Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× (1080p) Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy A szamurájok kora: Harc Japánért Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ××

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 9
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen


Regisztrált tagok: 6889
Legújabb tag: mazsiszku

Látogatók ma: 12581
Online látogató: 9
Látogatók a hónapban: 454151
Összes látogatók: 52478925

Reklám

Kiemelt híreink

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 12 szavazatok)  
Ikon 
Dragon Ball
Fentre Üzenet nyomtatása #101
Postázva 2010. 08. 27 12:59:36
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5490
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Nagyjából jók a beillesztések a két speciált illetõen, viszont én még mindig azt javaslom, hogy ha valaki teheti, akkor ne a történet közben nézze meg, hanem a 291. rész után. Épp azért, mert a 2 speciál sok olyan "poént" lõ le, ami a sorozatban pl. csak részek alatt derül ki. Persze ha már ismeri az ember a történetet, akkor lehet a sorozat közben is nézni, de tök ismeretlenül nem ajánlatos, mert csak megkavarhatja az embert (az idõsíkos résznél nem teljesen világos pl. hogy pontosan hogy s mint voltak a dolgok még így sem). A nagy mozifilmeket meg szintén a sorozat után érdemes megnézni, bár én még is pl. csak az elsõt néztem még meg eddig, a többit nem.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #102
Postázva 2010. 08. 29 12:13:01
Avatar



Üzenetek: 3
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 05.10.09
Ennyi napja tagunk: 5316

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

szevasztok! van valami hír a GT szinkronról? lehet hogy rossz helyre írok, de nem találtam GT szink-el kapcsolatos fórunot...
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #103
Postázva 2010. 08. 29 12:36:35
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19838

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Dragon Ball

loki írta:
szevasztok! van valami hír a GT szinkronról? lehet hogy rossz helyre írok, de nem találtam GT szink-el kapcsolatos fórunot...

Te figy, közölték már veled, hogy ez a téma rég tabu? Vagy lusta vagy visszaolvasni egy kicsit?
Dumet 1 oldallal elõbb írta:
Ezt most ezen a ponton fejezzük be oké? Nincs cím, nincs szórabírás, nincs kavarás értem? Maradjunk annyiban, hogy egy grammnyi információt nem tudnál szerezni tõlük, mert akárhogyan is írsz nekik, ha válaszolnak is, akkor is ilyesmit fognak írni hogy: "egyelõre még nem tudunk információval szolgálni" stb. Szóval nyugodj le, és üsd el valami mással addig az idõt, ha ezúttal hinni lehet nekik, õsz folyamán lesz GT, szóval azt meg már csak kibírod.

Szövegértés egyes... -.-

Szerkesztette: - 2010. 08. 29 14:34:15
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #104
Postázva 2010. 08. 29 15:25:38
Avatar



Üzenetek: 17
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 29.08.10
Ennyi napja tagunk: 4988
Lakhely: Románia
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Helló,nos,én tudom,hogy ezt a témát abba kéne hagyni a Dragon Ball GT-vel..de..van egy kis új infórmáció,a minap a facebook-on írtam nekik,hogy indul-e,és,hogy miért kell ennyit várni rá...azt mondták : "Még mindig a Los Angeles - Tokió tárgyalások sikeres lezárására várunk.Ha ez megtõrténik már "repülnek" is az epizódok.Sajnos ez már nem rajtunk múlik." Nos,nem rajtuk múlik és ha befejezõdnek sikeresen a tárgyalások,akkor már indul is a Dragon Ball GT c.Anime az Animax-on...Smile
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #105
Postázva 2010. 08. 29 18:15:26
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5490
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Na igen, csak ha még mindig a tárgyalásoknál tartanak, az nem túl jó jel, mert legalább 2 hónap kell a tárgyalások után, hogy elkezdhessék adni (legalábbis régebben több animénél is ez volt). Ha holnap befejezõdnek a tárgyalások akkor még lehet októberben adni, de ha csak 2 hónap múlva akkor csak jövõre, ha fél év múlva akkor még jövõ nyáron... Magyarul ott tartunk, hogy senki nem tud semmit még mindig, vagyis kár volt most megírnom ezt a hsz-t mert semmi információértéke nem volt...

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #106
Postázva 2010. 08. 29 21:52:06
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19838

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Dragon Ball

Merem remélni, hogy a siserék mostmár lenyugodtak. Türelem rózsát terem...
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #107
Postázva 2010. 08. 30 15:56:30
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5490
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Nem tudom miért kellett ide is beregisztrálnod, persze sejtem, hogy azért, hogy itt mindenki elõtt alázzál meg. Egy baj van csak: ez nem jött össze.

Hogy kinek volt igaza, meg kinek nem, abba nem mennék bele, de abba igen, hogy aki csak arra megy, hogy mással szemben bizonygassa az igazát, és ilyen hangvételben mondja meg, az nem való normális oldalra, fõleg nem ide.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #108
Postázva 2010. 08. 31 10:03:24
Avatar



Üzenetek: 161
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 19.09.09
Ennyi napja tagunk: 5332
Lakhely: Tiszagyulaháza
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Látom, te aztán tényleg nem vagy százas. Te vagy az, aki hatalmas tévedésben van, mert Dumet nem az a fajta, aki csak úgy jobbra-balra beszél. Csupán felsorolta a lehetséges eseményeket a Dragon Ball GT premiert illetõen, de azt már megbocsáthatatlannak tartom, hogy erre te ütõdött paraszt módjára reagálsz. És nem elég, hogy nem sikerült csak úgy lealáznod, még azt sem veszed észre, hogy mit csinálsz ezen az oldalon. Tipikus emberi gondolkodás, mondhatom. Mert hát persze, hogy nem az õ megalázása volt a célod, amikor a "gyökérpörkölt" megszólítás is tökéletesen utal arra, hogy valójában te egészen mást gondolsz, mint amit ide leírsz. Bizony, a leírt szavak és a gondolatban forgó cselekedetek között lényeges különbség van, ennyit még egy óvodás is fel tud fogni. Lehet, hogy kisasszony vagyok Dumethez képest, de attól még át tudok látni a gondolataidon, úgyhogy ne számíts arra, hogy rajtam kívül senki más nem fog erre a hsz-edre válaszolni, mert az, amilyen stílusban megjelentél ezen a fórumon meg amit és ahogyan válaszoltál annak az embernek, aki ráadásul még saját rippelésû animéket is kirak erre az oldalra, amiket te is ugyanúgy letöltesz, mint bárki más, úgy gondolom, hogy nem való igényes oldalra, fõleg nem ide. De nevess rajtam, ahogy csak akarsz, mivel én is csak egy tag vagyok az oldalon! Engem úgysem tudsz meghatni vele. Az üres szavaid, amiben nincs semmi logika meg értelem, rólam teljesen leperegnek.

szerk.: Ha esetleg egy kicsit is durva voltam, mindenkitõl elõre is elnézést kérek! Én is csak elmondtam a véleményemet.

Szerkesztette: mtarr - 2010. 08. 31 10:11:34
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #109
Postázva 2010. 08. 31 16:29:45
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2137
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 18.04.09
Ennyi napja tagunk: 5486
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Nyugalom!

Csabi itt nem vagy kívánatos személy, így el is távolítottalak, ha nem bánod xD köszönjük nagyszerû és igen elmés, és nagyon nagyon elgondolkodtató, és szívhez szóló hsz-d, eltesszük majd a vitrinbe az elmés hozzá szólások közzé.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #110
Postázva 2010. 08. 31 16:34:06
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19838

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Dragon Ball

Csabii írta:
...te gyökérpörkölt!

Na, gyerekek, megszólalt az Ész. Eddig sem volt túl nagy béke a GT-téma terén, de hogy mostmár mindenféle ostoba szobanövény felfedezte az úgymond édenkertet, hogy "Ó, de hát itt lehet névnélkül baromkodni!", na ez már kicsit túlzás. (Rendben, én sem vagyok tiszta elõéletû ez ügyben, lásd Inuyasha topik - de minden zöldfülûnek el kell szenvedni pár pofont, mert a nélkül nem élet az élet DDD) Visszatérve a témához, lásd be, mindenki magasról lesz**ja, hogy az osztálytársad csinálja a blogot, ésatöbbi ésatöbbi. Nem értelmes cél az, hogy valaki "megalázására" gyere fel egy oldalra. P.S. ha Dumet "gyökérpörkölt", akkor te meg egy nagy adag, szaftos, gõzölgõ LÁBGOMBAPÖRKÖLT vagy! DDD
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #111
Postázva 2010. 08. 31 16:35:59
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19838

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Dragon Ball

BrollySSJ4 írta:
Nyugalom!

Bocsánat, hosszú ideig írtam a postot, és nem láttam, h közben már hozzászóltál...
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #112
Postázva 2010. 09. 01 09:24:06
Avatar



Üzenetek: 17
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 29.08.10
Ennyi napja tagunk: 4988
Lakhely: Románia
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Hmm...nos,én nem vagyok annyira jártas a Dragonhall(dumet.bplaced.net),illetve a DragonHall+ tagjaival kapcsolatban,meg aztán a GT hirek stb...de azt gondolom ez a Csabi csak irigykedik az oldalra mert jó és vannak rajta jó release-k meg a többi...volt már példa ilyenekre,hogy irigykednek valamire és akkor le akarnak másokat alázni...am Dumet pm-be irok majd valamit...(a mi oldalunkal kapcsban)

Szerkesztette: ricsissj - 2010. 09. 01 14:50:35
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #113
Postázva 2010. 09. 01 12:54:33
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5490
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Ez egy régi történet, a DBZ Hun Szinkronnal kapcsolatos, nem mennék bele. Ha valakit annyira érdekel, hogy nem tud aludni tõle, írjon nekem PÜ-t, de egyébként teljesen lényegtelen. Szerintem zárjuk le a témát most, és beszélgessük komolyabb dolgokról, mert ami itt megy egy ideje, az kb. cirkuszba való.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #114
Postázva 2010. 09. 14 15:05:48
Avatar



Üzenetek: 17
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 29.08.10
Ennyi napja tagunk: 4988
Lakhely: Románia
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Nem vok annyira kiváncsi rá hogy nem tok aludni tõle csak mondtam...

16:40

Ööhm egyébként nektek melyik kiadás tetszik a legjobban ? A legelsõ fajta RAW,a Dragon BOX verzió,vagy melyik?nekem a box grafikája nagyon tetszik,ti ezzel hogy vagytok?Smile
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #115
Postázva 2010. 09. 14 19:44:43
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5337
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Az melyik is? Az a úgymond kásás? Nem is tudom 4-5 féle is van. Csak a nevüket nem tudom de ki melyik részel találkozott és mit tud errõl? mert én találkoztam a az ilyen kásás feleséggel ami tök muris addig lehet nyújtani még meg nem unod mert a kásássága miatt nem látszik.
van az a fajta ami fent van az oldalon is ami nyerõ mert az eredeti az olyan éles hogy már fáj
es van a széles vásznú változat nem az amit a 4.3as arányból lett csinálva hanem az ami két szélsõ oldala kilett egészítve
és ezekbõl a részekbõl vannak oasok meg

dragonhall.hu/images/avatars/hackL.jpg

Már nem félek, nem fázom, és nem fáj semmim sem.
Meghaltam.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #116
Postázva 2010. 09. 14 20:27:52
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5490
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Nekem az eredeti jön be, mert azt még nem b**ták el, mint az összes többit, amit utólagosan csináltak. A releasem is ezért készült az eredeti változatra. Lehet, hogy picit kásás meg picit homályosak a vonalak néha (amúgy nagyrészt nem az, hanem szép az), de ez egy lassan 25 éves sorozat (a DBZ meg 20), nem is várható el, hogy olyan tûéles legyen, mint amik most készülnek HD-ben. Ha minden igaz az oldalt kiegészített változat az az, amilyen a DB KAI is (ahhoz már volt szerencsém, de csalódtam benne). Mert akkor már újra kellett volna rajzolni az egészet, ha új OP-ED stb. nem is nézem a KAI-t mert minek? Semmi újat nem nyújt az OP-ED-et leszámítva, a háttérzenék élvezhetetlenek, a képarányt meg én is ki tudnám húzni ilyenre (kivéve a kiegészítést oldalt), plusz megvágom, kész is a házi készítésû KAI DDD
Úgyhogy leadják szinkronnal akkor majd megnézem, ha nem akkor nem nézem meg, nem sokat vesztek vele. Bocs hogy eltértem a témától, bár valamennyire azért volt köze hozzá. A lényeg, hogy szerintem a régi sorozatokat felesleges felújítani, mert úgysem tudják az eredeti varázsát visszaadni. Valami legyen vagy HD eleve (pl. Slayers Revolution a régi Slayers sorozatokkal szemben nagyon jó volt, de nem átdolgozás hanem új sorozat), vagy maradjon úgy ahogy volt (pl. DB és DBZ RAW).

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)

Szerkesztette: Dumet - 2010. 09. 14 20:33:20
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #117
Postázva 2010. 09. 15 16:47:37
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19838

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Dragon Ball

Van igazság szavaidban. Bár már láttam 1-2 bizonyítást arra, hogy a KAI nem csupán átszínezés (Dermesztõ támadásainál például gyönyörûen kivitelezték a fényhatásokat), maga a 20éves "reneszánsz" mégis sok be nem tartott ígéretet hozott magával. Többek között azt, hogy míg az intróban és outróban már GT-s animációs technikával megoldott karaktereket láthattunk harcolni, addig a rajzfilm voltaképpen ugyanaz maradt, csupán a fillereket vágták ki. Mondjuk így legalább élvezhetõbb a sorozat azoknak, akik unják a félórás pofázásokat harcok közben és a sok késleltetõ mozzanatot.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #118
Postázva 2010. 09. 16 17:59:06
Avatar



Üzenetek: 17
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 29.08.10
Ennyi napja tagunk: 4988
Lakhely: Románia
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Amelyrõl én beszélek az az a fajta amilyenek a db/z/gt movie/special-ok is itt az oldalon és ezek sztem naon jók,ám ti nem gondolkodtatok azon,hogy a KAI helyett csinálhattak volna egy új DB szériát amely már megfelel a 2009-2010-es animék grafikájainak(pl. Slayers Evolution-R meg ilyenek)...mert a kai is jó de végülis sok értelme nincs csak szebb grafika fillermentes,de sztem a Z az marad az örök mindenki számára...habár KAI se rossz...de sztem egy újabb széria kva jó lett volnaSmile
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #119
Postázva 2010. 09. 16 18:32:16
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5490
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

Dehogynem gondoltunk... Legalábbis én gondoltam rá, mert így a KAI-nak tényleg nem sok értelme van (már kifejtettem elõzõ hozzászólásaimban részletesen). Új sorozattal viszont az a baj, hogy:
1. Nincs manga, vagyis megint filler lenne az egész, mint a Dragon Ball GT
2. A DBGT elég jól le van zárva, ha mégis folytatni akarják, akkor valami nagyon nagy csalafintaságot kell kitalálni, hogy bakimentesen lehessen folytatni (ez némelyeknek többnyire sikerült, de sajnos szinte mindegyik alternatív folytatás hemzseg a bakiktól)
3. Már a Dragon Ball GT is majdnem megbukott, mert annyira nem volt már népszerû. Ezért lett csak 64 részes, alig tudták eladni. Szemben a Slayers-el amely ugyan koránt sem olyan hosszú mint a DB sorozatok összesen, de a mai napig töretlen a népszerûsége mindegyik sorozatrészének, amit készítettek. Meg persze az is közrejátszott, hogy azt könnyedén lehet folytatni.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #120
Postázva 2010. 09. 18 00:16:06
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5337
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Dragon Ball

én ha valami érdekeset akarnánk csinálni akkor míg van egy res amit meg lehetne mondjuk egy 10-13 rész epizód halmazt csinálni ha annyira nem tudnak magukkal mit kezdeni a db es a Zed közötti idõt vagy a Z és a GT közötti idõbõl lehetne megint egy bõrt lehúzni ami viszont már meg lehet csinálni hogy tökéletesen illeszkedjen a részek között és még így a egyes bakikat is letudnának tisztázni

vagy valami hasonló ami érdekes lehetet volna de szerintem nyilván való hogy a kainál inkább bevételek reménye volt a döntõ elképzelés mert nem kelet annyi energiát bele ölni mint egy vadi új epizód tömbbel mert már a kainál már réges-rég meg volt a történet szál. Szerintem a kontúr végig rajzolás nem emberek csinálták hanem egy ügyes progi dolgozot. Mondjuk a kainak még annyi haszna volt hogy a Zed re vissza emlékezünk és szerintem több ember vette le a polcról a sima DBZ-t es azt nézte végig mint HD-ben gyönyörködni az olyan sebekben amim nem látszik kitakarták a nyilván valló sebeket tátongó vérre át itatót rongyos ruhacafatot mami nem a KAI kotonjára írhatók szerencsére a nyilván valló sebek helyet csináltak egy kis kosz foltot már így a 60 valahányadik részek után de nem tudom csak bele-bele néztem mert így japánul nem az igazi hogy már így szinte a dbzdöl meg van az összes
akkor a kai nál az élvezet el ilan

dragonhall.hu/images/avatars/hackL.jpg

Már nem félek, nem fázom, és nem fáj semmim sem.
Meghaltam.
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:

© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!