Figyelem!
Ha 2013. május 14 és 2015. szeptember 12 között már regisztráltál, kérlek regisztrálj újra!


Ha régebb óta tag vagy, de mégsem tudsz belépni, jelezd nekünk e-mailben vagy Facebookon!

Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése


Még nem regisztráltál? Ne késlekedj, katt az alant lévő gombra!

Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Szamurájok kora - Harc Japánért Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Szamurájok kora - Harc Japánért Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× Bastard!! - Heavy Metal, Dark Fantasy Kakegurui ×× A szentjánosbogarak fényének erdeje

DragonHall TV - Online adás minden nap este 20:00-tól!

Támogatás
Támogass minket!

Online Statisztika
Online vendégek: 11
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen


Regisztrált tagok: 6870
Legújabb tag: reaper_fox

Látogatók ma: 4233
Online látogató: 11
Látogatók a hónapban: 306690
Összes látogatók: 52331464

Reklám

Kiemelt híreink

  Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Animék és társaik - Animék
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 3 szavazatok)  
Ikon 
Lovely Complex
Fentre Üzenet nyomtatása #1
Postázva 2010. 12. 04 09:40:52
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 280
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 28.11.09
Ennyi napja tagunk: 5255
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 

Tegnap kezdték el sugározni az Animaxen a Lovely Complexet. Mi a véleményetek róla?

Én a történetet szeretem, de a manga szerintem sokkal jobb, mint az anime. A mangát elõbb is olvastam, mint ahogy az animét láttam, és én teljesen más hangot képzeltem el Risánat, mint ami a japán vagy akár a magyar szinkronban van. A magyar azért rosszabb >.< Nekem ez a hang Nodame marad. És ezek a kiabálós részek... Na mindegy, nem szapulom tovább. Egyébként mi volt az endinggel? (Az openinget nem láttam.) Miért nem volt benne szöveg?
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #2
Postázva 2010. 12. 04 11:30:03
Avatar

Moderátor


Üzenetek: 168
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5330
Lakhely: Tát
Neme: Fiú

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Lovely Complex

Én csak késõbb fogom elkezdeni a nézését, mert rossz mindig mindenre várni. Így hogy nem ismerem, semmi nehézség nincs abban, hogy ne nézzem. Majd a vége felé elkezdem, amikor már mondjuk a 20. rész felett járunk. Szóval ha meg is tetszik, akkor legalább egyben megnézhetem és nem fogok rá mindig várni egy hetet. Így vagyok a Harry Potterrel is. Kövezzetek meg érte, de nekem tetszik az a film. Eddig az elsõ 4 részt láttam, és most már meg fogom várni a végét, ami 2011 júliusában jön elvileg. Másik példa az alkonyat. Ebbõl még egy részt sem láttam és nem is fogom megnézni, amíg meg nem jelenik az összes része.
A szinkronról meg láttatlanban annyit hogy, van néhány szinkronszínész, aki rengeteg szerepet kap. Nem említenék most neveket, szerintem egy animékedvelõ úgyis tudja hogy kikre gondolok. A lényeg hogy attól, mert még egy pár másik animében is hallod azt az ismerõs hangot, attól még lehet hogy illik a karakterhez az adott színész hangja.
Japán nyelven eddig egyetlen animét néztem. A Bleach volt az, amelyiknek esélyt adtam ilyen téren. Hozzáteszem hogy csakis azokba a részekbe tekintettem bele, amelyiket már láttam magyarul. Õszintén bevallom hogy tetszett a hangok túlnyomó többsége.
Bocs a sok dumáért, csak kifejtettem a szemléletemet.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #3
Postázva 2010. 12. 04 11:56:29
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5330
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Lovely Complex

Nekem nagyon bejött és nincs, kifogásom a hangokkal szerintem jól eltalálták mondjuk én több poénra számítottam azok az igazi kacajtatos poénokra, mert csak meg mosolyogtatót, de valahogy nem éreztem azt a humort, ahogy egyes leírások mesélik el

dragonhall.hu/images/avatars/hackL.jpg

Már nem félek, nem fázom, és nem fáj semmim sem.
Meghaltam.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #4
Postázva 2010. 12. 04 13:40:00
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5483
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Lovely Complex

Nos, az elsõ részt én is láttam már, csak ez alapján nyilatkozok most.

Ugyan nem ismertem elõtte az animét, csak Mithriltõl hallottam róla több mindent, de én se ezekre a hangokra számítottam, ami persze nem azt jelenti, hogy ne tetszett volna. Alapvetõen én is úgy vagyok ezzel mint, ahogy Imi is írta feljebb, hogy attól még, hogy ugyanaz a hangja, mint egy másik animében, simán jó lehet, nem kell azt figyelni, hogy hoppá, ez Naruto hangja volt, a másik meg Nodaméé. Ráadásul én kivételezett helyzetben is vagyok most, mert éppen egy olyan anime releasén dolgozok, ahol a fõszereplõ hangja szintén Dögei Éva... vagyis az utóbbi idõben állandóan az õ hangját hallgatom. A Narutót meg szintén nézem (éppen újra a 104. részig), tehát Elõd Botit is hallom minden nap. Viszont ettõl még nem lesz rossz a Lovely Complex szinkronja, én meg vagyok vele elégedve. Amúgy is már unom, hogy amikor kijön egy anime akkor csak fikázni tudja mindenki a szinkront (nem erre a topikra utalok, hanem az Animax Facebookra fõként).

Ami magát az animét illeti, az már más tészta. Az elsõ rész szerintem túlságosan pörgõs volt, legalábbis nekem. Csak kapkodtam a fejemet a jelenetek után, olyan gyorsan követték egymást, én annyira nem kedvelem, amikor ilyen gyorsan mennek a dolgok. Mivel Mithril említette, hogy a mangából nagyon sok mindent kihagytak az anime készítõk, van róla elképzelésem, hogy miért is lehet ez ilyen, de ennek ellenére azért reménykedem benne, hogy nem lesz mindig ilyen, mert mangát olvasni jó úgy, ha látod a képeket sorban, te osztod be az idõdet, hogy meddig bámulsz egy-egy képet. De az animében ha csak egymás mellé rakják a manga képeit, ott az bele kell férnie 20 percbe, és ha sok ilyen jelenet van, akkor az már elég kevés, szóval gyors lesz. Szóval ennyi problémám volt eddig, ha végig ilyen gyors lesz, akkor vagy fel kell vennem ezt a gyors stílust, vagy nem lesz egy számomra jó anime, de erre az utóbbira még gondolni se akarok, mert sokszor már csak a szinkron miatt is megnézek egy animét függetlenül attól, hogy az milyen típusú. Meg különben is, amíg lehet rajta nevetni, és van persze valamiféle története, addig nincs baj. Smile

Spoiler tartalom:


Ja és az Opening-Ending mizériáról nem tudom nyilatkozni, én csak olvastam róla, hogy más volt az OP-ED mint az eredeti, de mint tudjátok én nem láttam tévében, mert nincs Animaxem. Viszont Garurumon már az eredetinek megfelelõen csinálta meg, úgyhogy ha eredetiben akarjátok élvezni, akkor töltsétek le az oldalról, jobbat nem tudok.

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)

Szerkesztette: Dumet - 2010. 12. 04 13:43:35
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #5
Postázva 2010. 12. 04 14:03:18
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 280
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 28.11.09
Ennyi napja tagunk: 5255
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Lovely Complex

Nem szidom én Dögei Évát, csak nekem akárhogy is játszik a hangjával, mindig Nodame jut eszembe Smile Nodaméhez baromira illett, és végül is hasonló a karaktere Risával (nem túl nõies nõ), én Risához valami mélyebb, a kiabálásnál kevésbé elvékonyodó hangot képzeltem el Smile
Viszont Ootani hangja tetszik (nem tûnt fel, hogy Naruto az xD Régen néztem szinkronos Narutót...) + Nobukóhoz is nagyon illik a hangja (Nakaóról nem tudok nyilatkozni, mert nincs sok szövege), sõt, ahogy elképzeltem, Seszták Szabolcs is jó lesz Harukaként^^
Nem lesz végig ilyen pörgõs, szerintem csak kitûnõ elsõ epizódot akartak készíteni Smile
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #6
Postázva 2010. 12. 04 14:20:02
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5483
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Lovely Complex

Ennek örülök... már megijedtem. De akkor jó lesz. Ha csak az a baj, hogy nyávogós hangot ad ki Dögei Évi... szerintem ez nem baj, mert illik a karakterhez. Én valahogy nem tudnék mélyebb hangot elképzelni neki, max. Mezei Kittyt, de õ is rohadtul jól tud játszani a hangjával, ráadásul akkor meg Nana lenne és rá még külsõleg is hasonlít kicsit, szóval jobb ez így. Nodamére legalább nem hasonlít külsõleg. Meg nem lehet, hogy azért jut eszedbe Nodame róla mindig, mert azt nem olyan rég láttad? Én például már annyi animét láttam Évivel, hogy azt se tudom, melyikre asszociáljak elsõként, lehet, hogy ezért nem is zavart. Na nembaj, mostanság sokat fogja még hallani mindenki a hangját, aki figyelemmel követi a hozzánk felkerülõ animéket...

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #7
Postázva 2010. 12. 04 16:11:51
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5330
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Lovely Complex

Szerintem annyira jól játszottak a szinkron színészek a hangjaikkal hogy elsõre nem nagyon tudtam, hogy ki kicsoda, de a vége felé rájöttem a felére a másik felét meg ti mondtátok el XD
és szerintem ez nekik plusz pont

dragonhall.hu/images/avatars/hackL.jpg

Már nem félek, nem fázom, és nem fáj semmim sem.
Meghaltam.
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #8
Postázva 2010. 12. 04 21:19:59
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5483
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Lovely Complex

Közben másodszorra is megnéztem az elsõ részt, most már minden a helyén van, lehet, hogy tegnap éjjel amikor gyorsan megnéztem, már túl fáradt voltam és ezért nem tudtam fogni mindent. De így második nézésre az egész anime tetszik, ma még megnézem a 2. részt, aztán várom a folytatást. Tongue

Még a húgomnak is tetszett, vele néztem meg másodszorra, és ha neki tetszik valami, az tényleg jó... Smile

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)

Szerkesztette: Dumet - 2010. 12. 04 21:21:05
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #9
Postázva 2010. 12. 05 09:07:16
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 280
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 28.11.09
Ennyi napja tagunk: 5255
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Lovely Complex

Hm, nem tudom, én mangaolvasás közben mélyebb hangot képzeltem neki Smile Ezek szerint ezzel csak én voltam így. De nem baj, majd hozzászokom. Nem, a Nodamét láttam legelõször, amiben Dögei Éva szinkronizált (vagy észrevettem, hogy õ az), épp ezért maradt meg nekem õ örökre Nodame Smile (A Soul Eaterben és a DGM-ben is végig arra gondoltam, hogy te jó ég, Nodame...)
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #10
Postázva 2010. 12. 06 03:25:37
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 2412
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 14.04.09
Ennyi napja tagunk: 5483
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Lovely Complex

Na jó, mindent visszavonok, ami negatívumot mondtam a LC-re... DDD
Ha ez végig ilyen jó lesz, hogy szétröhögöm magamat a részeken, akkor kedvenc lesz... DDD A második rész nagyon bejött, azután kellett volna írni véleményt, mindegy, nem bírtam magammal. De most ellenben azért nem bírok magammal, mert még 5 nap van a következõ részig... Hogyan fogom kibírni? DDD

"Mi ez, A farm ahol élünk?" XD
"-De hülye vagy... -Most meg miért sírsz? -Mert olyan hülye vagy..." XD XD
"-A té... a té... a té... -Mi az, tévét akarsz nézni?" XD XD XD

Tisztátalan lett a tiszta, tiszta lett a tisztátalan. A jó gonosz lett, a gonosz jó lett. Meghalt, hogy éljen, és élt, hogy meghaljon...
Kikyou
(InuYasha)

Szerkesztette: Dumet - 2010. 12. 06 13:47:38
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #11
Postázva 2010. 12. 22 11:32:53
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19831

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Lovely Complex

Hát ez valami fantasztikus DDD
Viszont múlt héten az Animax jó kis technikai bakit csinált, mert az 5. rész helyett az 4.-et adta ismét, majd utána a 6.-at. Hát ezen nagyon felhúztam magam, és amint vége lett rákerestem indán. Muszáj volt megnéznem a kimaradt részt, mert csüngtek a szálak...

Aztán annyira nem bírtam magammal, hogy egy éjszaka alatt végignéztem feliratosan az egészet XD Aztán értelemszerûen le is töltöttem feliratosan, japán hanggal. Amikor meghallottam Nakao magyar hangja után a japánt, majdnem összepisiltem magam XD

Viszont én is kicsit mélyebb fekvésû hangot képzeltem Koizumi karakteréhez, de Dögei Éva mindent megtett annak érdekében, hogy hiteles legyen, amiért köszönet neki Smile

Azonban Otani hangja...hát nálam a japán hangja teljesen eggyé vált a karakterrel. Nem azt mondom, hogy nem élvezhetõ, de én picit jobb párosításra számítottam.
Na meg a fordításban is találtam néhol hibát, de ez betudom annak, hogy a japán nyelvjáráshoz és szóhasználathoz valóban nehéz munka hozzáigazítani a magyart, hogy még élvezhetõ és nevettetõ is legyen.
Nem akarok példálozni, mert az erõteljesen spoileres lenne, de ha végignézitek japánul, felirattal majd a szinkronost is, akkor rá fogtok jönni mire gondolok.

Spoiler tartalom:


Ettõl függetlenül kihagyhatatlan DDD
Nem tudtok véletlenül egy oldalt, ahol le lehet szedni, vagy online olvasni a magyar mangát, valamint a folytatását, a LoveCom Plust?
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #12
Postázva 2010. 12. 22 16:33:28
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 280
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 28.11.09
Ennyi napja tagunk: 5255
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Lovely Complex

Magyarul nincs hozzá fordítás, vedd meg a könyvesboltban Tongue DDD
A Love*Com Plus meg még angolul, sõt még rawban sincs sehol... >.< Sajna...
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #13
Postázva 2010. 12. 26 18:12:16
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19831

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Lovely Complex

hát most kicsit csalódtam a tv-ben, mert ismételtek...megint. Ugye a múltkor kimaradt egy rész, most leadták, majd újra játszották 6-t. De sebaj, most leglább helyben vagyunk, de így egy héttel késõbb lesz vége a sorozatnak XD
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #14
Postázva 2010. 12. 26 23:03:29
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19831

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Lovely Complex

Mithril írta:
Magyarul nincs hozzá fordítás, vedd meg a könyvesboltban Tongue DDD
A Love*Com Plus meg még angolul, sõt még rawban sincs sehol... >.< Sajna...


Amúgy láttam már 3 oldalt magyar szöveggel Love*Com Plusból, ezért gondoltam, hogy valahol csak lehet olvasni... De akkor még mindig licensz védi, így jártam XD
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #15
Postázva 2010. 12. 27 15:49:26
Avatar

Csapattag


Üzenetek: 280
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 28.11.09
Ennyi napja tagunk: 5255
Neme: Lány

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Lovely Complex

Jaj, bocsánat, kevertem a Love*Com Deluxe-szal DDD
Az van angolul, persze, magyarul nem tudom, hol akadhatsz rá...
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #16
Postázva 2011. 01. 16 20:18:26
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19831

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Love*Com film

Tegnap voltam olyan szerencsés, hogy megnéztem a Love*Com film változatát, igaz csak feliratosan. Bár azt sem bírtam kivárni, hogy az anime kijöjjön végig szinkronosan... DDD Viszont nagyon értékelném ha megvenné az Animax és szinkronizálná, bár lehet csak elrontanák vele a feelinget...nem tudom.

Így is elképesztõen tetszett, bár nem teljesen egyeznek a dolgok az animével, azért élvezhetõ volt. De valójában befejezetlennek érzem a történetet. Talán terveznek folytatást, bár sem Love*Comos oldalakon, sem pedig Koike Teppei fanoldalakon nem találkoztam erre való utalással. Utána olvastam, Otani Atsushi karaktere volt Teppei elsõ fõszerepe, de ettõl függetlenül nagyot alakított szerintem DDD

De mivel nem olvastam a mangát, talán csak én túlzok és a film vázolja hitelesen a történetet. Nem tudom DDD

Spoiler tartalom:
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #17
Postázva 2011. 02. 19 12:53:39
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5330
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Lovely Complex

lehet hogy tény leg lesz valami fojtatás de inkább azok lesznek bene amit még nálunk se ment le vagy ha láttad az egész történetet japul akkor nem tudom de az ilyen film adaptáció sosem úgy jön le mint az eredeti mû vagy ha mégis akkor meg pont az a rossz bene mondjuk az ilyen szerelmi történéseket jól szokták elõadni meg már ilyenek bök van egy csomó filmlyuk szóval van tapasztalatuk ezért jó is nézne ki ha nem adnának bele mindent de az enim adaptációknál bele szoktak adni leg alábis amit edig látam
Spoiler tartalom:


45:02

Ez nagyon ott volt
Spoiler tartalom:

dragonhall.hu/images/avatars/hackL.jpg

Már nem félek, nem fázom, és nem fáj semmim sem.
Meghaltam.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #18
Postázva 2011. 02. 26 14:22:57
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19831

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Lovely Complex

én szerintem is jók a szinkron hangok és remélem lesz még folytatás és imádom ezt az animét :clap
 Offline
 
Fentre Üzenet nyomtatása #19
Postázva 2011. 02. 26 18:01:23
Avatar

Csapatvezetõ


Üzenetek: 721
Megköszönve: 1 ideje 1 üzenet
Regisztrálva: 14.09.09
Ennyi napja tagunk: 5330
Lakhely: Mars K9-es zóna perem vidék széle
Neme: Fiú

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Lovely Complex

Na, a LC.nek is vége én az utcso résznél ki feküdtem az év végi beszédüktõl az volt a leg durvább szerintem

dragonhall.hu/images/avatars/hackL.jpg

Már nem félek, nem fázom, és nem fáj semmim sem.
Meghaltam.
 Offline
 
 Felhasználómenü
Fentre Üzenet nyomtatása #20
Postázva 2011. 04. 05 19:40:17
Avatar



Üzenetek:
Megköszönve: 0 ideje 0 üzenet
Regisztrálva: 01.01.70
Ennyi napja tagunk: 19831

Figyelmeztetések: 0

Ikon 
RE: Lovely Complex

Imádom ,je...MML! Ha vki tudja mikor kezdik elõrõl az Animax-en ak az szoljon
 Offline
 

 RSS Fórumra ugrás:

© DragonHall+ v3.0b | 2009-2023
Póvered báj PHP-Fusion


Anime, rajzfilm és sok más mese magyar szinkronnal, felirattal, manga, távol-keleti music video klipek, valamint online TV és player nézhetőség egy helyen!