Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Szamurájok kora - Harc Japánért Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Szamurájok kora - Harc Japánért Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× A szentjánosbogarak fényének erdeje

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 13
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen


Regisztrált tagok: 6871
Legújabb tag: negan204

Látogatók ma: 17304
Online látogató: 13
Látogatók a hónapban: 319761
Összes látogatók: 52344535

Reklám

Kiemelt híreink

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 0 szavazatok)  
Ikon 
Another
Fentre Üzenet nyomtatása #1
Postázva 2013. 02. 12 17:52:04
Avatar



Üzenetek: 2
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.06.12
Ennyi napja tagunk: 4320

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 

Helló! Megtaláltam ezt az animét, de csak angol felirattal... Ha valaki esetleg végignézte, vagy csak belenézett, kérem mondja el róla a véleményét!!! Én is szeretnék megpróbálkozni vele... Elõre is kösziii!

Szerkesztette: Dumet - 2013. 02. 13 18:43:42
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #2
Postázva 2013. 02. 12 18:08:00
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2136
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5479
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Another

Igen, igen én láttam belõle pár részt, még nem fejeztem be Smile Fantasztikus sorozat DDD De elég csak az ismertetõt elolvasni róla Smile
Mondtam a fordítóknak, de egyik se ennyire beteg DDD

A Sztori igazi horror Smile Egy iskolában játszódik. Ahol 1972ben egy sokak által kedvelt kis diák elhunyt...Egyik osztálytársa egyszer csak megszólalt, hogy "Misaki itt ül köztünk!"
Majd eltelt 26 év és ugyan úgy a hármas osztályba kerül Sakakibara Kouichi, édesanyja meghalt, apja Indiában dolgozik, így a gyerek nagyszüleivel és nagynénjével él....
Viszont betegségben szenved, tüdõbajban, ezért még nem tud aktívan a többiekkel iskolába járni, kórházba kerül, ahol megismerkedik Misaki Meivel, aki mindent fenekestül felborít miután kiderül õ is ugyan abba az osztályba jár ahová Kouichi....

Nagyon érdekes a hangulata a dolognak a rajzolás a színek meg a hangok...Pokoli jó a szinkronja Smile (Japán természetesen DDD) Én csak ajánlani tudom. Magyar felirat van a
Spoiler tartalom:
készítette.

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #3
Postázva 2013. 02. 13 18:11:46
Avatar



Üzenetek: 36
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 16.11.12
Ennyi napja tagunk: 4171
Lakhely: KO.szeg
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Another

Húha,köszi a tippet.Elkezdtem nézni és igencsak elnyerte a tetszésemet.Jól meg lett csinálva az anime.A cselekmény szépen lassan bontakozik,ebbõl kifo-
lyólag pedig az egészet körülfonja valamilyen egészséges misztikum.Köszi mégegyszerSmile

24.media.tumblr.com/tumblr_m67539JQHf1rwqc0wo1_500.gif
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #4
Postázva 2013. 02. 13 20:58:41
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2136
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5479
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Another

Én mondtam Smile Misztikus, horror, szellem sztoris és hatalmas Smile Csípem az ilyet és szerintem sokan Tongue
Jó szórakozást hozzá Smile Én is befogom fejezni hamarosan.

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:

© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!