Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× (1080p) Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ××

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 21
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen


Regisztrált tagok: 6893
Legújabb tag: oravandris

Látogatók ma: 27443
Online látogató: 21
Látogatók a hónapban: 504625
Összes látogatók: 52529400

Reklám

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 0 szavazatok)  
Ikon 
Deltora Quest
Fentre Üzenet nyomtatása #1
Postázva 2011. 05. 02 11:22:04
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5491
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 

Ebben a témában a Deltora Quest c. animérõl lehet beszélgetni.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #2
Postázva 2011. 06. 13 16:38:45
Avatar



Üzenetek: 563
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.05.10
Ennyi napja tagunk: 5096

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Deltora Quest

Az mit jelent a projektek címszó alatt, hogy pl. a Deltora Quest-nél ki van írva, hogy terjedelme 52 rész és zárójelben odavan írva (65 rész)?
Szerintem az cseppet sem lesz jó, ha a sorozatot félbeszakítják a történet sorsfordító pontjánál.
Mert, ha így számolom, akkor valószínûleg a 6. ékkõ megszerzése után szakítanák meg és a 7. megszerzése nem is lenne benne.
Szóval ez nem volna valami jó.
Ugyanez van a Conan a detektív, Inuyasha és sok más sorozatnál.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #3
Postázva 2011. 06. 13 20:29:59
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5338
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Deltora Quest

darkarnold írta:
Az mit jelent a projektek címszó alatt, hogy pl. a Deltora Quest-nél ki van írva, hogy terjedelme 52 rész és zárójelben odavan írva (65 rész)?
Szerintem az cseppet sem lesz jó, ha a sorozatot félbeszakítják a történet sorsfordító pontjánál.
Mert, ha így számolom, akkor valószínûleg a 6. ékkõ megszerzése után szakítanák meg és a 7. megszerzése nem is lenne benne.
Szóval ez nem volna valami jó.
Ugyanez van a Conan a detektív, Inuyasha és sok más sorozatnál.



Ne izguljál nem fogsz észre venni ebbõl semmit mert csak annyit tesz hogy az amerikai változat az vágott és valószínûleg valamelyik részekben olyan nagy dolgokat vágtak ki hogy a következõ rész elejével pótolták és így csökkent a részek száma vagy csak egy két filertöl meg szabadultak az amcsik ami nem kizárt

dragonhall.hu/images/avatars/hackL.jpg

Már nem félek, nem fázom, és nem fáj semmim sem.
Meghaltam.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #4
Postázva 2011. 06. 14 00:03:42
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5487
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Deltora Quest

darkarnold írta:
Az mit jelent a projektek címszó alatt, hogy pl. a Deltora Quest-nél ki van írva, hogy terjedelme 52 rész és zárójelben odavan írva (65 rész)?
Szerintem az cseppet sem lesz jó, ha a sorozatot félbeszakítják a történet sorsfordító pontjánál.
Mert, ha így számolom, akkor valószínûleg a 6. ékkõ megszerzése után szakítanák meg és a 7. megszerzése nem is lenne benne.
Szóval ez nem volna valami jó.
Ugyanez van a Conan a detektív, Inuyasha és sok más sorozatnál.


Na most már biztosan tudom mi a gond nálad. Tudsz olvasni, keresni, meg nagyjából tájékozódni, viszont értelmezési gondjaid vannak...sajnos ez a legrosszabb :S mert ez gyógyíthatatlan betegség a mai világban.....
Mi a gecit nem értesz azon, hogy 52 részt fogsz szinkronosan látni és nem 65.?
Meg ezt nem olvastad el? Figyelj mert most ki nagyítom hogy lásd hátha elkerülte a suta figyelmed:

További információk: A release az amerikai verzió alapján készült (a sorozat maradék 13 része nem került adásba).


Na már látod a lényeget? Animax erre kapott jogot az amcsi baszásra ahol 65 helyett 52 faszom rész van, ennyi.

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #5
Postázva 2011. 06. 22 13:35:12
Avatar



Üzenetek: 563
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.05.10
Ennyi napja tagunk: 5096

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Deltora Quest

Kösz.


Szerk.: Brolly: Igazán nincs mit Smile

Szerkesztette: BrollySSJ4 - 2011. 06. 22 17:32:19
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #6
Postázva 2011. 06. 27 11:20:04
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 168
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5338
Lakhely: Tát
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Deltora Quest

Köszönöm szépen hogy elolvashattam eme remek párbeszédetROFL

Komolyan mondom annyira tetszett hogy megszépítettétek a napomat.Clap

Ha az ember egy kis humorra és jókedvre vágyik, már akkor sem kell a szomszédba menni.

DancingKöszönöm Nektek!!!!!!Dancing

Szerkesztette: barathimre86 - 2011. 06. 27 11:21:21
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #7
Postázva 2011. 06. 27 13:34:33
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5491
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Deltora Quest

Arnold, ha még egyszer rossz témába írsz és át kell helyeznem a hülyeségeidet, akkor azonnal kiváglak! Vedd utolsó figyelmeztetésnek!

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #8
Postázva 2011. 07. 07 21:29:45
Avatar



Üzenetek: 563
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.05.10
Ennyi napja tagunk: 5096

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Deltora Quest

Akkor valószínûleg a Deltora Quest is úgy van meg csinálva, mint a JETIX-es NARUTO.
Spoiler tartalom:

Szerkesztette: BrollySSJ4 - 2011. 07. 07 22:15:15. Indok: Mert unom a köcsög jetixes balfaszságodat ez az egy dolog idegesít elmondtad 66x h imádod verd ki rá
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #9
Postázva 2011. 07. 07 21:39:00
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5491
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Deltora Quest

Hát nem biztos, de lehetséges. Igazából mi se tudjuk, hogy milyen lesz, de elõfordulhat, hogy azt a bizonyos 13 részt kivágták. Szerintem ezt csak akkor tudjuk meg, ha megszerzik a 7. ékkövet is.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #10
Postázva 2011. 07. 11 21:50:44
Avatar



Üzenetek: 563
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.05.10
Ennyi napja tagunk: 5096

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Deltora Quest

Számításaim szerint, ha ugyanígy 7-8 részekként szereznek követ akkor meg lesz.
Az utolsó részek valószínûleg a végsõ csata lesz.
És a szerlmi szálak.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #11
Postázva 2011. 07. 12 13:47:33
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5338
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Deltora Quest

dragonhall.bplaced.net/forum/attachments/vlcsnap-2011-06-30-03h24m52s338.jpg

Megvan, tudom már mért volt ismerõs az elsõ pillanattól. Tisztára faszaláma, nem? Csak fel van turbózva egy pár szárnyal meg kenguru zsebbel

dragonhall.hu/images/avatars/hackL.jpg

Már nem félek, nem fázom, és nem fáj semmim sem.
Meghaltam.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #12
Postázva 2011. 07. 12 13:52:11
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5491
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Deltora Quest

Hé, hé, ne bántsd Print, rendben van? Angry
Fõleg, hogy Szabó Gertúd volt a hangja és elmentem rajta vagy 3-szor az alatt a pár rész alatt, szóval nem bántani különben Rungun --> Shit
DDD DDD

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)

Szerkesztette: Dumet - 2011. 07. 12 13:53:25
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #13
Postázva 2011. 09. 27 16:57:44
Avatar



Üzenetek: 563
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.05.10
Ennyi napja tagunk: 5096

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Deltora Quest

Egyébbként nagyon érdekes az utolsó részek.
Nem akarom ellõni a poént.
Nézzétek meg és ti is rájöttök arra amire én is már.
Ezt nem gondoltam volna még a legelején.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #14
Postázva 2011. 09. 27 17:40:13
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19839

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Deltora Quest

Akik nézik, nem zavarják õket a számítógépes effectek? Tudom, hogy a mostani animék készítésénél nem nagyon használnak ceruzát, de itt nagyon feltünõ.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #15
Postázva 2011. 10. 02 17:24:30
Avatar



Üzenetek: 563
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.05.10
Ennyi napja tagunk: 5096

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Deltora Quest

Nem az effectekre gondoltam, hanem a történetre.
Ha többet akartok tudni és nem lövöm le elõre a dolgot, írjatok és megírom.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #16
Postázva 2011. 10. 02 18:06:01
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5491
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Deltora Quest

Szerintem Goten a CGI elemekre gondol fõleg a szörnyek megjelenítésére... Tény, hogy egy ilyen alapvetõen nem CGI-s rajzolású animébe belerakni CGI-s elemeket nem enyhén érdekes hatást kelt, bár igazából én rosszabbra számítottam, amikor a sorozat indulása elõtt olvastam errõl. Ennek ellenére azt mondom, hogy jobb ha valami teljesen CGI vagy teljesen hagyományos, de a kettõ keverve nem igazán elõnyös.
A történet poénjait meg ne lõjük le Arnold, max. Spoilerbe írhatod, ha nagyon akarod.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #17
Postázva 2011. 10. 03 02:18:59
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5487
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Deltora Quest

A SOROZAT UTOLSÓ KÉT BEFEJEZÕ RÉSZE (51-52) ANIMAXNAK KÖSZÖNHETÕEN EGY BAZNI NAGY LOGÓVAL ÖRVENDEZTETETT MEG MINKET!!
MELY JAVÍTÁSRA KERÜL AMINT LESZ, HA LESZ NORMÁLIS RIP.....ADDIG SORRY EZ VAN...................

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #18
Postázva 2011. 10. 03 04:08:33
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5491
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Deltora END

Na én megnéztem az utolsó két részt is, ami kellõen izgalmas volt, de sajnos mégsem lett igazunk abban, hogy a történet itt véget érne. Elnézést mindenkitõl, akik eddig ezt hangoztatták. Az utolsó részbõl illetve aztán utánanézésekbõl kiderült, hogy a történet koránt sincs lezárva. Az 52. rész egy felõl elmegy utolsó résznek, volt már dolgunk olyan animével, nem eggyel, aminél a lezárás is viszonylag nyitottra sikerült. Itt is ez a helyzet, lezárni lezárja a fõ történetszálat, de valójában mégiscsak sejteti a folytatást, ami 13 rész még, de sajnos az amcsi változatból ez hiányzik, így nálunk se igen lesz leadva.

Mielõtt valaki ezért elkezdené szidni az Animax édes anyukáját, elárulnám, hogy nem azért az amcsi verziót vetítették mert ahhoz volt nagyobb kedvük vagy olcsóbb volt, hanem azért, mert a japán változatot nem lehet szimpla vetítési joggal forgalmazni. Az amcsiknál is úgy mehetett ez le, hogy átszerkesztették az egészet, ugyebár ezt láthattuk is. Úgyhogy senki ne jöjjön ezzel, mert azt kivágom.

Ami viszont érdekes, az a következõ. Az anime alapjául szolgáló regénysorozat, Emily Rodda mûve 3 különálló sorozatból áll:
1. Deltora Quest
2. Deltora Shadowlands
3. Dragons of Deltora
A három sorozatból az elsõ a leghosszabb 8 kötetes mû, a folytatása a 2. sorozat ami 3 kötet. Ezt a két könyvsorozatot dolgozza fel lényegében az anime adaptáció, a harmadik sorozatot már nem, ami egyébként további 4 kötet.
Ezen kívül egyébként további bónusz kötetek is vannak ehhez a sorozathoz. A lényeg, hogy az anime amcsi változata az elsõ könyvsorozatig készült csak el, a második már nem lett feldolgozva, ami vélhetõen annak a jele, hogy a második könyvsorozat vagy nem jelent még meg Amerikában (az írónõ ausztrál szóval nem amcsi), vagy egyszerûen csak nem kaptak jogot a levetítésére. Ha megnézzük ez azért logikus, mert ha elõbb lemegy az adaptáció mint ahogy megjelennek a regények, akkor sokkal kevesebben olvasnák el... szóval teljesen érthetõ a dolog.

Szóval a dolog még változhat, bár egyelõre elég kétséges, hogy a maradék 13 részt így kiadják valaha is az amcsik, de végül is nincs kizárva. Szóval ez a helyzet, remélem tisztázódott mindenki elõtt, hogy mi van.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #19
Postázva 2011. 10. 04 15:05:45
Avatar



Üzenetek: 563
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.05.10
Ennyi napja tagunk: 5096

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Deltora Quest

Ti mit gondoltok lesz ebbõl majd vágatlan verzió?
Ha lenne remélem nem változtatnak rajta semmit.
Úgy értem szinkron hangok szöveg, stb.
Nem úgy, mint tudjátok hol.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #20
Postázva 2011. 10. 05 20:24:21
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5491
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Deltora Quest

Arnold:
Spoiler tartalom:



Deltora Quest rajongók figyelem!

Meg hánytam-vetettem a dolgokat magamban meg másokkal is, illetve hosszú kutakodások után arra jutottam, hogy végül amellett döntsek, hogy ne hagyjam veszni ezt a sorozatot. Nem mondanék még konkrétumokat, de az eddigi tapasztalataim alapján úgy döntöttem, hogy felvesszük ezt a sorozatot a projektjeink közé, az utolsó 13 rész miatt egészen pontosan a feliratos projektekbe. Sajnos nem találtam angol nyelvû feliratot, szóval csak egy olyan nyelvûrõl tudok fordítani amely nyelvben egyáltalán nem vagyok ismerõs, így ne várjátok, hogy kész legyen hipp-hopp (ez fõleg Arnoldnak szól, akit kivágok örökre, ha megkérdezi, hogy mikorra várható DDD). Ezen kívül egy ettõl is nagyobb meglepetésem is érkezik majd ebbõl az animébõl, de ez legyen titok, mert amúgy nem lenne meglepetés. Ez se a mostanában lesz, leghamarabb jövõre, de erõsen összekapcsolódik a feliratos 13 résszel, ennyit elárulok. Úgyhogy akinek van türelme kivárni, az ne hagyjon itt minket, mert nincs még ezzel vége.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:
Kiemelt híreink


© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!