Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× (1080p) Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ××

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 18
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen


Regisztrált tagok: 6892
Legújabb tag: Pali

Látogatók ma: 3250
Online látogató: 18
Látogatók a hónapban: 480432
Összes látogatók: 52505206

Reklám

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 12 szavazatok)  
Ikon 
Dragon Ball
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #141
Postázva 2010. 11. 19 23:16:01
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19839

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Dragon Ball

most nézem. a sima dragonball nincs leszinkronizálva? vagy cak én vagyok megzavarodva? mert meg itt is nemet anyanyelven van fent a dragon ball semmi felirattal. ez miez? O.o
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #142
Postázva 2010. 11. 19 23:38:52
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5491
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Ha vennéd a fáradságot, hogy megnéznéd a késõbbi részek technikai infóit a letöltéseknél, akkor te is tudnád rögtön a választ erre... ami nem mást mint a következõ: 1-2-3, 5, 7-8-9, 11, 12 elsõ fele nincs meg magyar szinkronnal, mivel senki nem rögzítette régen (vagy nem tudunk róla, mert valahol porosodik a szekrény mélyén). A többi rész teljesen full szinkronos. Egyébként mindez a Projektek menüpontban is kiderül, de olvasni luxus lehet mostanság... (és ezzel most nem csak rád célzok egyedül).

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #143
Postázva 2010. 11. 20 00:09:16
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19839

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Dragon Ball

a projekteknél néztem, azért is csodálkoztam. de igen lusta disznaj vagyok Smile és köszönöm szépen a fáradságodat, hogy leirtad nekem Smile
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #144
Postázva 2010. 12. 18 17:40:38
Avatar



Üzenetek: 2
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 25.09.09
Ennyi napja tagunk: 5327

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Sziasztok! Szeretném jelezni, hogy a Dragon Ball Z Mozi filmek törölve lettek a megaupload-ról.Cry
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #145
Postázva 2010. 12. 18 20:09:32
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5487
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Igen láttuk. Az egy ingyenes tárra lett töltve, így elõfordulhat. Pótolva lesz mi hamarabb!
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #146
Postázva 2010. 12. 18 20:10:12
Avatar



Üzenetek: 2
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 25.09.09
Ennyi napja tagunk: 5327

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Köszönjük szépen! Amúgy egy nagyon remek oldal.Smile
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #147
Postázva 2010. 12. 19 14:52:42
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19839

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Dragon Ball

sziasztok!
olyan kérdésem lenne hogy tud valaki nekem egy linket adni a dumet féle dbz dvd borítokhoz.
mert annak idején letöltöttem mikor a szinkronokat vettük de elszállt a vinyóm és azon volt minden.
elõre köszi
M
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #148
Postázva 2010. 12. 26 21:21:58
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19839

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Dragon Ball

sziasztok nem tugyátok honnan tudnám megszerezni a dragon ball movie 4-et?? Mert innen probáltam nem is 1 szer leszedni de nem jön és nagyon kéne... Nagyon nagy dragon ball fan vagyok a legjobb ép ezért akarom az öszest megszerezni hogy megtugyam mutatni 1 szer a fiamnak hogy ez a mese!!!! elöre is kösszi a segitséget
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #149
Postázva 2011. 01. 09 23:52:41
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19839

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Dragon Ball

na eljött a 2011 es meg mindig varjuk a Gt...pff
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #150
Postázva 2011. 02. 13 00:22:24
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 71
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 10.11.10
Ennyi napja tagunk: 4916
Lakhely: Mosonmagyaróvár
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: csak talán

Sziasztok!
A minap olvasgattam az animax facebookos "fórumát" ahol valaki a szinkronról kérdezett, amit én is megtettem kb 2 hónapja de nem válaszoltak akkorCry Nade most egy olyan hozzászólása volt az Animaxnak hogy:"A szinkront az SDI Media végzi, õk választanak szinkronhangokat is."
Nem tudom ti hogy vagytok vele de nekem ebböl az jött le hogy már dolgoznak rajta, de lehet hogy csak én gondolom így a nagy várakozás miatt.
És felhívnám a figyelmeteket hogy nem jövõ, hanem jelenben írtak!DDDDDDDDD
üdv atrik
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #151
Postázva 2011. 02. 13 02:15:57
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5491
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Igen, már írták ezt olyan fedõsztori alatt, hogy: "Már közel járnak a megoldáshoz". Vélhetõen már tényleg nem kell sokat várni rá, hogy legyen végre, nem kizárt az se, hogy a szinkronmunkálatok már elkezdõdtek, vagy hamarosan elkezdõdnek. Ez azért is eléggé valószínû, mivel legutóbb tavaszra ígérték a DBGT-t, ami 2 hónap múlva (április) már itt van. Azért két hónap, mert tudtommal ennyi átfutási idõ minimum kell azután, hogy megkapnak valamit. Szóval jelenleg április-májusra saccolok, vagy legkésõbb nyár elejére a kezdésrõl. De ezek szimplán következtetések, semmi több, szóval ne vegye senki készpénznek.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #152
Postázva 2011. 02. 13 09:29:15
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 12
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 03.01.10
Ennyi napja tagunk: 5227
Lakhely: Budapest
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Azért én nagyon reménykedem benne, hogy utána járnak a régi hangoknak és valamennyire a fordításnak, habár amit onnan ki tudnék emelni pozitívumként az a csillagharcos szó megalkotása. Remélem nem fognak a szinkron színészek azzal küszködni, hogy ki mondják Szuper Szájádzsin és remélem, hogy Zseniális Teknõs és Zseniális Teknõs marad és nem Roshi mester. Szinkronhangok közül pedig rengeteg karaktert eltaláltak. Remélem viszont halljuk majd Lippai Lászlót, és megkapja a gyerek SonGokut is majd, Bozsó Pétert, Csík Csaba Krisztiánt (szerintem nála jobb Sátánt nem lehetne találni) Csõre Gábort, Szokol Pétert, Bogdány Titanillát, Minárovits Pétert, Forgács Pétert. Áh, de jó volt az a csapat. Akiket viszont sajnálok és biztos többet nem halljuk a hangjukat, az Breier Zoltán, Krilin hangja és Zseniális Teknõs hangja. Remélem méltó utódokat találnak nekik. Okozott már az SDI meglepetéseket, ha szinkronról van szó, illetve fordításról. Hiszem, hogy kellemesen fogunk bennünk most is csalódni, mint a Rómeó és Júliánál, illetve a Méz és Lóherénél. Adja az ég, hogy még idén fény derüljön rá!

Ha meg akarjuk vívni az eget, az Úristent kell célba vennünk. - Eugéne, Balzac - Goriot apó
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #153
Postázva 2011. 02. 13 13:27:08
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5491
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Ami azt illeti, elég sokra van esély a jelenlegi SDI-os animés szinkronok alapján... Ha az információim helyesek, Krilin hangját, vagyis Breyer Zolit megpróbálják majd összevágni a régi DB és DBZ-s szinkronokból, mivel nagyon kevés szerepe van. Ezt nem tartom lehetetlennek, ahogy Pataki Imre szerepét sem, aki Teknõsnek volt a hangja. Kenderesi Tibor bácsit nagy meglepetésünkre hallhattuk a Fullmetal Alchemist: Testvériség két részében is az Ezüst alkimista hangjaként, szóval talán õ is elvállalja azt a két részt talán, amiben ZseniTeki szerepel a GT-ben.
A többiek már kérdésesebbek... Lippai Laci helyett nem hiszem, hogy találhatnának jobb Son Gokut, nem tudom, hogy vele sikerül-e megyezeni. Ez igaz Bozsó Petire is ugyanígy, bár az õ hangszínében már vannak más lehetõségek is. Minden bizonnyal õk a két nagy kérdõjel. A többiek nagyrészt még aktívak, még Csík Csaba Krisztián kérdéses. Csõre Gábor a Kertvárosi gettóban, Kiss Erika a D.Gray-man-ben és a Pokémon: Gyémánt és igazgyöngyben, Szokol Peti a Bleachben, Narutóban, Kilariban és még máshol, Törtei Tünde a Narutóban, Markovics Tamás az Égenjárókban, Rómeó és Júliában, és számtalan más animében szerepelt/szerepel. C-18 hangjára nem látok szinte semmi esélyt, ahogyan C-17 hangjára se (Liptai Claudia és Crespo Rodrigo), valamint Oob hangja is változni fog (Bódy Gergõ). Nos jelenleg ezek a kikövetkeztethetõ tények. Ami a fordítást illeti, szerintem megpróbálnak majd hûek lenni a régi DBZ-hez, ha nem lenne ilyen elõzmény, akkor is így tennének valószínûleg (lásd Bleachben szereplõ japán kifejezések átírása). Meglátjuk...

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)

Szerkesztette: Dumet - 2011. 02. 13 13:29:45
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #154
Postázva 2011. 02. 22 02:16:54
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19839

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Dragon Ball

Hány részes a Dragon Ball Kai?Mert én azt halottam hogy 100 részbe tömörítik össze az egész Dragon ball Z-t!De ahogy el olvastam elõre a részek címét, akkor majdnem csak a Cell Saga végéig van megcsiálva!

Szerkesztette: - 2011. 02. 25 00:03:03
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #155
Postázva 2011. 03. 02 13:12:46
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5491
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Jelenleg azt tudni, hogy áprilisban lesz vége a Cell sagának, durván a 100. résznél, és vége szakad, vagy átteszik egy másik idõpontba, ha netán folytatják, mert egy új premier animét adnak majd vasárnaponként Japánban. Szóval lehetséges, hogy befejezõdik a 100. résznél és nem lesz Bubu saga (bár a nézettségi mutatók és a manga alapján ez nem igazán logikus), vagy pedig másik idõpontban folytatják tovább. Egyébként ha lenne folytatása az a 20-30 rész nagyjából reálisnak tûnik, bár nem ismerem a mangát. Egyébként engem személy szerint nem érdekel különösebben a sorsa, mivel eleve nem érdekel a Kai, mert szerintem a minõségjavításon kívül gyakorlatilag semmi újat nem mutatott fel (zenében sokkal rosszabb lett, a fillerek meg szerintem nem voltak olyan szembeötlõek mint más sorozatban, én elnéztem az elnyújtott harcokat és a filler részeket is szívesen a DBZ-ben, bár ezzel lehet, hogy teljesen egyedül vagyok).

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #156
Postázva 2011. 03. 10 17:07:24
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 71
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 10.11.10
Ennyi napja tagunk: 4916
Lakhely: Mosonmagyaróvár
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Üdv,

nézegettem a neten a lehetséges gt szinkron hangokat, utána néztem kicsit a szinkronszínészeknek. Nagy meglepetésemre Lippai az útobbi 3 évben 5 vagy még több rajzfilmben szinkronizált, szerintem az öreg gokut is elválaljaDDD Csík Csaba is szinkronizált mostanában meséket pl Shrek. Bozsó Péter az aki szerintem a legnagyobb kérdõjel mivel róla semmilyen mesét nem találtam:/
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #157
Postázva 2011. 03. 10 17:44:24
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5491
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Bozsó Péter csak a South Parkban szinkronizál tudtommal, úgyhogy õ valóban eléggé kérdéses, hogy elvállalja Vegitát, hiszen azóta nem is volt más animés szerepe.

Ellenben egy szomorú hír is van újra, ismét itt hagyott minket egy nagyszerû színész és szinkronhang, akinek a legnagyobb animés szerepe pont a Dragon Ball Z-ben volt: Részletek a linkre kattintva

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)

Szerkesztette: Dumet - 2011. 03. 10 17:45:11
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #158
Postázva 2011. 03. 10 22:12:01
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 71
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 10.11.10
Ennyi napja tagunk: 4916
Lakhely: Mosonmagyaróvár
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Szomorúan hallom. Berecki után õ is. Pedig most tartok a cell saganál 1 perce néztem meg a 2. átalakulását. Béke porairaCry
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #159
Postázva 2011. 03. 17 14:23:21
Avatar



Üzenetek: 191
Megköszönve: 2 ideje 2 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5338
Lakhely: Budapest

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Sziasztok!
Csak azért írok most ide, mert az Általános Csevegõbe is írtam egy bejegyzést az imént, és az lenne a kérésem, hogy Dumet, Brolly, vagy valamelyik fõ admin nézze meg azt a kommentet!
Gondoltam, hátha ebben a topikban hamarabb megtaláljátok a kommentet, de ide nem írom be, nem szeretnék spoiler-ezni... Smile

dragonhall.bplaced.net/images/TheGrenma_userbar.png
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #160
Postázva 2011. 03. 19 05:19:29
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19839

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Dragon Ball

Sziasztok.
Valaki meg tudná nekem mondani hogy a Dragon Ball sorozatnak összesen hány része van? Honnan tudnám letölteni ennek az animének az összes részét?
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:
Kiemelt híreink


© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!