Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Szamurájok kora - Harc Japánért Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Szamurájok kora - Harc Japánért Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× A szentjánosbogarak fényének erdeje

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 11
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen


Regisztrált tagok: 6871
Legújabb tag: negan204

Látogatók ma: 6830
Online látogató: 10
Látogatók a hónapban: 327090
Összes látogatók: 52351864

Reklám

Kiemelt híreink

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 2 szavazatok)  
Ikon 
NANA
Fentre Üzenet nyomtatása #1
Postázva 2009. 09. 23 00:28:17
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5331
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 

A Nana címû animével kapcsolatban lehet itt csevegni egymással.

dragonhall.hu/images/avatars/hackL.jpg

Már nem félek, nem fázom, és nem fáj semmim sem.
Meghaltam.

Szerkesztette: Dumet - 2017. 02. 10 13:47:24
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #2
Postázva 2009. 09. 23 00:32:51
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5331
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: NANA

Kinek melyik szereplõ a kedvence? Nekem kicsi Shin jön be mint az atom!


i225.photobucket.com/albums/dd235/doi-chan/nana/209811.jpg

dragonhall.hu/images/avatars/hackL.jpg

Már nem félek, nem fázom, és nem fáj semmim sem.
Meghaltam.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #3
Postázva 2009. 09. 23 00:41:16
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5484
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: NANA

Nekem Nobu a kedvencem, ebbõl következõen Takumit ki nem állhatom, szóval a mostani részek eléggé kiábrándítóak voltak egy ideje, de errõl ennyit, a többi rész már spoileres.

Szóval Nobu a kedvenc, de bírom még Yasut is meg Shint is.
Lányok közül régebben Hachit szerettem mert olyan kis szeleburdi meg buta, de most már inkább a másik Nana jön be. Meg Reira is, mert õt meg lehet sajnálni, meg mert imádom a magyarhangját.

Szerkesztette: BrollySSJ4 - 2009. 09. 26 00:04:15
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #4
Postázva 2009. 09. 23 00:48:02
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5331
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: NANA

Nekem mind a kettõ nana bejön a Hacsiko azért mert lehet szeretgetni a nana nana meg azért mert erõs jelem olyan mint a Shaman királyban az Anna nekem bejön ha a nõ parancsol

dragonhall.hu/images/avatars/hackL.jpg

Már nem félek, nem fázom, és nem fáj semmim sem.
Meghaltam.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #5
Postázva 2009. 09. 25 23:58:36
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5331
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: NANA

Áááá lemarattam a drága énekes hölgyeményrõl se baj, bízom az oldalban

Egyébként Dumet
Nobu az egyik újan szerepül, ami nincs úgy ki élezve a szerelmi élete
Mert szerintem ez az anim a legvégsõ skálán mutatják be a románcos kapcsolatot szerinted
Nekem még jaszer is bejön, mint apafigura meg fontolt hígat a kopi király de akkor is kicsi shinicsi a császárok had vezére

rokkuramu.files.wordpress.com/2008/11/nana.jpg

dragonhall.hu/images/avatars/hackL.jpg

Már nem félek, nem fázom, és nem fáj semmim sem.
Meghaltam.

Szerkesztette: izzy - 2009. 09. 27 20:50:33
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #6
Postázva 2009. 10. 10 23:17:01
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 168
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5331
Lakhely: Tát
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: NANA

Lenne egy észrevételem a Nana címû anime leírásával kapcsolatban. Az adatlapján 47 részes terjedelemmel lett feltüntetve, azonban ez nem helytálló, mivel ott van az a 3 rész, amelyek a Junko bárja 1, 2, 3 néven szerepelnek. Ez így már 50 rész.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #7
Postázva 2009. 10. 10 23:23:32
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5484
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: NANA

barathimre86 írta:
Lenne egy észrevételem a Nana címû anime leírásával kapcsolatban. Az adatlapján 47 részes terjedelemmel lett feltüntetve, azonban ez nem helytálló, mivel ott van az a 3 rész, amelyek a Junko bárja 1, 2, 3 néven szerepelnek. Ez így már 50 rész.
Azok speciálok, nem tartoznak bele a számozásba. Ha belenézel valamelyik ilyen speciálba, akkor láthatod a cím kiírásnál is, hogy az epizódszám nem növekszik, csak egy féllel. Tehát 21,5-ik rész például az elsõ speciál, ami azt jelenti, hogy a 21 és a 22. rész közé tartozik. A speciálokat nem szokták belevenni általában a sorozat számozásába, persze vannak kivételek is, de az a kevesebb.

Ennek fényében érdekes lenne odaírni hogy 50 rész, és csak 47. epizód a vége... de ha ez örömet okoz odaírhatom... DDD

Szerkesztette: Dumet - 2009. 10. 10 23:25:04
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #8
Postázva 2009. 10. 10 23:25:56
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 168
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5331
Lakhely: Tát
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: NANA

Dumet írta:
barathimre86 írta:
Lenne egy észrevételem a Nana címû anime leírásával kapcsolatban. Az adatlapján 47 részes terjedelemmel lett feltüntetve, azonban ez nem helytálló, mivel ott van az a 3 rész, amelyek a Junko bárja 1, 2, 3 néven szerepelnek. Ez így már 50 rész.
Azok speciálok, nem tartoznak bele a számozásba. Ha belenézel valamelyik ilyen speciálba, akkor láthatod a cím kiírásnál is, hogy az epizódszám nem növekszik, csak egy féllel. Tehát 21,5-ik rész például az elsõ speciál, ami azt jelenti, hogy a 21 és a 22. rész közé tartozik. A speciálokat nem szokták belevenni általában a sorozat számozásába, persze vannak kivételek is, de az a kevesebb.

Értem és bocsi. Bevallom még nem tartok az elsõ ilyen specialnál sem, így ezt nem tudhattamConfused
Én csak a darabszámot vettem figyelembe. Bocsi.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #9
Postázva 2009. 10. 11 01:42:15
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5484
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: NANA

Valamilyen szinten igazad van, csak tudod megtévesztõ a dolog, mert ha így nézzük akkor tényleg 50 rész, de ha a 3 specet nem számoljuk bele akkor 47. Egyébként vsz. direkt így lett ez kitalálva, nem véletlenül van így. Majd még gondolkodom rajta, hogyan legyen.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #10
Postázva 2009. 10. 11 12:37:47
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5331
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: NANA

Spoiler tartalom:


Spoiler tartalom:
Látván a nagy kérdést én ilyesmire gondoltam

dragonhall.hu/images/avatars/hackL.jpg

Már nem félek, nem fázom, és nem fáj semmim sem.
Meghaltam.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #11
Postázva 2009. 10. 11 20:44:39
Avatar



Üzenetek: 29
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.09.09
Ennyi napja tagunk: 5325

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: NANA

Dumet írta:
barathimre86 írta:
Lenne egy észrevételem a Nana címû anime leírásával kapcsolatban. Az adatlapján 47 részes terjedelemmel lett feltüntetve, azonban ez nem helytálló, mivel ott van az a 3 rész, amelyek a Junko bárja 1, 2, 3 néven szerepelnek. Ez így már 50 rész.
Azok speciálok, nem tartoznak bele a számozásba.


Ez nem így van
Amúgy hogy tiszta legyen mindenkinek
A TV Special-ok mindig is az anime-k TV Series részét képezik mivel köthetõ hozzá idõben
pl: Death Note 26. része
Spoiler tartalom:

Csak az OVA-k és a MOVIE-k nem tartoznak egy TV Series-hez mivel nem helyezhetõ el a sorozatban idõrendben sehol, hanem különálló történetek az anime karaktereinek felhasználásával.

Szóval attól még hogy ezen epizódok csak egy feles jelzõvel vannak ellátva (11,5 - 21,5 - 36,5) a NANA 50 részes

Tehát
Epizódok száma: 50
TV Széria szerinti számozás: 47
TV Speciálok számozása: 11,5 - 21,5 - 36,5
+
2 db Live Action Movie
(bár ezt nem szokták feltüntetni egy anime adatlapján de hasznos lehet hogy minden hozzá kapcsolódó infó egy helyen legyen)

Szerkesztette: lioner - 2009. 10. 11 20:53:10
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #12
Postázva 2009. 10. 11 21:24:01
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5484
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: NANA

Lioner ez igazából nézõpont kérdése. Az egyik nézõpont az eredeti készítõk nézõpontja, akik úgy tervezték ezeket a speciálokat, hogy feles részekként a sorozatba építették, vagy más anime esetén külön készítették el õket. Magyarán nem igaz az, hogy minden anime esetében a számozásba tartoznak a TV speciálok! Ennyi erõvel pl. a Dragon Ball Z lehetne 293 részes, hiszen két TV speciált leadtak hozzá, mégse rakták bele a számozásba. Tehát amit mondasz, az csak és kizárólag a Nana és a hasonlóan tervezett animéknél igaz!
A másik nézõpont a hazai tévécsatorna, ami lead egy adott sorozatot. Példának okáért: Méz és lóheréhez leadott két TV speciál, amelyeket az Animax a sorozat 25. ill. 26. epizódjaként adott le. És azért ez a legjobb példa, mert ez a két rész elvileg az elsõ epizód után bárhová beilleszthetõ lenne, és mivel a történetszálat nem befolyásolja, beilleszthetõ fordított sorrendben is akár. De ez csak egy példa, mert rengeteg más példát is lehetne hozni emellett.
Konklúzió: a TV speciálokat sem lehet beilleszteni epizódként egy anime sorozatba, csak abban az esetben ha konkrétan megvan számozva (pl. Nana 21.5 rész --> egyértelmû hogy hová való!)
Egyébként a Nodame Cantabile Speciál is olyan, hogy egy olyan történetet dolgoz fel, ami egy bizonyos helyre illik be, tehát ebben az esetben is az elõbbiekben leírtaknak megfelelõen kell eljárni.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #13
Postázva 2009. 10. 11 23:58:27
Avatar



Üzenetek: 29
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.09.09
Ennyi napja tagunk: 5325

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: NANA

Dumet írta:
Lioner ez igazából nézõpont kérdése. Az egyik nézõpont az eredeti készítõk nézõpontja, akik úgy tervezték ezeket a speciálokat, hogy feles részekként a sorozatba építették, vagy más anime esetén külön készítették el õket. Magyarán nem igaz az, hogy minden anime esetében a számozásba tartoznak a TV speciálok! Ennyi erõvel pl. a Dragon Ball Z lehetne 293 részes, hiszen két TV speciált leadtak hozzá, mégse rakták bele a számozásba. Tehát amit mondasz, az csak és kizárólag a Nana és a hasonlóan tervezett animéknél igaz!
A másik nézõpont a hazai tévécsatorna, ami lead egy adott sorozatot. Példának okáért: Méz és lóheréhez leadott két TV speciál, amelyeket az Animax a sorozat 25. ill. 26. epizódjaként adott le. És azért ez a legjobb példa, mert ez a két rész elvileg az elsõ epizód után bárhová beilleszthetõ lenne, és mivel a történetszálat nem befolyásolja, beilleszthetõ fordított sorrendben is akár. De ez csak egy példa, mert rengeteg más példát is lehetne hozni emellett.
Konklúzió: a TV speciálokat sem lehet beilleszteni epizódként egy anime sorozatba, csak abban az esetben ha konkrétan megvan számozva (pl. Nana 21.5 rész --> egyértelmû hogy hová való!)
Egyébként a Nodame Cantabile Speciál is olyan, hogy egy olyan történetet dolgoz fel, ami egy bizonyos helyre illik be, tehát ebben az esetben is az elõbbiekben leírtaknak megfelelõen kell eljárni.



Látom nem érted
Én sehol nem írtam azt hogy "a számozásba tartoznak a TV speciálok"
hanem azt hogy az epizód számába tartoznak bele

a számozás és az epizódok száma az nem ugyan az

A TV speciálokat pont azért hívják így mert a TV széria részei nem kell minden esetben megszámozva lennie mivel úgy vannak kialakítva hogy mint idõben mint történetben alkalmazkodjanak a sztorihoz és ne képezzenek ellentmondásokat és ez minden anime-hez kiadott TV speciálra igaz

A Dragon Ball Z esetében is igaz ez az epizódok száma 291+2
mivel ha csak annyit tüntetünk fel hogy 291 részes az nem felel meg a valóságnak mivel ez a két TV Speciál is a erõteljesen a sorozathoz tartozik és részletesen mutatja be azt amit a TV szériában csak megemlítenek
azt hogy mi (magyarok) miért nem szinkronizáltuk le ezt a két TV Speciál-t arra a magyarázat valószínûleg az hogy a Franciák nem vették meg és ebbõl következik hogy hozzánk se jutott el

Méz és Lóhere TV széria 1: 24+2
Méz és Lóhere TV széria 2: 12
Epizódok száma: 38
(Anime-k esetében nem szeretem az évad kifejezést használni mivel ez a megnevezés amerikai találmány a TV filmsorozatokra jobban illik)

Nodame Cantabile esetében a letöltéseknél ezt "Nodame Cantabile 08.6 Purigorota: Az ûr barátságos kalandorai" nem kell feles számozással ellátni mivel OVA és nem TV speciál ezt javitsd majd mert megtévesztõ

Nodame Cantabile TV széria 1: 23+1
Nodame Cantabile TV széria 2: 12
Epizódok száma: 36 (egyenlõre mert jön majd a 3. széria)

Szóval egy szó mint száz a TV Speciálok minden esetben a TV széria részét képezik ha közben ha utánna készítik el egy sorozathoz
Így értelmezd azt amit az elõzõ hsz-ben írtam

UI:
Amúgy azt javaslom ha már egy anime-rõl csak egy adatlap készül akkor foglalj össze benne mindent (kivéve a DB-nél)

Pl:
Death Note:
TV Széria: 37
TV Speciál: 1
Élõszereplõs Filmek: 3

És így minden aminek köze van a Death Note-hoz egy helyen van feltüntetve ezáltal segíti a laikust aki elõször találkozik ezzel az anime-vel

Szerkesztette: lioner - 2009. 10. 12 00:10:47
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #14
Postázva 2009. 10. 12 00:19:27
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5484
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: NANA

Azt hiszem, magam is el tudom dönteni, hogy hogyan készítek el egy adatlapot, annyira talán még nem vagyok kezdõ. Ellenkezõ esetben talán nem nyitottam volna meg ezt az oldalt, és még ha több animét is láttál mint én, nem hinném, hogy ezt a kioktató stílust kellene használnod velem szemben.

Én továbbra sem értek ezzel egyet, és azt mondom, nézõpont kérdése az egész. Az ilyen dolgokban különben sem lehet megegyezni, mert többféleképpen lehet értelmezni a dolgokat. Példának okáért valaki a mozifilmeket is a sorozat részének tekinti. A Nodamével kapcsolatban igazad van, csak nem tudtam hová tenni azt a részt és a sorrend miatt adtam neki ilyen elnevezést.

A speciálok és moviek kidolgozása pedig még nincsen kidolgozva tökéletesen, mivel egyes sorozatoknál az Animax egybevett bizonyos speciálokat és epizódként adta le stb. Az évad elnevezést is azért használom, mert a hivatalos magyar változatban is ezt használják. És a magyart elõrevalóbbnak tartom, ha már magyarul adtak le valamit.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #15
Postázva 2009. 10. 12 01:03:15
Avatar



Üzenetek: 29
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.09.09
Ennyi napja tagunk: 5325

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: NANA

Dumet írta:
Azt hiszem, magam is el tudom dönteni, hogy hogyan készítek el egy adatlapot, annyira talán még nem vagyok kezdõ. Ellenkezõ esetben talán nem nyitottam volna meg ezt az oldalt, és még ha több animét is láttál mint én, nem hinném, hogy ezt a kioktató stílust kellene használnod velem szemben.

Én továbbra sem értek ezzel egyet, és azt mondom, nézõpont kérdése az egész. Az ilyen dolgokban különben sem lehet megegyezni, mert többféleképpen lehet értelmezni a dolgokat. Példának okáért valaki a mozifilmeket is a sorozat részének tekinti. A Nodamével kapcsolatban igazad van, csak nem tudtam hová tenni azt a részt és a sorrend miatt adtam neki ilyen elnevezést.

A speciálok és moviek kidolgozása pedig még nincsen kidolgozva tökéletesen, mivel egyes sorozatoknál az Animax egybevett bizonyos speciálokat és epizódként adta le stb. Az évad elnevezést is azért használom, mert a hivatalos magyar változatban is ezt használják. És a magyart elõrevalóbbnak tartom, ha már magyarul adtak le valamit.


Figyi nem kell megsértõdni
Ez csak egy "egészséges kis vita"mármint az én szemszögembõl nézve
ami nem feltétlenül a másik meggyõzésére szolgál hanem amolyan információ csere hogy ki hogy látja a kérdést.
Amúgy amit az elõzõ hsz-ekben leírtam ott logikai (idõ és történeti) szempontból vizsgáltam és így bizonyult helytállónak amire én gondolok

Szerkesztette: lioner - 2009. 10. 12 01:04:58
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #16
Postázva 2009. 10. 12 01:28:54
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5331
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: NANA

Mondjuk, akinek van egy kis sütni valója az embernek hamar, rájön
(igaz elõször én sem értetem de elutotam a feles epizodhoz és egy böl leeset)
de mongyuk valahogy tény leg kéne valahogyan jelölni hogy van bene specialok
Mondjuk az ezek a speckos részek ideg ölök, de lejt hogy olyan részekis amelyek nem speciálosok azokis amikor egy teljes részt meg ismételnek ÁÁÁÁ nem, tudok magammal csinálni semmit
meg halás lene ha a két ucso résznek az lene a cime hogyan is találkoztunk

dragonhall.hu/images/avatars/hackL.jpg

Már nem félek, nem fázom, és nem fáj semmim sem.
Meghaltam.

Szerkesztette: izzy - 2009. 10. 12 01:30:45
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #17
Postázva 2009. 10. 12 12:17:28
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5484
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: NANA

Én nem vitatom, hogy jelölni kell, de már megint elsiklottatok a felett a mondatom felett, hogy még kidolgozásra vár a dolog, ugyanis pl. a DBZ esetében a speciáloknak is külön adatlapja van, viszont más animék esetében meg nem. Tehát még nem egységesítettem, hogy hogyan legyen a dolog, így felesleges most ezzel jönni, mert a megoldás úgyis más lesz. Már most látszik egyébként, hogy egységes megoldás nem lesz ezen a téren, és lesznek olyan TV speciálok amelyek hozzá lesznek írva a történethez, és lesznek olyanok, amelyek külön adatlapot kapnak. Mindezt nem lehet pikk-pakk eldönteni, mert egyszerre sok mindent figyelembe kell venni.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #18
Postázva 2009. 10. 18 03:34:54
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5331
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: NANA

Nááá a nana enim után a te értékelésedre vártam még! De mivel volt az a gebasz, szóval a oldal fontosabb bástyázd körül vagy amit kel. De aztán elnne felejtsd leírni a véleményedet a Nanárol. már, mint az enimröl. hehe
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #19
Postázva 2011. 02. 21 23:24:45
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19832

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: NANA

Sziasztok!!
Csak érdeklõdnék,hogy tud e valaki valamit a 2.évadról és a filmrõl
Itt valaha is meglesz e vagyis Magyarországon vagy ez csak állom marad.
Köszönöm szépen
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #20
Postázva 2011. 02. 21 23:56:33
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5484
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: NANA

A második sorozatról annyit, hogy csak akkor lesz, ha befejezõdik a manga. De sajnos a manga már egy jó ideje áll Yazawa Ai betegsége miatt, nem tudni, hogy valaha is lesz-e folytatása. Ha lesz folytatása, és lesz anime változat is, azt viszont mindenképpen le fogják adni nálunk is szinkronosan, errõl biztosít mindenkit az Animax.

Ami az élõszereplõs filmeket illeti, megint valami probléma jött közbe, szóval nem tudni mikor fogják adni õket. Úgy néz ki, hogy még várni kell rájuk egy ideig.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:

© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!