Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× (1080p) Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ××

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 21
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen


Regisztrált tagok: 6889
Legújabb tag: mazsiszku

Látogatók ma: 19848
Online látogató: 21
Látogatók a hónapban: 417622
Összes látogatók: 52442396

Reklám

Kiemelt híreink

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 1 szavazat)  
Ikon 
InuYasha
Fentre Üzenet nyomtatása #41
Postázva 2011. 01. 18 12:08:05
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5488
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: InuYasha

Elkészültem tehát az InuYasha 105-113 részekkel is, amelyeket DVD kiadás híján saját releaseként kellett megcsinálnom. Hát mit ne mondjak, nem volt egyszerû feladat, de azért végtelenül nehéz se. A problémát kizárólag a sok vágás jelentette, mivel új sorozatról van szó, a szinkron idõzítése viszonylag egyszerû feladat volt.

Most pedig jöjjön egy vágási statisztika, hogy melyik részben hány vágás volt, okulásképpen. Smile
Spoiler tartalom:

Sajnos a 109. részben volt egy több mint 1 perces vágás is, amely kissé érthetetlenné teszi az eseményeket, de a legtöbb vágás néhány másodperces, persze elõfordulnak 10-20 másodperces vágások is ritkábban.

Ezzel a verzióval rekonstruáltam az RTL Klubon levetített eredeti változatot. Az eredeti tévéfelvételekért és egyben a szinkronokért hatalmas köszönet jár dorkacica tagunknak, aki a rendelkezésemre bocsátotta õket és aki nélkül nem tudtam volna ilyen szépen megcsinálni az egészet! Smile Köszönöm még egyszer!

Várom a továbbiakban ebben a topikban a véleményeket, kérdéseket stb. Smile

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)

Szerkesztette: Dumet - 2011. 01. 18 12:12:12
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #42
Postázva 2011. 04. 03 16:55:40
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19836

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: InuYasha

Hali!

Most nézem az inuyashát, de sajnos hamarosan elfogynak a részek... mikor tervezed folytatni a feltöltést?

Ha nem folytatod, akkor tudsz ajánlani oldalt, ahonnan leszedhetném? Torrent felejtõs, koliból netezek és tiltva van.

Köszi elõre is a választ!
Melkon
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #43
Postázva 2011. 04. 03 21:28:52
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5488
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: InuYasha

Hali

Mivel magyarul nem adták le a folytatást, 114-tõl, ezért ezek a részek tõlem nem várhatóak, mivel én csak a szinkronos változattal foglalkozom, mint releaser. Természetesen ha netán leadnák egyszer valamikor, akkor persze felkerülnének. Japánul nem tervezem feltölteni, ahogyan feliratot se szándékszunk készíteni hozzá. Letölthetõ japán részekhez oldalt nemigen ajánlanék, mert fõleg olyanok vannak, amelyek versenytársaink, nem népszerûsítem õket pluszba, de ha adhatok egy tanácsot, nos a "Google a barátod"...

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)

Szerkesztette: Dumet - 2011. 04. 03 21:30:10
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #44
Postázva 2011. 05. 19 20:25:16
Avatar



Üzenetek: 563
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.05.10
Ennyi napja tagunk: 5093

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: InuYasha

Egyébbként valamit nem értek.
Miért nem adják le tovább szinkronosan a sorozatot, ha a szinkront már elkészítették.
Nem tudom melyikõtök volt, de azt hiszem az ANIMAKARÁCSONY-on mondták, az egyik szinkron színész, hogy a szinkronok már készen vannak.
És szerintem nem igazán van értelme az ismétlésnek, ha nem elõlrõl adják. Mert aki látta már az talán nem nézi meg mégegyszer és aki nem látta a sorozatot az meg azért nem nézi meg, mert nem tudja a lényeget, ami a sorozat elején volt.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #45
Postázva 2011. 05. 19 20:29:37
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5488
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: InuYasha

Tudom rá a választ, de már nincs kedvem leírni bocs. Unlak kicsit... Írja már le valaki neki...

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #46
Postázva 2011. 05. 19 20:41:22
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5484
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: InuYasha

Na látod Harnold...Ezért leszel kipaterolva napokon belül párnapra, hogy Dumet lelki világa megnyugodhasson...

InuYasha: RTL kezdte el a vetítést, 100 éve, mint a DragonBall és sok sok mi általunk is mostanság kiadott animéket.
Történt egyszer az anime világában, Magyarországon, hogy jött pár emberke, akiket úgy hívnak, hogy ORTT (Országos Rádiózási és Tévé Társoság). Akik ki találták, hogy az animék amiket Japán hozzánk hoz, fõleg a Pokémon, DragonBall, InuYasha és minden ilyen akció és véres rajzfilm (õk így nevezik XD) káros az egészségre....Pl. a szellemi fejlõdésre stb....Sok sok pszihóóóóólógus meg minden ilyesmi ezt állpította meg

Ezek után az RTLnek és az ORTT-nek volt egy kis bírósági tárgyalásuk....Amibe az volt az eredmény, hogy este 10-11 után sugároz az RTL vagy sehogy! punktum!
RTL úgy döntött, hogy nem sugároz...beszüntetni, hiába kész az összes szinkron...Inuból és DBZbõl akkor sem folytatják, mert köcsögök, ennyi!!!!

Ezért nem lesz leadva soha, az Animax meg olyat nem mondott hogy kész a szinkron, hanem azt mondta, hogy az RTLnél csücsül a sima Inu szinkron a második nem régiben kiadott sorozat nincs kész még semmilyen hungarisheee szinkronban!
De az RTL nem adja el a szinkront, a vetítési jog meg nincs Magyarországnak! Szóval ha lenne Animaxnak szinkronja, régi RTL-es akkor se adhatná le a TV-be, mert nincs joga rá a Japánoktól, ennyi a történet.

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #47
Postázva 2011. 05. 22 10:14:36
Avatar



Üzenetek: 563
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.05.10
Ennyi napja tagunk: 5093

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: InuYasha

Kösz.
Ja és Dumet bocs, ha kicsit felingereltelek.
Nem ált szándékomban.

02:04

Csak gondoltam, hogy felhozom a témát.
Hátha érdekel valakit, aki netán nem volt a beszélgetésen vagy nem látta a Youtube-on.
Remélem nem baj?
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #48
Postázva 2011. 05. 22 13:56:21
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5488
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: InuYasha sztori

A kedvedért leírom mi a teljes szitu, de utoljára, mert most van egy kis idõm meg még nem is vagyok túl ideges. Smile

Szóval Brolly nagyjából vázolta az alapsztorit, vagyis, hogy az ORTT fellépett ez ellen az anime ellen. Na ennek az volt az elõzménye, hogy az RTL mindenáron 12-es karikával akarta adni az InuYashát, mert így ugye a korábbi mesesávba tudta tenni. Viszont 12-es karikával nem adhatta vágatlanul a sok véres jelenet miatt. 16-os karikával késõbbre került volna, ezzel nézettséget kockáztattak volna (bár nem hiszem) de vágatlanul mehetett volna. Az RTL nem volt hajlandó erre, és elkezdte vágni a sorozatot inkább. A német változat alapján vágták, de a németek csak a 110-es részekig készültek el a vágott verzióval, onnantól az RTL-nek saját magának kellett volna vágnia. Mivel egyre véresebb volt a sorozat az ORTT felszólította õket, hogy rakják 16-os karika alá akár vágott, akár nem. Erre az RTL nem volt hajlandó, így az ORTT, hogy érvényt szerezzen a döntésének pert indított, és persze meg is nyerte (a DBZ-hez hasonlóan és persze néhány hülye szülõvel az oldalukon). A sorozatot 16-os karikás mûsoridõbe kényszerítették, az RTL-nek így már nem hozott volna elég hasznot, ezért levették a mûsorról. Vagyis ugyanaz a történet mint a DBZ. Ez volt a történet elsõ felvonása.

Az RTL sokáig ült a sorozaton, az Animax ugyan próbálta megvenni tõlük, de állítólag elõvetítési joguk volt rá az RTL-eseknek (vagyis elõször az RTL-en kell lemennie), így nem tudtak megegyezni. Persze ha az Animax állítását igaznak vesszük. Ugyanis tavaly lejárt a vetítési jog az InuYasha képanyagára (ezt veszik Japánból vagy honnan) és az RTL egyik munkatársa egy erre irányuló kérdésre azt válaszolta, hogy náluk már nincs jog az InuYashára. Az Animax eközben még mindig azt állította hogy elõvetítési jog miatt nem tudnak tenni ellene. Hazudtak volna? Direkt próbálták volna eltussolni? Lehetséges. Ugyanis az Animax szándékozta megvenni az InuYasha: Kanketsu-hent (InuYasha: Final Act) ami a 167 részes alapsorozat folytatása 26 részben. Viszont nekik egy kicsit se okozott volna gondot kihagyni a lesugárazatlan részeket az alapsorozatból, hiszen õket az új érdekelte. Azonban beütött valami, mert nem sokra rá, kb. egy idõben az RTL-es nyilatkozattal kiderült, hogy baj van a Kanketsu-hennel...

Most jön a harmadik felvonás ami már az én következtetéseimen alapszik.
A japán forgalmazónak jogában áll dönteni bizonyos dolgokban, hogy annak akinek eladja a cuccát, milyen feltételeket kell teljesítenie sugározáskor. Az egyik ilyen, hogy nem lehet folytatást leadni anélkül, hogy az elõzmények ne mentek volna le. Valószínûsítem, hogy a japánokkal folytatott tárgyalások során kiderült, hogy nálunk ez a feltétel nem teljesült (114-167-ig nem adták le a részeket egyszer se), így amíg ez meg nem történik, a folytatás se kerülhet mûsorra. Ezt hívják beégésnek, hiszen az Animax nem ragaszkodott volna az alapsorozathoz, ki is hagyták volna. Ebbõl viszont az következik, hogy az elõvetítési joggal ha nem is hazudtak, de megpróbálták eltussolni elõlünk a tényt, hogy nem kívánják megvenni az alapsorozatot, csak akkor ha feltétlenül szükséges. De lebuktak és végül úgy történt, hogy feltétlenül szükséges leadniuk az alapsorozatot.

A negyedik, befejezõ felvonás pedig már megint a tényeken alapszik. Mivel a videóra már lejártak a jogok, újra meg kellene venniük õket a forgalmazótól, amit ugyebár minden eszközzel el akartak kerülni, hiszen plusz kiadás. Az RTL-tõl ennek az összegnek a töredékéért át tudták volna venni. Ez így egy betervezetlen dolog, jelenleg azt mondják, hogy a tárgyalások jelenleg is zajlanak. Ebbõl nem tudni mennyi igaz, az viszont biztosra vehetõ, hogy nem akarják kidobni az InuYashát az ablakon. Hogy miért? Nagyon egyszerû oka van: az InuYasha ismétlésként is az egyik legnézettebb mûsoruk. Ugyan már csak az 53-104-es forgalmazói évadot ismételgetik jó ideje, de még most is hasonló nézettséget produkál mint a premierek! Képzeljük csak el, ha a sosem látott részeket leadnák, mekkora nézettséggel számolnának? Hatalmassal nyilván. Ezért én úgy látom, hogy mindent megtesznek az ügy érdekében.
Ja és végül a szinkron. A szinkron elkészült a teljes alapsorozathoz, mégpedig vágatlanul végig! Mit jelent ez? Azt jelenti, hogy ha az Animax megszerzi végül a vetítési jogot, akkor elvileg már könnyedén megveheti a szinkront az RTL-tõl, ugyanis arra még van jog! Ez biztos 100%-ra! Egy már meglévõ szinkront ugyanis sokkal olcsóbb megvenni, mint újat készíteni, bár ez is feltételfüggõ. De mivel az RTL már nem tud mit kezdeni vele, logikailag az lenne a bölcs döntés, ha eladnák, mert abból is hasznot húznak.

Nos ennyi volt az InuYasha sztori! További kérdéseket személyesen a DH+ Talin lehet feltenni nekem, és nemcsak az InuYashával kapcsolatban. Fórumban ne nagyon legyenek ilyen kérdések a továbbiakban. Köszönöm.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #49
Postázva 2011. 05. 23 10:06:33
Avatar



Üzenetek: 563
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.05.10
Ennyi napja tagunk: 5093

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: InuYasha

Oké és kösz Dumet.
Nem nagyon volt errõl igazán selytésem.
Nem, mintha buta volnék.
Csak néhány következtetést vontam én is le miután hallottam a szinkronszínészekkel való beszélgetést.

U.I.
És még egyszer köszönök mindent mindenkinek és bocsánat azoktól, akiket felhúzotak az írásaim.
Koszönöm.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #50
Postázva 2011. 12. 12 23:51:31
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 831
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.05.10
Ennyi napja tagunk: 5087
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: InuYasha

Petíció az InuYasha folytatásáért: http://www.petici...akmagyarul

A fentieket olvasva nemtom mennyi értelme van, de mondom kiírom, hátha érdekel valakit. Ha elég sok aláírás összegyûlik, talán lesz valami hatása.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #51
Postázva 2011. 12. 12 23:55:39
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5488
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: InuYasha

Na az imént találtam meg pont én is csak máshonnan. Aláírtam de postoltam is mellé egyet, bemásolom ide is:

Dumet írta:
Aláírtam a petíciót, de ahogy Zsolt is írta, számos ponton nem megfelelõ a leírás, nem is beszélve arról, hogy egy ilyen petíciónak gyakorlatilag semmi értelme nincsen, nem fogja meghatni se a tévé csatornákat se senkit. Csak azért írtam alá, mert egyetértek magával a gondolattal, de ezt ilyen formában megvalósítani nem lehet. Én is már csak az RTL 2-es csatornában tudok bízni, de azzal kapcsolatban is vannak kételyeim már. Az egész sztori kísértetiesen hasonlít egy másik animének a sorsára, és tartok tõle, hogy a történelem megismétli önmagát.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #52
Postázva 2011. 12. 13 00:29:08
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 831
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.05.10
Ennyi napja tagunk: 5087
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: InuYasha

Melyik animérõl van szó? Mármint melyiknek a sztorija hasonlít kísértetiesen az InuYasháéra? Lehet, hogy itt is az lenne a megoldás, hogy kimenekíteni a szinkront, mint a DB Z esetében. Amúgy ezt az RTL 2-t tényleg mindenki várja mint a Messiást, aztán lehet, hogy nem is adnak majd animéket DDD.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #53
Postázva 2011. 12. 13 06:22:47
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5484
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: InuYasha

Gondoltam már rá, meg Dumettel is beszéltük ezt a ki menekítést mint a dbz esetében, de...Volt már dolgom személyszerint meg ismerõs szerint az rtl-el és...hát õõhm, hogy senkit ne bántsak meg úgy írom DDD

Kicsit arrogánsak és pöffeszkedõ kis dögök Smile Szóval...szóba állnának lehet velem, ha jól kivan tömve a zsebem Smile Mivel még....él a jog a szinkronra így nem 1-2 milla az irányár se nem hogy a végösszeg DDD
Így várom a lejárati dátumot...aztán lehet kéne futni még egy kört....kitudja egyenlõre még nyeste....

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #54
Postázva 2011. 12. 13 16:28:53
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5484
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: InuYasha

Spoiler tartalom:

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #55
Postázva 2012. 01. 06 21:24:22
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19836

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: InuYasha

Ennek a sorozatnak vágott vagy vágatlan verziója jutott el hozzánk?
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #56
Postázva 2012. 01. 06 21:34:04
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5484
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: InuYasha

Egyet tippelhetsz Smile


--->(szarrá) vágott verzió van nálunk

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #57
Postázva 2012. 01. 06 21:53:31
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19836

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: InuYasha

Goten56 írta:
Ennek a sorozatnak vágott vagy vágatlan verziója jutott el hozzánk?


Mindkettõ. RTL Klubon a vágott, Animaxon a vágatlan ment.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #58
Postázva 2012. 01. 06 22:10:30
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 168
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5335
Lakhely: Tát
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: InuYasha

Andro írta:
Goten56 írta:
Ennek a sorozatnak vágott vagy vágatlan verziója jutott el hozzánk?


Mindkettõ. RTL Klubon a vágott, Animaxon a vágatlan ment.


Mesélj vagy valaki meséljen nekem errõl a vágott/vágatlan cuccról! Mikor ment, meddig ment? Hogy hol, azt már tudom Smile
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #59
Postázva 2012. 01. 06 22:15:02
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19836

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: InuYasha

És ide a vágatlan lett felrakva? (Bár én nem is tudtam, hogy az Animax más verziót adott.)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #60
Postázva 2012. 01. 06 22:21:30
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5488
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: InuYasha

Az Animax se vágatlant adott, csak éppen olyan kevés vágás volt benne, hogy nem lehetett észrevenni. Az elsõ 104 részben alapvetõen nincs sok vágás, csak nagyon aprók és kevés. Ahogy kiadták a DVD-n, ide hozzánk az került fel, elvileg ugyanezt adta le az Animax és az RTL is egy idõben, bár az RTL lehetséges, hogy a késõbbiekben újravágta még ezt is, amikor gondjai adódtak az ORTT-vel. Szóval a lényeg, hogy a legvágatlanabbul leadott változat jött ki DVD-n és adta az Animax, és ez van fent nálunk is. Ami a 105-113 részeket illeti, ezeket csak az RTL adta le és ezekben rengeteg vágást alkalmaztak már, mivel ezt a forgalmazói évadot már nem a német változat szerint, hanem teljesen saját maguk vágták. Én elkészítettem ezt a változatot, ez van fent az oldalon is. A rekord ha jól emlékszem a 108. rész volt amelyben 18 darab vágás volt. Egyébként ami bizonyított, hogy a teljes sorozat le lett szinkronizálva teljesen vágatlanul, csak éppen ezt a teljesen vágatlan változatot még egyik adó se adta le. Valószínûleg erre már nem is fog sor kerülni.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:

© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!