Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Kakegurui ×× (1080p) Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Szamurájok kora - Harc Japánért Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Szamurájok kora - Harc Japánért Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ××

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 10
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen


Regisztrált tagok: 6873
Legújabb tag: ben00

Látogatók ma: 12071
Online látogató: 10
Látogatók a hónapban: 352409
Összes látogatók: 52377183

Reklám

Kiemelt híreink

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 0 szavazatok)  
Ikon 
Inazuma Eleven
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #1
Postázva 2012. 05. 21 09:43:32
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19833

Figyelmeztetések: 0


Május 28-n startol a CN mûsorán ez a http://port.hu/in...topic_id=1 127 részes focis anime-sorozat.
A promója alapján természetfeletti képességekkel megáldott játékosok fognak csatázni egymással. Remélhetõleg a felnõttkorosztály számára is érdekes lesz.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #2
Postázva 2012. 05. 21 14:37:04
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2136
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5481
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Inazuma Eleven

Igen tegnap láttam én is, este felé már. Elvileg jó kis focis cucc, ami mindenféle korosztálynak ajánlott, legalábbis egy angol portálon ezt lehetett olvasni több kommentbe.
Jónak tûnik hát jövõhéten kiderül.

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #3
Postázva 2012. 05. 21 16:44:39
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5485
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Inazuma Eleven

Hmm nem tûnik rossznak, fura, hogy a CN belekezd egy ilyen animébe... Az egyetlen elrettentõ dolog ezzel a sorozattal kapcsolatban a hossza, 127 rész, vagyis hosszabb a Tsubasa kapitánynál is, és már megy Japánban a sorozat folytatása is, ami idén kezdõdött. Azért ad okot ez aggodalomra, mert mint tudjuk, semmi biztosíték nincs arra ilyen hosszú sorozatok esetén, hogy végül szinkront kap az összes rész... de reméljük a legjobbakat.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #4
Postázva 2012. 05. 22 14:50:55
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 829
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.05.10
Ennyi napja tagunk: 5084
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Inazuma Eleven

Na végre valami jó hír! Ha nem is az Animaxon, de legalább máshol lesz új anime. Nem néz ki rossznak, bár a szereplõk megjelenése kicsit chibis DDD. A sorozat leadását illetõen én nem aggódok, a CN-nek sokkal több pénze van mint az Animaxnak. A Bakugant is leadták már majdnem végig, pedig összeadva az több rész.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #5
Postázva 2012. 05. 22 19:14:23
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5485
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Inazuma Eleven

Egy olyan hype-olt sorozat esetében nem is aggódnék én se, mint a Bakugan... De mondom, ne legyen igazam, csak hát a CN még egyetlen hosszabb sorozatot se adott le, ami netán nem lett volna nézettségbiztos... Remélem nem ez lesz az utolsó és nem fürödnek be vele...

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #6
Postázva 2012. 05. 22 19:32:30
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19833

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Inazuma Eleven

Kéne hozzá játékokat készíteni, akkor nézettebb lenne.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #7
Postázva 2012. 05. 22 20:16:54
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 829
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.05.10
Ennyi napja tagunk: 5084
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Inazuma Eleven

Dumet: Reménykedjünk Smile

Goten: Videojáték alapján készült az anime és egy 10 kötetes mangát is kiadtak. Vagy arra gondoltál, hogy ilyen CN-es minijátékot kellene hozzá csinálni, amit el lehet érni az oldalukról?
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #8
Postázva 2012. 05. 23 08:24:55
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19833

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Inazuma Eleven

Bizakodásra ad okot, hogy hétfõtõl vasárnapig, tehát mindennap lesz.
Ha lehet hinni a wikipédiának, akkor a CN 3 évadra szedte a sorozatot, 1-52, 53-101, 102-127. Az meg, hogy a 71. részig van csak amerikai premier feltüntetve, remélhetõleg a trehányság oka. A japán premier sincs végig feltüntetve, pedig az Inazuma Eleven Go-ból már mind a 47 rész lement Japánban, most épp a Chrono Stone, a 2. évad elõzménye fut.
http://en.wikiped...n_episodes
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #9
Postázva 2012. 05. 23 13:13:13
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19833

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Inazuma Eleven

Én játékfigurára gondoltam, olyanra, mint például a ben10-hez.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #10
Postázva 2012. 05. 24 00:14:10
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5485
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Inazuma Eleven

OFF:
Én ahhoz is csak kártyát láttam eddig, figurát nem... de ha te mondod... na mindegy ez már off.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #11
Postázva 2012. 05. 24 13:06:57
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19833

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Inazuma Eleven

OFF:
CN-en reklámozták.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #12
Postázva 2012. 05. 28 18:35:47
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 829
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.05.10
Ennyi napja tagunk: 5084
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Inazuma Eleven

Na megvolt az elsõ rész? Milyen lett a szinkron? Mikorra várható az oldalra? Smile
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #13
Postázva 2012. 05. 28 20:27:35
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5485
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Inazuma Eleven

Majd jön Brolly és megmondja, övé lesz a projekt is. Én is kíváncsi leszek, fõleg a szinkronhangokra (nincs CN-em, szóval nem tudom követni).

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #14
Postázva 2012. 05. 28 21:43:39
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2136
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5481
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Inazuma Eleven

Spoiler tartalom:


A rész, részek: Ez egy anime sorozat, 127 részes és volt szíves a legrosszabb csatorna megvásárolni, ami valaha létezett a Cartoon Network, ami egy amcsi meséket sugárzó csatorna. Na már most õk voltak olyan kedvesek és amcsi barátaiktól vették meg ahogy vártuk is a sorozatot. Mi jön ebbõl? Semmi csak annyi, hogy nekem egy japán HDTV-RIP-em van 1280x720 mind a 127 részhez, na már most az amcsik vágnak...jeleneteket variálnak, sõt most kell magyar szinkron hangos bemondás? Kell ugye? Akkor lesz is, mert kell, viszont ezek a sügér amcsik saját ED-t kreáltak........A japánt meg a kukába dobták, szóval fogtam meg Izzy is és segített és összekutyultuk a hun/amcsi és a japán zenét, szinkron stáb bemondással Smile

Ezért jön a rész ilyen késõn és merem remélni, hogy nem részenként változik a dolog mert akkor gondolkodtam azon, hogy ezt az egy ED-t tolom rá minden hangra amíg ez az ED van, ebben az évadban. De lehet mindig összekeverem majd a japánnal csak már herótom van tõle, pedig ez csak az elsõ rész Smile

Jön nem sokára az elsõ rész, csak közbe felvételem is van más csatornán. A közeli jövõben pedig, akkor jön a rész amikor épp ráérek, épp kedvem van, és épp itthon vagyok.

Elõre is jó szórakozást.

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #15
Postázva 2012. 05. 29 16:33:33
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19833

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Inazuma Eleven

A rajzolása majdnem elrettentet, de az elsõ rész annyira bejött, hogy ma reggel még az ismétlést is megnéztem. DDD Meglepett, hogy nem pöcsöltek az edzéssel hosszú részeken keresztül, hanem egybõl bele a közepébe. Ezek szerint fõleg a meccsekre fognak koncentrálni, ami remélem nem jelenti azt, hogy a szereplõk bemutatását elhanyagolják majd.
Az epizód végi rúgás engem a Gólkirályra emlékeztetett. Hikaru tudott akkorákat lõni, hogy a kapus kezében még pörgött a labda. A promója alapján ennél szebbeket is láthatunk majd.
A szinkronja nekem egy a tucat közül. Annyira irritáló, amikor minden fórumon az Animax szinkronokat csesztetik, holott az RTL-nél és a CN-nél igényesebbeket készítenek. Íme egy újabb anime, amiben ugyanaz a 10 megszokott hang van. Seder Gábort meg ellõni stábfelolvasásra? Õk tudják...
Az anime szerencsére jó, mindjárt kezdõdik a következõ rész. ^^
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #16
Postázva 2012. 05. 29 23:32:43
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5485
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Inazuma Eleven

Hmm nekem bejött a rajzolása, bár sejtettem, hogy ilyen lesz, mert jó pár képpel volt dolgom a fejléckészítés közben. Maga a sori elsõnek nem tûnt rossznak, de lehet, hogy nem fogom naponta követni, vagy ahogy kikerül, hanem csak nagyobb léptékben, bár ez függ a továbbiaktól, mert egy rész alapján nem szeretek ítélni. A készítésrõl Brolly tudna többet mesélni, legyen elég annyi, hogy amcsi fosás... amcsi OP-ED-el, szerencsére a hozzánk felkerülõ verzió ezt a problémát szerencsésen kiküszöböli úgy, hogy a bemondás viszont megmarad.

Apropó bemondás és szinkronhangok... Elsõre nem tûnt valami nagy számnak, úgy veszem észre elég gyerekesre vették a figurát, bár ez adódik az animébõl is, dehát ez van. Nem tudtam még mindenkit beazonosítani, aminek oka, hogy sok az olyan hang, akik ritkábban szerepelnek, ez egy részrõl jó, mert nem csak kizárólag ugyanazokat a hangokat halljuk legalább, de ugyanakkor vannak benne sokat szereplõ színészek is, ami azért jó, ha valaki rajong értük, mint én is. Szóval úgy a kettõ között van a felhozatal, lehetne jobb is, de panaszkodni sincs ok nagyon, szóval nem dicsérem de nem is szidom a szinkront (amibe Bogdányi Titi benne van, az rossz már nem lehet DDD ).

Úgyhogy várom a folytatást, meg hogy mindenkit beazonosíthassak, úgy vettem észre nemigen fog változni a bemondás, szóval az elsõ részen bemondott színészek 26 rész alatt jönnek össze. Meglátjuk. Amúgy jó pár hangot nem mondanak be, akit be kellene, de mindegy, már az is valami, hogy bemondják, a CN-en jó ideig nem volt szokás, szerintem most sem az.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #17
Postázva 2012. 05. 29 23:48:09
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2136
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5481
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Inazuma Eleven

A készítésrõl annyit, hogy:

TV-ben: Amcsi éneklõs OP megy ezt fogtam cseréltem mivel nincs bemondásalatta, japánra, nehogy már szar amcsi legyen DDD Majd OP elõl vágtam videóba a kis reklámot, ami a Kilariba is van, ilyen "Ne üljetek közel a tv-hez fos" Utána, mivel ez hd-tvrip az op után és az ed után is vágni kellett a japán reklámot az "okorismászt" DDD Majd a rész közepén a reklámot. Rész végén volt egy csere amcsiba, elõbb jön a következõ rész tartalma mint az ED, ez amcsi szokás elõbb kövi tartalom utána ED japba fordítva. Én hangba cseréltem a dolgot, és japánosra hagytam.
ED hangban...Ez volt ami annyira fel idegelt tegnap. 1perc 30as a japán ed, de az amcsi fogta és kreált magának egy ED videót.......nem összevágta a gyáriból nem mint a régi szép idõkben kreált egy totál sajátosat, ami 30mp. Na fogtam akár amcsi énekes akár jap a zene, összemixeltem meg Izzy is a két hangot és ez lett Smile

Kész a rész. Szóval ahol lehetett japánosítottam, de csak finoman hogy a szinkron ne sérüljön és ne szólaljon meg japánul senki a részbe DDD stb.

-----------------
Hangok, nekem olyan átlagos...Elmennek, eddig. Tûrhetõ és jó lehet élvezni. A sorozat meg még nem bontakozott ki, de érezhetõ, hogy ilyen galaktic footbal és tsubasa kapitány és gólkirály és minden keverék DDD szóval fantasy is meg sport is meg minden, jónak tartom eddig Smile

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #18
Postázva 2012. 05. 30 11:50:59
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 829
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.05.10
Ennyi napja tagunk: 5084
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Inazuma Eleven

Megnéztem az elsõ részt MML, és nekem bejön a sorozat. A rész végén egybõl egy TV-játékos focis játék jutott eszembe, amiben szét kellett ütni az ellenfelet, meg mindenféle szuper rúgások voltak DDD. A szinkronnal is elégedett vagyok, külön pozitívum, hogy olyan szinkronszínészeket is hallani, akik az Animaxon nem igen vagy egyáltalán nem fordulnak elõ.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #19
Postázva 2012. 06. 01 07:18:28
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2136
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5481
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Inazuma Eleven

Figyelem! A mai rész, holnap lesz a holnapi friss résszel együtt megosztva, ennek oka mint írtam is a hírben, dolgozom, és csak reggel megyek haza, az itteni netek meg...nem erre valók mondjuk szépen DDD

A megértést köszönöm!

Kihívás, kihívás hátán, mérgelõdés ide avagy oda, Rilézkedés te légy bántatom és örömöm.... avagy szerelmem.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #20
Postázva 2012. 06. 01 22:10:16
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 829
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 20.05.10
Ennyi napja tagunk: 5084
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Inazuma Eleven

Az elsõ 4 rész megtekintése után már látszik, hogy jó kis sorozat lesz, legalábbis nekem nagyon tetszik. Amúgy nem tudja valaki, hogy hogyan fogják leadni? Egybe lenyomják a 127 részt vagy lesznek megszakítások? Szinkronlista meg ilyenek mikor kerülnek ki? Smile

Mark Evans - Ungvári Gergõ
Axel Blaze -
Jude Sharp -
Nathan Swift - Jóó Gábor
Kevin Dragonfly - Elõd Botond
Silvia Woods - Talmács Márta
Celia Hills - Laudon Andrea
Nelly Raimon - Bogdányi Titanilla
Yuka - Kiss Bernadett

A többit és a hiányzókat még az este folyamán megpróbálom kigyûjteni.
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:

© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!