Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× (1080p) Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 16
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen


Regisztrált tagok: 6902
Legújabb tag: Svanya

Látogatók ma: 10517
Online látogató: 16
Látogatók a hónapban: 80117
Összes látogatók: 52727988

Reklám

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 12 szavazatok)  
Ikon 
Dragon Ball
Fentre Üzenet nyomtatása #181
Postázva 2011. 06. 01 01:54:56
Avatar

Csapatvezető


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5498
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Na igen, kösz Izzy... a lényeget ki is hagytam... DDD

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #182
Postázva 2011. 07. 06 01:49:09
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19846

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Dragon Ball

Sziasztok
Már egy éve nem tudom letölteni a dbgt mert megszűnt a másik oldal itt meg nincs fönt. Én küldenék pénzes sms-t is ha tudnám hogy hová lehet és ha így gyorsabban meg tudnám nézni a sorozatomat.
írjátok már meg mikor lesz vagy mikor nem lesz gt.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #183
Postázva 2011. 07. 06 10:40:36
Avatar

Csapatvezető


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5494
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Ha ennyire nem bírsz várni és értetlen vagy akkor adok egy link gyűjteményt, itt letöltheted japánul, felirat nem tudom hol van, mindjárt keresek ha találok adom azt is.

De egyébként lesz magyarul az animaxon épp arra várunk azért nem letölthető japánul!

Spoiler tartalom:

Kihívás, kihívás hátán, mérgelődés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #184
Postázva 2011. 07. 06 18:13:31
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19846

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Dragon Ball

Jaj már 2 éve lesz az animaxon magyarul......

A japánra meg én 1 évet vártam!! Aszem elég türelmes vagyok.

Amúgy köszönöm a linkeket csak nekem azok kellenének amik az előző oldalon voltak vagy hasonló minőségűek vagy olyanfélék. Mert már egyszer elkezdem letölteni és ki is írtam magamnak azokat, ha meg másfajták az nem valami jó.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #185
Postázva 2011. 07. 06 19:01:49
Avatar

Csapatvezető


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5494
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Én meg nem vagyok hajlandó a vinnyogásodat eltűrni, ilyen hangnemben, ez az egyik a másik hogy már másodjára írsz rossz helyre.

Szóval megfogom az előző két heszünket meg ezeket és átpakolom a jó helyére.

A másik, hogy én egyféle dbgt-t linkelek japánban mindenhová, azt ami a másik oldalon volt ez pont az. Szóval lehet letölteni.

A türelem viszont aranyat ér, és én sajnos nem vagyok se türelmes se elnéző, szóval nem vinnyogsz hanem megköszönöd és letöltöd!

Kihívás, kihívás hátán, mérgelődés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #186
Postázva 2011. 07. 07 01:30:11
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19846

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Dragon Ball

Jó jó igyekszem úgy fogalmazni hogy ne sértsek meg senkit.

De hát Vegitát se a modoráért és Son gokut se az eszéért szeretjük.
Nem mintha én vagy ti valamelyik lenne csak talán így megértitek a felhasználókat és nem számít offnak sem mint amikor Son goku megkegyelmezett a gonosz Dermesztőnek miután felrobbantotta Krilint.

Én azért írtam oda mert a dbgt az oldalon nincs és gondoltam ha valami azzal kapcsolatos azt oda írom igaz ide is írhattam volna de lehet hogy akkor meg az lett volna a baj nem? Ez olyan lehet mint amikor Goku Kaito bolygója félé halad és állandóan bajba kerül.

Köszönöm linkeket vagy ahogy Gohan mondja Arigato gozaimashita

Ja és még valami ps2 re a tenkaichi budokai 3 -ba van egy csomó potara de elég nehéz (nekem természetesen) lefordítani és csak annyit szeretnék még kérdezni ha nem baj, hogy van-e valami fordítás ezekre. Erre sajnos viszont nincs hasonlatom.

Szerkesztette: - 2011. 07. 07 01:32:13
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #187
Postázva 2011. 07. 07 01:54:02
Avatar

Csapatvezető


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5494
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Oké oké...elnézve, utoljára....

Nem gond ha ide írod, hogy nincs, meg ha nem működik valami stb. Amúgy tényleg azért nincs mert várunk az animaxra, hisz mégis csak szinkronos anime oldal lennénk nagy részben.

Ja igen feliratot amúgy nem találtam, de majd jobban körül nézek a napokban!

Kihívás, kihívás hátán, mérgelődés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #188
Postázva 2011. 07. 08 19:31:24
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19846

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Dragon Ball

Mindegy már lefordítottam tegnap ne fáradj vele be irkáltam a fordítóba és ki javítottam ami értelmetlen ha kell nektek vagy valakinek szívesen el küldöm.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #189
Postázva 2011. 08. 02 22:56:33
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 71
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 10.11.10
Ennyi napja tagunk: 4923
Lakhely: Mosonmagyaróvár
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Helló, még mindíg semmi infó erről a szeptemberi indulásról? Tudom nemsoká jön a szeptemberi műsorbeosztás...
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #190
Postázva 2011. 08. 02 22:59:30
Avatar

Csapatvezető


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5494
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Utolsó infónk még az amit írtunk múlthét előtt (asszem..) Hogy szeptember..De hogy aztán leadják vagy sem, az ahogy írod a műsorfűzetkétől függ Smile

+faxbukon írták, szóval...köhöm köööhmmmmm, majd elválik, nincs az már messze DDD és kiderül!

Kihívás, kihívás hátán, mérgelődés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.

Szerkesztette: BrollySSJ4 - 2011. 08. 02 23:01:31
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #191
Postázva 2011. 08. 02 23:05:09
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 71
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 10.11.10
Ennyi napja tagunk: 4923
Lakhely: Mosonmagyaróvár
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Igazad van, a 2 év késéshez képest ez az 1 hónap már semmi! DDD Akkor továbra is várok Smile
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #192
Postázva 2011. 08. 02 23:34:14
Avatar

Csapatvezető


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5494
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Plussz figyelni kell a főoldalunkat!! Ha lesz hivatalos bejelentés miegymás, esetleg premier akkor itt tuti megtudod, a főoldalon Smile

Dumet lesz a készítő, és csuda jó dvdrippel vár minden kedves érdeklődőt DDD

Kihívás, kihívás hátán, mérgelődés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #193
Postázva 2011. 08. 04 00:09:29
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 71
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 10.11.10
Ennyi napja tagunk: 4923
Lakhely: Mosonmagyaróvár
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Igen-igen, mindig figyelem az oldalt és meg is szeretném köszönni a munkátokat. Nagyon rendes tőletek! Smile
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #194
Postázva 2011. 08. 19 16:34:03
Avatar

Csapatvezető


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5498
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Nos hát beírom ide is a jó hírt, ami immár megerősítést nyert, mivel hogy megígértem.

2011. szeptember 20-tól minden kedden 21:15-tól látható lesz az Animax műsorán a már régóta várt Dragon Ball GT!

A szinkronhangokról egyelőre semmit se tudni, de az eddig elejtett információkból és az Animax jelenlegi szinkrongárdájából kiindulva elmondható, hogy sok régi ismerőst viszont hallhatunk elvileg, amennyiben az Animax igényesen odafigyel a dologra. A Slayers példájából kiindulva szinte bizonyosra vehető, hogy a magyar nevek, kifejezések, támadásnevek a régi DB és DBZ alapján fognak szerepelni, így tehát csak a hangok kérdésesek igazán.

Hozzánk, a DragonHall+ra is felkerül a sorozat a premiernek megfelelően várhatóan az adást követő napon (egyéni elfoglaltságok miatt csúszhat a kirakás némely esetekben). A release készítője jómagam (vagyis Dumet) lesz, a részek 720x540-es képméretű tűéles eredeti japán DVD-RIP-re készülnek majd, japán második hangsávval, AVI-ba, vagyis asztali lejátszón is nézhető verzióban. Csak ez az egy változat várható a projektből.

Nos elöljáróban ennyit, amint kiderül a szinkronstáb, szintén kihírezem, addig is várjuk együtt a szeptember 20-át! Smile

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #195
Postázva 2011. 08. 22 21:08:12
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 71
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 10.11.10
Ennyi napja tagunk: 4923
Lakhely: Mosonmagyaróvár
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Nagyon örülök!DDD Tényleg már csak a szinkronhangok kérdése ami nagyon érdekelSmile
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #196
Postázva 2011. 08. 23 09:46:57
Avatar

Csapatvezető


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5494
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

2011. szeptember 20-tól minden kedden 21:15-tól látható lesz az Animax műsorán a már régóta várt Dragon Ball GT!

Kihívás, kihívás hátán, mérgelődés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #197
Postázva 2011. 08. 23 09:59:37
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19846

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Dragon Ball

BrollySSJ4 mindjárt elkezd játszani úgy mint darkarnolddal.DDD
(Két hsszel a tied felett volt a válasz könyörgöm).
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #198
Postázva 2011. 08. 24 08:02:13
Avatar

Csapatvezető


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5345
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Igazából, ha így kérdezted volna, hogy van e valami friss hír a GT-röl akkor bölcs maradtál volna mert evvel a témával nagyon szeretnek játszani az animexesek 2év alatt ez volt a 6odik szóval még mindig cáfolhassák persze kopogjuk le majd kitalálják hogy szar a nyers anyag ja már egyszer el játszották hupsz
na mindegy

egyébként Dumet ez a nyers anyag job lesz mint a régi oldaladon volt? Vagy ugyan az? Mondjuk, ha jól emlékszek az 640x480-as volt

igazából kicsit át térve a hang okra nekem végül is tök mindegy hogy kik lesznek a x karakternek a szinkron hangjai és igazából ara hajaznák hogy ha a szink színészek meg próbálna úgy beszélni mint a Z ben pl. mint mondjuk a Narutonál kakasi most már szinte majdnem úgy beszél mint a régi hang ja na értitek hogy mit akarok mondani ha mondjuk Z után egyből GT-zni alkarok akkor ne legyen furi mondjuk az első 2-3 rész útén már meg lehet szokni de jó lenne azért hogy észre vehetett len lenne a Z-GT váltásánál

meg szerintem néhány régi hang azért se lenne jó mert 10-12 év alatt mikor is volt a DBZ? igen csak meg változik a kor az idő stb.-stb. de az is lehet hogy nem de ezért ne kövezetek meg

de nem azért de a régi hangok mellet az új hangok tök új hangok lenének mert van elég tehetséges hang ami csak egyszer kétszer volt halható a hang ja de nem hinném hogy meg kockáztassák egy ilyen horderejű animénél de ha jó a színész akkor jó bemutatkozás lenne
bár az is igaz hogy a DB és a DBZ hez képest elég rósz a GT hírneve max a utolsó résznek lesz valami szele toriama miatt

ennyi voltam
ti vélemény valaki???

dragonhall.hu/images/avatars/hackL.jpg

Már nem félek, nem fázom, és nem fáj semmim sem.
Meghaltam.

Szerkesztette: izzy - 2011. 08. 24 08:04:04
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #199
Postázva 2011. 08. 24 12:27:54
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 71
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 10.11.10
Ennyi napja tagunk: 4923
Lakhely: Mosonmagyaróvár
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Én annyit füznék hozzá, hogy igen a Gt-t sokan szidják, mégis ez zárja le a DB/Z, ugyhogy én mindenképpen végig fogom nézni, még ha Csongi is lesz Son Goku hangja, bár utánna egy animexes animét se néznék megDDD Egyébként azt hallottam, hogy felkeresik a régi szinkronhangokat és remélem vállalják is. Lippai mostanában elég sok mesében szinkronizált(Toy Story3, Shrek) ugyhogy nem hinném hogy részéröl gond lenne, az meg hogy Gotennek mi lesz a hangja végülis hidegen hagyDDD na meg ugye vannak akik már sajnos nem élnek(Krilin, Cell) De kevés szerepük miatt ezek sem fognak nagy csalódást kelteni bennem. Azért az alap karakterek hangjai remélem elválalljákSmile
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #200
Postázva 2011. 08. 24 12:38:24
Avatar

Csapatvezető


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5498
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Izzy: DBGT nyersanyag nem ugyanaz lesz, mint a régi oldalon, mert az 640x480-as japán rip volt és a rippelése se volt valami kiemelkedő. Ez a forrás amire dolgozni fogok attól szebb minőségű 720x540-es képméretű anyag, MP4-ba vannak meg a részek h264-es kodekkel tömörítve, vagyis gyakorlatilag az eredeti minőség jelenleg. Ezt fogom én átkonvvertálni XVid AVI-ba, hogy asztali kompatibilis legyen, ennyi változtatás lesz tehát rajta.

Atrik: Veled kell hogy egyet értsek a hangok terén. Nagyjából leírtad azt amit én is gondolok. Reméljük így lesz.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:
Kiemelt híreink


© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!