Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Mary és a varázsvirág Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× (1080p) Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ××

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 6
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen


Regisztrált tagok: 6906
Legújabb tag: noneee

Látogatók ma: 5909
Online látogató: 6
Látogatók a hónapban: 137481
Összes látogatók: 52785352

Reklám

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 6 szavazatok)  
Ikon 
Bleach
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #121
Postázva 2010. 03. 25 15:18:38
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19848

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Bleach

Na utána nézztem pontosan, ahogy mondtad. Statisztika alapján utána nézztem. Nem tudom hogy baj e hogy ideírom, ebbe a témában, de bizonyítékom van, hogy a Bleach nem olyan sikeres, mint a Naruto.Innocent

Ez a Bleach információi:http://hu.wikiped...iki/Bleach

Ez a Naruto információi:http://hu.wikiped...iki/Naruto

Ha lehet olvassátok el, figyelmesen, én elolvastam, és abban kiderül, hogy igazam van.Unsure
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #122
Postázva 2010. 03. 25 15:46:05
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 105
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 28.05.09
Ennyi napja tagunk: 5456

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bleach

Ez egyértelmű volt, hogy a Naruto-nak nagyobb a nézettsége mint a Bleach-nek. Már csak azért is mert a Naruto akár kint, akár itthon is sokkal előbb jelent meg, ill. ütötte fel a fejét mint a Bleach. Marketing szempontjából is a Naruto már lassan DB szintű "nagyhatalom". Jóformán már csak Naruto-s wc papírt nem lehet beszerezni, de a japánok amekkora elborultak tudnak lenni, garantálom, hogy valamelyik keleti kispiacon már olyan is van Smile
Persze ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy emiatt jobb lenne a Bleach-nél. Egyszerűen csak nagyobb az előnye.

noob.hu/2010/12/13/sigme.png
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #123
Postázva 2010. 03. 25 15:55:53
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19848

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Bleach

Az lehet, hogy előbb jelent meg, mint a Bleach, de ez nem számít, mert mondjuk már befelyezték a Narutot, és ugye 89 millió példányt adtak el bezárólag, tehát a Shippuden külön tartuzik, a Bleach pedig 50 milliót adott el. Ezzel felkerült a legnagyobb animék közé, de nem lett olyan sikeres, mint a Naruto, mert az nem számít hogy melyik jelent meg előbb, mert a Naruto már bezárult az eladásokban, a Bleach meg még nem, és így is kevesebbet adott el. Ha van valakinek frisebb információi az érdekel, szerintem mindenkit.Sleeping
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #124
Postázva 2010. 03. 25 16:35:18
Avatar



Üzenetek: 178
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 26.10.09
Ennyi napja tagunk: 5305
Lakhely: Győrújbarát
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bleach

És ez azt jelenti, hogy a Bleach amíg "bezárul" lehet, hogy sokkal nagyobb nézettséget produkál még mint a Naruto. Amúgy nekem a Bleach sokkal jobban tetszik mint a Naruto, ha érdekel a véleményem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #125
Postázva 2010. 03. 25 16:53:59
Avatar

Csapatvezető


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5500
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bleach

Akár különveszed akár nem, az teljesen felesleges bizonygatni egyik másik előnyét. Kezdjük azzal, hogy friss adatokat (teszem azt 2009 vége, 2010 eleje) nem tartalmaz a Wikipedia, így a jelenleg helyzetet nem tudod meghatározni csak következtetéssel. Ráadásul a Wikipedia hitelét én igencsak megkérdőjelezem sok tekintetben, és ez nem azt jelenti, hogy amit írnak az hülyeség, hanem sok esetben megbízhatatlan az infó és elavult. De ez a hátránya a rendszerüknek.
Ami azt illeti, ez szőrszálhasogatás kezd lenni, ugyanis nem tudom észrevetted-e Pink, de egyedül itt te vagy az, aki azt akarja bebizonyítani, hogy a Naruto népszerűbb a Bleachnél. Megjegyezném én nem állítottam ennek az ellenkezőjét, csupán megjegyeztem, hogy megfelelő adatok híján nem tehetsz kijelentéseket, mert egész egyszerűen nem lehet őket leellenőrizni. A Bleach természetesen hátrányban van, mint ahogy mondták itt páran. Én nem az eddigi népszerűségét mondtam. Hanem azt, hogy jelenleg mennyire népszerű a kettő (pl. hányan nézik a Bleachet és hányan a Narutót vagy akármi mást havonta, vagy mekkora a sorozatokban a mangaeladások száma stb.).

Az meg, hogy mi számít legendának és mi nem, azt szerintem mindenki maga dönti el. Nem fikázom egyik sorozatot sem, de ha a Naruto és a DB legendává vált, akkor a Bleach is azzá fog, akár tetszik neked akár nem.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #126
Postázva 2010. 03. 25 17:13:18
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 105
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 28.05.09
Ennyi napja tagunk: 5456

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bleach

Egyébként nem tudom miért kéne külön számolni a Shippuudent Smile
Teljes értékű folytatása, gyakorlatilag olyan, mintha egy fejezetváltás lenne. Ha a Dragon Ball-t is így néznénk akkor az eredmény fika lenne, ugyan is a Z-nek kb 100x nagyobb volt a sikere mint a sima DB-nek.

noob.hu/2010/12/13/sigme.png
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #127
Postázva 2010. 03. 25 17:29:49
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 280
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 28.11.09
Ennyi napja tagunk: 5272
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bleach

Nem hinném, hogy azzal, hogy a Naruto animét befejezték, lezárultak volna az eladásai.
Szerintem Japánban is vannak olyanok, akik most jönnek rá, hogy Naruto DVD-re van szükségük. Na jó, biztos kevesebben vannak, mint a premiernél, de akkor is.
Egyébként a MAL szerint (jó, ez egyáltalán nem hiteles, de azért vannak ott páran és nagyjából az átlagot képviselik az animés szubkultból) a Bleachet 98184 ember nézi, míg a Naruto Shippuudent 66992. (Raádásul, ha minden igaz, ma jelent meg a Shippunak duplarésze. De lehet, hogy csak félre vagyok tájékozódva.)
Ami a részek számát illeti: Az utolsó nem omake vagy 0. meg 0.8. meg ilyen fura számú fejezetből készült rész a 226. volt (még leírni is rossz... már majdnem a negyvenedik filler epizód jön...), ami a 338-340. fejezetekből készült. Egy rész általában 3 fejezetet dolgoz fel, szóval jelenleg 57 fennmaradó fejezet van, ami + 19 rész + még a 2 hátralévő fillerünk.
Tehát 284 rész biztosan lesz. (Mekkora matematikus vagyok... van, aki értékeli a gondolatmenetemet? DDD) De nem hinném, hogy csak ennyi lenne, hiszen a mangában épp egy nagy harc közepében vagyunk, ami még eltart egy darabig: Kubotite azt nyilatkozta, hogy a Fake Karakura Town arcnak most vagyunk kábé a közepében tehát még rengeteg árnyék és háttérnélküli rajzot csodálhatunk meg tőle. Ez után fog jönni valami Rainbow arc (bocs, már nem emlékszem rá pontosan DDD) ami még szintén el fog tartani egy darabig. Ha legyőzik a mostani ellenségeket, jön a következő.
Ami meg a videójátékokat illeti: pontosan húsz darab van belőlük. Ne mondd, Pink, hogy ez kevés!

Szerkesztette: Mithril - 2010. 03. 25 17:31:47
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #128
Postázva 2010. 03. 25 17:30:03
Avatar



Üzenetek: 178
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 26.10.09
Ennyi napja tagunk: 5305
Lakhely: Győrújbarát
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bleach

Mondjuk a DB-t szerintem külön kell nézni, mert akkor a GT-t is bele kell számolni, pedig az már nem is Toriyama műve.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #129
Postázva 2010. 03. 25 17:45:09
Avatar

Csapatvezető


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5500
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bleach

Azt kell egybe nézni, aminek közös a mangája. Naruto és Dragon Ball esetén is egy mangáról beszélhetünk, a Shippuuden ill. a Z megkülönböztetés igazából csak azt jelzi, hogy itt egy nagyobb váltás van a történetben. Ahogy kill is írta, egybe érdemes venni a történeteket így, annál is inkább, mivel eredetileg egybe is adhatták volna az animében is, mint pl. a Conan a detektívet. Vagy pl. ott van az InuYasha, a legjobb példa, aminek az anime változata nem dolgozza fel a teljes mangát, és most adják a manga maradékának az anime feldolgozását egy újabb sorozatba. Kötve hiszem, hogy külön kellene venni a kettőt...

Na de maradjunk a Bleachnél ha már ebben a topikban vagyunk...
A Bleach szintén egy ilyen anime, de akár több részben is lemehetett volna ennyi erővel, egyedül a készítők döntése volt, hogy egyben legyen. Biztosan nem tudnának a második sorozatnak jó címet adni... Fun

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)

Szerkesztette: Dumet - 2010. 03. 25 17:47:58
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #130
Postázva 2010. 03. 25 17:47:54
Avatar



Üzenetek: 178
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 26.10.09
Ennyi napja tagunk: 5305
Lakhely: Győrújbarát
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bleach

Mithril: Le tudnál írni párat abból a 20 játékból?
Nekem a Blade of Fate és a 3rd Phantom van meg DS-re, de magyarországon nem is találkoztam többel.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #131
Postázva 2010. 03. 25 18:10:27
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 105
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 28.05.09
Ennyi napja tagunk: 5456

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bleach

Gameboy Advance: Bleach Advance ( 2005 )
Gameboy Color: Bleach GC: Tasogare Ni Mamieru Shinigami ( 2005 )
Nintendo DS: Bleach: The 3rd Phantom ( 2009 )
Bleach DS 4th: Flame Bringer ( 2009 )
Bleach: Dark Souls ( 2008 )
Bleach: The Blade of Fate ( 2007 )
Nintendo WII: Bleach: Versus Crusade ( 2008 )
Bleach: Shattered Blade ( 2007 )
PSP: Bleach: Heat the Soul 6 ( 2009 )
Bleach: Heat the Soul 5 ( 2008 )
Bleach: Heat the Soul 4 ( 2007 )
Bleach: Heat the Soul 3 ( 2006 )
Bleach: Heat the Soul 2 ( 2005 )
Bleach: Heat the Soul ( 2005 )
Bleach: Soul Carnival 2 ( 2009 )
Bleach: Soul Carnival ( 2008 )
PS2: Bleach: Blade Battlers 2nd ( 2007 )
Bleach: Blade Battlers ( 2006 )
Bleach: Hanatareshi Yabou ( 2006 )
Bleach: Erabareshi Tamashii ( 2005 )
+

Nintendo DS: Jump Superstars ( 2005 ) < Amiben szintén van Bleach.
Ennyit találtam Smile

noob.hu/2010/12/13/sigme.png

Szerkesztette: killswitch - 2010. 03. 25 18:11:32
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #132
Postázva 2010. 03. 25 18:14:47
Avatar



Üzenetek: 178
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 26.10.09
Ennyi napja tagunk: 5305
Lakhely: Győrújbarát
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bleach

Köszi Smile A Dark Souls-t lehet kapni magyarországon?
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #133
Postázva 2010. 03. 25 18:15:55
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 280
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 28.11.09
Ennyi napja tagunk: 5272
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bleach

Játékokkal annyira nem vagyok tisztában, (nem szoktam gépen / nintendón / ps-n és társain játszani...) azt, hogy ennyi van, a bleach.wikia.com-ról szedtem.

Szerkesztette: Mithril - 2010. 03. 25 18:16:28
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #134
Postázva 2010. 03. 25 18:24:46
Avatar



Üzenetek: 178
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 26.10.09
Ennyi napja tagunk: 5305
Lakhely: Győrújbarát
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bleach

Úgy látom a 3rd phantomba egy csomó dolgot a dark soulsból meg a blade of fateből tettek át. Remélem sikerül megszereznem a Dark Soulst is.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #135
Postázva 2010. 03. 25 19:32:44
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 105
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 28.05.09
Ennyi napja tagunk: 5456

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bleach

Ha itthon nem is kapsz, ebay-ről megrendelheted 15$ ért.

noob.hu/2010/12/13/sigme.png
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #136
Postázva 2010. 03. 25 20:39:46
Avatar



Üzenetek: 63
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 13.09.09
Ennyi napja tagunk: 5348
Lakhely: Temerin
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bleach

Láttom itt nagyban megy a duma a Bleach és a Narutorol!!!
Az én véleményem szerint a Bleach jobb történettel rendelkezik mint a Naruto.Hogy melyiknek nagyobb a nézetsége azt eldönteni nem tudom mivel a Bleach még fut a Narutot pedig befejezték.Sztem mire befejezik a Bleachet nagyon nézetsége lesz mint a Narutonak de ez csak egyéni vélemény!!
Én a játékokkal kapcsolatban:nem szokok játszani Bleach témáju játékokkal de nagyon mással sem!!:S
MOst néztem végig a Bleach utolsó magyar részét 109.et. Megőszülök mire kiadják a 110-167ig remélem betartják az Április 19.ét!!

Szerkesztette: danika88 - 2010. 03. 25 23:43:24
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #137
Postázva 2010. 03. 26 07:13:08
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 105
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 28.05.09
Ennyi napja tagunk: 5456

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bleach

Maradjunk már annyiban, hogy a narutot nem fejezték be, és még jó darabig nem is fogják. És nem versenyképes a két anime egymással szemben. (Egyik jobb mint a másik)Itt le is zárhatjuk.

noob.hu/2010/12/13/sigme.png

Szerkesztette: killswitch - 2010. 03. 26 07:15:35
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #138
Postázva 2010. 03. 26 11:43:23
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19848

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Bleach

Na ne vitatkozunk arról hogy melyik a jobb anime.De ezel amit a danika88 írt ezel nem értek egyet nagyon:
Az én véleményem szerint a Bleach jobb történettel rendelkezik mint a Naruto.


Spoiler tartalom:


Én ezt mind arra értem hogy még csak 26 részt láttam belőle de már enyi másolat van benne.De ennek elenére elkezdem tölteni,és ha nagy mese lesz számomra nagyon nagy bocsánatott kérek.Cool

Szerkesztette: - 2010. 03. 26 12:30:25
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #139
Postázva 2010. 03. 26 12:54:49
Avatar

Csapatvezető


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5500
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bleach

Vicces vagy Pink... Ezek nagyon erőltetett példák ugyanis, véleményem szerint egyik se másolat, csak annak állítod be. A Yu Yu Hakushótól meg eleve ne várj sokat, ami eleve egy másolat, ott már sokkal több párhuzam figyelhető meg egy másik animével. És azt meg ne felejtsd el, hogy a shounen műfajban akaratlanul is, de másolják egymást, ha a Bleachben is ennyi másolatot véltél felfedezni, akkor a Narutóban is van legalább ennyi, elhiheted. Csak elfogult vagy még mindig. A másik dolog pedig, hogy ha valóban csak 26 részt láttál a Bleachből, akkor tényleg felesleges a vitát folytatni, ugyanis az kb. lófing... Szerintem csak akkor érdemes folytatni ezt a vitát, ha már elégséges tapasztalattal rendelkezel majd, és persze nem az elfogultságod fog vezetni.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #140
Postázva 2010. 03. 26 13:22:12
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19848

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Bleach

Azért ezt az állításod nagyon gyenge szerintem, mert a Naruto nagyobbat talált ki, mint a Bleach. Ez az igazság. És ha a Yu Yu Hakushóra írtad, hogy tele van másolattal, akkor a Bleachre miért nem vallod be? Akkor te is elfogult vagy. De folytatom a mesét.
Nem kellett kitalálni Szellemvilágot, mert már volt a DBZ-ben, és a Yu Yu Hakusho tökéletesítette. Szerintem igaz amit írtam, de abban igazad van, hogy egy műfajba tartoznak ezek az Animék, tehát hasonlítanak.Chair
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:
Kiemelt híreink


© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!