Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Szamurájok kora - Harc Japánért Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Szamurájok kora - Harc Japánért Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× A szentjánosbogarak fényének erdeje

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 11
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen


Regisztrált tagok: 6870
Legújabb tag: reaper_fox

Látogatók ma: 4947
Online látogató: 11
Látogatók a hónapban: 307404
Összes látogatók: 52332178

Reklám

Kiemelt híreink

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Mangák
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 1 szavazat)  
Ikon 
Sailor Moon
Izy Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #61
Postázva 2012. 02. 12 19:23:43
Avatar



Üzenetek: 5
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 16.11.10
Ennyi napja tagunk: 4902
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon

/Hát 3.7gb-os pdf pack volt,1 fórumon találtam,de nem lehetett leszedniDDD/

Én várok,remélem a server mihamarabb meg lesz.

Pénteken utaltam 1 csekély összeget az oldalnak,amit havonta folyamatosan küldökMML
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #62
Postázva 2012. 02. 20 15:03:31
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19831

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Sailor Moon

Izy írta:
Valakinek nincs meg a teljes manga magyarul? Több fórumra illetve weboldalra belinkelték,de sajnos már nem élnek,igy nemtudtam letölteniCry
Akinek meg van az küldje már el nekem emailbe,köszönöm.


Mangazinon is elkezdték fordítani, ha jól tudom elég sokáig jutottak vele.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #63
Postázva 2012. 02. 20 18:37:20
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 311
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 10.12.10
Ennyi napja tagunk: 4878
Lakhely: Miskolc
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon

Eredetileg csak õket akartam folytatni - aztán megcsináltam az egészet Smile Épp a mangazinos örökség hozadéka a nyugati olvasásmód, amin már akkor túl nagy meló lett volna változtatni, mikor még lehetett volna.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #64
Postázva 2012. 02. 21 09:18:40
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19831

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Sailor Moon

OK, én ezt értem, csak érdekességként jegyeztem meg.
 Offline
 
Izy Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #65
Postázva 2012. 02. 27 18:17:09
Avatar



Üzenetek: 5
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 16.11.10
Ennyi napja tagunk: 4902
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon

A mangazin-os nem valami sok,és több fejezet kimaradt belõle,nem sorrendben lett fordítva,ugyan is több ember külön munkálya az ottt fel lelhetõ fejezetek.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #66
Postázva 2012. 02. 28 08:51:20
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19831

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Sailor Moon

Értem. Nekem mondjuk elég soknak tûnt. XD
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #67
Postázva 2012. 05. 19 16:31:57
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19831

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Sailor Moon

Sziasztok most regisztraltam ideSmile
igazabol nem tudom , hogy jo temaban vagyok-e .Engem ez a manga nagyon erdekel , valahol olvastam a manga es az anime kozti kulombseget es elegge erdekesnek hangzott. Az elso 3 kotetet el is tudtam olvasni.Itt fent van a tobbi , de nem tudom letolteni.szetneztem de nem utmutatast. Segitene valaki? Smile
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #68
Postázva 2012. 06. 02 12:44:30
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 311
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 10.12.10
Ennyi napja tagunk: 4878
Lakhely: Miskolc
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sailor Moon

Szia! A feltöltés folyamatban van, most áll nagyjából helyre az oldal a Megaupload bezárása miatt kialakult tragikus helyzetbõl. Ha minden jól megy, 1-2 nap, és már lehet is tölteni (de ez nem biztos, viszont jó esély van rá). Úgyhogy a legjobbkor regisztráltál ide, mert ha hamarabb jössz, várhattál volna még Smile

Szerény személyem fordította az összes itt lévõ kötetet (bár technikai okokból tükrözve, nyugati írásmóddal, amin még nem tettem túl magam, és tuti lesz eredeti verzió is - egyszer), így bármi kérdésed van a témában, mint illetékes, szívesen megválaszolom Smile

Ha az elsõ 3 kötetet olvastad, akkor bizonyára már láttad, hogy az anime és a manga azért eléggé egyformák. Na ez a második történettõl kezdve már nem annyira igaz, a harmadiktól meg mintha totál más sztorit olvasna az ember, mint amit az animében lát. A SuperS sorozat az animében például egy vidám, sok vicces történettel tarkított évad volt, aminek nem igazán volt rendes cselekménye, csak az utolsó részekben. Ezzel szemben ugyanez a történet a mangában egy sötét hangulatú, tragikus, sõt kissé félelmetes sztori. Már csak ezért is megéri elolvasni.

15:34

Figyelem emberek! Több levelet is kaptam tõletek, hogy az úristennek se akar lejönni a Sailor Moon manga, meg 404-es hiba jön fel. Már javítom, egy órán belül reményeim szerint minden kész lesz, a hiba a linkelésnél keletkezett.

Egyebekben: ha csak simán meg akarná nyitni a böngészõtök a mangát és nem akarja letölteni, akkor az a beépülõ Adobe Reader-plugin miatt lehet. Ilyenkor jobb klikk a letöltés gombon és "Mentés másként". A gyakorlat azt igazolta, hogy sima PDF-ben feltöltés több galibát okoz, mintha mondjuk feltennétek egy WinRAR-t és azzal csomagolnátok ki a 7Z-be vagy RAR-ba foglalt mangákat. Szóval a jövõben maradunk a jól bevált megoldásoknál.
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:

© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!