Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× (1080p) Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ××

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 8
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen


Regisztrált tagok: 6885
Legújabb tag: Beni1996

Látogatók ma: 10778
Online látogató: 7
Látogatók a hónapban: 408552
Összes látogatók: 52433326

Reklám

Kiemelt híreink

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 12 szavazatok)  
Ikon 
Dragon Ball
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #121
Postázva 2010. 09. 18 11:23:49
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19836

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Dragon Ball

Dumet írta:
[...]64 részes[...]

Na errõl majdnem eszembe jutott valami, de még idõben befogtam a pofám!

A témához hozzászólva, magam részérõl csak annyit jegyeznék meg, amit Izzy is felvetett. A sorozatok között és közben eltelnek kisebb-nagyobb idõk, amiknek eseményeirõl esetlegesen számot lehetne adni 2010-es technológiájú DBZGT speciálokban. Számomra fõleg a Cell és Majin Buu közötti 7 év eseményei lennének érdekesek, de mondjuk az se lenne rossz, hogyha bepillantást nyerhetnénk Uub kiképzésébe, amire Goku a DBZ legvégén vállalkozik. Vagy mondjuk C18 és Krilin összejövetele. A sorozat egyes mozzanatait bizony sok balladai (vagyis inkább animei) homály fedi, amit így utólag vászonra vetíthetnének a kukacoskodóbb DBZGT rajongóknak.

* Itt magunk között elárulom, hogy nekem a "DBZGT" a trilógia gyûjtõneve. *

Szerkesztette: - 2010. 09. 18 11:26:12
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #122
Postázva 2010. 09. 19 18:34:57
Avatar



Üzenetek: 11
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5335

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Amúgy nekem a GT végével van egy kis gondom. A legvégén a harci tornán Goku és Vegita utódai nem ismerik egymást (legalábbis én így vettem ki). Mi történhetett a szereplõk között 100 év alatt, hogy elidegenedtek?
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #123
Postázva 2010. 09. 20 14:36:26
Avatar



Üzenetek: 161
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 19.09.09
Ennyi napja tagunk: 5330
Lakhely: Tiszagyulaháza
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Gyakorlatilag az egész 3. széria egy filler, mivel az elkészítéséhez nem használtak fel mangát, mert nem is létezett. Tulajdonképpen az egész DB-széria ott ért volna véget, hogy Son Goku a 28. Harcmûvészeti Nagytorna kellõs közepén Óbbal együtt hagyja el a stadiont, hogy vele eddzen tovább, tehát innentõl kezdve úgy is fel lehet fogni a dolgot, hogy az anime készítõi (mert ugyebár a mangát Akira Toriyama készítette) beiktattak egy 64 részes filler befejezést, ami akár hosszabbra is nyúlhatott volna, csakhogy ott ütközött ki a GT-nek a hibája, hogy már nem volt annyira népszerû, mint az elõzõ két sorozat. Emiatt az anime készítõi arra is rákényszerültek, hogy kb. 20 részben összefoglaljanak egy 100 résznek megfelelõ sorozatot, vagyis nagyon el kellett sietniük a végét. A 100 évvel késõbbi jelenetet pedig valóban akár 1 részben is meg lehetett volna csinálni, nem pedig egy 5 perces, felpörgetett harc keretében, amibõl meg aztán pláne nem derül ki egyértelmûen, hogy Son Goku és Vegita leszármazottjai valóban nem ismerték-e egymást. Egyébként ha ez a két utód, akik viselik a nagy hõsök neveit, valóban nem ismerték egymást a harc elõtt, akkor az a családfájukig, illetve a baráti kapcsolatokig vezethetõk vissza. Trunk (na nem a jövõbeli) nem állt annyira szoros kapcsolatban Son Gohannal, mint mondjuk annak az öccsével, Son Gotennel. Viszont Son Gohannak van egy lánya, akit Pannak hívnak. Hozzá már valamivel jobban lehetne kapcsolni, mivel a GT elején együtt kalandoztak az Univerzum bolygóin a fekete csillagos kristálygömbök után kutatva. Utána viszont elég nehéz elképzelni, hogy vajon Son Goku jr. és Vegita jr. honnan a jó égbõl nem ismerték egymást a harc elõtt, hiszen a GT során nem kerültek bemutatásra Trunk és Pan gyerekei, akik valamilyen oknál fogva nagy valószínûséggel már nem jöttek ki olyan jól egymással, az pedig köztudott, hogy akik nem annyira szívlelik egymást, azoknak az utódai talán soha nem is fogják egymást megismerni. Voltaképpen ez egy olyan téma, amirõl akár évekig is lehetne vitatkozni, mert itt konkrétan elvarratlan szálakról van szó; én is csak megpróbáltam kifejteni a véleményemet valamilyen úton-módon, de amíg nincs semmilyen kézzel fogható bizonyíték arra, hogy mi hogyan miért is történt pontosan, addig nem is lehet teljes terjedelmében rájönni az igazságra.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #124
Postázva 2010. 10. 12 22:16:06
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19836

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Dragon Ball

hat igen a Dragon Ball a vilag leg jobb animeje es az is lesz szerintem mig vilag a vilag xd
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #125
Postázva 2010. 10. 13 15:22:09
Avatar



Üzenetek: 178
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 26.10.09
Ennyi napja tagunk: 5293
Lakhely: Gyõrújbarát
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Szerintem ez a Vegita jr. dolog elég hülyeség, mert Trunksnak már egyáltalán nem olyan volt a haja mint Vegitának és ennyi idõ után egy Vegita kinézetû gyerek lesz, ez elég nagy baromság ahogy az is, hogy át tudnak változni szuper csillagharcossá, pedig már Pan se tudott nekik meg még kevesebb csillagharcos vér folyik az ereikben.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #126
Postázva 2010. 10. 13 20:27:00
Avatar



Üzenetek: 161
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 19.09.09
Ennyi napja tagunk: 5330
Lakhely: Tiszagyulaháza
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Ezt még én is elég nehezen tudom elképzelni, mivel a nagy hõsök leszármazottjairól van itt szó, valamint arról is szót kell, hogy ejtsek, hogy amikor egy gyerek megszületik, egyaránt hordozza az apa és az anya tulajdonságait, hiszen mind a két szülõtõl örökli a génjeit. A csillagharcos Vegita ugyebár egy emberrel, Bulmával adott életet egy közös gyereknek, nevezetesen Trunknak, aki már csak félvér csillagharcos volt. Son Gohan félvér csillagharcosként szintén egy embert vettel feleségül, méghozzá Videlt; az õ házasságukból született Pan, aki már nem volt képes a szuperharcossá változásra. Pannak pedig a GT special epizódjában megismerhetjük az unokáját, akit Son Gokunak hívnak, benne azonban már csak 1/16 rész csillagharcos vér csörgedez, mert ugye kettõnek a negyedik hatványa tizenhat, tehát alapból nem lehetne képes a szuperharcossá változásra, hiszen erre már Pan sem volt képes. De hát nagyon jól tudjuk, hogy az egész GT egy filler anime, ahol bármi elõfordulhat és logikátlanul is elvarrhatnak bizonyos szálakat, mint például az az utolsó öt perc is az animén belül, ahol Vegita és Son Goku leszármazottjai harcolnak egymás ellen a szuperharcosok szintjén.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #127
Postázva 2010. 10. 13 21:34:02
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19836

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Dragon Ball

valaki nem hallott esetleg valami infot h pl lesz valami 2010 movie?mint pl a 2008 as Son Goku es baratai vissza ternek....bar az gyenge volt,de legalabb DB!Tease
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #128
Postázva 2010. 10. 13 21:42:57
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5335
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

ez pont ugyan az mint az életben van egy anya akinek kék a szeme es egy apa akinek barna és a születet gyereknek barna a szeme es az aszt követõ lévõ generáció megint kék szemet örökölt
Lehet, hogy ezt a génes dolgot akarták át ültetni a GT-be bár lehet, hogy csak egy szálat akartattak meg csavarni, hogy érdekesebb legyen a történet, és ha sikeresebb lett volna, akkor így akarták volna tovább vinni a történetet bár ez csak egy elképzelés

dragonhall.hu/images/avatars/hackL.jpg

Már nem félek, nem fázom, és nem fáj semmim sem.
Meghaltam.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #129
Postázva 2010. 10. 13 21:58:24
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5488
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Szerintem ez meg már túlzások túlzása. Gyakorlatilag az a helyzet, hogy sokan nem tudnak beletörõdni, hogy vége ennek a sorozatnak, nincs tovább. Egyszer mindennek vége van, és felesleges azon agyalni, hogy hogyan lett volna tovább, vagy épp követelni, hogy legyen folytatása (sok helyen láttam már). Az említett elvarratlan szálakat, természetesen ki lehet bontogatni, de igazából ez már nem éri meg senkinek. Amikor a GT volt, akkor az nem volt jó, most meg, hogy nincs semmi, az se jó. Lassan eldönthetnék a DB fanok, hogy mit akarnak: tessék szeretni a GT-t mert attól még, hogy filler az egész, szerintem jó az, és akkor jogosan lehet folytatást kreálni, vagy amit akartok. De ha meg nem szeretitek a GT-t, akkor minek erõltetni? Egyébként ne higgyétek, hogy én nem próbálkoztam és próbálkozok folytatni a történetet, hiszen DB fan vagyok. De a GT akkor se megkerülhetetlen, és persze sokan örülnénk neki, ha mégis folytatnák, de úgy vélem a DB akkor se tarthat örökké, az a korszak már elmúlt, amikor mindenki DB fan volt (sajnos), és mint mindennek, eljött a vége. A KAI is csak egy újabb bõrt próbál lenyúzni pont a legsikeresebb sorozatról a DB szériában, ami nem véletlen, de gyakorlatilag azt szerintem mindenki belátja, hogy ez már tényleg csak a pénzrõl szól. Úgyhogy szerintem csendesen alkossunk ha akarunk, de becsüljük meg amink van, és adjunk tért a többi remek sorozatnak is, amik napjainkban futnak és ebbe a korba valók. Szerintem. Smile

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #130
Postázva 2010. 10. 15 19:50:58
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19836

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Dragon Ball

Ahogy elnézem, nem csak énszerintem felesleges és nevetséges az AF széria.
Mondjuk magam részérõl semmi kifogásom ellene, de attól függetlenül a végtelenségekig elmenni téridõkontinum és harcierõk esetén kicsit már mégiscsak... túlreagált. Szóval magam részérõl csakis és kizárólag a legelvetemültebb DB fanoknak ajánlhatom ezt az úgynevezett "szakmát", és hozzá sok sikert - de nem sok reményt.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #131
Postázva 2010. 10. 15 20:53:23
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19836

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Dragon Ball

Sajnos el kell fogadni h több DB seria nem lesz...max meg csinalnak specialokat....de azok is csak kitalaziok lehetnek...mert mint tudjuk a Gt specialban kiderult h mar mindenki meghalt...csak goku nem
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #132
Postázva 2010. 10. 15 21:35:28
Avatar



Üzenetek: 161
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 19.09.09
Ennyi napja tagunk: 5330
Lakhely: Tiszagyulaháza
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Alapjába véve a GT mint sorozat is egy filler, tehát az anime készítõi nem egy már meglévõ mangát vettek alapul, hanem saját kútfõbõl kitaláltak egy lezárást, ami végül egész jól is sikerült, de az utolsó rész utolsó öt percéhez, illetve a GT-hez készült specialhoz egyfajta logikát véleményem szerint elfelejtettek vezetni, mivel a kis Son Goku az ükunokája a nagy Son Gokunak, tehát a csillagharcosok vérébõl csupán egy tizenhatod rész vér jutott neki, ami lehetetlenné kell, hogy tegye számára a szuperharcossá változást.

Mióta legyõzték a gonosz sárkányokat, az egész DB-vel azt csináltak, amit akartak. Már az AF-rõl is elmondható, hogy a "félbehagyott" manga készítõje nem volt teljesen tisztában a több mint 444 rész történéseivel, amibõl ráadásul az egész GT, illetve elvétve jó pár epizód a korábbi szériákból filler, és úgy próbált meg nagy népszerûségre szert tenni, hogy készít egy mangát, ami ott folytatódna, ahol a GT abbamaradt. Igen ám, csakhogy az AF története rögtön azután lenne (mivel ez egy nem hivatalos történet), hogy Son Goku örök életet kapott, majd elutazott Sheronnal a Földrõl. Csupán pár hetes vagy hónapos eltérés a két széria között, ez idõ alatt pedig fizikai képtelenség, hogy Son Gohan és Vegita önerõbõl gigaharcossá változtak volna. Mind a ketten hiperharcos szintig tudták vinni, amíg a GT le nem zárult (ha nem számoljuk bele azt, hogy Vegita egy Bulma által készített gép segítségével képes volt átváltozni gigaharcossá). Ráadásul Zaiko alakja sem nagyon stimmel, aki ugyebár Lilának a fia lenne. De mibõl született volna meg ez az alak, ha egyszer Bubu négy Neptunuszt ölt meg az ötbõl? És azt sem igazán értem, hogy vajon Dermesztõ hogy lehet Lila elsõszülött fia, amikor a Neptunuszok soha életükben nem találkoztak vele. A mangában pedig ugye az látható, hogy Lila és Shibito, vagyis két Neptunusz találkozik egymással, amikor valójában csak egy élte túl Bubu támadását. Ötbõl négy pedig soha nem volt kettõ, hanem az mindig is egy volt, ezt pedig a manga készítõje valószínûleg nem vette számításba.

A Kai-rõl pedig annyit, hogy bár a nagy legenda létrejöttének 20. évfordulója alkalmából dolgozták újra (még most is feldolgozás alatt van egyébként), ez magán az animén mégsem jött ki igazán erõteljesen. Valójában ezt az egész újradolgozást is csak azért találták ki, hogy egy csomó pénz folyjon be majd a kasszába. Csináltak egy HD minõségû openinget, majd ugyanígy egy endinget, hogy ezzel is csalogassák a közönséget; mind a DB-fanokat, mind pedig azon animerajongók táborát illetõen, akik eddig még soha nem találkoztak ezzel az animével, mert olyan újdonságokkal voltak elfoglalva, mint pl. Bleach, Naruto, Death Note, Elfen Lied, Soul Eater stb. Utána pedig már szinte mindenki számára ismerõs a történet.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #133
Postázva 2010. 10. 16 00:47:53
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5488
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Ezzel én is egyetértek, de azért egy két dologra felhívnám a figyelmet. Az AF-ben ne keress logikát, mert nincs benne, ugyanolyan, mintha én vagy te, vagy bárki elkezdene írni egy történetet egy olyan animéhez, amit lehet, hogy nem is néztem/nézted meg csak egyszer, vagy kétszer és az is 5 éve volt. Nem akarom a DB fan mangakészítõ emberke személyét bemocskolni, de ha már olyan folytatást ír és rajzol, amit mondjuk komolyan is gondol, akkor azt alaposabban kellene megtervezni. Szóval az okfejtés helyes, csak éppen értelmetlen, mert az AF manga kb. addig a pontig jó, hogy megérkezik Zaiko, de olyat meg én is tudnék írni (ha rajzolni nem is). Ellenben a rajztudása figyelemreméltó, nem is mennék jobban bele ebbe a témába. Talán még annyit, hogy ha ilyen jól tud rajzolni és szeretne alkotni egy megfelelõ történetet vagy folytatást, akkor: nem kéne egyszerre vagy 3 történetet írni, át kéne gondolni, hogy mit is akarok, a tervezetet átgondolás után az ésszerûség határain belül kitûzni (lásd az SSJ10-es szintek), és végül úgy elkészíteni azt az egyet, és szépen azt végig (ha megunom közben, mert mást akarok, akkor nem is igazán akarom...).

Mint sokaknak, nekem is van egy saját DB folytatásom, mint már említettem, ami viszont az eddigi folytatásokkal ellentétben teljesen elrugaszkodik az eddigi eseményektõl, nincsenek visszatérõ ellenségek meg fiktív Neptunuszok, és megpróbáltam benne kibontani olyan kérdéseket, amelyekre nem derült fény, vagy éppen a GT-ben egy baki tárgya lett. Természetesen nincs tökéletes történet, ahogy az enyém se az, és másé se, épp ezért mondtam, hogy nem kell erõltetni, lehet történeteket gyártani, de igazából nem sok értelme van a már meglévõ történetet bolygatni. Na mindegy, ez már szócséplés, szerintem zárjuk le ezt a témát ezzel.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)

Szerkesztette: Dumet - 2010. 10. 16 00:52:19
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #134
Postázva 2010. 10. 16 17:13:22
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19836

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Dragon Ball

A Fanfiction írás az már egészen más tészta. A logika meg hát, nos... nem egy eset van már arra, hogy így-úgy-ahogy ezen-máson megbukik. Ennyit errõl.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #135
Postázva 2010. 10. 16 18:40:32
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19836

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Dragon Ball

abban 1ezek Dumetel h mindenki tudot volna 1 verziot legyartani a sajat Gt jet....ök ezt csinaltak ami van ezt kell elfogadni....rem.hamarosan le adja az animax szinkronossan...
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #136
Postázva 2010. 10. 19 21:12:45
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19836

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Dragon Ball

Azt én is remélem. Persze lehet, ez is lócitromból limonádé.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #137
Postázva 2010. 11. 19 16:37:03
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19836

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Dragon Ball

Azt szeretném megtudni, hogy ide mikor lesz felrakva a gt? és egyáltalán hogy? (felirat lesz-e, ha igen milyen?) én már egy angol feliratnak is tudnék örülni csak rakjátok fel DDD
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #138
Postázva 2010. 11. 19 17:11:11
Avatar



Üzenetek: 161
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 19.09.09
Ennyi napja tagunk: 5330
Lakhely: Tiszagyulaháza
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

A GT minden bizonnyal magyar szinkronosan lesz kitéve erre az oldalra, amelyre mi is már annyira régóta várunk. Jelen pillanatban is csak annyit tudunk, hogy az idei évre már nem érdemes várni rá, de hogy pontosan mikor is lenne GT magyar szinkronnal, arról egyelõre még semmilyen megbízható információ nem érkezett.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #139
Postázva 2010. 11. 19 19:04:26
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19836

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Dragon Ball

oké köszi még úgy is megnézem a simát meg a filmeket... aztn remélem addigra meglesz
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #140
Postázva 2010. 11. 19 22:14:17
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5488
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Dragon Ball GT-vel kapcsolatban a legutolsó Animaxes bejegyzés 2010. november 18-án:

"A Dragonball GT-t kb egy éve ígértük meg, és azóta is a japán partnerre várunk, hogy lezárhassuk a szerzõdést. Ne haragudjatok, de vannak a hatáskörünkön kívül álló dolgok, természetesen mi örülnénk a legjobban, ha végre leadhatnánk."

Szóval aki esetleg érdekelt ebben a témában, az egyelõre ezzel érje be, nincs újabb fejlemény, ahogyan mtarr is írta. Amint lesz valami fejlemény, mi is azonnal hírt adunk róla természetesen. Smile

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:

© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!