Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Szamurájok kora - Harc Japánért Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Szamurájok kora - Harc Japánért Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× A szentjánosbogarak fényének erdeje

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 12
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen


Regisztrált tagok: 6870
Legújabb tag: reaper_fox

Látogatók ma: 3699
Online látogató: 12
Látogatók a hónapban: 306156
Összes látogatók: 52330930

Reklám

Kiemelt híreink

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 0 szavazatok)  
Ikon 
Inazuma Eleven
Fentre Üzenet nyomtatása #41
Postázva 2012. 06. 26 14:22:58
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2136
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5479
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Inazuma Eleven

Oké, akkor ezentúl nem foglalkoztat ez a letölti és máshová fel, egy gonddal kevesebb.
Hogy basszam ki? Tudom ki tölti fel? Nem,, nyomozok után? nem tudok, meg nem fogok.

Na mindegy, ha így akkor így, jönnek majd a részek hamarosan tovább Smile

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #42
Postázva 2012. 06. 26 15:14:17
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5483
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Inazuma Eleven

Tudod pontosan, hogy mit kell tenni ilyenkor, máskor is történt már hasonló. Ne csinálj úgy mintha nem tudnád. Ugyanaz a procedúra mint akkor, amennyiben akarsz valami eredményt elérni.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #43
Postázva 2012. 07. 09 12:15:14
Avatar



Üzenetek: 8
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 21.02.12
Ennyi napja tagunk: 4440

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Inazuma Eleven

BrollySSJ4 írta:
Részemrõl a sorozatot beszüntetem egyenlõre, amíg nem tûnik el ez:

http://indavideo....=undefined

Lehet nyávogni, sírni, visítani, sõt privátot is írni, amíg ez nem tûnik el addig nincs 21-26 se 57-akármeddig. Üzenem továbbá az illetõ picsának, hogy majd jövõ hónapba töltse fel a részeket, amikor fizetett érte, ha utána is feltölti akkor töltse Smile

Továbbá látom Garurumonos verzió is van, nos ez nem az én dolgom, viszont ahol rögtön az OP-al kezdõdik a rész az biztos az én verzióm, fõleg a 20. résznél látom ezt. De máshol is.


Szerintem nyomass rá az új részekre egy feliratot h te csináltad, vagy az oldalatok logóját.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #44
Postázva 2012. 07. 09 12:46:43
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5483
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Inazuma Eleven

Mert akkor nem fogják ellopni? Ugyan már... Szerinted érdekli ezeket, hogy van rajta logó vagy nem? Persze, hogy nem. Nem azért lopta el ez se a részeket mert csak alkalma nyílt rá, hanem azért lopta el, mert el akarta lopni. És tapasztalatból tudom mondani, hogy a többség pont ezért lop, mert menõzni akarnak azzal, hogy feltöltik máshová, és hogy mennyire ügyesek voltak, mert megosztották másokkal, akik persze agyon dicsérik, nem is sejtve, hogy az nem is az illetõ munkája. Már persze az se igen érdekelné õket, mert csak az számít, hogy lehessen valamit letölteni, vagy megnézni online. Erkölcsöt ne keressen senki az internetes világban, kiveszett rég.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #45
Postázva 2012. 07. 09 13:30:26
Avatar



Üzenetek: 8
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 21.02.12
Ennyi napja tagunk: 4440

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Inazuma Eleven

Dumet írta:
Mert akkor nem fogják ellopni? Ugyan már... Szerinted érdekli ezeket, hogy van rajta logó vagy nem? Persze, hogy nem. Nem azért lopta el ez se a részeket mert csak alkalma nyílt rá, hanem azért lopta el, mert el akarta lopni. És tapasztalatból tudom mondani, hogy a többség pont ezért lop, mert menõzni akarnak azzal, hogy feltöltik máshová, és hogy mennyire ügyesek voltak, mert megosztották másokkal, akik persze agyon dicsérik, nem is sejtve, hogy az nem is az illetõ munkája. Már persze az se igen érdekelné õket, mert csak az számít, hogy lehessen valamit letölteni, vagy megnézni online. Erkölcsöt ne keressen senki az internetes világban, kiveszett rég.


Nem mondtam, hogy nem lopja el, egyébként nagyon szomoró, csak akkor ott lenne az oöldalatok neve rajta, bizonyítéknak, meg hirdetésnek. Egyébként én is fansuboltam, és én örültem volna ha valaki feltölti égetve a linekünkkel a cuccot.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #46
Postázva 2012. 07. 09 17:19:37
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5483
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Inazuma Eleven

Nem éri meg... az MKV-ba még lehetne rakni, de az nagyon kevés százaléka az összes munkánknak. Égetni ugyanis nem fogunk, ezt már évekkel ezelõtt eldöntöttük. Az MKV-ba rakni lehetne ilyesmit, de:
- 2 perc kiszedni ha valaki nagyon akarja
- rontja az összképet
Égetni meg azért nem fogunk mert:
- ocsmányul néz ki
- rontja a videó minõségét
- plusz munka
Egyéb lehetõség híján próbáljuk a sávokba beleírni a dolgokat, de kb. ugyanúgy 2 perc kiszedni, ha valaki kicsit utánanéz. Szóval nincs jó megoldás rá... Meg gondolhatod, hogy nem tegnap gondolkodtunk el elõször azon, hogy hogyan kéne védekezni a lopások ellen.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)

Szerkesztette: Dumet - 2012. 07. 09 17:20:35
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #47
Postázva 2012. 07. 10 12:31:13
Avatar



Üzenetek: 8
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 21.02.12
Ennyi napja tagunk: 4440

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Inazuma Eleven

Dumet írta:
Nem éri meg... az MKV-ba még lehetne rakni, de az nagyon kevés százaléka az összes munkánknak. Égetni ugyanis nem fogunk, ezt már évekkel ezelõtt eldöntöttük. Az MKV-ba rakni lehetne ilyesmit, de:
- 2 perc kiszedni ha valaki nagyon akarja
- rontja az összképet
Égetni meg azért nem fogunk mert:
- ocsmányul néz ki
- rontja a videó minõségét
- plusz munka
Egyéb lehetõség híján próbáljuk a sávokba beleírni a dolgokat, de kb. ugyanúgy 2 perc kiszedni, ha valaki kicsit utánanéz. Szóval nincs jó megoldás rá... Meg gondolhatod, hogy nem tegnap gondolkodtunk el elõször azon, hogy hogyan kéne védekezni a lopások ellen.


Bocs a tudatlanságomért, nemrég vagyok tag, de a lopást egyszerûen utálom, mert ha kirakná h "Készítette: dragonhall.bplaced.net" , akkor is ugyanúgy megköszönnék neki, hogy felrakta. Egyébként mit ekll teni ilyenkor, ha lopnak? (Mármint Brollynak írtál vmit...)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #48
Postázva 2012. 07. 10 13:40:02
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5483
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Inazuma Eleven

Az történt, hogy szépen megnéztük kik töltöttek le, leszûkítettük a kört pár emberre, abból kiválasztottuk, hogy ki lehet a lopós bizonyos szempontok alapján (aki gyanús volt), és végül kitiltottuk az oldalról, így nem tud többet letölteni tõlünk semmit. Ezt lehet tenni csak a lopósokkal, mást sajnos nem.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #49
Postázva 2012. 07. 10 14:22:30
Avatar



Üzenetek: 8
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 21.02.12
Ennyi napja tagunk: 4440

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Inazuma Eleven

Dumet írta:
Az történt, hogy szépen megnéztük kik töltöttek le, leszûkítettük a kört pár emberre, abból kiválasztottuk, hogy ki lehet a lopós bizonyos szempontok alapján (aki gyanús volt), és végül kitiltottuk az oldalról, így nem tud többet letölteni tõlünk semmit. Ezt lehet tenni csak a lopósokkal, mást sajnos nem.

Köszi, amúgy az oldal programozását te végzed?
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #50
Postázva 2012. 07. 10 15:03:22
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2136
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5479
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Inazuma Eleven

igen a szerót meg Izzy és Brolly

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #51
Postázva 2012. 07. 10 15:41:02
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19831

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Inazuma Eleven

Emberek, emberek!
Kicsit elkanyarodva a témától vissza az Inazuma Elevenhez. Szerintetek a CNnek vannak vala "komolyabb" tervei a sorozattal vagy csak megvették és majd egyszer ha úgy adatik leadják végig vagy még az sem?

Gondolok itt például TCG-re meg a mindenféle Inazumás bigyóra és hogyisívjákra (amin amúgy tuti Endou fog virítani, mert nem tudunk elvonatkoztatni a fõhõsöktõl), de fõként TCG-re.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #52
Postázva 2012. 07. 10 16:32:56
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5483
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Inazuma Eleven

Minden a nézettségtõl függ. A Bakugan esetében pl. elkezdték kiadni a sorozatot DVD-n, bár pont az elsõ sorozat vége elõtt az is leállt. Meg lehetett kapni mindenféle bigyót, figurát, kártyát, stb. bár azt nem feltétlenül a CN finanszírozta. Az Inazuma esetében csak akkor várható ilyesmi, ha legalább olyan nézettsége lesz, mint a Bakugannak. Ezt egyelõre nem tudom megmondani.

Egyébként most csak szünetet tartanak 26 rész után, a Bakugannál is így volt, szóval ha lement az ismétlésben is újra a 26 rész, azután vsz. folytatják, és 26 részenként így lesz egy kis szünet. Hogy meddig adják le ezen felül, az is csak a nézettségtõl függ.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #53
Postázva 2012. 07. 10 22:37:30
Avatar



Üzenetek: 8
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 21.02.12
Ennyi napja tagunk: 4440

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Inazuma Eleven

Dumet írta:
Minden a nézettségtõl függ. A Bakugan esetében pl. elkezdték kiadni a sorozatot DVD-n, bár pont az elsõ sorozat vége elõtt az is leállt. Meg lehetett kapni mindenféle bigyót, figurát, kártyát, stb. bár azt nem feltétlenül a CN finanszírozta. Az Inazuma esetében csak akkor várható ilyesmi, ha legalább olyan nézettsége lesz, mint a Bakugannak. Ezt egyelõre nem tudom megmondani.

Egyébként most csak szünetet tartanak 26 rész után, a Bakugannál is így volt, szóval ha lement az ismétlésben is újra a 26 rész, azután vsz. folytatják, és 26 részenként így lesz egy kis szünet. Hogy meddig adják le ezen felül, az is csak a nézettségtõl függ.


Az a gond, hogy az ember már fél belekezdeni magyar szinkronos animébe, ha nincs meg végig, mert egyszerûen megveszik az elsõ évadot aztán kész. Így volt ez már sokszor, remélem ezúttal nem így lesz. Egyébként grat a munkádhoz, jómagam is dolgoztam/dolgozok fusionnal, de ez szépen fel van turbózvaDDD
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #54
Postázva 2012. 07. 11 07:53:15
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19831

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Inazuma Eleven

Szerény érzésem szerint egyelõre nem érte el azt a sikert, amit vártak tõle. Legalábbis az internet ezt mondja, aztán lehet, hogy ez csak a kezdeti döcögés... :/*Várta már a fanoldalakat vagy a sorozat kibeszélését*

Így 26 rész után én is eléggé csalódott vagyok, bár inkább csak amiatt, hogy a Raimonban azok a karakterek, akiknek 26 résznyi szerepük van, jó hangot kaptak, míg pl. Kidou/Jude folyamatosan gonosz suttogást hallat, de Endou/Mark se ad bele túl nagy lelkesedést a szerepébe.
Na meg hogy a háttérkarakterek legtöbbjének nagyon mély a hangja a korához meg a kinézetéhez képest. Tudom én, hogy nehéz gyerekeket vagy olyan nõket szerezni akik elvállalják, de azért ugyanazt a szinkronhangot használni 7 csapatban... ^^" (Cartoon Network Quality XD)

Ezzel a szünettel is csak az a baj, hogy az 52. résznél öngyilkosság abbahagyni. Tulajdonképpen az ûrlényes Arc közepe ami után még van vagy 14 rész DDD Aztán ahogy CN-t ismerem nem csak azt a 26 részt ismétlik meg, hanem elejétõl végéig min 1x, aztán a 3. ismétlésnél folytatják.

Amúgy az elsõ Inazuma Eleven játékkal remekül lehetett volna promózni, amíg még kapható volt idehaza. Ezzel felvitték volna a játék eladásait és bõvítették volna a rajongó tábort. Csak mire KözépEu észbekapott addigra nálunk az 576 fillérekért szétosztogatta a Médiákban meg ha van akkor 14000 forint. (Bár mostanában ott is csak a Firestorm/Blizzard duó kapható)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #55
Postázva 2012. 10. 02 11:58:48
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 829
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.05.10
Ennyi napja tagunk: 5082
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Inazuma Eleven

Lehet már tudni, hogy mikor folytatódik, ha folytatódik egyáltalánquestion
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #56
Postázva 2012. 10. 02 12:18:09
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2136
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5479
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Inazuma Eleven

nem lehet tudni, a CN elég hallgatag e téren......De én még nem tudok róla, hogy mikor folytatják...meg h folytatják e....figyelni figyelem a dolgot, de még ismétlés se megy mostanság, ripjeim megvannak 127ig Smile
Ha lesz infó majd szólok, vagy egyszer csak jön a kész termék DDD

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #57
Postázva 2012. 10. 02 13:23:58
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 829
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.05.10
Ennyi napja tagunk: 5082
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Inazuma Eleven

Reméljük Smile
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #58
Postázva 2012. 10. 17 23:13:47
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19831

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Inazuma Eleven

Ránézve az átlagos szezonnyitóikra szerintem tavasszal sanszos DDD Megveszik 52-ig és szezonközben abbahagyják, hogy ismételhessenek DDD
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #59
Postázva 2012. 12. 20 00:16:26
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 829
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.05.10
Ennyi napja tagunk: 5082
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Inazuma Eleven

Nem biztos, de 22-étõl lehet, hogy folytatódik a sorozat (feltéve, ha 21-én nem pusztul el a világ DDD).
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:

© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!