Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× A szentjánosbogarak fényének erdeje Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× A sárkányherceg

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 23
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen


Regisztrált tagok: 6821
Legújabb tag: Szeast

Látogatók ma: 295
Online látogató: 22
Látogatók a hónapban: 648499
Összes látogatók: 51882450

Reklám

Kiemelt híreink

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Rajzfilmek
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 0 szavazatok)  
Ikon 
Galactic Football
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #1
Postázva 2010. 07. 12 14:32:18
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19811

Figyelmeztetések: 0


ÕÕSmile nem tudom pontosan h ez animének számít-eDDD de én ugy tudom igen
Nah szoval nagy kedvenc nekem fõleg hogy focizom is 10 éve és hát sztem nagyon jó látványos sorozat és egyedi!!!már a 3.évad 1.részét is láttam bár olaszul:S több még nem jött ki,és csak az 1.évad van leszinkroizálva ami sztem nagyon jol sikerült(mármint a szinkron)
Szoval ha vki szereti vagy szeretné megnézni akkor írjonSmile
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #2
Postázva 2010. 07. 12 16:53:35
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5463
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Galactic Football

Ez egy francia rajzfilmsorozat, úgyhogy áthelyeztem ide a Rajzfilmek közé. Egyébként még nem volt szerencsém ehhez a sorozathoz, de már hallottam róla egy keveset. Engem ugyan nem nagyon tudnak lekötni a focis animék se, de ebben van egy kis sci-fi is ha jól olvastam, úgyhogy lehet, hogy majd belenézek egyszer.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #3
Postázva 2010. 07. 12 23:21:25
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19811

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Galactic Football

jah akkor bocsiDDD
amugy igen többszálon fut az esemény van benne harc meg minden,de amugy a foci se olyan mint pl a Tsubasába itt sokkal durvább dolgok vannakSmile
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #4
Postázva 2010. 07. 16 17:13:52
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19811

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Galactic Football

Csá

Igen...Ezt a sorozatot én is láttam, és viszonylag tetszett is, bár van egy két dolog amit jobban is megoldhattak volna. Pl: Egy párszor ismétlik a mozdulatokat a meccsek alatt. Ezek még nem olyan vészes hibák mert ezt mások is szokták használni pénz és idõmegtakarítás miatt. Aztán amit még szemet-szúrt szintén, hogy más a grafika a focizás közben, mint a rendes beszélgetõs részeken 3D. Ez tettszett, viszont ismerek pár embert akinek nem, tán ezzel akarták jobban kifejezni, hogy a játékra koncentrálnak elsõsorban.
A szinkronnal, avval már volt egy kis problémám. Itt is elõjött a tipikus Jetix-es szinkron. A szöveg az aránylag rendben van, de a hang... azzal már vannak kissebb gondok. Rokect-nak például 3 különbözõ személy kölcsönözte a hangját. Ez már kicsit zavaró volt.
Az ihlet az nagyon jó (Perfect) a kivitelezés az már annyira nem jött össze. Most nézem a 2. évadot az se rossz, itt kicsit másabbak lennének a színek de ez nem baj.Persze ezek mind csak az én véleményem nem akarok senkit meg bántani, megsérteni vagy elijeszteni ettõl a sorozattól mert összességében JÓ.
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:

© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!