Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Szamurájok kora - Harc Japánért Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Szamurájok kora - Harc Japánért Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× A szentjánosbogarak fényének erdeje

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 10
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen


Regisztrált tagok: 6868
Legújabb tag: botikaa

Látogatók ma: 16209
Online látogató: 9
Látogatók a hónapban: 286749
Összes látogatók: 52311523

Reklám

Kiemelt híreink

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 1 szavazat)  
Ikon 
Conan, a detektív
Fentre Üzenet nyomtatása #1
Postázva 2009. 09. 11 21:05:35
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5481
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 

A Conan, a detektív animével kapcsolatban lehet itt csevegni egymással.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #2
Postázva 2009. 09. 16 15:55:35
Avatar



Üzenetek: 42
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5328
Lakhely: Budapest
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

Dumet. Nekem lenne egy kérdésem.
Ha mind az 52 rész felraktátok utánna feliratosan lesz majd ,igaz?
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #3
Postázva 2009. 09. 16 16:11:54
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5481
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

Zgyerka írta:
Dumet. Nekem lenne egy kérdésem.
Ha mind az 52 rész felraktátok utánna feliratosan lesz majd ,igaz?
Tervezzük, de mivel nem létezik hozzá magyar felirat, így nekünk kell csinálni. Ez tehát még nem letisztázott...
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #4
Postázva 2009. 09. 22 19:41:15
Avatar



Üzenetek: 42
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5328
Lakhely: Budapest
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

Mondjuk ezen ne múljon.DDD
Az interneten lelehet tölteni a japán-angol feliratos verziót egész jó minõségben.
Meg a moviekat is.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #5
Postázva 2009. 10. 13 16:30:49
Avatar



Üzenetek: 7
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5328

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

Jah.. énis örülnék neki!... amúgy mindenhól írja hogy 52 részig van leszinkronizálva de csak 50-ig van fent xD...Nekemis megvan egy pár része 52-tõl felfele japánul de igaz... nemcsináltak hozzá feliratot... minden unalmas animének csinálnak de ennek nem.. pég szerintem ez az 1ik legjobb! Remélem az animax megveszi a többi részt is és tovább szinkronizálja vagy vki feliratot csinálna... azis jó lenne :-s
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #6
Postázva 2009. 10. 13 16:44:36
Avatar



Üzenetek: 29
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.09.09
Ennyi napja tagunk: 5322

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

A Drágalátos Animax az 51,52. részt nem adta le tisztességesen (valami sípoló hang volt az 51. rész alatt és így élvezhetetlen volt) ezért nincs belõle egyenlõre release de most korábbi mûsorsávba került (hogy felmérjék hogy csak a késõi mûsorsáv volt-e az ok hogy nem volt nagy nézettsége) és újra kezdték majd ha eljutnak ide talán leadják normálisan a maradék két részt is és reménykedjünk hogy folytatják a sorozatot mert igazán megérdemelné
Mivel ez az anim sok logikai csavarral rendelkezik ami számomra külön öröm.
Bár vannak benne bakik amik az általunk ismert valóságban nem igazán állják meg a helyüket de az elenyészõ tekintve azt hogy 551. rész-nél tart jelenleg japánban és még mindig fut

Szerkesztette: lioner - 2009. 10. 13 17:00:46
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #7
Postázva 2009. 10. 13 17:20:56
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5481
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

Az 52. részt arra hivatkozva nem adták le, hogy ugye volt a 11. rész ami dupla epizód volt, de az eredeti változatban egyben van. Az Animax kettészedve adta le és így ha megszámoljátok, akkor az 51. rész + az a dupla rész második fele, az 52, tehát az Animax így értette az 52 részt. Egyébként ha jól tudom a japán 52. rész is dupla rész és úgy már 54 rész lett volna. Az 51. rész meg valóban szarul ment le, abban még reménykedhetünk hogy javítják.

Én is remélem, hogy menni fog még a folytatása, mert úgy hallottam, hogy az igazi dolgok még csak most fognak jönni, szóval igazán izgalmas csak ezután lesz elvileg.

Feliratos projektként nézve én szeretném, ha meg tudnánk csinálni, csupán annyi a bökkenõ, hogy egyrészt az angol feliratos verziókat is úgy kell összevadászni hiszen irdatlan hosszú anime, nem is létezik csak több fansub csapattól, akik az anime egyes részleteit feliratozták. A másik, hogy sehol nincs softsub verzió, csak hardsub (videóra égetett), így annak a kinyeréséhez a videót is le kellene tölteni, ami sajnos hosszadalmas dolog. A harmadik pedig, hogy egyelõre nincs elég fordító ember a csapatban, egy ilyen kaliberû projekthez. Talán ezért sincs sehol magyar felirat hozzá, mert túl hosszú és senkinek nincs kedve belekezdeni.

Szerkesztette: Dumet - 2009. 10. 13 17:23:54
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #8
Postázva 2009. 10. 13 17:50:32
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5328
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

Egyébként valaki szemel követi a most futó eddig lenem szinkronizált részeket?
Valaki tudja, hogy igazából hány részesre tervezik, és hogy a végén visszaalakul vagy valami.

dragonhall.hu/images/avatars/hackL.jpg

Már nem félek, nem fázom, és nem fáj semmim sem.
Meghaltam.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #9
Postázva 2009. 10. 13 18:46:21
Avatar



Üzenetek: 29
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.09.09
Ennyi napja tagunk: 5322

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

Azért mondtam anno (a Nana-s topic-ban) hogy a számozás és az epizódok száma nem ugyanaz fõleg úgy ha az animax még 2-be is szed egy nagyobb hangvételû epizódot

Megnéztem az Animax mûsorfüzetét és valóban elcsúsztatva adják meg az epizódszámozást ezek a marhák.
Csak hogy õszinte legyek nem értem az Animax gondolatmenetét miért kell eltolni a számozást fõleg úgy hogy ha az eredeti számozás szerint szept 17.-én az 52.rész mint terjedelmesebb epizód duplaként kezelve de nem szétbontva és 1-nek számolva mehetett volna le akkor még az opening váltás is megegyezne (mivel a valós 52. rész után új opening-et kap a sorozat)

+ még át is verik a nagyérdemût mivel 52 rész helyett csak 51 részt kapnánk úgy meg fõleg hogy csak 50 rész-t kaptunk mert ezt is elcseszték és van egy olyan sejtésem (bár ne legyen igaz) hogy azért nem is korrigálták a hibát rögtön (majd csak ism-nél remélem) mert õk már eldöntötték hogy nem vesznek több epizódot

Szerkesztette: lioner - 2009. 10. 13 19:18:47
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #10
Postázva 2009. 10. 13 19:26:56
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5328
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

Énis ugy látom hogy már el döntöték de ha esetlegesen ugy alakul a nezecség akor nem mondom hogy meg gondolják de gondolkozni fgnak e hagy esetleg meg gondolják

Egyébként mint nézetség most mit akarnak el érni hogy másik idõpontban van mert egy ugyan abban az idõ pontban van és meg egész nap is van szóval szerintem direkt nyuzák ennyire szegén Konent hogy unalmas legyen és nenézuk

dragonhall.hu/images/avatars/hackL.jpg

Már nem félek, nem fázom, és nem fáj semmim sem.
Meghaltam.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #11
Postázva 2009. 10. 14 02:12:40
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5481
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

Éppen azért nyúzzák, hogy kipréseljenek minél több nézettséget belõle... ha egész nap megy, hátha többen nézik alapon...

Egyébként valóban egy érdekes dolog ez, engem is nagyon meglepett amikor 51-el endet fújtak, aztán tudtam meg, hogy mi van, mivel én nem az Animaxen követtem (mivel nincs), hanem a Garurumon-féle verzióban, ahol korrigálva volt a dolog.

Azt nem tudom, hogy direkt volt-e így, de valószínûsíteni tudom, hogy nem az epizódszám szerepel a szerzõdésben amit aláírnak, hanem a játékidõ, és ugyebár ez így már egészen más, hiszen akkor a dupla rész két epizódnak számít játékidõben. Tehát nem direkt csinálták, hanem így lehetett megegyezni a tulajjal.

Hogy lesz-e folytatása az továbbra is kétséges, én azért még reménykedek benne... Egyébként akármennyire is trehányul szervezte meg ezt az egészet az Animax, mégiscsak a nézõket hibáztatom, mégpedig azokat, akik elvbõl nem néznek olyan animét, amiben nincs kardpárbaj, vagy nindzsa párharc stb. lásd: a Naruto és a Bleach nézettsége az Animaxen sokszorosa a többi animének... És ahogy megírtam már, ennek az oka az, hogy sokan egyszerûen nem akarnak, vagy nem is tudnak gondolkodni, és nem értik meg a Conan csavaros eszmefuttatásait...
(Természetesen ez csak az egyik oka, van több is, de én ezt tartom a legfontosabbnak és egyben a legelkeserítõbbnek).

Szerkesztette: Dumet - 2009. 10. 14 02:14:22
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #12
Postázva 2009. 10. 14 02:44:53
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5328
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

Szerintem nem csak az a baj hogy ilyen eszmefuttatások vannak
Vegyük, például mondjuk a Death Notest abban is, van elég eszmefuttatás. Igaz abba más is van rossz példa de amire rá akarok világítani legelején amikor még azt se tudtam mirõl szol azért nem néztem mert egy kis taknyos a fõszereplõ és ara asszociáltam hogy kisebb korosztálynak írták amikor csak bele pillantottam a még legelején az tízen valahányadik részbe akkor olyasmire gondoltam hogy ilyen mega menes vagy hasonló csak régebbi idõben játszódik a sztori
Utána halottam hogy mi is a lényege és kezdtem el nézni de akinek nincs ismertsége aki nézi és nem monya el akkor azok még mosem nézik
Lehet, hogy aki nem nézi, mert nem tudj mirõl szol, pedig pont ilyen animék re vágyik, és leginkább nem szoktak utánuk olvasni azoknak, amik az elsõ pillantásra nem jön be és el is, kapcsolnak
Én szerintem egyetlen baja van a Konennek nincs reklámozva, azaz úgy van, hogy mikor van, de úgy hogy mirõl is szol úgy nincs még a Naruto is több reklámot kapott e téren a Konennek csak a szlogenjét, csinálták, meg hogy a kis nyomozó, aki minden ügyet fel göngyölít vagy valami hasonló

Mellesleg neked Dumet és lionernek köszönhetem, hogy fel nyitottátok a szememet mert ha nem meséltek hogy mirõl is szol akkor még mindig az ellen tábor hoz tartoznék

dragonhall.hu/images/avatars/hackL.jpg

Már nem félek, nem fázom, és nem fáj semmim sem.
Meghaltam.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #13
Postázva 2009. 10. 14 11:09:25
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5481
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

Igen, ebben igazad van. Egyébként Death Note azért lett népszerû, mert az eleve népszerû volt már nálunk ki is. Elég sokan látták már felirattal, amikor az Animax leszinkronizáltatta és mûsorra tûzte, szóval ott már volt egy alap, és ez igaz a Naruto meg a Bleach esetében is. A Conant ellenben nagyon nagyon kevesen ismerték, amikor kiderült, hogy lesz, én is pl. akkor hallottam elõször róla, bár nem számítok olyan nagynak, ha animéket kell ismerni, elég keveset láttam még másokhoz képest.

Szóval a reklám valóban hiányzott, de sajnos ez csak az egyik oldala a dolognak. Rengeteg oldalon olvastam az AnimeConos nyilatkozat után (amikor bejelentették, hogy a Conannek nem tervezik a folytatását egyelõre), amiben az állt kb. hogy: Conan - nem is baj, hogy nem lesz, sõt adhatnának helyette valami jó kis fantasy-t vagy shounent...
Szóval így értem az elõzõ hozzászólásomat. Az emberek ha tudják is esetleg milyen a Conan (a legtöbbjük elvbõl nem nézi meg, mert nem shounen vagy fantasy), akkor se nézik meg direkte... mert akik megnéznék, azoknak a többsége nem érti meg. Szóval sok irányú a probléma, mint láthatjuk, sok elemébõl tevõdik össze ez a történet, és sajnos eléggé elszomorító, hogy azoknak, akik nagyon szeretik ezt az animét, mert igazi érték, és meg tudják becsülni, a sok olyan ember miatt nem láthatják a folytatást, akiket csak a vagdalózás meg az öldöklés hoz lázba (tiszta amcsi vonás...). Te láttad milyen harc volt a Bleachben? Nagyon ütött stb.... csak ilyeneket lehet olvasni fórumokon szinte, olyat nem, hogy valaki Lionerhez hasonlóan leírja, hogy a Conanben milyen volt egy rejtély megoldása (ez valahogy sokkal ritkábban olvasható az internetes lapokon)... Hol is vagyunk mi Japántól...?
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #14
Postázva 2009. 10. 14 13:03:04
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5328
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

Dumet írta:
AnimeConos nyilatkozat után (amikor bejelentették, hogy a Conannek nem tervezik a folytatását egyelõre), amiben az állt kb. hogy: Conan - nem is baj, hogy nem lesz, sõt adhatnának helyette valami jó kis fantasy-t vagy shounent...
Az ilyen emberekkel ne törõdj, láthattad anno kicsibe a DB fórumon is valaki, elkezdi és fojtassa a többi (hullám reakció) de ha egy okos laptoppal a kezébe, amikor meg halotta az infot már egybõl írt volna egy mélyrõl megindító hozzá szólást akkor a fele akarná a konent még azok is aki sosem nézte mert meg nyerte magának az iletöt.

Aki csak egybõl lehordja
Az olyan emberek csak azért írnak, hogy gépelhessen, és lássák élõbe, lehet hogy csak azért beszél mert hogy beszélyen ismertem néhány ilyen embert hát szóval elég idegesítõk tudnak leni
Igaz meg adnánk mindent, ha látnám, ki irkál a konenröl olyan dolgokat, aki még életébe nem látta

Mondjuk tény, hogy vannak olyan emberek, akiknek tényleg nem jön be, de a legtöbben azért fikázzák, mert a jobb mûsorok, elüt van, azaz vagy inkább a nézettebb és azért hordják le

[small]
Ezt a topikot átkén minõsíteni mónika kibeszélõ topikjának
[/small]

dragonhall.hu/images/avatars/hackL.jpg

Már nem félek, nem fázom, és nem fáj semmim sem.
Meghaltam.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #15
Postázva 2009. 10. 14 21:48:30
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5481
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

Egyelõre még a Conanrõl van szó, tehát nem tértünk el a témától. Smile

Hát igen ezt észrevettem, ugyanezzel szembesülök, amikor az olyanokat olvasgatom, mikor a magyar szinkront szidják... hát szóval ugyanaz van itt is, leírtam. Csak engem elszomorít ez a dolog, és azok isszák meg a levét az egésznek, akik szeretnék ezt a nagyon jó animét látni magyarul ugye... Talán ezért is próbálja az Animax ennyire mindent megtenni, mert õk is tudják, hogy akik nézték, azok nagyot csalódnának, és ez nekik se jó ugye, másrészrõl meg gondolom nem volt egy olcsó cucc ez a Conan se...

Ezt is meg kell tapasztalniuk, de azért remélem, hogy a végén jól jövünk ki a dologból, én még nagyon remélem, hogy nem lesz ennyivel vége az egésznek.
Mindenesetre annak mindenképpen örülök, hogy ha akár csak 50 vagy 51 rész erejéig, de megismerhettem ezt az animét ráadásul magyarul, és szinte 100% hogy folytatni fogom a nézését, hogyha találok megfelelõ releaset és lefordítható feliratot hozzá. Nem lesz könnyû, de nekem és szerintem nagyon sokaknak meg fogja érni még akkor is, ha az anyanyelvünkön esetleg mégis, vagy mégse hallhatjuk ezt az animét (mindkét esetben megéri).
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #16
Postázva 2009. 10. 16 01:26:40
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5328
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

El kezdtem letölteni, hogy a tech. infokat meg irkám meg apill. képet berakjam, és amikor töltögetem lefele akkor gondoltam, hogy elõröl kezdem nézni hamar kéznél, van
És észre vetem valamit, de mondjuk lehet, hogy csak én látom rosszul vagy japánban, megy így vagy amikor én kicsi voltam akkor több figyelmem volt
Mert a konnenben szerintem nagyon semmibe veszik persze lehet, hogy csak ki akarták emelni hogy, most amikkor nagy akkor túlzottan figyeltek rá így meg nem de ami az enimben megy az már kicsit abnormális vagy nem ti mint konen szakértõk hogyan lássátok
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #17
Postázva 2009. 10. 18 14:22:04
Avatar



Üzenetek: 7
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5328

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

Látom nem én vagyok az 1etlen aki szereti ezt az animét, ennek örülök pláne hogy dumet is szereti, nemgondoltam volna! Nos, igaz hogy ez nem fantasy nem harcolnak benne, de sokkal érdekesebb mint egy anime amiben harcolnak mivel ott már tudod ki nyer... a jó xD... itt ez érdekes milyen módon jön rá a rejtély-re, vicces hogy hogyan tudja titkolni hogy õ Kudo Run-tól, Vicces hogy hogy viselkedik Mouri...Én jobban szeretem ezt az animét mint a Bleach-t vagy a Naruto-t... akkora kedvet kaptam ettõl az animétõl hogy letöltöttem a Sherlock Holmes részeket és most töltögetem a Columbo-t és nagyon érdekesek! Imádom az ilyen nyomozós filmeket...

Én ha tudnék angolul biztosan csinálnék neki feliratot miután megnéztem az összes részt...
Kár hogy senkise akar... méghogy azért nem mert sok részes... Hisz azért lennél híres mert egy ekkora animét lefordítottál... persze nem egyedül. Ember, annyi (hülye) animéknek csinálnak feliratott és ami a leg érdekesebb, nem csinálnak. Itt a falumban a kölykök minden nap nézik és feszt nyomozósdit játsanak meg nyomozók akarnak lenni... minden anya hozzám jöt fizetni hogy írjam megn eki ka részeket 50-ig... úgyhogy ez az anime gazdagító is DDD

Ha jól hallottam leveszik és DBGT-t nyomnak helyette, én ennek örülök mer csak 50 részt nyomnak amiket már 3-szor láttam, de ha tovább nyomnák 50 felett annak jobban örülnék mint ha a GT-t nyomnák... pég nagy DB fan vagyok! DDD

Nekem megvannak a Conan részek 50-103 japánul angol felirattal de nem nagyon értem hogy jön rá a rejtélyre XP...ÉN nagyon örülnék a feliratoknak is, nem kell szinkron...
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #18
Postázva 2009. 10. 18 14:47:10
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5328
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

Én jobban örülnénk egy szinkronnak, mint egy feliratnak XD
Mondjuk ahogy látom senkise hántorgata fel a szinkron hangot a konennél innen is látszik hogy tökéletesen eltalálták
De hogy egy kicsit rosszat is mondjak ami igazság szerint, jó hogy túl sok gyilkosáki ugyet old meg mondjuk van egy - kettõ lájtos de én olyannak örülnénk mai kicsit komolyabb tolvajlás vagy valami

Apropó Sherlock Holmsz milyen részek azok azaz melyik verzió és ha tudnál nekem linket dobni hogy honan lehet leszedni akkor meg köszönném. És nem tudom, hogy halottad már hogy van belõle egy szcifis modernem mozis film, ami a napjainkban játszódik régebben a film + on szokták ismételni vagy a holmárkon
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #19
Postázva 2009. 10. 18 16:37:32
Avatar



Üzenetek: 7
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5328

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

A Sherlock Holmes 1-2 kötet vagyis 2 évad. Az elsõ évad vagyis Shelock Holmes Kalandjai (1kötet) 13 Film van benne és Sherlock Holmes Visszatér (2kötet) 11 Film van benne. 1 Film kb 1 óra, DVDRip,Xvid,HUNDUB, és data.hu-n van feltöltve! Ha kellenek a linkek akkor írd ide és küldöm PÜ-ben És ha kell másnak is azis írjon adom mindenkinek a linkeket PÜ-ben.

Szerkesztette: Trunks - 2009. 10. 18 16:49:46
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #20
Postázva 2009. 10. 18 20:41:34
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5481
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Conan, a detektív

Izzy, hidd el a késõbbi részekben olyan csavaros bûntények is lesznek, hogy a nézõ azt se tudja, hová kapja a fejét. Fõleg majd ha megjelennek a fekete ruhások meg még egy mestertolvaj (ilyesmiket olvastam). Szóval izgalmas lesz ez, éppen ezért kellene nyomniuk tovább, mert az igazán jó részek csak ezután jönnek.

Trunks! 53-104-ig softsub felirataid vannak? Vagyis nem videóba égetett hanem mellékelt srt vagy ass? Mert ha igen, akkor azokat megnézném (mármint a feliratokat), ugyanis éppen ilyeneket keresek. PÜ-ben írd meg a választ légy szíves.

Ja igen és ha lehet ne itt offoljatok hanem az off topikban vagy PÜ-ben, remélem megoldható...
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:

© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!