Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× (1080p) Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 17
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen


Regisztrált tagok: 6893
Legújabb tag: oravandris

Látogatók ma: 31788
Online látogató: 17
Látogatók a hónapban: 508970
Összes látogatók: 52533744

Reklám

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 6 szavazatok)  
Ikon 
Bleach
Fentre Üzenet nyomtatása #301
Postázva 2011. 10. 02 17:27:58
Avatar



Üzenetek: 563
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.05.10
Ennyi napja tagunk: 5096

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bleach

Ez a nagy filler fejezet sok hanggal, a lélekölõ kardos lesz, amikor megelevenednek?
És miért januárban, eddig az volt, hogy már decemberben elkezdik?
Hát ez már tényleg nagy kihagyás kb 1.5 év, de akkor is ugyanannyi fog csak lemenni, mint a fél éves várakozások után kb 65 rész.
Nem tudom, hogy mennyit fognak majd várni a következõvel, de remélem az már nem 3 de nem is 0.5 évig fogják várakoztatni, mert gondolom, ha már levetítették egyszer, meg ismétlésben is ment, akkor egybõl lehetne tovább adni.
Nem szeretném azt, hogy vénségemre adják ki az utolsó részeket.

07:18

Egyébbként amíg ennyit vártak, addig leadhatták volna vagy az OVA-kat, vagy a többi filmet, persze szinkronnal.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #302
Postázva 2011. 10. 02 18:02:33
Avatar



Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5491
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bleach

Hát ez azért nem így megy... fõleg, hogy kiderült, hogy az amcsiknak elõvetítési joguk is van, szóval meg kell várni, míg náluk lemegy, csak utána mehet nálunk is. Ne kérdezd miféle jog ez, én se értem, de ez ilyen. Amúgy meg 65 rész szerintem igenis jó adag lenne, már az is nagy lenne, ha tényleg 229-ig menne nálunk is a kövi, nem csak a beígért 212-ig. Meg amúgy is meg vannak az egésznek a szabályai, szóval ne mi döntjük el, és nem is a logika, hogy hogyan adják le, hanem amit megszabnak a japánok meg az amcsik. Lehet ezért õket utálni, de azért ha belegondolunk, az se jó ha túl hamar beérjük azokat a részeket, ahol most tart Japánban az anime, mert akkor meg az lenne a sírás-rívás tárgya...

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #303
Postázva 2011. 10. 03 01:46:29
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 831
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.05.10
Ennyi napja tagunk: 5090
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bleach

Remélhetõleg a továbbiakban már nem lesz gond ezzel az amcsi elõjoggal, mert amennyit halad náluk a sorozat pont annyit fog nálunk is haladni az ismétléssel együtt.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #304
Postázva 2011. 10. 04 15:07:59
Avatar



Üzenetek: 563
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.05.10
Ennyi napja tagunk: 5096

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bleach

Köszönöm.
Csak a számításaim miatt voltam kiváncsi.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #305
Postázva 2011. 12. 15 00:58:39
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 831
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.05.10
Ennyi napja tagunk: 5090
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bleach

Úgy tudni januártól sem lesz Bleach, helyette Slayers ismétlés lesz hétfõnként Wall
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #306
Postázva 2011. 12. 15 06:24:38
Avatar



Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5491
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bleach

Egy ideje már tudni lehetett ezt is, valószínûsítem, hogy tavasszal fog indulni a sorozat, de függ attól, hogy hol akadt el az anyag, amit várnak.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #307
Postázva 2011. 12. 19 19:41:19
Avatar



Üzenetek: 563
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.05.10
Ennyi napja tagunk: 5096

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bleach

Ez biztos nem lesz januárban sem folytatása, hát mennyit kell még várni?
Bocs nem akartam túlkövetelõzõnek tûnni. De gondolom ti is nagyon várjátok és egy másfél év után ez tényleg kiborító.
És ha így folytatódik nem tudom mi lesz.
Egyébként vajon miért nincsenek más animecsatornák, amelyek talán nem várakoztatnák ennyire az embert.
Tudom az ANIMAX-nek nincs túlsok pénze, de akkor minek kezd bele ilyen hosszú sorozatokba, amiket még végig se adnak és nem, hogy fél, de több mint másfél évig várakoztatják a rajongókat.
És még egyszer bocs, ha rossz indulatúnak tûnik az írásom csak most tudtam meg, hogy mégsem lesz folytatás januárban.

Bocs és kösz.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #308
Postázva 2011. 12. 19 20:20:18
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 311
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 10.12.10
Ennyi napja tagunk: 4886
Lakhely: Miskolc
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bleach

Ez elsõsorban nem az Animax hibája, hanem a forgalmazóé. Jelen esetben nehezíti a helyzetet, hogy meg kell várni, amíg bizonyos részek lemennek az USA-ban, és csak akkor jöhet a magyar változat. Habár most tuti más gond is lehet... Vigasztaljon a tudat, hogy a csúszásnak köszönhetõen valószínûleg nem a 212., hanem a 229. részig lesz legközelebb szinkronizálva.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #309
Postázva 2011. 12. 19 20:41:53
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 831
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.05.10
Ennyi napja tagunk: 5090
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bleach

Nekem az a véleményem, hogy ennyi csúszás után minimum dupla adagot kellene leadniuk vagy csak 1-2 hónap szünetet tartani a következõ adag elõtt. A 229. részig való leadás szerintem garantált, fõleg, hogy ott logikus elvágni a történetszálat, mert ott kezdõdik egy nagyobb fejezet.

OFF:
Amúgy annak én is örülnék, hogy indulna egy másik sokkal nagyobb animecsatorna is, mert hát hiába hívják Animaxnak, nagyon messze van a külföldi Animaxoktól. És persze legyen olyan, ami vágatlanul és szinkronizáltan ad le minden animét, mert az a lényeg Smile.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #310
Postázva 2011. 12. 19 22:12:21
Avatar



Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5491
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bleach

Hát Arnold, az érmének két oldala van mindig. A Bleach egy olyan sorozat példának okáért, amiben sok pénz van, még a folyamatos ismétlés is hihetetlenül nézett, nemhogy a premier részek. Szóval nyilván azért kezdenek bele ilyen sorozatokba, mert nagy nézettséget várnak tõle. Csak hát ha a csatornának így sincs pénze (mert hát animét venni kell valamibõl, de ha a nézettség mégse hozza vissza az árat, akkor van baj), így nincs könnyû dolguk. A többi pedig úgy van ahogy DBS írta.

Egyébként új anime csatorna indításának ötletét én is támogatom, nem csak azért, mert több anime lenne, hanem inkább azért, mert lenne egy konkurenciája az Animaxnek, ami talán lendítene egyet rajtuk, mert igazából most csak tengõdnek egy-egy nagyobb cím megvétele után (mivel gyakorlatilag legatyásodnak minden ilyen vásár után). Viszont a konkurencia hatása talán kicsit összekapná õket, hogy jobban beosszák és megtervezzék a kínálatukat és talán kevesebb pénz menne el a hülyeségre.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)

Szerkesztette: Dumet - 2011. 12. 19 22:12:46
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #311
Postázva 2011. 12. 21 12:20:55
Avatar



Üzenetek: 563
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.05.10
Ennyi napja tagunk: 5096

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bleach

OFF:
Igen Dumet én is pont így gondoltam.
Ha nem szûnt volna meg az "A", akkor lehetne tényleg konkurense (vetélytársa) az ANIMAX-nek.
Sõt had mondjak valamit, NEKEM SOKKAL JOBBAN TETSZETT AZ A , MINT AZ ANIMAX.
Szerintem, ha megnézitek a blogjaikat talán nektek is tetszeni fog.
Persze nem akarom sértegetni azokat, akik szeretik az ANIMAX-t, mert igaz, hogy nagyon jó, de nekem azért az A jobban tetszett.
Az izgalmas bemondó szövege stb.

Szerkesztette: Niki - 2011. 12. 21 14:11:40. Indok: Ez a Bleach topik. Légyszi, ha minden tekintetben OFF dolgot írsz, használd az OFF gombot.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #312
Postázva 2011. 12. 21 12:41:53
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19839

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Bleach

OFF:
Annak is volt elõnye, meg hátránya is, de szerintem is jobb lenne.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #313
Postázva 2012. 01. 13 17:13:16
Avatar



Üzenetek: 563
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.05.10
Ennyi napja tagunk: 5096

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bleach

Mikorra várható a folytatás és hány rész, azaz hanyadik részig lesz leadva?
Mert legalább dupla adagra számítok ennyi várakozás után, ami legalább két év volt.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #314
Postázva 2012. 01. 13 17:52:34
Avatar



Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5491
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bleach

Kedves Arnold, ha tudnánk a választ a kérdésedre, már teleírtuk volna vele az oldalt. Akkor vajon miért nem találod sehol? Azért mert MI SEM tudjuk! Sõt mi több! Elárulok egy titkot: Az Animax se tudja! Le lett már írva néhányszor, hogy majd ha lesz fejlemény akkor szólni fogunk. Vagy írjam ki netán minden nap, hogy még nem tudunk semmit?

Annyit tudunk jelenleg, hogy a folytatás meg van rendelve, NEM TUDNI hogy mennyi rész, NEM TUDNI hogy mikor, csak azt tudni, hogy a forgalmazó a hibás, mert náluk akadt el a cucc. Ez mit jelent? A japcsi odaadta a forgalmazónak a cuccot, és az még mindig nála van mert valamiért nem tudja átadni az Animaxnak. Miért? Lusta, nem ér rá, másnapos a szilveszteri buli miatt (még mindig), bekavartak neki, elvesztették, megtalálták de, nem találták meg de stb. fogalmunk nincsen mit csináltak vele.

Na szóval nyugalom, én is ugyanúgy várom a folytatást mint te és ezzel nem vagyunk egyedül, szóval attól, hogy megkérdezed idõnként, még nem lesz változás. Sajnos. Úgyhogy türelem, továbbra is csak ezt tudom mondani... Szóval amíg nem szólok, hogy van Bleach-el kapcsolatban információ, addig felesleges kérdezõsködnöd, mert úgyse tudok rá válaszolni.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #315
Postázva 2012. 01. 14 23:16:59
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 831
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.05.10
Ennyi napja tagunk: 5090
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bleach

Én is nagyon várom már a folytatást. Január végén már talán többet tudunk, ha kijön a februári mûsorrend (amit nagyon várok, mert egy csomó sorozat/ismétlés lepörög, ÉS TALÁN lesz valami premier is --> Mondo szerint csicseregnek a madarak DDD).
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #316
Postázva 2012. 02. 03 21:01:53
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 311
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 10.12.10
Ennyi napja tagunk: 4886
Lakhely: Miskolc
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bleach

Addig, amíg nem kapunk hírt a folytatásról, felteszek egy kérdést: ki volt Dondochakka magyar szinkronhangja? Mert ezt egyik oldalon se találtam meg, sõt a részek végén sem írták ki, tudtommal.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #317
Postázva 2012. 02. 03 21:21:07
Avatar



Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5491
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bleach

Hát igen, ha tudnám akkor kiírtam volna... de sajna nem tudom. Ráadásul el is változtatja a hangját, szval elég esélytelennek tûnik kitalálni...

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #318
Postázva 2012. 02. 03 22:11:54
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 311
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 10.12.10
Ennyi napja tagunk: 4886
Lakhely: Miskolc
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bleach

Egyébként azért idegesítõ, mert nagyon ismerõs valahonnét. Más animékben is szerepelhetett vagy sorozatokban.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #319
Postázva 2012. 02. 21 22:50:36
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 831
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.05.10
Ennyi napja tagunk: 5090
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bleach

Ha már szinkronhangok, akkor Lilin hangja Kardos Lili vagy Károlyi Lili, mert elég keszekuszaság alakult ki az utóbbi idõben? Elvileg Kardos Lilinek kellene lennie, de nemtom DDD.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #320
Postázva 2012. 02. 23 19:35:01
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 311
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 10.12.10
Ennyi napja tagunk: 4886
Lakhely: Miskolc
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Bleach

 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:
Kiemelt híreink


© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!