 se bezavarni és ami hétköznap, az részt jelent, tehát január 3=63. rész és jövőre, talán! találkozunk a 4. évaddal. De ez majd kiderül, meg szerintem utána januárba kéne a Tsubasa maradék része...

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.

Szerkesztette: BrollySSJ4 - 2019. 11. 30 16:04:48
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #33
Postázva 2019. 12. 02 09:49:05
Avatar



Üzenetek: 38
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 03.10.15
Ennyi napja tagunk: 3127

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Dabi, nem a bróker, hanem a fekete hajú, varrottképű srác.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #34
Postázva 2019. 12. 02 18:59:51
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5486
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Igen elírtam a regénybe és a hétvégi izébe. Az a varróttka.

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #35
Postázva 2019. 12. 02 22:16:37
Avatar



Üzenetek: 38
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 03.10.15
Ennyi napja tagunk: 3127

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Semmi para! Akartam egy képet feltenni róla, de nem engedte a rendszer (haladó módban), a fájlt kijelöltem, de nem töltötte fel. Cry Bezzeg a múltkor meg magától betett egy Sonicos képet a hozzászólásom alá, amit nem tudom honnan szedett. Na, mindegy a technika ördöge és a kóboráram biztos...

Szerkesztette: SilverSz - 2019. 12. 02 22:17:16
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #36
Postázva 2019. 12. 03 08:53:08
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5486
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Ja, nem kell meg van melyik az Smile

Spoiler tartalom:

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #37
Postázva 2019. 12. 03 11:18:28
Avatar



Üzenetek: 38
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 03.10.15
Ennyi napja tagunk: 3127

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Spoiler tartalom:

Szerkesztette: BrollySSJ4 - 2019. 12. 03 12:06:20
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #38
Postázva 2019. 12. 03 12:13:36
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5486
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

SilverSz írta:
Spoiler tartalom:


Spoiler tartalom:

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #39
Postázva 2019. 12. 03 16:16:42
Avatar



Üzenetek: 38
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 03.10.15
Ennyi napja tagunk: 3127

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Spoiler tartalom:

Szerkesztette: BrollySSJ4 - 2019. 12. 03 20:12:28
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #40
Postázva 2019. 12. 03 20:14:18
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5486
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

SilverSz írta:
Spoiler tartalom:


Spoiler tartalom:

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:
Kiemelt híreink


© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!