Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Kakegurui ×× (1080p) Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Szamurájok kora - Harc Japánért Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Szamurájok kora - Harc Japánért Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ××

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 16
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen


Regisztrált tagok: 6873
Legújabb tag: ben00

Látogatók ma: 14866
Online látogató: 16
Látogatók a hónapban: 335126
Összes látogatók: 52359900

Reklám

Kiemelt híreink

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 0 szavazatok)  
Ikon 
Hősakadémia
Fentre Üzenet nyomtatása #1
Postázva 2019. 10. 09 19:21:07
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2136
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5480
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 

Itt l ehet beszélgetni a Hősakadémia (Boku No Hero Academia) sorozatról.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #2
Postázva 2019. 10. 09 19:22:30
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2136
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5480
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

A mai nappal elstartolt a sorozat, melynek magyar hangjait és a készítő stáb neveit itt olvashatjátok:

Várható magyar hangok:

Midoriya Izuku – Ungvári Gergely
Bakugo Katsuki – Timon Barna
Iida Tenya – Fehér Tibor
Uraraka Ochako – Pekár Adrienn
Todoroki Shoto – Hamvas Dániel
All Might – Sarádi Zsolt
Aizawa Shota – Dolmány Attila
Asui Tsuyu – Hermann Lilla
Mineta Minoru – Berkes Bence
Hangszóró Mike (Present Mic) – Seder Gábor
Nezu igazgató – Bartucz Attila
Mt. Lady – Gulás Fanni
Fatörzs Kamui (Kamui Woods) – Barát Attila

Magyar szöveg – Móricz Dorina
Gyártásvezető – Bartucz Attila
Szinkronrendező – Gulás Fanni
Produkciós vezető – Balog Gábor
Hamgmérnök: Csabai Dániel
Vágó: Galgóczi Adrián

Megrendelő – Sony Pictures
Szinkronstúdió – Balog Mix Stúdió


A sorozat hozzánk is érkezni fog, várhatóan heti rendszerességgel, hétvégén, három felbontásos BD kiadásban.
Előre is jó szórakozást Smile

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #3
Postázva 2019. 10. 10 18:24:01
Avatar



Üzenetek: 1
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 10.12.15
Ennyi napja tagunk: 3053

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

BrollySSJ4 írta:
A mai nappal elstartolt a sorozat.

A sorozat hozzánk is érkezni fog, várhatóan heti rendszerességgel, hétvégén, három felbontásos BD kiadásban.
Előre is jó szórakozást Smile

Mikor lesznek fent a részek? Szombaton, vagy vasárnap?
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #4
Postázva 2019. 10. 10 20:35:35
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2136
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5480
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

FeherSas írta:
BrollySSJ4 írta:
A mai nappal elstartolt a sorozat.

A sorozat hozzánk is érkezni fog, várhatóan heti rendszerességgel, hétvégén, három felbontásos BD kiadásban.
Előre is jó szórakozást Smile

Mikor lesznek fent a részek? Szombaton, vagy vasárnap?


Ez az első adag szombaton délelőtt, de valószínűleg átállok a vasárnapokra jövőhéttől.

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #5
Postázva 2019. 10. 12 08:35:35
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2136
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5480
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Felkerült az első adag!


Eddig kinek, hogy tetszik a szinkron? Főleg, aki esetleg japánul is nézte Smile
Megmondom őszintén, saját véleményként, én eddig nem ismertem a sorozatot, párom nézte én meg most a készítés miatt utána járkáltam jobban, meg belenéztem az első pár részbe Japánul a hangok kedvéért, meglepő módon nekem eddig tetszik a szinkron, mármint a magyar, Midoriya hangja kicsit gyengébb gyerekként nem olyan nyávogós mint a Jappancs, viszont szerintem nem rossz, hátha később jobb lesz, ha elkezd harcolgatni.
A "felnőtt" hangja viszont szerintem totál jól passzol, ugye ez visszaemlékezés, hogy lett hős.

All Might hangja szerintem ütős Japánhoz viszonyítva a magyar tök rendben van eddig.

Szőke barátunk, Bakugo hangja fura volt elsőre, de egész jól hozza szerintem, persze sokan a Trónok Harca Joffrey-jához asszociálnak DDD Ami öreg hiba, de így szokott lenni ez DDD
Viszont egész jó a karakterhez és a Japánhoz nézve.

A többi mellék és egyéb szereplő eddig kóser véleményem szerint Smile

Ti, hogy látjátok?

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #6
Postázva 2019. 11. 09 20:34:30
Avatar



Üzenetek: 38
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 03.10.15
Ennyi napja tagunk: 3121

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Hát, sajnos a pénteki harcban is elég nyávogós maradt Midiriya hangja, sokszor nekem elég idegennek tetszett a helyzethez. Nem is tudta szerintem átadni Ungvári Gergő, azért mégis micsoda fájdalom egy-egy csonttörés, meg, hogy utána mégis csak megy tovább, harcol.

Szerkesztette: BrollySSJ4 - 2019. 11. 09 21:24:13
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #7
Postázva 2019. 11. 09 21:27:23
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2136
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5480
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Őh igen... épp nekem is ez ugrott be mikor néztem, ez ismét az első évados nyávogás Cry nem volt végig gáz de sok helyütt az volt.

Viszont ami nagyon bejött, az Uraraka és Bakugo harca volt DDD kár, hogy végül kifáradt...

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #8
Postázva 2019. 11. 10 10:16:04
Avatar



Üzenetek: 38
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 03.10.15
Ennyi napja tagunk: 3121

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Igen, Uraraka tényleg kitett magáért, pedig elsőre tök esélytelennek tűnt. Nekem különben teljesen a Naruto sorozat jut eszembe a Juunin vizsga, ezekkel az egy-egy elleni harcokkal, és a Dehu vs. Shoto pedig a Naruto vs. Gaara összecsapás kicsit másképp. Gyakorlatilag ott is meg ebben a sorozatban is a főszereplőnek ez az első igazán komoly harca, ahol a végletekig elmegy, egy olyan ellenfél ellen, akit az apja képzett ki kegyetlenül és csak a harag, meg a düh vezérli. Aztán úgymond "helyre rakja a fejét" és onnantól az illető megváltozik és barátok lesznek (ha országos cimborák nem is, de felnéz rá).
(Japán hangban a meccsen Deku különben már egyáltalán nem nyavalyog, inkább higgadt és céltudatos, főleg a belső monológjaiban.)

A jövő héten le is zárják a tornát (a győztes nem lesz szerintem meglepő, de a viselkedése annál inkább MML) és szinte észrevétlenül átmegyünk a következő történetszálba, aminek egy fontos eleme, már a következő epizódban helyett kap. Az újabb történetszálhoz meg újabb opening dukál, ami már sokkal mozgalmasabb a mostaninál. Jelezve fog itt történni sok minden. Na meg ending is lesz új, de valahogy abból eddig egy se tudott megfogni a sorozatban.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #9
Postázva 2019. 11. 10 11:42:33
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2136
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5480
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

SilverSz írta:
Igen, Uraraka tényleg kitett magáért, pedig elsőre tök esélytelennek tűnt. Nekem különben teljesen a Naruto sorozat jut eszembe a Juunin vizsga, ezekkel az egy-egy elleni harcokkal, és a Dehu vs. Shoto pedig a Naruto vs. Gaara összecsapás kicsit másképp. Gyakorlatilag ott is meg ebben a sorozatban is a főszereplőnek ez az első igazán komoly harca, ahol a végletekig elmegy, egy olyan ellenfél ellen, akit az apja képzett ki kegyetlenül és csak a harag, meg a düh vezérli. Aztán úgymond "helyre rakja a fejét" és onnantól az illető megváltozik és barátok lesznek (ha országos cimborák nem is, de felnéz rá).
(Japán hangban a meccsen Deku különben már egyáltalán nem nyavalyog, inkább higgadt és céltudatos, főleg a belső monológjaiban.)

A jövő héten le is zárják a tornát (a győztes nem lesz szerintem meglepő, de a viselkedése annál inkább MML) és szinte észrevétlenül átmegyünk a következő történetszálba, aminek egy fontos eleme, már a következő epizódban helyett kap. Az újabb történetszálhoz meg újabb opening dukál, ami már sokkal mozgalmasabb a mostaninál. Jelezve fog itt történni sok minden. Na meg ending is lesz új, de valahogy abból eddig egy se tudott megfogni a sorozatban.


Kitett bizony, nekem is bejött Smile
Jah aha mondjuk ez nem ugrott be, de tényleg lehet hasonlóságokat felsorakoztatni a Naruto és e között, de nem gázos mármint nem zavaró a hasonlóság Smile
A Japánba már nem, ezért se értem miért erőltetik mármint, miért ilyen még a magyarban Cry

Ah igen az évad közepe jön, szóval kezdhetjük a durvulást meg persze új OP-ED dukál az alap DDD
OP-ED témáról jut eszembe szerintem felrakom a jövő héten a mostanit meg az újat is creditlessbe, de majd meglátjuk Smile

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #10
Postázva 2019. 11. 10 15:02:09
Avatar



Üzenetek: 38
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 03.10.15
Ennyi napja tagunk: 3121

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Nekem a full Naruto hatás a következő gonosznál volt, termeszetesen nem írom le előre, kire fog hasonlítani, mind kinezetben, mind eszmék terén, szerintem te is egyből le fogod venni.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #11
Postázva 2019. 11. 10 17:17:31
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2136
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5480
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Jah persze ekkora spoiler nem kell DDD
Hm akkor ez lehet motiválta őket, mármint a Naruto Smile Volt erre sok példa animék terén Japánokat sok minden motiválja néha a saját cuccuk is DDD

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #12
Postázva 2019. 11. 17 10:01:11
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2136
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5480
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Na, valami tényleg kezd kibontakozni, titkok kiderülnek, meg harcok sokasága várható végre DDD Smile
Jó lesz a jövő hét, úgy érzem.

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.

Szerkesztette: BrollySSJ4 - 2019. 11. 17 10:02:02
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #13
Postázva 2019. 11. 17 11:09:21
Avatar



Üzenetek: 38
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 03.10.15
Ennyi napja tagunk: 3121

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Azt meghiszem, hogy jó lesz! Most lehet körmöt rágni, holnapig, hogy mi lesz. Hát, annyit elmondhatok, hogy csak kapkodja az ember a fejét. (Bár én személy szerint, kicsit több részt is adtam volna a dolgoknak.)

Piros pont a héten, főleg a pénteki részben Deku hangjának, hogy végre komoly volt és nem nyávogott, így tovább!
Fekete pont a "Hősmészáros" kifejezésért, kb. leestem a székről a röhögéstől, az eredeti kifejezés szerint "Hősgyilkos" lenne, szerintem az is elég borzongató név, de ezzel sikeresen túl tolták! A diákok hősnév adását viszont sikerült kreatívan megoldani.

02:04

Egyébként neked nem hasonlít Stain a Narutoból Zabuzára?
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #14
Postázva 2019. 11. 17 11:56:54
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2136
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5480
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Ja igen, szerintem is kevés ez a 10 rész, bár végül is megoldható.

Az, igen végre a vége felé már nem vinnyog, remélem jövő héten se fog DDD főleg, hogy ja a Japán már átváltott a normálisba, remélem mi is fogunk mostantól meg a 3-4-5-6-7 stb évadokban is eztán.
Annyira nem lepett meg, hogy nem Hősgyilkos lett, hanem pl. mészáros szerintem belefér, viszont igen a név választósdi az igen kreatív és fain lett Smile
Meg végre Iida hangja se zavar, sőt egész bejön már, eddig nekem ő volt a gyenge pont főbb szereplők közül. Deku nyavalygását kivéve XD

Hm, annyira nem, bár jobban megnézve, belegondolva van némi hasonlóság, ez tagadhatatlan DDD

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #15
Postázva 2019. 11. 17 14:19:08
Avatar



Üzenetek: 38
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 03.10.15
Ennyi napja tagunk: 3121

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Nem akarlak elkeseríteni, de nem lesz 10 részen keresztül terítéken ez a száll, jövő héten le is zárják, azt megyünk vissza az iskolapadba. Weep
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #16
Postázva 2019. 11. 17 14:28:16
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2136
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5480
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Ehh ez komoly? Jó... végre elkezdődött a móka, erre huss 3-5rész és az utolsó 5 részre semmi csak baromság, aztán szia 3. évad, ah csodás...

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #17
Postázva 2019. 11. 17 14:44:51
Avatar



Üzenetek: 38
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 03.10.15
Ennyi napja tagunk: 3121

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Én azt mondom, nem lesz unalmas a maradék, mert lesz egy vizsga az iskolában, amin, hát meg is lehet bukni, meg nem egy egyszerű teszt lesz... De teljesen egyet értek, még bőven a 10 részt megadhatták volna ennek. Néha indokolatlanul rohannak a részekkel.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #18
Postázva 2019. 11. 17 15:07:05
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2136
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5480
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Hát oké, persze, meg kellenek majd a 3.évadtól új ellenségek is, mármint a "ligások nevében", de na ezt jobban elnyújthatták volna egy picivel, mást meg igen, elnyújtanak feleslegesen...

Ezek után kíváncsi leszek hány évada lesz még, mert nehogy ott is el nyisszantsák és huss vége 5-10 részben DDD
Holott még sehol se tart a sztori 3 évad után... mármint a főszál.

Na, de akkor meglássuk mik lesznek, lassan ideje a "fő gonoszról" is szót ejteni, bár az majd a 3.évadba fér bele.

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #19
Postázva 2019. 11. 17 15:44:32
Avatar



Üzenetek: 38
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 03.10.15
Ennyi napja tagunk: 3121

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Azért a Liga se ül csendben a babérjain, ők is fognak már most mozgolódni, tervezgetni, sőt bővülni is! Meg az évadzáró epizód is ütni fog!
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #20
Postázva 2019. 11. 17 16:01:12
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2136
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5480
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Hősakadémia

Helyes, mozgolódjanak is végre.
Az évadzárók mindig ütnek, mindenhol, nem is vártam mást itt se DDD

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:

© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!